Autor Wątek: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon  (Przeczytany 633566 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #420 dnia: Styczeń 08, 2014, 22:36:06 »
Gdyby drugiej stronie nie chodziło o sova i kasę to by się z nami bili pewnie długo, ale że aktualnie, po tym jak przyleciały goonowe matki, lecą orać nam rentierów to ciężko powiedzieć ile to potrwa.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #421 dnia: Styczeń 09, 2014, 00:41:26 »
z waszego punktu widzenia ta wojna jest wam tak potrzebna jak świni dzwonek. DD traci rentierów, was też może to spotkac, progresu w walkach nie widać. To raczej I wojna światowa a nie wojna błyskawiczna. Straty które ponosimy to jakiś ułamek dochodów wiec nikt się tym specjalnie nie przejmuje. Generalnie ja też jestem zachwycony że blisko i do pvp i do pve. Nie trzeba latać, jumpklonować tylko wszystko na miejscu :) takie all in one

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #422 dnia: Styczeń 09, 2014, 00:46:02 »
Straty które ponosimy to jakiś ułamek dochodów wiec nikt się tym specjalnie nie przejmuje. Generalnie ja też jestem zachwycony że blisko i do pvp i do pve. Nie trzeba latać, jumpklonować tylko wszystko na miejscu :) takie all in one
takie Red vs. Blue, dopoki ktos nie wrzuci capsow.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #423 dnia: Styczeń 09, 2014, 01:00:22 »
PVP 0.0 alliance, corpa  :P
Co do corpa to się nie zgodzę znajdziesz pewnie jakiś :P
np. BCPM  http://billionairesclub.eve-kill.net/?a=home
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #424 dnia: Styczeń 09, 2014, 01:16:54 »
z waszego punktu widzenia ta wojna jest wam tak potrzebna jak świni dzwonek
Jest gdzie się postrzelać, a niektórzy pewnie nie ogarniają, że statki można kupować z własnej kieszeni i rentierzy to pewien dodatek :)
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #425 dnia: Styczeń 09, 2014, 01:42:00 »
Jest gdzie się postrzelać, a niektórzy pewnie nie ogarniają, że statki można kupować z własnej kieszeni i rentierzy to pewien dodatek :)
Niektórzy też nie ogarniają, że nie trzeba siedzieć na anomlkach, lub paskach żeby zarabiać iski na shipy i Plexy do kont.
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #426 dnia: Styczeń 09, 2014, 01:45:16 »
Niektórzy też nie ogarniają, że nie trzeba siedzieć na anomlkach, lub paskach żeby zarabiać iski na shipy i Plexy do kont.
A wtedy gdy alians/overloard upada alians idzie w pizdu :)
Powiedz mi tylko dlaczego ludzie nadal tkwią w tych beznadziejnych aliansach zamiast iść do tych w których mają wszystko za darmo?  :-\
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Koszyk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 189
    • Zobacz profil
  • Korporacja: The Northerners
  • Sojusz: NC.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #427 dnia: Styczeń 09, 2014, 02:09:13 »
Cały ten konflikt bardzo mi się podoba. Od blob fajtów, przez ciągły skirimish, po solowe potyczki pilotów. Stagging Pointy obu sojuszy są odległe o: 8j tj F4 <-> GXK i 8 F4 <-> I-N. Nie trzeba latać pizdyliona jumpów, jest kupa ludu pokrywającego cały tz, więc byle ten stan trwał i trwał a możemy się długo fajnie bawić :)

Dokładnie tak. Jak już pisałem wcześniej najlepsza wojna od czasów najazdu DRF na catch.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #428 dnia: Styczeń 09, 2014, 02:49:33 »
Jest gdzie się postrzelać, a niektórzy pewnie nie ogarniają, że statki można kupować z własnej kieszeni i rentierzy to pewien dodatek :)

niektórzy też nie ogarniają że nie trzeba nawet racić czy plexić wystarczy chapnąć parę dobrych moonów i samo się leje a rentierzy to wisienka na torcie aby zaspokoić swoją rządzę panowania nad maluczkimi. Niech płacą mi ####
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #429 dnia: Styczeń 09, 2014, 03:24:40 »
niektórzy też nie ogarniają że nie trzeba nawet racić czy plexić wystarczy chapnąć parę dobrych moonów i samo się leje a rentierzy to wisienka na torcie aby zaspokoić swoją rządzę panowania nad maluczkimi. Niech płacą mi ####
Zawsze mnie ciekawilo, jak wyglada praca pasterza z poziomu krowy i pastwiska. Naprawde tak to sobie wyobrazasz? Ze ktos zaspokaja jakies inne swoje rzadze poza finansowymi gadajac lamanym angielskim z jakimis kerbirami/bociarzami/hgwco? Fucha dyrka od rentierow jest najbardziej niewdzieczna, nielubiana i niechciana funkcja wlasnie dlatego, ze trzeba stykac sie z rentierami. Przynajmniej u nas tak jest bo z tego co wiem Ozzy w AAA sie np o nia bardzo staral...
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #430 dnia: Styczeń 09, 2014, 07:58:18 »
Fucha dyrka od rentierow jest najbardziej niewdzieczna, nielubiana i niechciana funkcja wlasnie dlatego, ze trzeba stykac sie z rentierami.

No nic tylko siąść i płakać, a może wyznaczacie po prostu złych ludzi na złe stanowiska.
BTW niewdzięczną pracę można zawsze zmienić. (podobno)
Szacunek, to przedstawiciele C0ven potrafią budować. 

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #431 dnia: Styczeń 09, 2014, 08:11:17 »
Powiedz mi tylko dlaczego ludzie nadal tkwią w tych beznadziejnych aliansach zamiast iść do tych w których mają wszystko za darmo?  :-\
Bo kazdy ally w tym c0ven przyzwala na bocenie. Wielu ludzi  placze na stan 0.0 ale to wlasnie allianse takie jak c0ven go doprowadzily do stanu w jakim jest. Bierzecie teren dla siebie i 150% tego dodatkowo na renterow. Po co wam te iski??? Zeby serowar mial 4 tytany na swoich kontach ktorych nigdy nie uzywa? Czy kazdy ceo/zarzad alajansow z renterami uparawia RMT, czy poprostu kazdy jest taki zachlanny na te numerki na wallecie?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #432 dnia: Styczeń 09, 2014, 08:16:21 »
Bo kazdy ally w tym c0ven przyzwala na bocenie. Wielu ludzi  placze na stan 0.0 ale to wlasnie allianse takie jak c0ven go doprowadzily do stanu w jakim jest. Bierzecie teren dla siebie i 150% tego dodatkowo na renterow. Po co wam te iski??? Zeby serowar mial 4 tytany na swoich kontach ktorych nigdy nie uzywa? Czy kazdy ceo/zarzad alajansow z renterami uparawia RMT, czy poprostu kazdy jest taki zachlanny na te numerki na wallecie?

Jezeli masz pewnosc, ze jakis nasz rentier boci, to wysylasz nicka do mnie albo na numer 997Pawulonek i wredna Sansha zalatwi sprawo szybko  cicho i skutecznie. A tak na serio, argumenty typu "c0ven b0ci" sa naprawde SO 2011. Przewin sobie to forum 4 lata wstecz poczytaj drame o LFN i uznajmy, ze wszystkie argumenty sa nadal aktualne.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #433 dnia: Styczeń 09, 2014, 08:28:38 »
Jezeli masz pewnosc, ze jakis nasz rentier boci, to wysylasz nicka do mnie albo na numer 997Pawulonek i wredna Sansha zalatwi sprawo szybko  cicho i skutecznie. A tak na serio, argumenty typu "c0ven b0ci" sa naprawde SO 2011. Przewin sobie to forum 4 lata wstecz poczytaj drame o LFN i uznajmy, ze wszystkie argumenty sa nadal aktualne.
Napisalem wszyscy w tym c0ven...sam sobie lataj i ich szukaj, kogo to teraz obchodzi po ty wszystkich latach wypaczania gry. Pisze to do was bo wiem ze i ty i taki seru zawiadujecie c0venem i bylo to z waszego przyzwolenia. Dlatego ma seru te tytany na swoich kontach co zajebali kiedys tam, bo 7 osob mailo hasla. Bo caly zarzad i kolesie musieli miec dostep. teraz pewnie jest wiecej :P

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #434 dnia: Styczeń 09, 2014, 08:37:44 »
Napisalem wszyscy w tym c0ven...sam sobie lataj i ich szukaj, kogo to teraz obchodzi po ty wszystkich latach wypaczania gry. Pisze to do was bo wiem ze i ty i taki seru zawiadujecie c0venem i bylo to z waszego przyzwolenia. Dlatego ma seru te tytany na swoich kontach co zajebali kiedys tam, bo 7 osob mailo hasla. Bo caly zarzad i kolesie musieli miec dostep. teraz pewnie jest wiecej :P
Nigdy nie bocilem, i wypraszam sobie. Nic tez nie wiem o kimkolwiek, kto by bocil w c0ven, jezeli masz takie informacje, to poprosze dowody na priv, bede pierwszym ktory je przesle CCP jezeli dowody mnie przekonaja. Nigdy nie mialem tez dostepu do tytanow. Chyba po prostu nie naleze do tej "grupy trzymajacej wladze", panie Antoni. Jezeli wyobrazasz sobie, ze w c0ven jest jakies przyzwolenie na bocenie, to jestes w bledzie - wiadomo, ze ktos to robi, ale gdyby bylo wiadomo kto, to odrazu poszly by raporty od kilku osob conajmniej. Jezeli ktos to robi, to na tyle sprytnie ze nie da sie go namierzyc.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #435 dnia: Styczeń 09, 2014, 08:47:39 »
Napisalem wszyscy w tym c0ven...sam sobie lataj i ich szukaj, kogo to teraz obchodzi po ty wszystkich latach wypaczania gry. Pisze to do was bo wiem ze i ty i taki seru zawiadujecie c0venem i bylo to z waszego przyzwolenia. Dlatego ma seru te tytany na swoich kontach co zajebali kiedys tam, bo 7 osob mailo hasla. Bo caly zarzad i kolesie musieli miec dostep. teraz pewnie jest wiecej :P

nie chce Ciebie martwić Naicinh, ale stosunkowo co pół roku wyskakuje ktoś i sie wykłóca, że c0ven boci na potęge. (

pewpew

azell

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: azell
  • Korporacja: DOB
  • Sojusz: s2n
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #436 dnia: Styczeń 09, 2014, 09:01:59 »
takie Red vs. Blue, dopoki ktos nie wrzuci capsow.

kogo masz na myśli z tymi capsami? :) bo ja widze tylko jedną stronę używającą capsów. Archon sfitowany to jakieś 2b czyli 7-8 bs albo 20 dictorów. Przy waszej miłości do dictorów czytaj: water boarding to strata nawet kilku nie jest jakoś odczuwalna zwłaszcza że czas od złożenia zamówienia na forum do otrzymania shipa to kilka dni.

tak tak wiem ile się buduje carrier


co do botów to w każdym sojuszu to robią i nei ważne czy to boterzy na anomalkach czy  koparkach ale są i będą do momentu w którym ccp czegoś z tym nie zrobi

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #437 dnia: Styczeń 09, 2014, 09:16:24 »
nie chce Ciebie martwić Naicinh, ale stosunkowo co pół roku wyskakuje ktoś i sie wykłóca, że c0ven boci na potęge. (
Chodziło o ich renterow. I pisze o wszystkich alajansach co ich maja na podstawie c0venu bo ich tu duzo :p

[BU FU] Karas

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 250
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ann Karas
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #438 dnia: Styczeń 09, 2014, 09:34:12 »
Naicinh, ja natomiast slyszalem, ze PLe to sami boterzy. baaa nawet jest obowiazek posiadania przynajmniej 1 alta farmiacego botem na anomalkach. hmmm chyba mui byc ich tam duzo, co najmniej tak duzo jak w coven.

tak apropo faktow z dupy wyjetych
pozdr
"mam go w kierunkowym na 1 planecie w 180*"

Naicinh

  • Gość
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #439 dnia: Styczeń 09, 2014, 09:52:03 »
Rozmowa sama sie skierowala na "c0ven boci". Ja tylko napisałem ze ludzie idą do rentierow żeby bocic. W ally rentierskim nic nikogo nie obchodzi. Dlatego chodziło mi ze problemem w eve jest rentierka...która c0ven uprawia od lat wielu po to by jedna osoba miała 8 offline tytanow :p

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #440 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:03:12 »
Nic tez nie wiem o kimkolwiek, kto by bocil w c0ven, jezeli masz takie informacje, to poprosze dowody na priv, bede pierwszym ktory je przesle CCP jezeli dowody mnie przekonaja.

Cytat: Xeovar
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 14, 2012, 20:03:39 »

[...]
2. Owszem korp który pokazujesz istnieje, ceo jest mój alt i ten korp służył to wynajmowania systemów na zasadach "no questions asked" ludziom o których wiedzieliśmy że bocą. Głównym powodem zrobienia takiego manewru były naciski wielu osób w ally, ale przede wszystkim twojego kolegi z korpa la mara oraz Angelusa którego cytujesz aby uzywac botów.  Dodatkowo pozwalało to zmusić ludzi którzy i tak bocili do trzymania charów poza C0ven, bo w c0ven bocenie jest zabronione. Mnie osobiscie temat bocenia wali i nie mam tutaj problemu jak wiele osób. Niestety zarządzanie sojuszem wymaga czasem kompromisów, a trudno pożenić interesy różnych osób i korpów. Stąd był i smród i niezadowoleni proponenci c0ven botting empire, którzy potem pod wodzą Ozzyego odeszli z LFNem do -A-.
[...]

Wszyscy wiedzą że w C0ven nikt nie boci.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #441 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:10:42 »
Wszyscy wiedzą że w C0ven nikt nie boci.

No i? Znalazles fragment, w ktorym CEO aliansu pisze, ze w wyniku kompromisu u nas sie nie boci. Ale jak chcesz mozemy zrobic inspekcje w Inver Brassie, CAT-style. Zobaczymy ile Waszych raciarek zareaguje jak sie na nie zalozy punkt albo zacznie repic Sanshe...

Naicinh, serio problemem jest rentierka? A wiesz, jest taki alians, ma ticker B0T (haha, taki zarcik). Slyszales moze o nim?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #442 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:23:43 »
Rozmowa sama sie skierowala na "c0ven boci".
ty ja tam skierowales.


Wszyscy wiedzą że w C0ven nikt nie boci.
No i przytoczyles wlasnie Xeovara, ktory potwierdza, ze w c0ven sie nie boci, a osoby ktore probowaly to robic wylecialy do AAA pod skrzydlami Ozziego (ktory bocil w 16p, do czego sie przyznal na TS oficjalnie). Jezeli bocisz, to uwazaj na Stain Police jabol bo bedziemy miec na ciebie oko :)

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[BCPM] Moon Rabit

  • BCPM
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
    • Stronka z moją twórczością ;)
  • Imię postaci: Moon Rabit
  • Korporacja: Billionaires Club
  • Sojusz: Inver Brass
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #443 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:25:08 »
Sam będąc w C0venie, widziałem Inver Brassowe tengulce bocące, a raz się wkurzyłem i zarzuciłem repki na srcamblujace frytki i patrzałem jak zdycha Nigthawk na anomlace  >:D
ASUS A88XM-A, Corsair Vengage 8GB @ 1866 CL8, AMD X4 740 @ 4,48Ghz, Samsung 500GB Silentium Deus M1 550W, Sapphire R7 260X 1GB DDR5 @ 1188/1645

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #444 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:27:21 »
Sam będąc w C0venie, widziałem Inver Brassowe tengulce bocące, a raz się wkurzyłem i zarzuciłem repki na srcamblujace frytki i patrzałem jak zdycha Nigthawk na anomlace  >:D
Nom, to byla fajna zabawa, potem CCP to znerfilo :) Cale korpy od nas uciekaly rencic do Red Alliance i AAA bo tam boty nie zdychaly w tajemniczych okolicznosciach, pamietam ze Tolene narzekal wtedy ze co chwila kogos nowego trzeba osiedlac hrhr :>
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #445 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:49:11 »
No i? Znalazles fragment, w ktorym CEO aliansu pisze, ze w wyniku kompromisu u nas sie nie boci. Ale jak chcesz mozemy zrobic inspekcje w Inver Brassie, CAT-style. Zobaczymy ile Waszych raciarek zareaguje jak sie na nie zalozy punkt albo zacznie repic Sanshe...

No przecież napisałem że w C0ven się nie boci, więc o co Tobie chodzi?
A co do inspekcji to z mojego punktu widzenia mogę racić z komisarzem na gridzie - zawsze.
Więc...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #446 dnia: Styczeń 09, 2014, 10:54:59 »
Znając Twoje zamiłowanie do subtelnej ironii... v0v

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #447 dnia: Styczeń 09, 2014, 11:13:24 »
właściwie co z tego że boci - wszyscy bocą - a pandemiki to może nie bocą...
dobre  ;) - ta gra już tylko botem stoi bo jest zbyt głupia i tempa żeby w to grać inaczej - niedługo to floty botów będą się ze soba napierdalały o ile już tego nie robią.

polecam wam grę dla ludzi - nazywa się Vega Conflict - tak z 5x lepsza od eve jest

takie serofary czy inne katy nachapały się już pod dekiel ale im ciągle mało - jaki jest limit ilości isków po którego przekroczeniu to wszystko przestaje mieć już jakikolwiek sens? 100b, 200b.. 500b - napewno już przekroczyliście każdy rozsądny limit i zamiast się bawić i budować zamki jak te dekle zbieracie dalej - powodzonka  ;)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #448 dnia: Styczeń 09, 2014, 11:14:32 »
Znając Twoje zamiłowanie do subtelnej ironii... v0v

Oj, tam, oj tam, teraz będzie ironicznie:

[...]Nic tez nie wiem o kimkolwiek, kto by bocil w c0ven, jezeli masz takie informacje, to poprosze dowody na priv, bede pierwszym ktory je przesle CCP jezeli dowody mnie przekonaja.
[...]


Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #449 dnia: Styczeń 09, 2014, 11:36:12 »
CCP samo dało nam legalnego bota ... afk ishtar/domi any1 ? ...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #450 dnia: Styczeń 09, 2014, 11:44:19 »
i zamiast się bawić i budować zamki jak te dekle zbieracie dalej - powodzonka  ;)
Ale zegnasz sie w co drugim poscie :)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #451 dnia: Styczeń 09, 2014, 12:08:13 »
Ale zegnasz sie w co drugim poscie :)

tu ci musze przyznac racje czas stad isc w cholere.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #452 dnia: Styczeń 09, 2014, 12:16:23 »
Ojtam ojtam

Czym była by katastrofa samolotu bez Maciarewicza, czym będzie centrala bez Alice ?

Mi się dobrze twoje posty czyta, męczą mnie ludzie którzy odpowiadają po kolei na 25 cytatów w 1 poście ;)
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #453 dnia: Styczeń 09, 2014, 12:23:22 »
WSZYSCY "BOCO" A COVEN TO JUZ NAJBARDZIEJ, ZARAZ PO BOTACH Z K-9 :>

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Wojna blobów N3PL vs CFC+Stainwagon
« Odpowiedź #454 dnia: Styczeń 09, 2014, 12:47:33 »
CCP samo dało nam legalnego bota ... afk ishtar/domi any1 ? ...

Doom już idzie po Ciebie z palnikiem, żeby zrobić Ci z dupy jesień średniowiecza.

Naicinh... jesteś shitposterem roku 2014. A mamy dopiero 9 stycznia i jeszcze konkurentów masz naprawdę na profesjonalnym poziomie.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...