Autor Wątek: Wyposażenie do Algos i Coercer  (Przeczytany 2937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pixel

  • Gość
Wyposażenie do Algos i Coercer
« dnia: Czerwiec 03, 2013, 22:12:24 »
Cześć wszystkim  :) Chciałbym się dowiedzieć, jakie wyposażenie proponujecie do statku Algos i Coercer, które chciałbym wykorzystać, do misji poziomu pierwszego i drugiego :) ??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 20:24:08 wysłana przez Pixel »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wyposarzenie do Algos i Coercer
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:56:21 »
Cześć wszystkim  :) Chciałbym się dowiedzieć, jakie wyposażenie proponujecie do statku Algos i Coercer, które chciałbym wykorzystać, do misji poziomu pierwszego i drugiego :) ??

Do misji poziomu pierwszego proponuje fregate (rozumiem, ze latasz Amarrami i Gallente, choc na poczatku grania radze zainwestowac w jedna rase, a potem podskillowywac druga i ew. pozostale), do misji lvl 2 juz Cruiser (Omen i Maller lub Vexor i  Thorax - choc podejrzewam, ze Gallente beda wymagaly inwestycji i w Hybrydy, i dronki).

Destroyery maja to do siebie, ze zeby w ogole dzialaly potrzebuja calkiem sporo skilli. Inaczej nie da sie ich sensownie sfitowac.

Jesli uprzesz sie jednak na Coercera i dajesz rade go sfitowac (w co watpie) to na high sloty 8 takich samych laserow (nie pamietam jaki zasieg jest przydatny na misjach lvl 1, ale podejrzewam ze bedziesz musial pojsc w Pulse Lasers, bo beamy sie nie zfituja), Afterburner + Capacitor Recharger w Medium, Small Armor Repairer, Damage Control + jaki Resistance Plating i Heat sink w low slotach, no i 3 x Small Capacitor Control Unit w Rigach bo inaczej capacitora starczy Ci na 3 salwy.

Algosa na PvE nie mam pojecia jak fitowac, bo to dronkowoz, ale powinno byc troche latwiej z capem, bo ma wiecej med slotow. No i Railguny na high slotach, nie lasery.

Pixel

  • Gość
Odp: Wyposarzenie do Algos i Coercer
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:49:27 »
Dziękuję bardzo za odzew i pomoc :) Podałem statki dwóch frakcji, ze względu na brak pewności jaką drogą pójdę. Amarrskie statki wydają mi się dość proste w obsłudze. Lasery nie potrzebują amunicji, choć są kryształy i pewnie też trzeba będzie je wymieniać, ale mam nadzieje, że rzadziej niż amo. Gallente wydają się specyficzne przez dronki. Podoba mi się taka koncepcja małej eskadry  wokół siebie. Mam jedna obawy, że będą upierdliwe i chaotyczne na dłuższą metę, jednak chcę sprawdzić jak z nimi pójdzie i ostatecznie wybrać :) Są jeszcze "rakietowce" innych frakcji, ale jakoś mnie nie podekscytowały, choć zadają duże obrażenia. Kto wie może to te ostatnie mnie pociągną za sobą :D Rzeczywiście amarski Destroyer z tą iście "pancernik-ową' salwą szybko się przeciąża :P

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wyposarzenie do Algos i Coercer
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:56:50 »
Skilluj spokojnie jedna rase na poczatku, ale przede wszystkim tzw. support skille. Przydadzą Ci się do wszystkich ras i niezależnie od tego, czy będziesz chciał latać w PvE (znudzi Ci się szybko :P) czy PvP.

Z Gallente jest o tyle problem, że żeby sensownie działać, muszą mieć dwa systemy uzbrojenia - Drony i Hybrid Turrets. Więc jak łatwo zgadnąć, do czegoś sensownego dojdziesz u nich później niż u Amarrów. Jako wyskillowany Amarr z kolei będziesz miał nieco trudniej na początku w PvP (jeśli będziesz chciał się w nie bawić - polecamy  >:D ) bo Amarrskie statki to ciężkie krowy, a na początku młodzi gracze przydatni są w szybkich statkach. Ale jak wyskillujesz Interceptory to już będziesz mógł latać.

Kryształki zwykłe (tzn. tech 1, niefrakcyjne) nie pękają w ogóle. Kryształki frakcyjne będą Ci potrzebne dopiero w PvP albo w bardziej ambitnych misjach (lvl 3-4) i zaawansowanej działalności PvE.

[Patrol Ortograficzny]
Aha, wyposażenie pisze się przez ż.  :P
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2013, 16:11:07 wysłana przez Mona X »

Goomich

  • Gość
Odp: Wyposarzenie do Algos i Coercer
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 04, 2013, 16:12:51 »
Z Gallente jest o tyle problem, że żeby sensownie działać, muszą mieć dwa systemy uzbrojenia - Drony i Hybrid Turrets. Więc jak łatwo zgadnąć, do czegoś sensownego dojdziesz u nich później niż u Amarrów.

Fakt, Amarzy, to tylko lasery, rakiety i drony. :P

[Patrol Ortograficzny]
Aha, wyposażenie pisze się przez ż.  :P

A rasy przez s.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Wyposarzenie do Algos i Coercer
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 04, 2013, 16:19:27 »
Fakt, Amarzy, to tylko lasery, rakiety i drony. :P

No dobra, ale mowimy o misjach lvl 2. :)

Cytuj
A rasy przez s.

? Literówkie zrobiłem? :)


Goomich

  • Gość
Odp: Wyposarzenie do Algos i Coercer
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 04, 2013, 16:36:50 »
No dobra, ale mowimy o misjach lvl 2. :)

No to tak.

? Literówkie zrobiłem? :)

Tak, ale poprawiłem jako przyjazny grammar nazi z sąsiedztwa.