Autor Wątek: [FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA  (Przeczytany 4745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 533
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
[FRYTY] AKADEMIA MILICYJNA
« dnia: Lipiec 30, 2013, 10:25:09 »
Akademia milicyjna

Zajmujemy się szkoleniem nowych graczy oraz umożliwiamy starszym postaciom poznanie milicji czyli Faction Warfare oraz naukę PVP mniejszymi oraz większymi statkami.

Kładziemy nacisk na szybkie finansowe usamodzielnienie się naszych uczniów pokazując jak na trialu zarobić na pleksa w dzień lub kilka (zależy od skilli i ogarnięcia się kadeta)– czyli od początku opłacać grę iskami.  To jest jak najbardziej możliwe a my pokażemy ci jak.

Życie milicji rzuca nowego gracza do low sec'a – pomagamy nauczyć się funkcjonować tam bez stresu. Żyć, bić i zarabiać.

Po trzecie uczymy walczyć samemu bez oglądania się na flotę lub radzić sobie w małych kilkuosobowych gangach jak i we flotach 10+. Osoba potrafiąca poradzić sobie solo PvP będzie miała o wiele łatwiej w większych konfiguracjach. Akademia Milicyjna ma otwartą flotę 24h na dobę.

Jesli zaczynasz swoją przygodę z Eve i chcesz dużo zarabiać, uczyć się PvP i nie być zależny od kogokolwiek jako postać bez skilli i szybko się usamodzielnić to jesteśmy dobrym wyborem na początek.

Wymagamy przejścia tutoriali i zapoznania się z interfejsem gry przed przyjęciem do akademii – reszty cię nauczymy.

Poza tym jesteśmy organizacją non – profit :) nie płacisz u nas podatków a jedyne czego oczekujemy w zamian to Twoja edkukacja i widoczne postępy.

By przystąpić do Akademii będąc nowym graczem zapraszamy na kanał Akademia Public, tam jest rozpiska szkoleń podstawowych, które uprawniają do wejścia do korporacji.

Jeśli jesteś już doświadczonym graczem wystarczy, że umówisz się z Rainbowem bądź Azbugą co do przyjęcia.

W Akademii po za pewnymi wyjątkami można przebywać góra 30 dni. Te 30 dni wystarczą by zaznajomić się z mechaniką gry, milicją, PvP, handlem oraz PvE czy latania we flocie.

Organizujemy także szkolenia/warsztaty fakultatywne z kopania, produkcji, planetary interaction i wielu innych dziedzin.

Zapraszamy na http://akademiamilicyjna.pl/
Some Men Just Want to Watch the World Burn

 


SimplePortal 2.3.3 © 2008-2010, SimplePortal