Autor Wątek: Fallout 4  (Przeczytany 7681 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Fallout 4
« dnia: Listopad 18, 2013, 10:41:21 »


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 18, 2013, 10:54:02 »
I to jest, jak do tej pory, najlepsza wiadomość w tym roku.
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2013, 10:58:15 »
Po tym co Bethesda zrobiła z Falloutem 3, mam nadzieję że tej gry nie wydadzą. Ewentualnie jakieś inne studio mogłoby zająć się realizacją- tak jak z New Vegas.

Wysłane z mojego ZAX 1.2


[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 18, 2013, 11:00:25 »
Może wrócą do konwencji gry z 1 i 2ki .... nie czekajcie ... nowe gry robi się w większości dla dzieci i są coraz prostsze. Odpalając 3kę po 15-20min leciało do kosza. Gdzie jest Planetscape Tournament, Baldur (no dobra jakiś remake jest), Elder Scrolls tak rozbudowane jak Daggerfall czy może stare Jagged Alliance.

Idąc tym tropem moje dzieci czy tam wnuczki będą grać w gry na padzie (sic!) gdzie będzie tylko jeden klawisz "dalej" :D.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 18, 2013, 12:00:25 »
I to jest, jak do tej pory, najlepsza wiadomość w tym roku.
Byłaby gdyby 3 nie była na chama skyrimem z kałachami, zamiast kontynuacjhi starego dobrego fallouta. Byłaby gdyby nie to że twórcy new vegas które chociaz minimalnie zrechabilitowało serię w moich oczach za pomyłkę z numerem trzy, nie chcą mieć z tempymi chujami z bethsedy nic wspólnego za chamskiego wała jaki ci ostatni wywineli dając łapówkę jeszcze tepszym chujom z metakritika. Byłaby gdyby idoci nie zapowiedzieli kontynuacji 4 w klimatach i wersji fluff'u z trójki nie z poprzednich częsci

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 18, 2013, 12:10:57 »
Cytuj
Idąc tym tropem moje dzieci czy tam wnuczki będą grać w gry na padzie (sic!) gdzie będzie tylko jeden klawisz "dalej"
Jakim padzie? Na pilocie bedzie:
"patrz jak boty przechodzą"
"obejrzyj nagranie jak grali nasi pracownicy"
:P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 18, 2013, 12:17:44 »
Może wrócą do konwencji gry z 1 i 2ki .... nie czekajcie ... nowe gry robi się w większości dla dzieci i są coraz prostsze.

http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10984.0

Jakim padzie? Na pilocie bedzie:
"patrz jak boty przechodzą"
"obejrzyj nagranie jak grali nasi pracownicy"
:P

Chyba wnuczki twojej babci. :P

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=77926

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2013, 13:57:11 »
Jeżu... Co za malkontenci... Wiadomo. Fallout 1 i 2 nie mają sobie równych. I tylko wierna kontynuacja nas zadowoli. Bez udziwnień bez modyfikacji za to z rozbudowanym sandboxem, gigantycznym światem, podkreślonym jeszcze bardziej "efektem motyla". Trochę nowego sprzętu, pojazdów. Aaach... Marzenia...
Ale nie można też popadać od razu w nastawienie, że gry będą do oglądania. Cytując za Smuggler'em. A ile z tych starych długich i wymagających gier przeszliście od początku do końca? Odsetek jest niewielki. Była ankieta.
Dodatkowo nadal powstaje wiele wymagających, wciągających gier. W które można grać całe zimowe wieczory albo takie, które nigdy się nie kończą. Minecraft na modach. Można grać w nieskończoność. (Tekkit, FTB).
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2013, 14:40:32 »
Myśl kobieto
F3 powszechnie został uznany za ścierwo i nie udaną nekromancję na ideach Interplay. Nieco podratowało serię new vegas, ale bethesda w swej mądrosci i na włąsne życzenie sprawiła że jeśli twórcy new vegas chcieli by mieć coś wspólnego z tą firmą to było by to wciśnięcie przycisku na detonatorze łądunku pod główną siedzibą bethsedy. Dla mnie f4 został skreślony w miejscu w którym ogłoszono że bedzie to wznowienie trójki i jej z dupy wziętej storylini

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 18, 2013, 16:42:25 »
Historia lubi zataczać koło. I to jest jedyna nadzieja.

Fakt jest trend od kilku(nastu?) lat na robienie coraz łatwiejszych gier. Niemniej patrząc na ostatni wysyp gier indie w których nierzadko trafiają się te z trybami perma death czy mega wyśrubowanymi poziomami trudności jest jakieś światełko w tunelu.. że jednak powoli okazuje się że nie tylko 'dinozaury' mają dość łatwych gier. Tylko nie piszcie mi że te 'trudne' gry kupują tylko ludzie 30+ lat bo i tak nie uwierzę :P

Jednak i tak mam złe przeczucie jak większość co do F4 :/
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 18, 2013, 17:43:11 »
Bethestda to jebany moloch jak złodzieje z EA Ubisoftu i podobnych, żerują na pryszczytych szczylach z dostępem do tatusiowej visa..
Twórcy Fallouta pracują w sumie teraz nad dwoma obiecującymi projektami z kickstartera takimi w klimatach planscape i podobnych i zobaczymy co z tego wyjdzie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 18, 2013, 21:28:52 »
przestań pls .... w Skyrimie spędziłem naprawdę dużo czasu , podobnie jak wczesniej w morrowindzie
Sneer Quen

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 18, 2013, 21:59:45 »
przestań pls .... w Skyrimie spędziłem naprawdę dużo czasu , podobnie jak wczesniej w morrowindzie

to z całym szacunkiem nie widziałeś Daggerfalla gdzie świat Morrowind a ten konsolopodobny Skyrim wymięka

Danath Riddick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Danath Riddick
  • Korporacja: Devion Corporation
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 18, 2013, 23:51:17 »
Mam małe pytanko Doom. Przeszedłeś Fallouta 3 do końca( chodzi mi o ścieżkę fabularną) albo chociaż doszedłeś do Vaulta 13?

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2013, 00:06:04 »
Morrowind to byla jeszcze dobra Bethesda, potem zdazyli zrobic jeszcze Cthulhu. Nastepnie przyszedl Oblivion- pierwszy strzał w kolano, Fallout 3 różnił się tylko tym że dodali karabiny. Niestety poziom fabuły i klimatu w tych grach sięgnął dna.

Teraz nadzieja leży w rękach takich tytułów jak Project Eternity, Wasteland 2 i Numenera. Dopiero możliwość ominięcia zjebanych wymagań narzucanych odgórnie przez producenta pozwoli wrócić do ciekawych i skomplikowanych gierek.

Wysłane z mojego ZAX 1.2


Havk

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 19, 2013, 07:46:12 »
Zasadniczo F3 nie skończyłem, chociaż powodu nie pamiętam. Może dam szansę New Vegas, ale na razie od czasu wydania leży na półce. W międzyczasie z 2-3 razy podchodziłem do Skyrima i męczę tą grę od czasu do czasu ale mimo wielkości świata "to jednak nie to". Nie wiem, chyba te wszystkie podziemia wydają mi się takie same etc. Jeśli F4 nie zostanie okrzyknięty wybitną i przełomową grą to tego nie kupię.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 19, 2013, 08:02:48 »
To Fallout 3 miał "ścieżkę fabularną" ?  ??? Mówimy o tej banalnej historyjce przez którą cały czas byliśmy prowadzeni za rączkę? Co z tego że gra miała 2-3 dobre momenty skoro całość leżała i kwiczała? Co do poziomu trudności to nie będę komentował czegoś czego nie było.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Starakopara

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 19, 2013, 08:12:30 »
(...). Jeśli F4 nie zostanie okrzyknięty wybitną i przełomową grą to tego nie kupię.

marne sznase, ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu :)

Ehhh F1 i F2 +FT, to byly czasy nie przespanych nocy, zaciętego grania z wypiekami na twarzy :)

o7

Proxima Alland

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 231
    • Zobacz profil
    • Unikitty
  • Imię postaci: Proxima Alland
  • Korporacja: Deep Space Unikitty
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 19, 2013, 09:49:52 »
Pamiętam jak grając w dwójkę, latem, zasłaniałam okno kocem, by mi słońce nie przeszkadzało... :D
Dni i noce, fakt. A potem się okazało, że grę można skończyć w ile? 7 minut? hehehe
(\_/)
(O.o)
(> <)This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 19, 2013, 09:55:09 »
Nie ma co wieszać psów na grze o której jeszcze nic nie wiadomo. Osobiście doskonale się bawiłem przy New Vegas. Pewnie jak skończe remont znów sobie to zainstaluje.

A co do F4, pożyjemy, zobaczymy.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 19, 2013, 11:08:13 »
Speedrun Fallouta 2 to 17 minut z groszami.

Goomich

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 19, 2013, 11:21:56 »
Microsoft wszystkich pogodzi i w lipcu wyłączy GfWL!.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 19, 2013, 11:23:46 »
Nastepnie przyszedl Oblivion

Mówisz o tych czasach, kiedy Bethesda powołała (właściwie) na świat zło o nazwie Paid DLC w Oblivionie? (niesławna zbroja dla konia za parę dolców)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 19, 2013, 12:20:48 »
Mam też na myśli fabułę Obliviona, nudną jak flaki z olejem, zbytnie uproszczenie i ułatwienie rozgrywki. Sandbox mieli fajny i dzięki kilku modom dało się trochę pobawić, sidequesty niektóre też na poziomie.
Płatna zbroja to była prawdziwa zbrodnia.

Wysłane z mojego ZAX 1.2


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 19, 2013, 14:27:41 »
Mam małe pytanko Doom. Przeszedłeś Fallouta 3 do końca( chodzi mi o ścieżkę fabularną) albo chociaż doszedłeś do Vaulta 13?
Zrobiłem błąd i kupiłem grę w preorderze. Dzięki czemu po raz pierwszy w życiu chyba miałem "przyjemność"  doświadczyć standardu wydawania gier jaki był na rynku już wtedy i niestety się utrzymuje. Czytaj bug na bugu, bugiem pogania. Grę ukończyłem, potem jeszcze kilka razy loadowałem w kilku jak uważałem rozstajnych miejscach fabuły. Byłem tak zadowolony że jak mi Cenega przysłał reklame pierwszego dlc mimo że już dłuższy czas po grze to było zrobiłem im mailową awanturę zakończoną żądaniem usunięcia konta w ich bezwartościowym serwisie (które to konto wymusiła na mnie instalacja gry, wtedy nie miałem nic przeciw temu licząc w razie czego na tech support, okazało się ze jedyne co im skutecznie wychodzi to spam mojej poczty, tech support jeszcze gorszy niż ten uskuteczniany przez GM Nova w eve)
Zasadniczo F3 nie skończyłem, chociaż powodu nie pamiętam. Może dam szansę New Vegas, ale na razie od czasu wydania leży na półce. W międzyczasie z 2-3 razy podchodziłem do Skyrima i męczę tą grę od czasu do czasu ale mimo wielkości świata "to jednak nie to". Nie wiem, chyba te wszystkie podziemia wydają mi się takie same etc. Jeśli F4 nie zostanie okrzyknięty wybitną i przełomową grą to tego nie kupię.
W nev vegas mimo ze ten sam syfny silnik możesz grać. DA się w to grać, ponadto linia fabularna trzyma się 1 i 2, nie tego co jakic ****** wymyślił w jej miejsce
Microsoft wszystkich pogodzi i w lipcu wyłączy GfWL!.
A no właśnie i do legalnie kupionej grytrzeba będzie ściągać kraki bo idę o zakład że tempaki z Cenegi nic nie zrobią z tym faktem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Fallout 4
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 19, 2013, 14:36:18 »
A no właśnie i do legalnie kupionej grytrzeba będzie ściągać kraki bo idę o zakład że tempaki z Cenegi nic nie zrobią z tym faktem

Behold: http://www.taleoftwowastelands.com/content/faq#whatisttw