Autor Wątek: Inkruzje czy one się despawnują?  (Przeczytany 6522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Inkruzje czy one się despawnują?
« dnia: Czerwiec 03, 2013, 18:18:24 »
Czy inkruzje się despawnują samoczynnie?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2013, 18:43:36 »
Tak, ale trwa to dłuższy czas.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Phobeus

  • Gość
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 03, 2013, 18:46:24 »
Jeśli masz na myśli inkurzje występujące konstelacyjnie to tak - jeśli matka zwieje, to po jakimś czasie inkurzja sama znika. W takim wypadku gracze nie otrzymują LP na zakończenie danej inkurzji (aby otrzymać LP za całokształt, ktoś musi ubić matkę).
Natomiast poszczególne site'y w systemach despawnują się po tym jak ukończą je gracze

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 03, 2013, 18:53:17 »
Wkurza mnie to po prostu że jest inkruzja w "domowej" konstelacji i nikt "jej" nie próbuje ubić i wisi i wisi i mnie wkurza :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 03, 2013, 18:55:40 »
Bo wiesz... incursja w null to nie wkij dmuchał... te raty są na tyle złośliwe że potrzebujesz na nie takiej brygady która przy równych liczbach mogła by walczyć z gangiem Cartelu. na równych warunkach.
No może odrobinę przesadzam, ale jednak nie załatwicie tego blobem f1 pusherów z hotdropem tytanów i matek w razie jakby źle było ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 03, 2013, 18:57:03 »
Wkurza mnie to po prostu że jest inkruzja w "domowej" konstelacji i nikt "jej" nie próbuje ubić i wisi i wisi i mnie wkurza :P

Nie ruszana Incursja znika sama z siebie po 7 dniach (coś jak katar).

Nikt tego nie robi? ISK leży na progu w dużych ilościach, a ci nie robią. Albo skilla nie ma (nie, sorry, drake to nie jest ship na incursje), albo w dupach się od sova przewraca. Albo obie rzeczy na raz :P


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 03, 2013, 19:03:16 »
Podejrzewam ze poprostu siedzi w miejscu w którym nie ma innych raciarek niż lol fitowane cariery walące z 13+ sentraczy :P
A skoro incursja to nie ma jak dowieźć nowych bo cyno jamowane, a na gatach campy

a drke daje rade na incursji przynajmniej dawał przed kastracją, niemniej skile musiały być bdb a piloci logistyków bardzo ogarnięci

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 03, 2013, 19:06:02 »
Nie ruszana Incursja znika sama z siebie po 7 dniach (coś jak katar).

Nikt tego nie robi? ISK leży na progu w dużych ilościach, a ci nie robią. Albo skilla nie ma (nie, sorry, drake to nie jest ship na incursje), albo w dupach się od sova przewraca. Albo obie rzeczy na raz :P
Inkursje nie są aż tak bardzo dochodowe, ale są ryzykowne. Latasz w tym z logistyką i pimp szipie. Zdarza się że coś pujdzie nie tak (w 99% przypadach z winy kolegów z floty) i jesteś 1b w plecy. A to "zdarza się" nie jest wcale rzadkie, a nawet częste jak lecisz z nieznaną randomową flotą.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 03, 2013, 19:07:49 »
Zgudi jak latasz w taniźnie za 1b to wiesz... :P
Ekipa w której latałem jako najtańsze shipy miała logistyki warte po pół dużej bańki, pozstały sprzet był w okolicy 2-3 dużych baniek

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 03, 2013, 19:13:12 »
Chodzi mi o to, że jak lecisz na Inkursje to musisz lecieć z ludzmi, których znasz, z którymi latałemś wcześniej i którzy znają się na Inkursji = możesz im ufać. Bo inaczej to statek za 2-3b stracisz tak samo szybko jak taki za 150m i gówno zarobisz :)

W randomowych flotach wystawianie do wiatru, nieodpowiedzialność, lekkomyślność i niewiedza są często spotykane.

To z kim lecisz ma 10 razy większe znaczenie dla twojedo zysku niż to w czym lecisz :)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 03, 2013, 19:24:24 wysłana przez Zgudi »

Krogulec

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 48
  • piszemy na temat
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: *.*
  • Korporacja: wlasna
  • Sojusz: brak
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 03, 2013, 19:31:21 »
z moich obserwacji wynika ze najczęściej  "obrabiane " inkursje sa w Ammarze  , w systemach 0.5 -0,6   .  Nie tak łatwo dostać sie  do floty  wlatującej na sita ( sprawdzają skile i ship przez API key)   .
  jest  grupa 20 - 30 Rosjan   co  obrabiają   low secowe incursje    ,sa dobrze zorganizowani  , maja wyraźny podział  rol  i  przez cala inkursje  siedzą w jednym  wcześniej wybranym   systemie  , nie  zaczepiają  innych  ( nie interesuje ich PVP )  , potrafią  i  skutecznie  się obronią przed  zakusami  gangów i solistów    -  zazwyczaj nikt im nie wchodzi w drogę    ,sami starzy wyżeracze :)  i dobrzy znajomi   
Tak mam problemy z ortografia i interpunkcja ,zauważono to w 1 klasie szkoły podstawowej. Ortografia mnie nigdy nie lubiala , ani ja jej - PRZEPRASZAM  - nic na to nie poradzę. Jeśli wiec zauważysz jakiś błąd  ,PRZEPRASZAM,zachowaj to dla siebie , wypominane mi tego nic nie zmieni

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 03, 2013, 19:36:10 »
Chodzi mi o to, że jak lecisz na Inkursje to musisz lecieć z ludzmi, których znasz, z którymi latałemś wcześniej i którzy znają się na Inkursji = możesz im ufać. Bo inaczej to statek za 2-3b stracisz tak samo szybko jak taki za 150m i gówno zarobisz :)

W randomowych flotach wystawianie do wiatru, nieodpowiedzialność, lekkomyślność i niewiedza są często spotykane.

To z kim lecisz ma 10 razy większe znaczenie dla twojedo zysku niż to w czym lecisz :)
Zgudi przyznaj się, nie latałeś incursji poza high?
z moich obserwacji wynika ze najczęściej  "obrabiane " inkursje sa w Ammarze  , w systemach 0.5 -0,6   .  Nie tak łatwo dostać sie  do floty  wlatującej na sita ( sprawdzają skile i ship przez API key)   .
  jest  grupa 20 - 30 Rosjan   co  obrabiają   low secowe incursje    ,sa dobrze zorganizowani  , maja wyraźny podział  rol  i  przez cala inkursje  siedzą w jednym  wcześniej wybranym   systemie  , nie  zaczepiają  innych  ( nie interesuje ich PVP )  , potrafią  i  skutecznie  się obronią przed  zakusami  gangów i solistów    -  zazwyczaj nikt im nie wchodzi w drogę    ,sami starzy wyżeracze :)  i dobrzy znajomi   
Ciekawe czy orają je do zera czy nie, a jeśli tak to gdzie te wszystkie supery wyglądające jak gówno z kolcami...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 03, 2013, 20:21:24 »
Pewnie za jakiś czas wypłyną w jakimś szokującym kontrhotdropie w liczbie 50 sztuk...
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 04, 2013, 09:37:35 »
Inkursje nie są aż tak bardzo dochodowe, ale są ryzykowne. Latasz w tym z logistyką i pimp szipie. Zdarza się że coś pujdzie nie tak (w 99% przypadach z winy kolegów z floty) i jesteś 1b w plecy. A to "zdarza się" nie jest wcale rzadkie, a nawet częste jak lecisz z nieznaną randomową flotą.

Rozwalają mnie twierdzenia ludzi jakie to Incursje są ciężkie i w ogóle czarna magia. Tymczasem wymagany jest skill na poziomie średnio ogarniętego skirmishowego gangu PvP. W zamian za to masz gwarantowany przychód, który jest chyba najlepszym ISK/hr jaki można mieć w hisecu, a do tego jeszcze LP, które dają dalszą kasę.

W 0.0 kasy jest jeszcze więcej. Nie potrzeba żadnych pimp shipów, bo w 0.0 nie masz konkurencji i nie musiszy rywalizować o site'y. Ile zrobisz, tyle zarobisz. Samo latanie jest proste - spędziłem kilka miesięcy latając w we flotach hisecowych jako pilot logistyka i umierałem z nudów, często wręcz pracując na alt-tabie albo oglądając film - tak proste to jest.

W sumie, największą wartością wniesioną do gry przez Incursje jest pokazanie różnic pomiędzy kerbirstwem a normalnymi graczami.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 04, 2013, 09:51:21 »
Ja tylko opisuję doświadczenia moje i ludzi, których pytałem, jak to u nich wyglądało. :)

Pneumo_pl

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:51:04 »
hehe a co to są te Inkruzje?  ::)

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 04, 2013, 12:54:27 »
supery wyglądające jak gówno z kolcami...
Ten?
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:36:36 »
A niby jaki inny?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 04, 2013, 13:57:48 »
A niby jaki inny?

One sa tak dziadowskie w porownaniu z innymi superami ze chyba nikt ich nie buduje. Tego sie nawet nie da kolekcjonowac, bo przeciez w hangarze go nie schowasz.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:02:44 »
One sa tak dziadowskie w porownaniu z innymi superami ze chyba nikt ich nie buduje. Tego sie nawet nie da kolekcjonowac, bo przeciez w hangarze go nie schowasz.

Ja tu widzę morderczy potencjał hipsterski. Zbudować, wsadzić w to holding chara, wylogować na SS, nigdy więcej nie logować, podziwiać na ekranie logowania :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inkruzje czy one się despawnują?
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 04, 2013, 14:19:13 »
Ja tu widzę morderczy potencjał hipsterski. Zbudować, wsadzić w to holding chara, wylogować na SS, nigdy więcej nie logować, podziwiać na ekranie logowania :)

LOL