Autor Wątek: Misje - Corporacje  (Przeczytany 12683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kondzio26

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Misje - Corporacje
« dnia: Czerwiec 18, 2013, 10:37:39 »
Witam

Dla jakich korporacji wtarto robić misje PVE w Hi-Secu (typ misji - Security). Interesują mnie w szczególności Caldaryjskie korporacje. Gdzieś kiedyś znalazłem temat, w którym była wzmianka na ten temat, ale teraz nie mogę tego odnaleźć. Z góry dzięki.

Goomich

  • Gość
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 18, 2013, 11:16:31 »
Dla tych, które mają dużo dobrej jakości agentów w jednym miejscu.

kondzio26

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 18, 2013, 11:20:59 »
Dla tych, które mają dużo dobrej jakości agentów w jednym miejscu.
Konkrety poproszę (czyli nazwy corpów). Przez takie odpowiedzi to potem się szuka, szuka i szuka

Goomich

  • Gość
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 18, 2013, 11:27:21 »
School of Applied Knowlledge.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 18, 2013, 11:31:42 »
http://evemaps.dotlan.net/
i
http://eve-agents.com/

znajdź sobie korporację mającą co najmniej trzech agentów security lev 4 w promieniu nie większym jak 4 jumpy od siebie. Chodzi o to, ze jak Ci sie trafi jakaś gówniana misja u jednego, a nie będziesz mógł już mu odmówić, byś miał pod ręką kolejnego agenta, bez konieczności taszczania całego raciarskiego sprzętu przez pół galaktyki.
Kiedyś agenci byli bardziej zróżnicowani pod względem profitów jakie dawali, stąd stare rady, którzy agenci są najlepsi zrobiły się trochę nieaktualne.

EDIT: i jak możesz, to wybieraj te miejscówki, które mają co najmniej 2j od low seca. Większość misji dostajesz do zrobienia (przynajmniej kiedyś tak było) w systemie, w którym jest agent, lub w systemie obok. Jak masz agenta w systemie graniczącym z low, to masz duże prawdopodobieństwo, że do zrobienia części misji agent będzie Cie właśnie tam wysyłał, co często nie kończy się szczęśliwie dla raciarki.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 18, 2013, 11:41:43 wysłana przez Dux »
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Siro

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Septymus Stark
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 18, 2013, 11:51:24 »
Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia jump clones (jeżeli chcesz w przyszłości korzystać z tej usługi). Nie wszystkie korporacje NPC mają taką możliwość i dobrze jest być tego świadomym od początku.

Z listą korporacji posiadających medical facilities możesz się zapoznać pod tym adresem:
http://wiki.eveuniversity.org/Jumpclone_Facilities

kondzio26

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:31:08 »
http://evemaps.dotlan.net/
i
http://eve-agents.com/

znajdź sobie korporację mającą co najmniej trzech agentów security lev 4 w promieniu nie większym jak 4 jumpy od siebie. Chodzi o to, ze jak Ci sie trafi jakaś gówniana misja u jednego, a nie będziesz mógł już mu odmówić, byś miał pod ręką kolejnego agenta, bez konieczności taszczania całego raciarskiego sprzętu przez pół galaktyki.
Kiedyś agenci byli bardziej zróżnicowani pod względem profitów jakie dawali, stąd stare rady, którzy agenci są najlepsi zrobiły się trochę nieaktualne.

EDIT: i jak możesz, to wybieraj te miejscówki, które mają co najmniej 2j od low seca. Większość misji dostajesz do zrobienia (przynajmniej kiedyś tak było) w systemie, w którym jest agent, lub w systemie obok. Jak masz agenta w systemie graniczącym z low, to masz duże prawdopodobieństwo, że do zrobienia części misji agent będzie Cie właśnie tam wysyłał, co często nie kończy się szczęśliwie dla raciarki.

Doskonale o tym wiem.

kondzio26

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:31:22 »
Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia jump clones (jeżeli chcesz w przyszłości korzystać z tej usługi). Nie wszystkie korporacje NPC mają taką możliwość i dobrze jest być tego świadomym od początku.

Z listą korporacji posiadających medical facilities możesz się zapoznać pod tym adresem:
http://wiki.eveuniversity.org/Jumpclone_Facilities

Doskonale o tym wiem.

kondzio26

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:32:52 »
School of Applied Knowlledge.

Jeszcze ktoś chętny do udzielenia konkretnej odpowiedzi takiej jak wyżej?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 18, 2013, 12:57:38 »
Doskonale o tym wiem.

Więc po co się pytasz?
Otwierasz linki i do roboty.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


kondzio26

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 18, 2013, 13:03:57 »
Czyli mam rozumieć, że biorąc pod uwagę tylko treść misji, nie ma znaczenia, jaki Corp, bo misje Scurity będą się powtarzać u każdego agenta (biorę pod uwagę np. tylko corpy i agentów Caldari)?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 18, 2013, 13:07:52 »
Tak, misje o tych samych nazwach przeciwko tym samym frakcjom są takie same niezależnie od miejsca, korpa czy agenta.

P.S. Wbrew pozorom nawet na tym forum obowiązuje jakaś kultura. Pytasz o coś a potem opryskliwie odpowiadasz traktując z góry osoby które chcą Ci pomóc. Przemyśl swoje zachowanie. ::)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 18, 2013, 13:09:58 »
Czyli mam rozumieć, że biorąc pod uwagę tylko treść misji, nie ma znaczenia, jaki Corp, bo misje Scurity będą się powtarzać u każdego agenta (biorę pod uwagę np. tylko corpy i agentów Caldari)?

W zasadzie, to misje sie powtarzają nie tylko u korporacji, ale też i całych frakcji. Jedyna róznicą, jaka masz, to raty. Po prostu u caldari w większości będziesz bić guristasów, u gallente serpentisów, etc. Tyle że u pierwszych będziesz robić na przykład The Blockade guristasowe, a u drugich misje o tej samej nazwie ale serpentisową. Jak jeszcze klepałem misje w hajseku zdążyłem dorobić się takiego standa u frakcji, że mogłem brac misje lev. 4 u wszystkich korpów matarskich. Brałem od trzech i mieli identyczne misje. Nie było różnicy, że u tego korpa dostaniesz takie misje, a u drugiego inne. 
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 14, 2013, 06:57:53 »
Żeby nie generować nowych tematów to napisze tutaj.
Czy na misje milicyjne lvl 3 zawsze trzeba zapier****ć kilkanaście jumpów czy ja mam po prostu głupiego agenta? :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 14, 2013, 09:08:41 »
Zawsze :) i na l4 tez.
Dlatego ustawiasz sobie drogę do wszystkich agentów (set destination , add waypoint) następnie klikasz 'optimize' (w opcajch trasy) mnie wychodzi ok 36 jumpow po 15 agentach czyli średnio agent co 2 jumpy. Potem to samo robię z misjami - zaznaczam wszystkie ->optimize -> wychodzi Ci jakies 15jumpow czyli misje co 1-2 jumpy. Jedziesz z koksem i po dwóch i pół godzinach masz komplet misji zrobionych.
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 14, 2013, 09:15:22 »
Dzięki! Na to nie wpadłem :)

EDIT: LOL.... 60j po 15 agentach, z czego spora część na stacjach "opanowanych" przez wrogą milicję (systemy z sovem gallente) czyli nie zadokuję.... crap.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2013, 10:20:21 wysłana przez Dinozauriusz II Urwiryj »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 14, 2013, 10:57:49 »
A jak tam guristasy? :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 14, 2013, 11:17:35 »
:) Trial nie może brać misji lvl3 ani EpicArców, nie może też skillować cloack'a, więc szału nie było. Caldaryjska milicja jest w dupie (głębooooki Tier 1), więc zarobienie na 2 plexy miesięcznie jest trochę trudne (czymś też trzeba latać)... W skrócie - char jest, siedzi sobie w Venal, aktualnie trial się skończył i na razie go nie aktywuję... przyjdzie lepsza koniunktura to zobaczymy :)

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 14, 2013, 11:53:44 »
Trzeba było wbijać do tucznikow do Minmatar ;) Przez ostatni miesiąc był tier 4/5
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 15, 2013, 18:15:44 »
Caldari Semper Fidelis!

Phobeus

  • Gość
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 16, 2013, 10:09:40 »

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Misje - Corporacje
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 16, 2013, 20:43:55 »
Winmatar
Matar-Śmatar... CALDARI PANY!!!  >:D