Autor Wątek: Czy EVE będzie F2P ??  (Przeczytany 25275 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Czy EVE będzie F2P ??
« dnia: Lipiec 02, 2013, 20:44:28 »
Obym cierpiał na manie prześladowczą i tym podobne przypadłości ale...
http://evenews24.com/2013/07/02/ccp-games-gets-a-new-senior-vice-president-sean-decker/

Goomich

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 02, 2013, 21:00:58 »
Dust...

Szakal

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 763
  • 16 lat z EvE. Kupa czasu ;] Date of Birth 2004
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Szakal
  • Korporacja: Caldari Provisions
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 02, 2013, 21:39:36 »

nie wiem czy wolno ale moze ktos sobie przeczyta

http://wiki.evemu.org/index.php/Server_Status_%28Crucible%29

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 03, 2013, 00:26:45 »
http://wiki.evemu.org/index.php/Server_Status_%28Crucible%29
Ale co to wogle jest?

A co do pytana otwierającego: zależy ile monokli kupicie. ;)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 03, 2013, 01:43:26 »
powiedzcie mi jakie ograniczenia wrzucą, które zmuszą nas do kupienia konta premium/gold packa/plex account?

ograniczą nam local? :-D

nie będziemy mogli kopać bez plexa? :-D

eve to zbyt zaawansowany świat, żeby go modyfikować takimi bzdetami.
pewpew

HammerSnake

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 03, 2013, 07:18:54 »
skille będą szły 50%+ wolniej?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 03, 2013, 08:26:52 »
Jak dadzą farbki do malowania statków to jestem za  ;D
Wyobrażacie sobie PBN w różowiuchnych statkach ?  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 03, 2013, 08:35:28 »
skille będą szły 50%+ wolniej?

Będą szły o 50% szybciej na koncie premium  ;D

Jak dadzą farbki do malowania statków to jestem za  ;D
Wyobrażacie sobie PBN w różowiuchnych Thoraxah statkach:P

FTFY  ;D

EDIT:
Z oficjalnego forum Gaunt specjalnie dla Ciebie  ;D
https://forums.eveonline.com/default.aspx?g=posts&m=3290005#post3290005
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2013, 08:53:22 wysłana przez Pol Kent »

Starakopara

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 03, 2013, 10:05:31 »
Oh Dżizas....!!!

to nie jest spóźniony Prima Aprilis??!!
Świat się kończy, CCP zatrudniło pajacyka z EA...

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 03, 2013, 10:17:18 »
oj... jak słyszę coś o EA to jakby jakiś smrodek się unosił... mocno sobie zapracowali na swoją opinię... nie pamiętam już czym dokładnie mi zaleźli za skórę (coś tam z SIMS3 żony mi się kojarzy) i z tego co na necie widziałem u innych też nie lepsze odczucia...

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 03, 2013, 10:21:17 »

Ale temat na forum EVE będzie zabawnym trollowiskiem - dziś będzę miły dzień. :)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 03, 2013, 10:24:43 »
No przecież nie urwą kurze złotych jaj :P A nawet jeśli, to rzuci się ten nałóg w cholerę i tyle ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 03, 2013, 10:29:18 »
Znowu beda Jita riots i bedzie po rozmowie. Nawet w CCP ludzie nie maja tak krotkiej pamieci.

Egzarcha

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 03, 2013, 11:04:21 »
Cytat: CCP
Decker comes to CCP from game developer and publisher Electronic Arts (EA), where he spent the last 12 years in a variety of key production leadership roles. Most recently Decker was vice president of EA’s “Play4Free” group (...)

"I’m looking forward to helping CCP continue its tremendous growth"

Sądziłem, że EVE jest od lat w stagnacji (jedyne co się zmienia, to ilosć opłaconych altów), a Dust nie okazał się póki co sukcesem.


EA ???
Mam nadzieję, że wiedzą co robią...  ::)
Choć model F2P w SW:TOR, z którm miałem przyjemność obcować, jest raczej udany.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 03, 2013, 11:13:51 »
Sądziłem, że EVE jest od lat w stagnacji (jedyne co się zmienia, to ilosć opłaconych altów), a Dust nie okazał się póki co sukcesem.

Nie odczuwam żeby EVe była w stagnacji, niejedna gra mogłaby sie rozwijać jak EVE.
Dust... czy trzeba wiecznie przypominać że to wciąż wersja beta?
I najwazniejsze...ludzie, przestańcie panikować, przyjęli człowieka do pracy, a nie zostaja wykupieni przez EA i nie zmieniaja form platności.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 03, 2013, 11:43:58 »
Nie odczuwam żeby EVe była w stagnacji, niejedna gra mogłaby sie rozwijać jak EVE.
Dust... czy trzeba wiecznie przypominać że to wciąż wersja beta?
I najwazniejsze...ludzie, przestańcie panikować, przyjęli człowieka do pracy, a nie zostaja wykupieni przez EA i nie zmieniaja form platności.

no co racja to racja.
Z drugiej strony po powrocie widzę to samo co było jeśli chodzi o wh i systemy - ale ludzi 2x więcej (w spike widziałem 61k luda bodajże).
Co piąta osoba ma własnego capsla, co trzecia BO, właściwie każdy po jednym alcie..
może i statki się pozmieniały, dodano co nieco, poprawiono bitki - floty latają tysiącami - tylko jakby tak kurna ciasno :/

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 03, 2013, 11:52:32 »
no co racja to racja.
Z drugiej strony po powrocie widzę to samo co było jeśli chodzi o wh i systemy - ale ludzi 2x więcej (w spike widziałem 61k luda bodajże).
Co piąta osoba ma własnego capsla, co trzecia BO, właściwie każdy po jednym alcie..
może i statki się pozmieniały, dodano co nieco, poprawiono bitki - floty latają tysiącami - tylko jakby tak kurna ciasno :/
Ciasno ?  ??? zapraszam do nullseka na południe, a poczujesz sie jak w pewnym filmie - tato! tato, patrz, człowiek!!
to samo z WH, polataj i policz zamieszkałe  ;)
Uważasz że w przeciągu ostatnich kilku dodatków nic sie nie zmieniło? Chyba rzadko opuszczasz stacje skoro tak myslisz.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Egzarcha

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 03, 2013, 11:53:23 »
Ci, co mieli wątpliwą przyjemność obcować z supportem EA (i pewną częścią ich produktów), wiedzą o czym mowa. Powszechna zła opnia o EA, jest w pełni zasadniona. Tak, samo zatrudnienie człowieka, który przepracował tam 12 lat (m.in. na stołku dyrektorskim) o niczym nie świadczy. Może jednak budzić uzasadniony niepokój i obawy. A już na pewno, nie powinny dziwić negatywne komentarze. ;)

Model F2P wprowadzają wszyscy. Po prostu daje to wiekszy zysk, niż model abonamentowy. EvE będzie musiało się dostosować i wprowadzenie F2P jest raczej przesądząne. Świadczą o tym m.in. nieśmiałe wypowiedzi pracowników CCP. To co odwalili 2 lata temu jest przykładem, jak nie należy tego robić.

Nie ma wątpliwości, że zatrudnienie tego człowieka jest jasnym sygnałem, że model płatności w EVE się zmieni.  Owszem, nie ma co panikować. To jest po prostu fakt, do którego trzeba się przyzwyczaić.

Dla mnie EOT :)

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:02:19 »
Ci, co mieli wątpliwą przyjemność obcować z supportem EA (i pewną częścią ich produktów), wiedzą o czym mowa. Powszechna zła opnia o EA, jest w pełni zasadniona. Tak, samo zatrudnienie człowieka, który przepracował tam 12 lat (m.in. na stołku dyrektorskim) o niczym nie świadczy. Może jednak budzić uzasadniony niepokój i obawy. A już na pewno, nie powinny dziwić negatywne komentarze. ;)

Model F2P wprowadzają wszyscy. Po prostu daje to wiekszy zysk, niż model abonamentowy. EvE będzie musiało się dostosować i wprowadzenie F2P jest raczej przesądząne. Świadczą o tym m.in. nieśmiałe wypowiedzi pracowników CCP. To co odwalili 2 lata temu jest przykładem, jak nie należy tego robić.

Nie ma wątpliwości, że zatrudnienie tego człowieka jest jasnym sygnałem, że model płatności w EVE się zmieni.  Owszem, nie ma co panikować. To jest po prostu fakt, do którego trzeba się przyzwyczaić.

Dla mnie EOT :)

co Ty za głupoty wygadujesz :-D

za dużo wowa za mało eve, nie widzisz w jakim kierunku idzie ta gra? Przeanalizuj ostatnie patche i zobacz ile CCP wprowadziło, żeby ludzi zachęcić, do czego do F2P?
:D
pewpew

Okropniak

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 440
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Okropniak
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:03:18 »
Ciasno ?  ??? zapraszam do nullseka na południe, a poczujesz sie jak w pewnym filmie - tato! tato, patrz, człowiek!!
to samo z WH, polataj i policz zamieszkałe  ;)
Uważasz że w przeciągu ostatnich kilku dodatków nic sie nie zmieniło? Chyba rzadko opuszczasz stacje skoro tak myslisz.

byłem w null na południu i dalej się tam szlajam - masz pustki przez parę systemów po czym co chwila flotki po 10 luda (kiedyś takie coś to się zbierało na wieczór a nie z poranka), 4 na 5 systemów ma średnio po 2 szpile postawione, zaopatrzone.

Wh powiadasz - 2 tyg temu przymknęło mnie w wh - przeleciałem ich chyba ze 30 bo jakoś pechowo się otwierały do null/low ale w cholerę daleko od mojego tagetu, w ciągu całego przelotu znalazłem 1 ale JEDEN wh niezamieszkany... aż go przeleciałem wszerz i wzdłuż bo nie wierzyłem że może być jakiś bez choćby nieaktywnej szpili. W co 4tym WH próbowali na mnie zapolować, 3x spotkałem campy w WH próbujące łapać przelatujących - od kilkuosobowych commandowych do 20 osobowej floty z bs włącznie....
tak - rzeczywiście pustki w porównaniu do tego co kiedyś ;)

To że masz puste systemy nie znaczy że są pustki - to znaczy że akurat nikt tam nie przelatuje - obok masz systemy w których było po 20 luda a teraz pod 50 podchodzi w związku z tym więcej też sprawdza te "puste" czy aby coś się tam nie dzieje. Wystarczy spojrzeć na ruch na gate w dotlan i widać że wszystko aż wrze...

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #20 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:16:58 »
jakby tak szpilki spalały aurum, supery i tytki też - jestem za  :)
F2p 4 the win.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #21 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:27:44 »
Ale zabawna panika. EvEkosmopolizm pełną gębą  :P

Facet ma rozwijać Dusta. W końcu jest specem od strzelanek, skoro prowadził projekty Battlefield czy Medal of Honor. Plus gry mobilne czy World of Darkenss. CCP to już nie tylko EVE. To takze inne tytuły.

http://massively.joystiq.com/2013/07/02/ccps-sean-decker-and-hilmar-petursson-on-the-future-of-eve-dus/


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #22 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:38:06 »
byłem w null na południu i dalej się tam szlajam - masz pustki przez parę systemów po czym co chwila flotki po 10 luda (kiedyś takie coś to się zbierało na wieczór a nie z poranka), 4 na 5 systemów ma średnio po 2 szpile postawione, zaopatrzone.

Wh powiadasz - 2 tyg temu przymknęło mnie w wh - przeleciałem ich chyba ze 30 bo jakoś pechowo się otwierały do null/low ale w cholerę daleko od mojego tagetu, w ciągu całego przelotu znalazłem 1 ale JEDEN wh niezamieszkany... aż go przeleciałem wszerz i wzdłuż bo nie wierzyłem że może być jakiś bez choćby nieaktywnej szpili. W co 4tym WH próbowali na mnie zapolować, 3x spotkałem campy w WH próbujące łapać przelatujących - od kilkuosobowych commandowych do 20 osobowej floty z bs włącznie....
tak - rzeczywiście pustki w porównaniu do tego co kiedyś ;)

To że masz puste systemy nie znaczy że są pustki - to znaczy że akurat nikt tam nie przelatuje - obok masz systemy w których było po 20 luda a teraz pod 50 podchodzi w związku z tym więcej też sprawdza te "puste" czy aby coś się tam nie dzieje. Wystarczy spojrzeć na ruch na gate w dotlan i widać że wszystko aż wrze...
heh, widocznie mamy inne doświadczenia  ;) Podałem jako przykład południe bo też sie tam cały czas kręcę, i w większości systemów nawet dotlan czy mapa ingame pokazuje pustki. Porównaj Provi i resztę południa, bedziesz wiedział dlaczego uważam te tereny za puste.
Podobnie z WH, potrafiłem przeleciec łańcuszek kilkunastu WH i w co piatym znaleźć czynną szpilkę  ;) Ale mówię, to wszystko kwetia szczęścia na co sie trafi. Co by nie było, mówienie ciasnota w EVE to gruba przesada.
Bo ruch rzędu 150 na dobę raczej nie można nazwać wrzeniem  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #23 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:38:31 »
Ciasno ?  ??? zapraszam do nullseka na południe, a poczujesz sie jak w pewnym filmie - tato! tato, patrz, człowiek!!
to samo z WH, polataj i policz zamieszkałe  ;)
Uważasz że w przeciągu ostatnich kilku dodatków nic sie nie zmieniło? Chyba rzadko opuszczasz stacje skoro tak myslisz.

W ciągu ostatnich  kilku dodatków wiele zmieniło się na lepsze. Z tego co widzę, to wciąż zalogowanych jest średnio 10 - 15 % ludzi więcej, niż przed Retribution i mergem z DUST. Co do południa, to nie każdy jest CVA i zbierać 40 osobową flotę na pojedynczego bombera, wiesz? Jesteśmy trochę zajęci wojną i nie ogłaszamy CTA dlatego, że Ty i Twoich 2 kolegów wlecieliście do T-8, serio.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 03, 2013, 12:56:04 »
W ciągu ostatnich  kilku dodatków wiele zmieniło się na lepsze. Z tego co widzę, to wciąż zalogowanych jest średnio 10 - 15 % ludzi więcej, niż przed Retribution i mergem z DUST. Co do południa, to nie każdy jest CVA i zbierać 40 osobową flotę na pojedynczego bombera, wiesz? Jesteśmy trochę zajęci wojną i nie ogłaszamy CTA dlatego, że Ty i Twoich 2 kolegów wlecieliście do T-8, serio.
Ale ja nie mówię o przypadku zbierania flot itp. Jak pisałem wcześniej, porównaj takie Provi pod wzgledem zagęszczenia ludzi i takie Immensea, Tenerifis czy Impass dla przykładu. Powiesz mi może że jest tam taki tłok że ruszyc się nie można i znaleźć wolnego paska/anomalki itp?
Może łopatologicznie - ODNIOSŁEM SIE DO STWIERDZENIA ŻE W EVE JEST CIASNOTA  a nie do waszego zbierania flotek na bombery. Akurat umiejętnośc zbierania flot ma sie do ilości mieszkańców na system kwadratowy i zarzutu o ciasnotę jak przysłowiowa pięść do oka  :P


PS: i troszkę skromności, Południe to nie tylko Coven i jakiś t-8  :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2013, 13:14:42 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 03, 2013, 13:17:03 »
Ale ja nie mówię o przypadku zbierania flot itp. Jak pisałem wcześniej, porównaj takie Provi pod wzgledem zagęszczenia ludzi i takie Immensea, Tenerifis czy Impass dla przykładu. Powiesz mi może że jest tam taki tłok że ruszyc się nie można i znaleźć wolnego paska/anomalki itp?
Może łopatologicznie - ODNIOSŁEM SIE DO STWIERDZENIA ŻE W EVE JEST CIASNOTA  a nie do waszego zbierania flotek na bombery.

PS: i troszkę skromności, Południe to nie tylko Coven.

Nie, południe to aktualnie wojna wszystkich ze wszystkimi - TRIBE/ASH vs TDS vs Neo-Stainwagon (w tym my). Plus PIZZA, Game Over. i inne mniejsze organizacje. Na razie nie ma miejsca na racenie na paskach i herpaderp na anomalkach, bo one sie koncza szybkim i bolesnym zgonem. To Ty patrzysz na EvE z okolicy kurwidolka w Providence, bedacego troche takim slumsem, gdzie wszyscy siedza sobie na glowie i wybiegaja gromada z bejzbolami jak ktos obcy do nich zabladzi. :P

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 03, 2013, 13:19:28 »
Ouuuu, wielkim światem zapachaniało  ;)
Szkoda tylko, że tej wojny nie widać na kb C0venu  ;D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 03, 2013, 13:20:28 »
Ouuuu, wielkim światem zapachaniało  ;)
Szkoda tylko, że tej wojny nie widać na kb C0venu  ;D

A co Ty nie wiesz jak wojny terytorialne wyglądają? Siedzisz godzinę na tytku, skaczesz, reinforcujesz posa/ihuba/stacje i wracasz krecic shipem na zabankowanej stacji. :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 03, 2013, 13:27:58 »
Nie, południe to aktualnie wojna wszystkich ze wszystkimi - TRIBE/ASH vs TDS vs Neo-Stainwagon (w tym my). Plus PIZZA, Game Over. i inne mniejsze organizacje. Na razie nie ma miejsca na racenie na paskach i herpaderp na anomalkach, bo one sie koncza szybkim i bolesnym zgonem. To Ty patrzysz na EvE z okolicy kurwidolka w Providence, bedacego troche takim slumsem, gdzie wszyscy siedza sobie na glowie i wybiegaja gromada z bejzbolami jak ktos obcy do nich zabladzi. :P
wiesz ty co? to było żałosne... straszne, obraziłem pana Isengrima i jego Coven mówiąc że na południu nie ma czegos takiego jak ciasnota... kurde, jakis niedoceniony strasznie jesteś  ;D Aaaaa.... czekaj...dostałeś tym bejzbolem po dupie i stąd uraza do CVA?
Z mojej strony EOT, dyskutować to ja mogę z inteligentnymi ludźmi, a trollować Sokolego, na co niektórych szkoda czasu nawet tego w pracy.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 03, 2013, 13:30:05 »
wiesz ty co? to było żałosne... straszne, obraziłem pana Isengrima i jego Coven mówiąc że na południu nie ma czegos takiego jak ciasnota... kurde, jakis niedoceniony strasznie jesteś  ;D Aaaaa.... czekaj...dostałeś tym bejzbolem po dupie i stąd uraza do CVA?
Z mojej strony EOT, dyskutować to ja mogę z inteligentnymi ludźmi, a trollować Sokolego, na co niektórych szkoda czasu nawet tego w pracy.

Nie - czekałem, aż strzelisz focha - i sie nie przeliczyłem. :D


VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 03, 2013, 13:41:41 »
Nie - czekałem, aż strzelisz focha - i sie nie przeliczyłem. :D


Focha? hehehehe !!! Jesteś nie tylko żałosny ale tez smieszny  ;D Pultasz się jak dziewczynka bo nazwałem południe pustynia i twierdzisz że ja strzelam focha  ;D
Ale niech ci będzie, pociesz sie tym sukcesem  ;D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 03, 2013, 13:50:56 »
Ouuuu, wielkim światem zapachaniało  ;)
Szkoda tylko, że tej wojny nie widać na kb C0venu  ;D

Bluźnisz waść ;)
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=home&scl_id=42

a że niewiele się poza tym dzieje, i nie latają małe gangi a duże bitki flot często kończą się "stand down" z jednej lub drugiej strony to insza inszość - just sov war :|

Goomich

  • Gość
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 03, 2013, 14:28:46 »
Bluźnisz waść ;)
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=home&scl_id=42

a że niewiele się poza tym dzieje, i nie latają małe gangi a duże bitki flot często kończą się "stand down" z jednej lub drugiej strony to insza inszość - just sov war :|

Military experts are calling this blue balls.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 03, 2013, 14:32:02 »
http://kb.cva-eve.org/?a=kill_detail&kll_id=295814
stein to taka buda... dla psa - to znacznie poniżej "slumsów cva" - w stein to nikt cywilizowany nawet mieszkać nie chce  :D
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Czy EVE będzie F2P ??
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 03, 2013, 14:34:08 »
Bluźnisz waść ;)
http://hq.c0ven.pl/kb/?a=home&scl_id=42

a że niewiele się poza tym dzieje, i nie latają małe gangi a duże bitki flot często kończą się "stand down" z jednej lub drugiej strony to insza inszość - just sov war :|
Brrrrrr!!!! piloci wam nie zasypiają na opach ?  ???
 :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.