Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633499 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #665 dnia: Styczeń 17, 2014, 14:32:42 »

Uwaga o podlizywaniu się c0venowi jest kuriozalna, bo nigdy nie jechałem po c0ven jako całości. I generalnie - nigdy nikomu w dupę nie wchodzę. Natomiast mój post o "Szikago" był odpowiedzą na Twój pogardę dla "polish community", która świetnie wpisuje się we wręcz rasistowski klimat panujący w PL. Banda bufonów! (nic wspólnego z BUFU, ofc).

Pewnie Jogyn, Dirk Action i paru innych zakompleksionych wannabe Breivików z PL napisali Naicinhowi co myślą o nim jako o Polaku, więc teraz postanowił nam przekazać część tej mądrości.  >:D

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #666 dnia: Styczeń 17, 2014, 14:35:01 »
Pewnie Jogyn, Dirk Action i paru innych zakompleksionych wannabe Breivików z PL napisali Naicinhowi co myślą o nim jako o Polaku, więc teraz postanowił nam przekazać część tej mądrości.  >:D
ciii - bo się w sobie zamknie...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #667 dnia: Styczeń 17, 2014, 14:56:51 »
ciii - bo się w sobie zamknie...

Jogyn był kiedyś spoko, popsuł się chłopaczyna na starość 8).

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #668 dnia: Styczeń 17, 2014, 14:59:16 »
Pewnie Jogyn, Dirk Action i paru innych zakompleksionych wannabe Breivików z PL napisali Naicinhowi co myślą o nim jako o Polaku, więc teraz postanowił nam przekazać część tej mądrości.  >:D
W PL sa wszyscy bardzo mili i pomocni. Jest 0 rasizmu, jest wielu zydow i arabow (kazdy jak jeden "monsz" uzywa wyrazen sandnigger/jew). Ogolnie panuje klimat ze kazdy kazdemu pomaga i stara sie byc jak najbardziej "bro-like". Mysle ze w Norwegii moglbys spotkac takich polakow ze bys znalazl w sobie Breivika rowniez. Btw ci kolesie juz chyba nie graja.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #669 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:01:13 »
Dla grających w eve od dłuższego czasu ...

Generalnie masz sporo racji.
Ale nie dwu-mlask tylko dwuklik i ten wyraz funkcjonuje już w polskiej literaturze o pc
http://portalwiedzy.onet.pl/89985,,,,dwuklik,haslo.html

ponadto inne przykłady podane przez Ciebie są trochę "na siłę" bo należy unikać kalki językowej.

ps. ja się nigdy nie czepiam, że ktoś nie stawia przecinków itp chyba że uniemożliwia to przeczytanie zdania ze zrozumieniem. Mistrzem ortografii też nie jestem.

Dobra, dosyć pisania nie na temat (jak ktoś nie zrozumial to chodzi mi o offtop... :P )
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #670 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:03:48 »
Pamiętacie tego Nyxa co to niby wyskoczył a faktycznie został na gridzie jakiś tydzień dwa temu? CCP właśnie go zreinbursowało.



Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #671 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:10:14 »
Pamiętacie tego Nyxa co to niby wyskoczył a faktycznie został na gridzie jakiś tydzień dwa temu? CCP właśnie go zreinbursowało.


To bylo oczywiste od momentu jak wyplynal filmik...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #672 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:17:05 »
To bylo oczywiste od momentu jak wyplynal filmik...

No no jak 9 tytanów które straciło PL w Y-0 gdzie też były filmiki jak wyskakują.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #673 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:20:47 »
No no jak 9 tytanów które straciło PL w Y-0 gdzie też były filmiki jak wyskakują.
O tak? Poka linka.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #674 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:23:33 »
O tak? Poka linka.

A googluj sobie bitke sprzed 3 czy 4 lat. Było na kugu wieki temu.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #675 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:32:35 »
A googluj sobie bitke sprzed 3 czy 4 lat. Było na kugu wieki temu.
A ok, bylo ale sie zmylo, kumam. Sledzilem wtedy kugu i wojne, nigdy nie widzialem takiego filmu. Ale wierze na slowo ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #676 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:39:26 »
A ok, bylo ale sie zmylo, kumam. Sledzilem wtedy kugu i wojne, nigdy nie widzialem takiego filmu. Ale wierze na slowo ;)

A ghost posy w c9n ? Dziwne rzeczy się w grze działy. CCP = logs shows nothing.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #677 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:42:09 »
Stare kotlety.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #678 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:44:00 »
A ghost posy w c9n ? Dziwne rzeczy się w grze działy. CCP = logs shows nothing.
Wszyscy zanmy CCP i ich logi, chodzi mi o to ze to pierwsze video gdzie wg mnie widac "jak na dloni" ze cos sie spierolilo. Gdyby nie hd quality kolo by dostal "logs shows nothing" na ryj. A goonruscy tak jak sam tu czytales pisali by "nigdy laga nie widziales?" :D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #679 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:44:19 »
Stare kotlety.

No no bo teraz nowe kotlety są tak ekscytujące. Chiński serwer. Zajebista opcja grania. Spadająca ilość subskrypcji potwierdza zajebistość tych nowych rewelacji.

Wszyscy zanmy CCP i ich logi, chodzi mi o to ze to pierwsze video gdzie wg mnie widac "jak na dloni" ze cos sie spierolilo. Gdyby nie hd quality kolo by dostal "logs shows nothing" na ryj. A goonruscy tak jak sam tu czytales pisali by "nigdy laga nie widziales?" :D

Człowieku dla mnie znana opcja z lagiem tak jak wskakiwałem do nol podczas pierszej inwazji w delve. Czy dostawałem DD z dupy na ryj mimo tego, że na gridzie też coś się popsuło ewidentnie. No ale sorry, że w 2007 nikt nie nagrywał w HD filmików jeszcze wtedy v0v.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #680 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:46:40 »
nowe sa jeszcze ciepłe.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #681 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:49:15 »
nowe sa jeszcze ciepłe.

Ale smakują jak zmielona buda z psem. Thanks but no thanks.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #682 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:56:28 »
To po co tu siedzisz i je wcinasz ?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #683 dnia: Styczeń 17, 2014, 15:59:10 »
To po co tu siedzisz i je wcinasz ?

Dlatego, że forum to nie tylko gra, to również ludzie :-). I mam świadomość, że trochę z nas będzie grało w Star Citizen.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #684 dnia: Styczeń 17, 2014, 16:05:36 »
Ale smakują jak zmielona buda z psem. Thanks but no thanks.
Ja tam nie widze zbytniej roznicy jak wszystko przylecialo do delve zeby tluc BOBa a teraz:D

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #685 dnia: Styczeń 17, 2014, 16:07:10 »
No no jak 9 tytanów które straciło PL w Y-0 gdzie też były filmiki jak wyskakują.

http://www.youtube.com/watch?v=WERqUb0G6vQ

To?
Cała prawda o moim graniu...


Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #686 dnia: Styczeń 17, 2014, 16:10:42 »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #687 dnia: Styczeń 17, 2014, 16:12:37 »
Pierwszy Cartel. za duzo wymagali w PBN(?) jump do BUFU. Oj Cartel sie rozpada musze fcowac floty w BUFU...jump do wlasnorecznie zalozonego corpa gdzie jest spokoj. Shieeet corp rosnie trza cos robic...jump gdzies tam...jump to V0lty kurde cos mi nie psuje w v0lcie...jump do PBN...damit znowu chujowo...jump do v0lty...cdn.

Tak z glowy jak pamietam, jak to wygladalo z mojej perspektywy wiec pewnie wiekszosc powodow jest z dupy. Ale widzisz wzor pewnie sam.

Żal dupę ściska, że trzeba ciągnąć tego offtopa, ale nie lubię zostawiać bzdur na mój temat bez komentarza. Zatem:

1. Trust Doesn't Rust

Mój pierwszy poważny korp w 0.0. Rasowi roamerzy, świetna szkoła latania nano w małych gangach + wojna w Provi. No, ale wojna się skończyła, a celi w Provi zabrakło. W TDR w tym czasie byłem top-killerem.

2. Pink Bunnies

Już w czasie wojny w Provi śledziłem jak c0ven niszczył sysoli i zazdrościłem lepszych bitek (bo przed nami CVA + pety się chowali). Zatem - przeskok do PBN. Nawet nie wiedzialem wtedy o planach wyjścia w c0venu. Potem był cartel i było super, ale atmosfera w korpie zrobiła się gęsta, więc stwierdziłem że mam dość. Już byłem jedną nogą w NCDOT, ale BUFU przytrzymało mnie za rękę i zostałem w aliansie - tyle, że już bez dram na korpowym.

3. BUFU

Najlepszy okres Cartelu, niestety szybko się skończyło. Po przeprowadzce do Venal PBN z nami nie poleciał i nie było z kim latać. Owszem, nie chciało mi się FC-ować lol-gangów liczących mniej niż 10 osób, w których nie było szansy na bitkę wobec blobów w okolicy (zaczynała się wojna ze starym NC).

4. d00m.

Zasadniczo to miał być pierwszy mój korp w 0.0, ale wtedy stwierdziłem że lepszy będzie Ushra'Khan i tak ominęło mnie TRI. Bez sensu... ale cóż. Razem z d00m. zdobyłem Tribute, na północy zaliczyłem wiele epickich gangów, ale po tym jak polecieliśmy na Południe i zaczęła się bezsensowna jatka z AAA, przestało mi pasować być F1 pusherem. Wydawało mi się, że wtedy już wyżej dupy nie podskoczę, więc albo przestanę grać, albo spróbuję zrobić coś swojego.

5. DWISH

8 miesięcy na swoim. Najpierw parę osób, potem alians wystawiający 30 osób we flotach. Dobrze spędzony czas i dużo zdobytego doświadczenia. Troszkę nam się alians posypał po odejściu TDR (brzydki backstab) i podjąłem fatalną decyzję o dołączeniu z korpem do Pure Madness. Zdechła nam aktywność do zera, a znajomy zaczął mnie namawiać na v0ltę - czyli "ten prawdziwy d00m.", zanim korpa ukradł Vince.

6. v0lta

Doskonale spędzony prawie rok. Były dołki i górki (dołki takie, że mieliśmy aktywne 3 osoby), były bitki i kille, był czas na pewne boczne projekty (latanie z c0ven).

7. PBN

Reaktywacja Cartelu mnie skusiła. No, ale nie wyszło. Więc wróciłem do v0lta. Nigdzie się nie wybieram.

Nie, nie jestem korp hopprem, w dodatku po ponad 5 latach, mam całkiem krótkie employment history. Tyle. EOT.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #688 dnia: Styczeń 17, 2014, 16:31:12 »
sokole oko musisz to napisać jeszcze raz bo dzwoniła pani Drzyzga i prosiła żeby przekazać że twoja wzruszajaca opowieść się nie nagrała

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #689 dnia: Styczeń 17, 2014, 16:39:03 »
sokole oko musisz to napisać jeszcze raz bo dzwoniła pani Drzyzga i prosiła żeby przekazać że twoja wzruszajaca opowieść się nie nagrała

Masz +1 ode mnie :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #690 dnia: Styczeń 17, 2014, 16:40:31 »
Nie, nie jestem korp hopprem, w dodatku po ponad 5 latach, mam całkiem krótkie employment history. Tyle. EOT.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #691 dnia: Styczeń 17, 2014, 17:01:28 »
http://www.youtube.com/watch?v=WERqUb0G6vQ

To?

To od strony Boba, był jeden ze strony pandemolów.

Sokól z ciekawości? Na cholere się tłumaczysz? Bawiłeś się jak lubisz jest ok. Ja nie lubię Twojej wizji zabawy, ale nie widzę powodu byś się tłumaczył. To kurde gra jest o_O.

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #692 dnia: Styczeń 17, 2014, 17:45:18 »
HED wyszedł z pierwszego RF. CFC superów nie widać, rusrus przyleciało w bomberach. Wszystkie moony przejęte, cyno jamera nie bedzie. HED do wynajęcia convo LadyScarlet :P 

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #693 dnia: Styczeń 17, 2014, 17:49:28 »
A tak się napalaliście na final timer  ::)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #694 dnia: Styczeń 17, 2014, 17:53:23 »
BiałyKocie może już jestem wstawiony ale zupełnie nie kumam twojej odpowiedzi. Ja o pierniku a ty o wiatraku.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #695 dnia: Styczeń 17, 2014, 18:00:41 »
To sa jakies zagrywki psychologiczne z tym nie stawianiem sie do walki, ostatni tydzien wszystko jakos zdechlo  :(

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #696 dnia: Styczeń 17, 2014, 18:06:47 »
To sa jakies zagrywki psychologiczne z tym nie stawianiem sie do walki, ostatni tydzien wszystko jakos zdechlo  :(

To nidgy nie działało. Solary próbowały tryple próbowały . Jedyne efekt był taki że z trypli wyszli wszyscy co wciskać f1 potrafili.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #697 dnia: Styczeń 17, 2014, 18:16:35 »
To nidgy nie działało. Solary próbowały tryple próbowały . Jedyne efekt był taki że z trypli wyszli wszyscy co wciskać f1 potrafili.
Moze, ale lecac nawet wieczorami w 20-30 protkow do systemow gdzie siedzi 200 na stacji nic sie nie dzieje. Podobno mamy jakies supery na standbay'u czy cos ???
Jak BL polecial to gutfites sie skonczyly  :(

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #698 dnia: Styczeń 17, 2014, 21:28:11 »
do wszystkich milordów którzy twierdzą że 0.0 to zło i stanie w lagu-tidi. Dzis pojawił się GM w systemie, reiforce noda poszedł. Skutek:


650 ludzi w systemie i tidi pojawiło się dopiero wtedy kiedy ruscy zaczeli bomby wywalać kiedy te wszystkie supery i slowcaty wywaliły swoje drony

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #699 dnia: Styczeń 17, 2014, 21:35:02 »
TiDi nie jest powodowane samą liczbą osób w systemie, ale też ich aktywnością.
Jeżeli będziesz miał 600-700 osób które nie będą nic szczególnego robić to TiDi nie będzie, a w momencie, gdy 300 osób zacznie wskakiwać/wyskakiwać, wywalać drony, puszczać bomby etc.
to TiDi podskoczy.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet