Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633515 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #840 dnia: Styczeń 20, 2014, 13:57:02 »
No to idz na forum StarCitizen i Walkyrie, albo pisz o trojniakach w forach pobocznych...problem mam co do twojego pobytu tutaj taki, ze nawet jak cie zablokuje to widze co piszesz jak ludzie cie cytuja a nie moge cie odpalic ingejm bo nie grasz :D

Odpowiem Ci po Twojemu. Mam w dupie co Ty chcesz i co sobie myślisz.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #841 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:01:27 »
Odpowiem Ci po Twojemu. Mam w dupie co Ty chcesz i co sobie myślisz.
To jest kolejny powod dla ktorego cie tu nie chce jestes wybitnie wulgarny i agresywny, zawsze atakujesz personalnie nic sie nie zmieniles od czasu goonswarmu...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #842 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:11:22 »
Cała ta 'bitwa' była nieporozumieniem, i prawdę mówiąc chyba już wolę Stain niż bawić się na każdym ważniejszym timerze w turbolagu. Bo nie ukrywajmy, wątpie żeby N3PL świadomie się wycofało z czegoś, co tak wyśmienicie działa, i na co (wbrew zdaniu wielu centralowych ekspertów) nie ma realnej kontry.

Ja się dziwie w tej całej sytuacji CFC i Rosjanom. Zamiast zrobić lockdown tak jak robili naprzykład to wieki temu w 6vdt dla testów czy z 111- jak się walczyło z Kenzoku to chcieli mieć batalie dekady, a wyszło jak zawsze ;-).

To jest kolejny powod dla ktorego cie tu nie chce jestes wybitnie wulgarny i agresywny, zawsze atakujesz personalnie nic sie nie zmieniles od czasu goonswarmu...

Allahu widzisz i nie grzmisz.

Anna Nietrzeba

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 246
    • Zobacz profil
  • Korporacja: CBC Interstellar
  • Sojusz: [CONDI] Goonswarm Federation
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #843 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:11:47 »
Stare NC powstało i trwało z powodu technetu.

Błąd stare NC istniało na długo przed techetem. A a powstało po to zeby casualowe "patafiany" mogły obronić się przed hiper no-life pvp pro Aliansami (BOB,MC,Atlas ...) , które uzurpowały sobie prawa do całego 0.0. A przetrwało dlatego ze te patafiany potrafiły być wobec siebie lojalne. NC było znacznie bardziej liberalne i otwarte dla nowych graczy, patrzyło na swoje interesy globalnie ponad aliansowo , podczas gdy na południu każdy myślał jak by tylko wbić drugiemu nóż w plecy.
Sponsored By Technetium  ;D

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #844 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:16:16 »
Ja się dziwie w tej całej sytuacji CFC i Rosjanom. Zamiast zrobić lockdown tak jak robili naprzykład to wieki temu w 6vdt dla testów czy z 111- jak się walczyło z Kenzoku to chcieli mieć batalie dekady, a wyszło jak zawsze ;-).

Allahu widzisz i nie grzmisz.
Aaa to ty jestes muslim...no to wiele wyjasnia  ;)

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #845 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:17:28 »
Odpowiem Ci po Twojemu. Mam w dupie co Ty chcesz i co sobie myślisz.

ha to ta pani to goonek. Cóż nie jesteś najlepszą reklamą tego sojuszu. Grać to może oni nie umieją najlepiej ale trzeba im to oddać że trolować potrafią. Jeżeli grałeś tak jak trollujesz to przynajmniej wiem czemu masz nieaktywne konto

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #846 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:19:12 »
Aaa to ty jestes muslim...no to wiele wyjasnia  ;)

Bijesz też czarnych, za to że są czarni ?

ha to ta pani to goonek. Cóż nie jesteś najlepszą reklamą tego sojuszu. Grać to może oni nie umieją najlepiej ale trzeba im to oddać że trolować potrafią. Jeżeli grałeś tak jak trollujesz to przynajmniej wiem czemu masz nieaktywne konto

Nie zależało mi nigdy żebym był reklamą sojuszu. Grałem tak jak lubię z ludźmi ze swojego otoczenia v0v.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #847 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:21:35 »
Bijesz też czarnych, za to że są czarni ?

Nie zależało mi nigdy żebym był reklamą sojuszu. Grałem tak jak lubię z ludźmi ze swojego otoczenia v0v.

pownieneś jeszcze dodać: całkowicie bez spiny i tylko i wyłącznie 4funn

to by dopełniło obraz

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #848 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:22:10 »
Bijesz też czarnych, za to że są czarni ?
Nie, jestem ateista.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #849 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:22:47 »
pownieneś jeszcze dodać: całkowicie bez spiny i tylko i wyłącznie 4funn

to by dopełniło obraz

A to gra się w gry komputerowe jakoś inaczej ?

Nie, jestem ateista.

A co ma ateizm do bycia ksenofobem ?

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #850 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:23:41 »
A co ma ateizm do bycia ksenofobem ?
a to że trolling is a art

A to gra się w gry komputerowe jakoś inaczej ?

wszyscy tak piszą więc tylko uzupełniłem

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #851 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:26:49 »
a to że trolli is a art

an art

Generalnie tak, ale mi się już nie chce. Jestem neutralny v0v.

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #852 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:28:30 »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #853 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:29:17 »


O mamy 2001, image macra wklejamy. Kurde znów się czuje jak na studiach. Dzięki.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #854 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:30:00 »
Obawiam się że zupełnie nie o to chodzi - gra jest po prostu zbyt mała. Nie chodzi o przestrzenie czy ilość skoków a o to że w ciągu krótkiego czasu można przesunąć pełną koncentrację sił w zupełnie inne miejsce.

To jest najwłaściwsza diagnoza, dlaczego 0.0 jest w stanie "guwianym".  JB, cyna, klony, a nawet alty psują tę grę niemiłosiernie. Dziś nie ma żadnych przeszkód, by rano wziąć udział w blobie na południowym krańcu mapy, a wieczorem farmić anomalki na północnym krańcu. Jest to absurd i niestety CCP tego już nie zmieni, bo EvE jest dla niej dojną krową, z której przed wywiezieniem do rzeźni trzeba upuscic tylko $$ ile się da. EvE jest obecnie bliżej to prostackiej strzelanki z brzydką, przedpotopową grafiką niż do rozbudowanego sandboxa, który daje graczowi swobodę w wyborze tego co robić i ścieżki jak to chce robić. Gra, która kiedyś była surowa, brutalna i jakże życiowa (ruchanie młotkiem itd.) zamieniła się w kolorowy plac zabaw, w którym najbardziej niebezpiecznym miejscem jest Jita...

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #855 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:31:56 »
an art
Co by nie mowic zalatwil cie jak przedszkolaka  ;D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #856 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:39:07 »
To jest najwłaściwsza diagnoza, dlaczego 0.0 jest w stanie "guwianym".  JB, cyna, klony, a nawet alty psują tę grę niemiłosiernie. Dziś nie ma żadnych przeszkód, by rano wziąć udział w blobie na południowym krańcu mapy, a wieczorem farmić anomalki na północnym krańcu. Jest to absurd i niestety CCP tego już nie zmieni, bo EvE jest dla niej dojną krową, z której przed wywiezieniem do rzeźni trzeba upuscic tylko $$ ile się da. EvE jest obecnie bliżej to prostackiej strzelanki z brzydką, przedpotopową grafiką niż do rozbudowanego sandboxa, który daje graczowi swobodę w wyborze tego co robić i ścieżki jak to chce robić. Gra, która kiedyś była surowa, brutalna i jakże życiowa (ruchanie młotkiem itd.) zamieniła się w kolorowy plac zabaw, w którym najbardziej niebezpiecznym miejscem jest Jita...

Ale zdajesz sobie sprawę, że null to jakieś 10% graczy i "guwniany" stan EvE jest efektem dbania o hisecowych miśków oraz dokładnego olewania nulla od lat przez CCP? A nie, czekaj, ESS nam dali, no to już teraz null będzie krainą balansu i gudfajtów.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #857 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:40:16 »
Co by nie mowic zalatwil cie jak przedszkolaka  ;D

akurat wasze wypowiedzi nie niosą zwykle jakiegoś szczególnego przekazu, i obstawiam że azell się po prostu walnął - ale trzeba powiedzieć że wybrnął po mistrzowsku - dawno się tak nie śmiałem :)
niezłe niezłe :)

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #858 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:43:51 »
Rozwiazaniem jest TIDI2™® ktore sie aktywuje jak jest 10% TIDI™®

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #859 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:46:55 »
Co by nie mowic zalatwil cie jak przedszkolaka  ;D

No faktycznie, czuję się strasznie upokorzony :( :( :(.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #860 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:48:33 »
an art
Czekalem, kiedy ktos sie na to zlapie :P Soul faktycznie dlugo juz nie grasz, skoro lykasz takie znane trolle.

akurat wasze wypowiedzi nie niosą zwykle jakiegoś szczególnego przekazu,
Nie niosa zadnego, poza wzajemnym obszczekiwaniem sie. Na tym wlasnie polega forum warrioring.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #861 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:51:05 »
Czekalem, kiedy ktos sie na to zlapie :P Soul faktycznie dlugo juz nie grasz, skoro lykasz takie znane trolle.

Przecież już i Tobie mówiłem, że odpuściłem jakiś czas temu ;-). Nie chce mi się.


Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #862 dnia: Styczeń 20, 2014, 14:58:37 »
Rozwiązaniem jest całkowite przebudowanie architektury obliczeń, "reinforced node" to nic innego jak system załadowany na mocniejszą maszynę niż pozostałe, która przy takim blobie i tak nie wystarcza.
Gdzieś tam kiedyś dev coś przebąkiwał że testowali rozwiązania oparte o wiele wątków na wielu rdzeniach obsługujących jeden system i wyszły im zbyt duże opóźnienia, i chyba każdy się zgodzi że opóźnienia rzędu 0,1s przy TIDI 30%+ nie mają żadnego znaczenia.
Tylko nie wiem czy to w dobrą stronę krok  >:D za chwilę okaże się że przy TIDI i na architekturze wielowątkowej gracze są w stanie zebrać nie 4000 luda a 10000 i dalej będzie syf.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #863 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:00:59 »
Przecież już i Tobie mówiłem, że odpuściłem jakiś czas temu ;-). Nie chce mi się.

przykre jest to że ciągle ci się chce pisać na forum będąc tak oderwanym od rzeczywiostości

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #864 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:01:24 »
przykre jest to że ciągle ci się chce pisać na forum będąc tak oderwanym od rzeczywiostości

Dogłębna analiza milordzie.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #865 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:03:58 »
Rozwiązaniem jest całkowite przebudowanie architektury obliczeń, "reinforced node" to nic innego jak system załadowany na mocniejszą maszynę niż pozostałe, która przy takim blobie i tak nie wystarcza.
Gdzieś tam kiedyś dev coś przebąkiwał że testowali rozwiązania oparte o wiele wątków na wielu rdzeniach obsługujących jeden system i wyszły im zbyt duże opóźnienia, i chyba każdy się zgodzi że opóźnienia rzędu 0,1s przy TIDI 30%+ nie mają żadnego znaczenia.
Tylko nie wiem czy to w dobrą stronę krok  >:D za chwilę okaże się że przy TIDI i na architekturze wielowątkowej gracze są w stanie zebrać nie 4000 luda a 10000 i dalej będzie syf.

Dokładnie -tak - dlatego pisałem o zmianie totalnej tak by trzeba było bronić swoich rubieży a wyruszając na wojnę liczyć się z rozciągnięciem zaopatrzenia, zbójcami w obejściu (nie tak jak teraz że się po prostu ludziaki chowają na stacjach a małe gangi i tak im POS i pól nie spalą) i sąsiadem obrabiającym żonę ;p

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #866 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:07:14 »
przykre jest to że ciągle ci się chce pisać na forum będąc tak oderwanym od rzeczywiostości
Z jego czasow jak jescze gral to pamietam ze chyba nikt z nim nie wygral tu na forum. Jak juz nie wiedzial co pisac to wklejal takie trojkonty goonowskie.

Net

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Net Malone
  • Korporacja: BUMSI
  • Sojusz: S
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #867 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:09:25 »
Rozwiazaniem jest TIDI2™® ktore sie aktywuje jak jest 10% TIDI™®

Agree !

Nazwijmy je TiFi od "Time freeeeeeezeeee" !  W zaokragleniu jedna flota zawsze jest juz w srodku ;) wiec pozostaje druga.

Podlatuje do gate, call do GMa z prosba o freeza za 5 minut. Albo lepiej pm do GMa na lokalu :) Nastepnie: ALL JUMP JUMP JUMP !! -

wiadomo grid sie nie laduje ale to nic bo za 4.5 minuty i tak "time stop" az wszystkim sie grid zaladuje ! I problem solved ! Przynajmniej z gridem ;)  To cos warte ?

Podobnie przy skoku na cyno lub bridge z tytka.

A teraz problem z lagiem.  Dzialka sie zacinaja, capy nie dzialaja albo sa wogole pomijane... Jest rozwiazanie ! Wprowadzic tury !
Jak w nowoczesnych szachach, kazdy ma zegarek i musi w tym czasie wykonac jeden ruch. No to podobnie: max jeden klik na
interfejsie statku i max jeden na overview !

Sam nie wiem czy bardziej robie sobie jaja czy to jest jedyne mozliwe rozwiazanie :)

Te drugie (trzecie?) TiDi mozna nazwac TiRo od "Time Rounds". Albo TiPa - "Time Parts" ;)
--
Net

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #868 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:12:36 »
Muszę was zmartwić, nerfienie dóbr cywilizacyjnych typu cyno nic dzisiaj nie da.
Sam biorę udział w blobie o którym mowa. O 16 robie anomalki w eso o 17 wsiadam w cepa i jestem po 10 min w F4. Tyle w temacie ...
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #869 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:14:56 »
Muszę was zmartwić, nerfienie dóbr cywilizacyjnych typu cyno nic dzisiaj nie da.
Sam biorę udział w blobie o którym mowa. O 16 robie anomalki w eso o 17 wsiadam w cepa i jestem po 10 min w F4. Tyle w temacie ...

To leć cepem, proszę Cię bardzo. A teraz wsiądź w bs'a i też leć :) Nikt magicznie Ci tych statków tam nie dowiezie, bez cyna carriery, frachty też będą musiały latać przez bramy.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #870 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:18:02 »
Żeby nie było, że ja zły troll jestem. Sam się z raportowałem i poprosiłem o wycięcie pyskówki z tego wątku ;-).

[WILD5] Sheridan Philips

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sheridan Philips
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #871 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:20:44 »
TiDi sridi. Gra ma przestarzały kod, i dopóki nie napiszą części kodu od początku, to ani zakup maszyn, ani modyfikacja istniejących rozwiązań nic nie da.
Swoją drogą, czy orientuje się ktoś mniej więcej po jakiej stronie jest wykonywane większość obliczeń? Przecież sama mechanika bitew jest prosta jak budowa cepa. Jest punkt odniesienia, są sfery z nadanym wektorem. Oczywiście każdy ship ma swoje zmienne wynikające ze skilli i fitu, ale nadal - przy 4 tyś graczach, taki system powinien być obsługiwany bez większych trudności nawet na sprzęcie serwerowym sprzed kilku lat. To nie jest FPS, tutaj zmiany są bardzo proste. Zmieniamy kierunek? To tylko nadajemy wektor, nie trzeba obliczać toru step-by-step. Używamy modułu? Podstawiamy dane pod formułę, którą byłby w stanie obliczyć kalkulator sprzed 50 lat. Kwestia teraz opracować nowy silnik, który zamiast tego który zamiast obecnego, zbitego w jedną całość, byłby na tyle modułowy, że zmiana nawet sporej części nie powodowałaby kolizji z całą resztą.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #872 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:21:05 »
Żeby nie było, że ja zły troll jestem. Sam się z raportowałem i poprosiłem o wycięcie pyskówki z tego wątku ;-).
A piszesz nam to bo? Aaaa...zeby nie bylo. Ok.

Btw.
Ja czesto odswierzam wiec nie to ze mam z tym problem ;), ale ktokolwiek plusuje twoje posty jest naprawde szybki, szacun!

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #873 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:21:52 »
A piszesz nam to bo? Aaaa...zeby nie bylo. Ok.

+ 1 post do ilości postów jest wystarczającym powodem.

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #874 dnia: Styczeń 20, 2014, 15:23:34 »
To leć cepem, proszę Cię bardzo. A teraz wsiądź w bs'a i też leć :) Nikt magicznie Ci tych statków tam nie dowiezie, bez cyna carriery, frachty też będą musiały latać przez bramy.

A kto mi każe lecieć tam BSem, na miejscu jest market lepiej zaopatrzony niż Jita ...
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...