Autor Wątek: Come to the dark side...  (Przeczytany 18700 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Come to the dark side...
« dnia: Sierpień 20, 2013, 08:46:19 »
Lekko znudzony milicyjnymi avoxerami, LP-złodziejami, stabbed-cloacked-fag'ami i innymi indywidualnościami jakich pełno na terenach Factional Warfare, po drobnej zachęcie...
(...) z góry mówię Ci, że jesteś na to za krótki :)
...postanowiłem zostać piratem. Będę zarabiał gwałtem i przemocą siejąc zamęt i spustoszenie w przestrzeni Nowego Edenu oraz importując do Jita drogocenne pirackie statki, tak bardzo pożądane przez "propefauperów".

W celu zrealizowania powyższego marzenia stworzyłem alta na 21 trialu i na razie "hoduję" go w Jita. Jak podrośnie i będzie w stanie zrobić komuś/czemuś krzywdę to pakuję walizki i lecę do Venal na spotkanie Agentów Guristas. Tam zamierzam farmić misje celem zbierania głównie LP na zakup Wormów i Gili. Początkowo char będzie na utrzymaniu maina, który nadal dzielnie będzie walczył w Caldaryjskiej milicji. To jak długo ta pępowina będzie podłączona zależy od rozwoju wydarzeń. Jak alt wyrośnie na wstrętnego oprycha z sec. statusem -10.0 to pomyślimy o pvp i ransomowaniu shipów, ale na razie to odległa przyszłość.

Moje pytanie do Was doświadczeni koledzy jest następujące - co ze sobą zabrać na taką wyprawę i jak się do tego w ogóle zabrać? Mam jakąś wizję tego przedsięwzięcia i kilka planów, ale chciałbym poznać Wasze opinie. Czy po doleceniu na miejsce będę w stanie w ogóle zadokować na stacji (bo standing, bo to null sec, bo...cokolwiek)?
Wiem, że największym problemem będzie dotarcie na miejsce przez te wszystkie campy, bańki i inny null-shit, ale z odrobiną szczęścia powinno się udać, latałem po tych rejonach trochę będąc w UA (za co zresztą dostałem buta  ;D ) i nie wyglądało to tak tragicznie.

Zastanawiam się czym polecieć... Condor (szybki, zwinny, łatwiej z camp będzie wiać, ale później z misjami może być ciężko)? Merlin (nano-travel fit i też może się udać przez campy a do misji trochę lepszy)? Czy może Venture z kompletem BPO na pokładzie i składać flotę na miejscu?

Wszelkie wskazówki mile widziane.

PS. Nie mówcie mi, że to głupie - doskonale o tym wiem :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2013, 08:51:18 »
W celu zrealizowania powyższego marzenia stworzyłem alta na 21 trialu i na razie "hoduję" go w Jita. Jak podrośnie i będzie w stanie zrobić komuś/czemuś krzywdę to pakuję walizki i lecę do Venal na spotkanie Agentów Guristas.

Moje pytanie do Was doświadczeni koledzy jest następujące - co ze sobą zabrać na taką wyprawę (...)

Nic.
I tak Cie zjammują i sobie nie postrzelasz :P >:D


BTW. Stacje w npc space (bez względu na ss systemu) nie wymagają żadnego stada by móc w nich zadokować.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2013, 08:55:58 »
I tak Cie zjammują i sobie nie postrzelasz :P >:D

Twoja pomoc jest iście nieoceniona :D Wiem, że jammują - mimo wszytsko jednak jakoś da się robić DEDy i inne site'y w przestrzeni Guristas. Poza tym - robiąc misję dla Guristas raczej nie będę walczył z Guristas, więc jammy chyba średnio będą mi zagrażać (no chyba, że będą misje przeciwko Caldari).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2013, 09:07:13 »
Serio i bez trolla:

1. Alt musi latać Tengu - z cloakiem i nullfierem, żeby przelecieć przez kampy, a na miejscu przefitowujesz się do robienia misji na fit "trudnoskanowalny" (kiedyś był nieskanowalny, ale znerfili). Tengu nie zrobisz misji L1/L2. Jak je zrobić, nie mam pojęcia. Jakąś AF-ką (dobre na L1/L2) raczej na miejsce nie dolecisz.

2. Dolot na miejsce będzie bardzo trudy - albo przez M-O w Tribute, albo przez EC- w Pure Blind. To dwa permakampione systemy w Eve. Oczekuj 20 ludzi na gejcie - głównie idiotów z peciarskich aliansów CFC, dla których kampienie tych gejtów to jedyne PvP jakie znają. Gejty będą pokryte bańkami, ostatnio zdarzyło mi się, że mój "ping" 300 km od M-O był w... bańce.

3. Na miejscu oczekuj silnej opozycji, że strony Black Legion, który farmi tam crystal sety.

4. Pamiętaj, że cokolwiek wyfarmisz, to żeby na tym zarobić, musisz przywieźć to do hiseca. Oznacza to, że będziesz leciał przez gejty mając w cargo dużą bańkę. Patrz punkt 2. Carrier do Venal wymaga midpointa (czyli 2 jumpy). Teoretycznie jest Black Frog - przerzucenie JF-a do Venal kosztuje u nich 125 mil ISK w jedną stronę.

5. Venal jest pieprzoną dziczą - mało stacji, jeszcze mniej klonowni, agenci L4 skupieni dosłownie w dwóch systemach. Dlatego pisałem Ci o Curse, gdzie jest o wiele łatwiej.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2013, 09:57:05 »
A da się przenieść klona do jakiejś klonowni w Venal? Wtedy pod-express+black frog i będę na miejscu :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2013, 10:12:56 wysłana przez Dinozauriusz II Urwiryj »

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2013, 10:12:31 »
A ta się przenieść klona do jakiejś klonowni w Venal? Wtedy pod-express+black frog i będę na miejscu :)

Nie jestem pewien, czy przypadkiem nie wymaga to uprzedniego osobistego odwiedzenia takiej stacji z klonownią
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2013, 10:18:17 »
Zdecydowanie wymaga.

Jedyną możliwością ustawienia sobie medicala zdalnie jest albo korzystanie ze stacji swojego korpa startowego (czyli Empire) lub wybranie stacji, w której Twój aktualny korp ma biuro (ale żeby je założyć, trzeba dolecieć do tej stacji).

A propos - Security Connections na V or GTFO.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2013, 10:29:52 »
Zupełnie teoretycznie logistykę dało by rady ogarnąć za pomocą blockade runnera z cloakiem. Tylko, że to rozwiązanie MOCNO teoretycznie, jako że można tak wpaść i w bluesecowe przestrzeni, nie mówiąc o sytuacji, gdzie znajdziesz się sam na definitywnie wrogim terenie i w razie wtopy tracisz ship warty ponad 300 mil (zakładając wariant t2 rigi, co nie jest wcale przesadą) + ładunek.

Tak na marginesie, dlaczego akurat na guristasów się uparłeś?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 20, 2013, 10:30:18 »
2. Dolot na miejsce będzie bardzo trudy - albo przez M-O w Tribute, albo przez EC- w Pure Blind. To dwa permakampione systemy w Eve. Oczekuj 20 ludzi na gejcie - głównie idiotów z peciarskich aliansów CFC, dla których kampienie tych gejtów to jedyne PvP jakie znają. Gejty będą pokryte bańkami, ostatnio zdarzyło mi się, że mój "ping" 300 km od M-O był w... bańce.

Jita -> Osmeden -> Maut -> Mantenault -> MQH-MY i potem przez puste 0.0 aż do Venal.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 20, 2013, 10:37:46 »

A propos - Security Connections na V or GTFO.


A to cenna uwaga, dzięki.


(...) dlaczego akurat na guristasów się uparłeś?


Bo Worm, Gila i Rattlesnake :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2013, 10:45:43 wysłana przez Dinozauriusz II Urwiryj »

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 20, 2013, 10:39:21 »
a tu akurat sokole pitoli, na 4 w zupełności starcza

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 20, 2013, 10:42:35 »
Zupełnie teoretycznie logistykę dało by rady ogarnąć za pomocą blockade runnera z cloakiem.

Biorąc pod uwagę, że będziesz wywozić tagi, salvage a z LP shopu - implanty czy BPC, ilość cargo nie ma znaczenia. O wiele lepsze będzie Tengu z cloakiem i nullifierem, bo blockade runner może zawsze wpaść w bańkę. Sam to ćwiczyłem w Curse.

Tengu to "swiss army knife" - robi za transport, zrobi misje i pozbiera po misji (tactory/salvagery). Subsystemy mieszczą się w cargo idealnie :)

GlassCutter - bardzo cenna uwaga.

a tu akurat sokole pitoli, na 4 w zupełności starcza

Zarabiasz na LP, więc chcesz mieć jak najwięcej LP - proste.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 20, 2013, 10:48:00 »
@Sokół

no ale bez przesady, najpierw tengu, missile, itd... security connection na 5 na samiutkim końcu, jak już masz całą resztę. A nawet wtedy można olać jak się woli np covert cyno wyskilować na alcie. Różnica między 4 a 5 jest tak mała że nadrabia się to robiąc 1 misję więcej w tygodniu. :P No chyba, że no-life i blitzuje misje 24/7

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:01:21 »
Panowie, ten alt ma polecieć do null'a najdalej za tydzień, będąc jeszcze trial-kontem. To znaczy, że ani cloacka, ani Tengu na nim nie wyskilluję :)
Pozostanie mi przenieść klona na granicę low-sec'a i testować gate Ibisem aż trafię na no-camp-time, a dalej to już pozostanie mi liczyć na szczęście aż do Venal.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:04:56 »
No, ale co chcesz tam robić altem, który nawet nie zrobi misji L1? LOL Wbijanie standa do L4 w normalnych warunkach (czyli najpierw AF-ką, a potem Tengu) zajmie Ci 2-3 dni startując od zera.

Na miejscu nie kupisz żadnych skillbooków, gdybyś o tym nie pomyślał.

Chyba sensowniej poświęcić 4-5 miesięcy na wyskillowanie Tengu (po drodze jakiegoś Hawka), w międzyczasie robiąc sobie jakieś misje nie rujnujące standa do Guristas czy Angeli, żeby na siebie char zarobił i tyle.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:08:56 »
Czemu nie polecisz mainem? Boisz się ;) No i testowanie bramy ibisem.. Ktoś Ci naopowiadał jakichś strasznych głupot o 0.0. Myslisz że ibisem dasz rade dobić do bramy? Bo jak padniesz w bańce to podem już nie wyskoczysz :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:11:49 »
@Dinozauriusz

To już lepiej poszukaj w googlach do jakiego corpa trzeba mieć standa żeby guristasowego epic-arca wziąć ;)
Z tego co pamiętam w caldari to jakiś okrutny corp od wożenia paczek - na trial koncie możesz sobie tego standa spokojnie ciułać. Potem afką wlatujesz do lol-seca (tam się epica zabiera) i robisz epic arca i zaczynasz z marszu od misji lvl 3 (lub końcówki lvl2) u guristasów :)

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:19:50 »
curse jest znacznie lepsze z uwagi na odległość i ilość stacji i klonowni
słabo wyskilowany alt zrobi frejka niestety tylko level 1 - czyli kompletny bezsens
sens zarabiania na misjach w npc nul jest od level 4
nizsze levele nie maja sensu w porównaniu do ....np milicji :D

p.s. nikt tego nie poruszył ale wydawało mi się że alty w milicji zarabiają na resztę a nie odwrotnie ....
Sneer Quen

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:32:30 »
Czemu nie polecisz mainem? Boisz się ;) No i testowanie bramy ibisem.. Ktoś Ci naopowiadał jakichś strasznych głupot o 0.0. Myslisz że ibisem dasz rade dobić do bramy? Bo jak padniesz w bańce to podem już nie wyskoczysz :)

Main ma być w milicji bo tam jest fajna zabawa - dużo solo pvp  i przy okazji jest jak zarobić na statki.

Jeśli chodzi o Ibisa to chyba nie zrozumiałeś mojego planu:

1. klon w granicznym systemie low seca
2. Ibis
3. Jump
4. Campa -> pooffff+pod
5. Go to {1}

I tak aż trafię na pustą bramę (nie dziś to jutro, nie rano to wieczorem), wtedy wracam po właściwego shipa i jazda (char ma poniżej 900kSP, więc za klona nie muszę płacić).

Co do tego epic arca to pomysł ciekawy, ale grindowanie standa do 4.cośtam do corpa kurierskiego to masakra jakaś wolę chyba trzaskać misję już od lvl1 u Guristasów.

alty w milicji zarabiają na resztę a nie odwrotnie ....

No przecież dokładnie tak ma być:
char będzie na utrzymaniu maina, (...) w Caldaryjskiej milicji.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:33:46 »
Z dawnych czasów (chyba 4 lata już) pamiętam, że misje dało się fajnie pasywnym shield rifterem zrobić na low skill alcie. Lvl 1-2 z łatwością, niektóre lvl 3 też, ale wymagało to już uwagi i czasu.
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 20, 2013, 11:38:11 »
To już lepiej poszukaj w googlach do jakiego corpa trzeba mieć standa żeby guristasowego epic-arca wziąć ;)
Z tego co pamiętam w caldari to jakiś okrutny corp od wożenia paczek - na trial koncie możesz sobie tego standa spokojnie ciułać.


Na bank robiłem misje Combat tutaj -> http://evemaps.dotlan.net/npc/Ytiri Wystarczy wbić standa do 3.0, bo agenci startowi pirackich Epic Arców są właśnie L3.

EDIT:

Jak chcesz trzymać maina w milicji, a na alcie mieć dodatkowe źródło dochodu, to o wiele sensowniejszym wyjściem jest wyskillowanie logistyka na alcie i dołączenie do ekipy rżnącej Incursje w hisecu. Kasa porównywalna jak nie większa, zero ryzyka, nawet więcej funu (teamplay plus pilot logistyka raczej się nie nudzi).


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 20, 2013, 12:38:27 »
Nie! Chcę być złym piratem z najgłębszych czeluści null-seca i już!! <tupnięcie>

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 20, 2013, 12:43:14 »
Chcę być złym piratem z najgłębszych czeluści null-seca i już!! <tupnięcie>

Tam zamierzam farmić misje celem zbierania głównie LP

Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 20, 2013, 12:52:30 »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 20, 2013, 13:25:21 »
Panooooooooooooowie.... jak już łapiecie za słówka to chociaż róbcie to tak żeby to miało ręce i nogi:

Jak alt wyrośnie na wstrętnego oprycha z sec. statusem -10.0 to pomyślimy o pvp i ransomowaniu shipów

Wiadomo, że nie zostanę podłym mordercą w Condorze z 100.000 SP...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 20, 2013, 13:41:25 »
Teraz próbujesz się zasłaniać brakiem SP na alcie, a za pół roku o ile tam wytrwasz wymyślisz coś nowego, bo alt będzie sie specjalizował w pve i odczujesz nagłą potrzebę mieć chara do pvp w 0.0. Nie idź tą drogą, bierz maina i leć, gad demet. Masz obawy stracić na kampie (której i tak nie zobaczysz lecąc trasą którą Ci podałem) statek i poda warte łącznie 10min pracy w drukarni isków zwanej milicją? Sorry ale tak to wygląda.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 20, 2013, 13:41:42 »
Panooooooooooooowie.... jak już łapiecie za słówka to chociaż róbcie to tak żeby to miało ręce i nogi:

Wiadomo, że nie zostanę podłym mordercą w Condorze z 100.000 SP...

Nadal nie wiemy jak chcesz wyrosnąć na oprycha, który ma -10, i wtedy zacząć latać pvp, klepiąc wcześniej krzyżyki, ba nawet strzelając od czasu do czasu do kogoś, ale w 0.0 :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 20, 2013, 21:51:41 »
Nadal nie wiemy jak chcesz wyrosnąć na oprycha, który ma -10, i wtedy zacząć latać pvp, klepiąc wcześniej krzyżyki, ba nawet strzelając od czasu do czasu do kogoś, ale w 0.0 :P
+1


+1

Kolego 'Dinozauriusz II Urwiryj'
static facepalm przeszedl mi po kilku godzinach i dopiero teraz moge cos napisac
... sam sobie zaprzeczasz,
w milicji nie jest fajnie, potem jest fajnie i znalazlo by sie jeszcze troche wiecej 'grymasow'

Wielu przedmowcow glaszcze cie po dupci w twojej 'odyseji przez misje do piractwa'
..wybacz, ale jak bedziesz sie tak sam ze soba pierdolil jak babcia z łobuzem to nic z ciebie nie wyrosnie...
ani zlego ani strasznego...

w noobgarten masz poradnik, uzyj go, rusz glowa, rusz dupe i do dziela
to nie wymaga nie wiadomo jakiego zaplecza, to wymaga myslenia i chęci
poczatki beda trudne i w dupe zbierzesz ale to da nauke ktora zaprocentuje...

jest jeszcze opcja ze zwyczajnie ci sie pojecia popierdolily i chciales wstapic na przyklad...do c0venu...


✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 20, 2013, 22:12:58 »
Dajcie spokój , fajny temat ja też się trochę dowiedziałem o tym i owym.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 21, 2013, 02:35:36 »
bycie piratem to raczej dla kogoś kto nie ma pomysłu czy też gardzi wszelkimi aspektami gry poza tzw. wisienką na torcie czyli zarzynaniem nie przygotowanych do pvp farmerów a juz kompletnie nie wyobrażam sobie sytuacji w której pirat jest kiepsko wyskilowany... to co z niego za pirat - chyba raczej ofiara  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2013, 02:47:23 wysłana przez Alice9 »
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 21, 2013, 10:47:42 »
Panooooooooooooowie.... jak już łapiecie za słówka to chociaż róbcie to tak żeby to miało ręce i nogi:

Wiadomo, że nie zostanę podłym mordercą w Condorze z 100.000 SP...

To tak nie dziala, chcesz cos robic to lec i rob to, TBH SP nie maja tutaj zadnego znaczenia, po prostu wraz z skillami wzrasta Ci wachlarz mozliwosci. Najpodlejsi mordecy zaczynali w condorach z 100k SP  :P

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 21, 2013, 11:00:55 »
No właśnie będę leciał i robił. Chciałem tylko podpytać o wskazówki, które dostałem i dzięki Wam za nie.
Co do znaczenia SP - no muszę móc jakoś zafitować tego Condora/Kestrela, dlatego alt jest na razie w "hodowli" w Jita - planowany wylot koło piątku :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 21, 2013, 14:01:45 »
No właśnie będę leciał i robił. Chciałem tylko podpytać o wskazówki, które dostałem i dzięki Wam za nie.
Co do znaczenia SP - no muszę móc jakoś zafitować tego Condora/Kestrela, dlatego alt jest na razie w "hodowli" w Jita - planowany wylot koło piątku :)

Będziesz sie tak chwalił terminem wylotu, to pandemiki zrobią na Ciebie kampe w superach po drodze :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


zeben74

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 49
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alklay
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 21, 2013, 14:11:06 »
Zadam jedno z podstawowych pytań dla pirata - czym latać ?? ( mysle aby altem pobawic sie chwile w ten jakze zajmujacy kawałek chleba >:D )
Moze Colonel rzuci paroma klasami statków i fitami a zobacze czy moj alt miesci sie w widełkach , szkoda ze kanał rekrutacyjny voodoo jest ciagle pusty bo mam pare pytań  :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Come to the dark side...
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 21, 2013, 14:33:44 »
Ludzie, piractwo to nie jest robienie misji dla piratów. Ani nawet latanie po 0.0.

Jak będzie tak pisać, to Colonel dostanie zawału i będziecie mieć go na sumieniu ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...