Autor Wątek: Officer spawny....  (Przeczytany 14837 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Officer spawny....
« dnia: Maj 29, 2013, 21:45:55 »
... gdzie najlepiej ich szukać? Są jakieś miejsca gdzie oficerowie spawnują się chętniej niż gdzie indziej?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2013, 22:21:25 »
W 0.0
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2013, 22:22:26 »
Nie wiem jak jest teraz ale kiedyś się mówiło, że oficerowie pojawiają się w systemach poniżej - 0,8 sec statusu za wyjątkiem systemów npc. Czyli w systemach z sovem jedynie poniżej 0,8 bywały i np w całym stein czyli rodzimym regionie sansh-y. Ten wyjątek dotyczy oczywiście wszystkich regionów npc.
Jak jest teraz nie wiem.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2013, 22:33:18 »
Pojawiają się w systemach z wyższym sec statusem wiem z doświadczenia. Im niższy sec status i wyższy military rating tym łatwiej o oficera. Zdarzyły mi się 2 w odstępie kilku godzin i tygodnie bez żadnego.

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2013, 22:52:37 »
Na officerow jest kilka sposobow.

Jest pewne, że spałnia sie w systemach 0.0 z security statusem -0,75 i mniejszym oraz w true 0.0 (oprocz Great Wildlands)

Prawdopodobnie szansa na officerow jest chyba rozkladana na cala konstelacje, wiec ciskajac go w systemie X ktos moze zlapac go systemie obok.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2013, 23:38:12 »
Dodam może, że przesiedziałem w stein 2 lata i nigdy sam go nie znalazłem za to parę razy pomagałem ubić i lub przegonić np chińczyków ]:) lub oni nas ];p

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 30, 2013, 15:35:22 »
A co to jest true sec. i gdzie można sprawdzić jaki jest true sec systemu?

Danath Riddick

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Danath Riddick
  • Korporacja: Devion Corporation
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 30, 2013, 16:38:27 »
Użyj DotLana Tu masz przykład systemu z najniższym możliwym levelem.
http://evemaps.dotlan.net/system/C-PEWN

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 30, 2013, 22:56:16 »
A co to jest true sec. i gdzie można sprawdzić jaki jest true sec systemu?

Sov musi posiadac w danym npc regionie frakcja tych ratow np: http://evemaps.dotlan.net/map/Curse maja Angel Cartel wiec beda tam officery angelowe (w kazdym systemie masz wieksza szanse niz w sys. -1) , a w np: http://evemaps.dotlan.net/map/Great_Wildlands masz Thukker Tribe wiec tam nadal beda angele ale officery znajdziesz tylko w systemach z najmniejszym security

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 30, 2013, 23:07:01 »
W Great Wildlands nie ma oficerow, bo nie jest to home NPC region Angelsow.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 30, 2013, 23:16:26 »
W Great Wildlands nie ma oficerow, bo nie jest to home NPC region Angelsow.

Ale oficer Thukkerów we frachcie na belcie były po prostu epicki :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 30, 2013, 23:41:26 »
To jak to musi być NPC region, żeby oficerowie byli? Nie uwierzę, bo w Sovie Testów biłem oficerów. Chyba że, chodzi o to że w danym regionie musi być kilka systemów NPC, żeby się oficerowie spawnili. W Delve jest kilka systemów Blood Raidersów, więc w Delve można znaleźć oficerów Blood Raidersów. Tak?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 31, 2013, 00:20:28 »
To jak to musi być NPC region, żeby oficerowie byli? Nie uwierzę, bo w Sovie Testów biłem oficerów. Chyba że, chodzi o to że w danym regionie musi być kilka systemów NPC, żeby się oficerowie spawnili. W Delve jest kilka systemów Blood Raidersów, więc w Delve można znaleźć oficerów Blood Raidersów. Tak?
Nie do końca.
Oficerowie losowo spawnią się na beltach w systemach o security poniżej -0.8 LUB w każdym systemie regionu z którego pochodzą.
Przykładowo Estamel Tharchon (najlepszy Guristasowy officer) odpowiednio:
- jest nie do znalezienia w Pure Blind ( system o najniższym security statusie ma -0.45)
- może się zespawnić w kilku systemach Vale of the Silent, np: JZV-F4 (security status jest niższy od -0.8 )
- może się zespawnić w każdym systemie w Venal ( Venal to region z którego pochodzą Guristas )

Security status wpływa również na szansę zespawnienia się zwyczajnych Faction Spawnów ( Dread Guristas, Shadow Serpentis ect) - im niższy tym większa szansa. Spawny te można znaleźć od Highseca po Nullsec.

Pirate Home Regions:

Guristas - Venal
Serpentis - Fountain
Blood Raiders - Delve
Sansha - Stain
Angel - Curse

W Great Wildlands nie ma oficerow, bo nie jest to home NPC region Angelsow.
W GW są równo trzy systemy, gdzie na belcie można dostać oficera.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 31, 2013, 10:05:35 »
Cytuj
Oficerowie losowo spawnią się na beltach w systemach o security poniżej -0.8 LUB w każdym systemie regionu z którego pochodzą.
Każdym możliwym celestialu nie tylko belcie. Kolegę zgangował oficer na bramie, inny naciął się na oficera na planecie, jeszcze inny twierdził że mu oficer do posa pukał (w to akurat nie wierzę)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2013, 10:10:40 »
Użyj DotLana Tu masz przykład systemu z najniższym możliwym levelem.
http://evemaps.dotlan.net/system/C-PEWN
No OK, ale czym się różni true sec od zwykłego security statusu? Bo taki np. WLF-D3 ma sec. -1.0 i wg DotLana też ma -1.0, więc gdzie różnica??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 31, 2013, 10:17:22 »
True sec to jest równe -1, systemy z takim ss to bardzo mały procent ogólnej ilości systemów nullsecowych które mają ss w przedziale od -0,1 do właśnie -1

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 31, 2013, 10:40:49 »
True sec to jest równe -1, systemy z takim ss to bardzo mały procent ogólnej ilości systemów nullsecowych które mają ss w przedziale od -0,1 do właśnie -1

Źle.

Security status jest wyrażany w przedziale od 0 do 1.

Truesec dotyczy tylko i wyłącznie systemów 0.0 i jest wyrażany w przedziale -1 do 0. Na Dotlanie widzisz właśnie truesec dla systemów nullsecowych oraz security status dla systemów low/high.

Truesec to miara "jakości" systemów null -> im niższa wartość (bliższa -1.0) tym lepiej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 31, 2013, 10:50:07 »
W GW są równo trzy systemy, gdzie na belcie można dostać oficera.

Mieszkalem tam pare lat, i nigdy nic o zadnym oficerze nie slyszalem. Na petycje devsi dawno temu odpisali, ze oficerowie spawnuja sie tylko w home regionie danej nacji, a GW mimo, ze wystepuja tam Angelsowe raty jest regionem Thukkerow, czyli na nic wiecej niz Domination nie mozna liczyc. Byc moze masz jakies nowsze informacje, albo czerpiesz je z innego zrodla niz CCP, ale raczej zdziwilbym sie gdyby w miedzyczasie cos pozmieniali w tej materii, zwlaszcza ze mieszkalismy kiedys z Zabijakami w umdq i 8dl (gdzie wedlug Twojej teorii powinny sie spawnic oficer spawny), Domination ratow i konwojow bylo pelno, ale oficera ani jednego. Byc moze to tylko pech, ale nigdy tez nie slyszalem, zeby jacys rezydenci GW od czasow F0undation i Cult of War trafili oficera.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 31, 2013, 11:10:38 »
Ok, polecę szukać oficerów do Venal :)
A tak BTW kto dropi BPC pirackich frytek (Dram, Dardevil, Worm,...) tylko oficerowie czy (mówię o Guristasach) Dire-, Pith-, Dread-... też mogą dropnąć?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 31, 2013, 11:17:05 »
Ok, polecę szukać oficerów do Venal :)

Krzyż na drogę. Region jest trudnodostępny, konkurencja ogromna i raczej ktoś Cie stuknie, niż ubijesz sobie oficera.

BTW, poczytaj najpierw co taki rat potrafi - Gooni i ich pety dropią na nie carriery i supercarriery ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 31, 2013, 11:21:39 »
Zupełnym przypadkiem mam dwa carriery i supera niedaleko. :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 31, 2013, 11:46:47 »
Ok, polecę szukać oficerów do Venal :)
A tak BTW kto dropi BPC pirackich frytek (Dram, Dardevil, Worm,...) tylko oficerowie czy (mówię o Guristasach) Dire-, Pith-, Dread-... też mogą dropnąć?
BPC na frytke i cruzera możesz nawet przydużym farcie trafić w low na pasku (ja tak kilka tenisówek kiedyś znalazłem). BPC na sprzęt frakcyjny nie tylko statki ale i posy i mody do nich mają jakąś tam szansę na drop ze zwykłego faction rata i niektórych deadspace kompleksów np na nightmare z tych 8+ sanshowych (chociaż 9/10 jest zbugowany, 2x było bpc i dwa razy bhaalgorn wypadł)
Z modułów które wymieniłeś to przemieszałeś faction drop z deadspace dropem. Faction może pać z rata nawet na pasku (oczywiście frakcyjnego) deadspace to plexy, ale czy z puszki, struktury czy rata to zalezy od pleksa. Niektóre fajne rzeczy też mają trudność zdobycia porównwalną z oficerem.
Do tej pory z kumplem się podśmiewamy jak mu el diablo (koncowy bos najtrudniejszej klasy pleksa - [nacja ratów] provincial hq; w tym wypadku były to sanshe) zaczął łamać tank na chimerze a tylko on w niego strzelał, pozostałe 30 tyrantów znęcało się nad moim archonem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 31, 2013, 11:50:57 »
Z modułów które wymieniłeś to przemieszałeś faction drop z deadspace dropem.

Nic o modułach nie pisałem... chodziło mi tylko o BPC na pirackie fryty

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 31, 2013, 11:55:55 »
Na pirackie frytki to masz szansę nawwet w high secu. Częściej z pleksów rzadziej z ratów na paskach w 0.5 (zdecydowanie łatwiej z takiego rata wyjąć low grade omegę niż bpc na fryte, ale...)
Z wyliczenia któ¶e dałeś to dire i pith są zwykłe śmieciuchy (dire zwykłe, pith elite), a frakcje gueristów mają dread guerista jako poczatek nazwy.
Zresztą możesz sobie poczytać o tym tutaj
http://games.chruker.dk/eve_online/npc_ships.php?supergroup=3&return_to=
przewiń stronę do sekcji "comander frigates"

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 31, 2013, 12:00:14 »
Ok, dzięki.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 31, 2013, 12:01:58 »
BTW, poczytaj najpierw co taki rat potrafi - Gooni i ich pety dropią na nie carriery i supercarriery ;)

:)

Ja ostatniego oficera zabiłem po 30 minutach męk i próbowania różnymi statkami - niemal wjebałem vagasa, potem dominixa, geddona, w końcu pomyślałem, że może alt na noobowskich skillach do ravena da radę. I dał.
Cała prawda o moim graniu...


Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 31, 2013, 12:11:08 »
hmm.... czyli Kestrelem raczej nie da rady? :(

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 31, 2013, 12:15:11 »
:)

Ja ostatniego oficera zabiłem po 30 minutach męk i próbowania różnymi statkami - niemal wjebałem vagasa, potem dominixa, geddona, w końcu pomyślałem, że może alt na noobowskich skillach do ravena da radę. I dał.
2 minuty 20 fighterkami. Ale co ciekawe officer sanshy zabieral mi na cykl okolo 40k capa a cykl trwal 20-30 sekund bodajze :D


Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 31, 2013, 12:29:43 »
Swoją drogą jak kiedyś oficerowie byli raczej lol-oficerami cienkimi jak dupa węża tak teraz CCP przegięło ździebko w druga stronę.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 31, 2013, 12:34:46 »
hmm.... czyli Kestrelem raczej nie da rady? :(

Oficera... Kestrelem... w Venal...



Zanim zapytasz - nie, także nie da się wysadzić w powietrze Parlamentu Europejskiego przy użyciu petardy za 2 złote :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dinozauriusz II Urwiryj

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 192
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: DINOZAURIUSZ II Urwiryj
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 31, 2013, 13:05:35 »
Sokole... mam tylko nadzieję, że wyczułeś w moim pytaniu tą delikatną niczym batalion pancerny Armii Czewrwonej nutkę ironii i sarkazmu :)

EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 31, 2013, 13:09:21 »
Swoją drogą jak kiedyś oficerowie byli raczej lol-oficerami cienkimi jak dupa węża tak teraz CCP przegięło ździebko w druga stronę.
Nie przesadzili, bo dalej da rade go tak latwo zabic, ale trzeba wiedziec jak albo miec srodki do tego. W koncu o to chodzi zeby losowy noobek w vadze szukajac faction spawnow nie mogl go zabic.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 31, 2013, 13:47:59 »
Sokole... mam tylko nadzieję, że wyczułeś w moim pytaniu tą delikatną niczym batalion pancerny Armii Czewrwonej nutkę ironii i sarkazmu :)

I vice versa, bo nie spodziewałem się po Tobie planów podboju 0.0 Kestrelem :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Goomich

  • Gość
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 31, 2013, 14:21:49 »
Zależy ile tytanów wskoczy, gdy ten Kestrel postawi cyno. :P

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Officer spawny....
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 31, 2013, 14:31:43 »
Mieszkalem tam pare lat, i nigdy nic o zadnym oficerze nie slyszalem. Na petycje devsi dawno temu odpisali, ze oficerowie spawnuja sie tylko w home regionie danej nacji, a GW mimo, ze wystepuja tam Angelsowe raty jest regionem Thukkerow, czyli na nic wiecej niz Domination nie mozna liczyc. Byc moze masz jakies nowsze informacje, albo czerpiesz je z innego zrodla niz CCP, ale raczej zdziwilbym sie gdyby w miedzyczasie cos pozmieniali w tej materii, zwlaszcza ze mieszkalismy kiedys z Zabijakami w umdq i 8dl (gdzie wedlug Twojej teorii powinny sie spawnic oficer spawny), Domination ratow i konwojow bylo pelno, ale oficera ani jednego. Byc moze to tylko pech, ale nigdy tez nie slyszalem, zeby jacys rezydenci GW od czasow F0undation i Cult of War trafili oficera.
To nie jest teoria, tylko fakty. Nie wykluczam, że GW może być zbugowane lub 'wyjątkowe' pod tym względem, ale co do reszty regionów nie mam wątpliwości.

W swojej karierze kilka razy miałem officera: raz Setele w AL8-V4, raz Cormack w 6VDT-H ( ubiłem go HAM dreakiem na połowie armora ), raz Thon w YJ3-UT i Hakim w X2-ZA5 ( gdy awoxowałem corp Jabolexa, spotkałem go na bramie ).

Ok, polecę szukać oficerów do Venal :)
Konkurencja owszem jest, ale tylko przez jakąś godzinę po DT, gdy wszyscy szukają randomowych spawnów. Alternatywna opcja to belt ratting, prędzej czy później jakaś Kaikka się zespawni. Nie żeby nie dało się wdupić, ale są w Venal miejsca gdzie mało kto zagląda poza pasterzami botów.