Autor Wątek: Problem z rodzajem płatności  (Przeczytany 3787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

JokerThief

  • Gość
Problem z rodzajem płatności
« dnia: Maj 29, 2013, 11:28:07 »
Witam,
Znajduję się w niepewnej dla mnie sytuacji. Na stronie głównej EvE online znajduje się lista rodzajów płatności, jakie pozwolą otrzymać nagrodę za Buddy Trial osobie, która zaprosiła mnie do gry. Niestety nie mam bladego pojęcia czy sklepy w Polsce ( mimo tego, że są uprawnionymi resellerami kodów do eve) sprzedają odpowiednie kody.
Czy poniższy kod pozwoli mi subskrybować konto w odpowiedni sposób? I czy jest to ETC?
Karta Prepaid 30 dniowa w sklepie Inexus.pl
Będę wdzięczny za rozjaśnienie tej sytuacji.
Pozdrawiam

Poprawiłem link.
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2013, 11:52:53 wysłana przez JokerThief »

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 29, 2013, 11:41:10 »
Jeśli mogę coś doradzić to zakup kluczy przez sklep Origin. Aktywacja konta + 60 dni gry + ciekawe itemki jako bonus. I to za 80pln, nie z 99. Chyba najlepsza oferta jaką w tej chwili mamy. Pozdrawiam.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 29, 2013, 11:42:56 »
Witam,
Znajduję się w niepewnej dla mnie sytuacji. Na stronie głównej EvE online znajduje się lista rodzajów płatności, jakie pozwolą otrzymać nagrodę za Buddy Trial osobie, która zaprosiła mnie do gry. Niestety nie mam bladego pojęcia czy sklepy w Polsce ( mimo tego, że są uprawnionymi resellerami kodów do eve) sprzedają odpowiednie kody.
Czy poniższy kod pozwoli mi subskrybować konto w odpowiedni sposób? I czy jest to ETC?
http://klucze.inexus.pl/eve-online/kart ... aid-30-dni

Będę wdzięczny za rozjaśnienie tej sytuacji.
Pozdrawiam

Link nie działa. Ja kupowałem zawsze tutaj http://www.shatteredcrystal.com/code.php/eve_online . Nie wiem jak polskie sklepy stety bądź niestety.

JokerThief

  • Gość
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 29, 2013, 11:53:59 »
Dziękuję za radę, pytanie jednak pozostaje nadal - czy te kody są traktowane jako ETC i pozwolą zgarnąć nagrodę za buddy trial ;)?

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2013, 12:12:41 »
Nie korzystałem ze sklepu inexus.pl ale z tego co się orientuję to są karty gtc więc ich zakup jest bezpieczny i da bonusy do "buddy program". Można spytać bardziej doświadczonych graczy, ale raczej się nie mylę. Sam osobiście kupowałem na keye.pl i nigdy nie miałem problemów z tego powodu.

JokerThief

  • Gość
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 29, 2013, 12:51:51 »
Nie korzystałem ze sklepu inexus.pl ale z tego co się orientuję to są karty gtc więc ich zakup jest bezpieczny i da bonusy do "buddy program". Można spytać bardziej doświadczonych graczy, ale raczej się nie mylę. Sam osobiście kupowałem na keye.pl i nigdy nie miałem problemów z tego powodu.

Dziękuję za wyjaśnienie tej kwestii:) W sumie wiem już dość dużo aby bezpiecznie zasubskrybować grę.
Z ciekawości jeszcze zapytam - czy ETC i GTC to dokładnie to samo? Zauważyłem, że nawet w oficjalnych dokumentach CCP pojawiają się oba te skróty a oznaczają coś bardzo podobnego.

Azotox

  • F1
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Azotox
  • Korporacja: Dreddit
  • Sojusz: Test Alliance Please Ignore
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 29, 2013, 12:58:57 »
Wydaje mi się, że Origin nie liczy się do nagrody za buddy trial - ma dodatkowe bonusy. Na pewno nie liczył się kod z gamazavr.ru, a tam bonusy były podobne.

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 29, 2013, 13:22:21 »
Teraz mnie zastrzeliłeś bo nie wiem czy ETC i GTC to dokładnie to samo. Sprawdziłem warunki "buddy programu" i według mnie zakup tej karty z inexusa powinien dać bonusy. Kolega Azotox ma rację, zakup kodu przez Origin nie da tych bonusów. Ze steam store również nie.

Starakopara

  • Gość
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 29, 2013, 13:37:18 »
Teraz mnie zastrzeliłeś bo nie wiem czy ETC i GTC to dokładnie to samo. Sprawdziłem warunki "buddy programu" i według mnie zakup tej karty z inexusa powinien dać bonusy. Kolega Azotox ma rację, zakup kodu przez Origin nie da tych bonusów. Ze steam store również nie.

GTC=Game Time Code
ETC=Eve Time Code
GTC=ETC


o7

Ulf Nitjsefni

  • Świeżak
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 132
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ulf Nitjsefni
  • Korporacja: Ministry of War
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 29, 2013, 13:40:26 »
No i się wyjaśniło. Dziękujemy 8)

JokerThief

  • Gość
Odp: Problem z rodzajem płatności
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 29, 2013, 14:59:20 »
GTC=Game Time Code
ETC=Eve Time Code
GTC=ETC


o7

Tak właśnie podejrzewałem i cieszę się, że zostało to w końcu porządnie wyjaśnione:)
Dziękuję za pomoc i pozdrawiam na przyszłość:)