Autor Wątek: Plex  (Przeczytany 2170 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Czesio5

  • Gość
Plex
« dnia: Maj 18, 2013, 17:51:40 »
Witam,

Na wstępnie jak nie ten dział to przepraszam.

Grałem kiedyś w triala,  po namyśle zamierzam grać w Eve dłużej i za tydzień zakładam nowe konto. Z kasą kiepsko, więc pewnie chyba kupię plexa na allegro i tu mam wątpliwości. Można dostać bana, tak w regulaminie, z drugiej strony są sprzedający i kupujący, sprzedający sprzedają ze swoich kont czy trialowych , ale przecież transakcję można wyśledzić. Więc jak to naprawdę jest, czy wpada się bo ktoś kabluje sprzedawcę czy faktycznie CCP może mi konto  zbanować po zakupie plexa  bo jakoś to wyśledzi.

pozdrawiam

Leczymorda

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Leczymorda Munir
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
  • Sojusz: The Alternative 4
Odp: Plex
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 18, 2013, 17:57:35 »
ccp sprawdza logi o czsu do czasu
plex za którego kasa nie trafia do nich jest powodem do banana

aha tutaj też nie tego nie pochwalają

Phobeus

  • Gość
Odp: Plex
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 18, 2013, 18:02:43 »
yep, zakup plexa na allegro od lolhandlarzy naraża Cię na otrzymanie bana. Jednakże słyszałem, że po pierwszym i bodajże też po drugim przyłapaniu przez CCP dostaje się bana tymczasowego/ostrzeżenie, a zakupione nielegalną drogą assetsy (w Twoim przypadku plexy) zostają odebrane. Dokładnie nie wiem jak to jest, musiałbyś wejść na stronę eve i poczytać eula (regulamin).

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Plex
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2013, 18:11:44 »
[admin]gadanie o plexach z allegro naraża dyskutantów również na bany na centrali[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.