Autor Wątek: Korporacje WH  (Przeczytany 12530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Korporacje WH
« dnia: Kwiecień 28, 2013, 12:41:59 »
Witam.

Chciałem się dowiedzieć czegoś na temat wormholowych korporacji polskich. Jakie są, co oferują dla młodych graczy?

Nie interesują mnie super uber korporacje które zamieszkują szpanerskie c5, albo c4 bo co mi z takiego wh.. Ale fajnie jakby była to duża korporacja gdzie jest z kim pograć a nie z 1 ceo w 10 postaciach(altach)

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 28, 2013, 12:48:29 »
A co jest takiego szpanerskiego w c5? Myślełem że to raczej norma.

Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 28, 2013, 12:54:14 »
Nie wiem co jest szpanerskiego.. I nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem. CHodzi o to ze jestem mloda postacia.. więc nudził bym sie w c5 tak? preferuje dlatego c2/c3 i o to pytam czy są takie korpy polskie

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 28, 2013, 13:05:36 »
Jak umiesz skanować i masz zaczęte skille do zarabiania w dowolny sposób (PI, wsparcie w salvagu, zbieraniu gazu - żeby wymienić tylko kilka opcji) to niekoniecznie - coś się znajdzie do roboty.

Przejrzyj korpy z EOS - może coś Ci się spodoba (polecam Nomadów :P). (Są ofc i inne allianse w W-Space.)

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 28, 2013, 13:09:29 »
Nawet w miare nową postacią jak Drake'a na buforze zrobisz to z ekipa ogarniesz C5 i nie spadniesz, nawet jeśli robią eskalacje capslowe to z dobrym fitem i ogarniętymi logistykami da rade.
Ale to są rzeczy do robienia w większej grupie.

w małych grupkach bez logi to c2-c3 anomalki, z lepszymi skilami - zarówno postaci jak i umiejętnosciami gracza można też solo.

Za to co najważniejsze - w każdym WH - niezależnie czy to będzie C1 czy C5 wyskanujesz sobie Sity -  takie gravi czy ladary które zrobisz bez problemu solo i jeszcze gaz pokopiesz.

imo najważniejszą rzeczą, żeby nie nudzić się w WH to ogarnąć skaner i nauczyć się dobrze i szybko skanować - wtedy zawsze coś sobie znajdziesz ;) - czy to dalsze WH, czy własnie sity.
i c2 średnio polecam bo bije się je prawie tak jak c3 a kasa mniejsza niż w c1 wypada :S   ale też można :D  - jak jest fun na TS to nawet racenie nie nudzi :P

Gun for hire.

[G T S]-domin1

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: domin1
  • Korporacja: EVIL ONES
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2013, 13:11:19 »
polecam ci  corpa    EVIL ONES

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2013, 13:18:49 »
Nie wiem co jest szpanerskiego.. I nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem.


 ::)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zygi O.

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zygfryd Onomatopeya
  • Korporacja: Deep Core Mining Inc.
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2013, 13:24:25 »
No ale ok w grupie.. Wszystko fajnie ale co jesli nie interesuje mnie kopania?;p planetki mozna robic ale to nie jest zajecie na caly czas.. A np wbije do gry i niema z kim co robic i musze albo chce sam cos sprobowac to w c5/4 nie zrobie żadnej anomalki sam..

a Moje pytania są czysto poglądowe na razie sam niewiem czy wh czy null;p

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 28, 2013, 13:30:01 »
Dlatego wyskanujesz sobie sity - i wybierzesz z nich te które zrobisz bez problemu. Albo wyskanujesz droge do mniejszego WH gdzie będziesz racił.

Korpy z dziur typu C5, C4 i ze stałkami do takich dziur - mają to do siebie ze farmią te "duże" anomalki :D a coś małego do solo zawsze sobie znajdziesz jak się rozejrzysz.
a korpy mieszkające w np dziurze typu c2 z c2 i hi-sec, mocno nie sądze żeby często latali po c4-c5 a o eskalacjach kapitalowych zapomnieć można.
Gun for hire.

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 28, 2013, 13:42:07 »
Witam.

Chciałem się dowiedzieć czegoś na temat wormholowych korporacji polskich. Jakie są, co oferują dla młodych graczy?

Nie interesują mnie super uber korporacje które zamieszkują szpanerskie c5, albo c4 bo co mi z takiego wh.. Ale fajnie jakby była to duża korporacja gdzie jest z kim pograć a nie z 1 ceo w 10 postaciach(altach)
Nie chce robić ani anty-reklamy, ani Cię straszyć, ale nie wiem czy życie w Wormhole to dobry wybór dla młodego gracza :P. To jest dość specyficzne miejsce do życia.

Archon79

  • Gość
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 29, 2013, 12:17:43 »
Nie wiem co jest szpanerskiego.. I nie wiem czy czytasz ze zrozumieniem. CHodzi o to ze jestem mloda postacia.. więc nudził bym sie w c5 tak? preferuje dlatego c2/c3 i o to pytam czy są takie korpy polskie

Moim zdaniem nuda nie zależy aż tak od tego czy to jest C2 czy C6, ale gdyby tak było to już prędzej podejrzewałbym że dopadnie mnie ona w C2, bo tam zwyczajnie jest mniej opcji.
W wyższej dziurze łatwiej o pieniądze, więc pozostaje więcej czasu na PVP.

Kolejna sprawa C4 od C5 pod względem oferowanych możliwości bardzo się rożni, w C5 można robić sajty kapitalami, w C4 wystarczy 2 lub 3 tengu RR, więc na upartego można nawet dualboxować, niemniej nawet w C6 niektóre najdroższe gazy, lub czyszczenie większości pasków gravi/ladar można robić solo.

W C5 z powodzeniem może mieszkać korp pięcioosobowy, widywałem nawet C6 zamieszkałe przez korp dwuosobowy.

Tyle można powiedzieć o samych wormholach, a o korporacjach... te które znam zajmują się głównie pvp/pve, ochroną swojego terytorium, logistyką z tym związaną, bardzo rzadko kopaniem skałek - bo to się nie opłaca. Ludzie którzy tam grają w ogromnej większości są sympatyczną bandą odszczepieńców i trolli ;), dla których zarobienie na plexa walczy o lepsze z chęcią znalezienia pvp.

Zdecydowanie polecam wybranie się do wyższych WH, bo IMHO niższe to strata czasu, ale to nie znaczy że w tych niższych nie spotkasz fajnych korpów z pozytywnym podejściem, odradzam wyłącznie dziury klasy C2 ze statykiem do Hi i C4, bo tam mają tendencję mieszkać osoby nielubiane przez całe pozostałe polskie wormholowe community :) - ergo ryzyko wtopienia w razie nieuchronnej inwazji ;).

Co korp ma do zaoferowania, nie mogę odpowiadać za inne korpy, co ma nasz możesz przeczytać tutaj.

Edit: spelling.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2013, 12:45:05 wysłana przez Archon79 »

Bamsey Amraa

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 96
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bamsey Amraa
  • Korporacja: Unseen Nomads
  • Sojusz: Exiled Ones
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 29, 2013, 12:24:30 »
Witaj. Taki mały tips dla nowego gracza od "starego" wormholowca. Nieważne jest w jakiej dziurze mieszkasz ważne jaką masz stałkę do niej. Czyli np C5 ze stałką do C2 czy na odwrót C2 ze stałką do C5. I tak np w 1 wypadku w dziurze mieszkasz i robisz ano grupowo a solo farmisz stałkę  która jest na twoim poziomie itd itd.. :)

Spróbuj złożyć podanie do X Legion albo F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S tudzież Evil Ones a może w przyszłości trafisz i do Thou Shall Not Kill czy mojego rodzimego Unseen Nomads...



Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 29, 2013, 12:30:52 »
Moim zdaniem nuda nie zależy aż tak od tego czy to jest C2 czy C6, ale gdyby tak było to już prędzej podejrzewałbym że dopadnie mnie ona w C2, bo tam zwyczajnie jest mniej opcji.
W wyższej dziurze łatwiej o pieniądze, więc pozostaje więcej czasu na PVP.
To czy się będziesz nudził zależeć będzie od tego, co w danej chwili będziesz mógł robić. Z wyskilowanym Tengu w C2, C3 możesz sobie spokojnie samemu klepać ano, jeśli tylko pojawią się na skanie. W dziurach wyższej klasy jesteś już bardziej zależny od kolegów, od tego kiedy i jak grają. No chyba, że masz kilka kont, wszystkie z postaciami kipiącymi od skillpointów.

Archon79

  • Gość
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 29, 2013, 14:29:25 »
To czy się będziesz nudził zależeć będzie od tego, co w danej chwili będziesz mógł robić. Z wyskilowanym Tengu w C2, C3 możesz sobie spokojnie samemu klepać ano, jeśli tylko pojawią się na skanie. W dziurach wyższej klasy jesteś już bardziej zależny od kolegów, od tego kiedy i jak grają. No chyba, że masz kilka kont, wszystkie z postaciami kipiącymi od skillpointów.

To nie do końca tak, przynajmniej wg mojego doświadczenia, w dziurze żyję poniżej dwu lat, jest to C5, w naszym ciągu wyskanowanych dziur mamy wszystkie rodzaje dziur, więc prawie zawsze jest jakaś C1-C3, do której można polecieć solo, tak że mieszkanie w C5 czy C6 nie ogranicza pod tym względem. Ponadto, jak pisałem wcześniej, nawet w C6 można solo zabijać raty na np wyskanowanych gravi, co bywa również dochodowe, nie rzadko z jednego przelotu po paskach wpada 100-200mln z salvage.

Wiele osób wybiera dziury ze statykiem do Hi, ufając że to jest bezpieczniejsze, łatwiejsze w logistyce, i niby jest, tyle tylko że mają częściej gości, i to zarówno z wyższych dziur, które tamtędy przeprowadzają swoje transporty, strzelając do mieszkańców ;) - jak i wizyty Hi, samotnych skanerów, drobnych pvp'rów itp. Generalnie sporo więcej 'gości', czyli więcej okazji do pvp lub przerw na pvp w czasie farmienia :)

Paradoksalnie zakopani w wyższych dziurach często muszą się sporo naszukać takich atrakcji, mając przy okazji dużo tłustsze i bezpieczniejsze PVE.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 29, 2013, 14:33:29 »
Panowie to jest dział NoobGarten z treściami rekrutacyjnymi takimi jak złóż podanie do xxx albo yyy wypad do rekrutacyjnego. Sam założyciel niech też się tam zgłosi do tematu dla szukajacyh korpa jak już sobie doprecyzuje swoje oczekiwania wobec korpa.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

katharn

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Cirillith
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 29, 2013, 15:15:48 »
Jeśli mogę Ci coś jeszcze podpowiedzieć - życie w WH wymaga odrobiny zaangażowania. Nie ważne czy będzie to unknown (C1/C2/C3), dangerous (C4/C5), czy deadly (c6) space. Żyje w WH - podobnie jak Archon79, jakieś 2,5 roku i nigdy się nie nudziłem - zaczynałem od C6->c5, czyli od WH klasy c6 ze stałką do c5. Zawsze było coś do zrobienia solo - jak nie c2/c3 w chainie to np. wyczyszczenie pasków gravi i ladarów w c6/c5, ewentualnie jakieś radary lub magneto z c5 które da się zrobić samemu (jeden typ radaru i jeden typ magneto). Na porządku dziennym jest skanowanie - bez niego nie ma zabawy w WH. I to jest właśnie coś, główny powód, dlaczego ludzie twierdzą, że nie ma nic do zrobienia w WH - mylą się tak twierdząc, bo w WH zawsze coś się dzieje, tylko musisz sobie to znaleźć.

Poza wszechobecnym kerbirzeniem, ssaniem gazów, kopaniem grawi, PI  i innymi zabawami masz PvP. Nigdy nie wiadomo kto Cię obserwuje. Możesz przecież sam obserwować innych, patrzeć jak robią sobie PI, latają indykami po customach, jak ssaja gaz... Zabijasz ich, łapiesz ludzi na kerbirce, bijesz się na ustawkach, latasz na większe akcje... Czasem wpadasz do kogoś w odwiedziny (jak my ostatnio do takiej c5 z c2) i niesiesz mu "dobrą nowinę" ogniem i mieczem :) (oczywiście wcześniej masz fun w postaci wprowadzania floty itp :))

WH to takie miejsce z odrobiną losowości w EvE.

Coritsikaela Enth

  • WILD5
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Coritsikaela Enth
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 29, 2013, 16:17:30 »
Nie zgodze sie z tym, że WH to złe miejsce do nowych - to chyba najlepsze miejsce bo nauczy wszystkiego od razu. Nauka bywa bolesna czasami- ale tak jest i tak musi być, zwłaszcza w Eve.
Skanowania WH nauczy- bo bez tego nie podchodzi i nie wylatuj z Pos'a, operowani BM'kami i OV - konieczność, kerbirzenia - sity, anomalki, co tylko,  latania we flocie z logi? na każdej anomalce c4 +, pvp - prosze bardzo, powiedz tylko kiedy, a jak nie powiesz to samo sie upomni, ostrożności i rozstropności- nawyku stałego klikania w d-scan, nawet u siebie w WH. + PI, jak ktos chce to produkcja - można praktycznie wszytko.

Do tego WH ma ten urok jak to ktoś ładnie kiedyś określił - wskakiwac scoutem do nowego staticka to jak odpakowywać prezent - nigdy nie wiesz co będzie za chwile. Czy ekipa czekąca na wieści od skata ma szykować sierpy, kos i widły czy ostrzyć miecze i topory. Czy na sile wpadać bc-kami i t3 czy po ciuchu SB-kmi. Czy moze zupełnie odwrotnie - trzeba będzie szybko budować "tame" i w minute zamknąć to WH - nigdy nie wiesz co będzie za chwile jak jesteś w WH :)

Corpów mieszkających w c2 z c4 też nie polecam - to miejsce tylko dla ludzi upartych i zawziętych  >:D    bezsensowny pomysł :)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2013, 16:29:36 wysłana przez Cors »
Gun for hire.

Zakalve

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Lost Idea
  • Sojusz: C0ven
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 30, 2013, 08:21:10 »
Tengu na T2 do C5 / C6 wystarczy? Czy tam bez kapitala ani rusz?
Na gravimetricach spawnuja slipersi podobnie jak na "zwykłych" paskach w null space? Tzn. można je poskanować i klepać jak zwykłe asteroid belts? Ponownie pytanie: tengu t2 da rade?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 30, 2013, 08:47:11 »
Na gravimetricach spawnuja slipersi podobnie jak na "zwykłych" paskach w null space?

Niet. Sleepersi na gravi pojawiają się jeden raz. Po ich zabiciu gravi nadaje sie już tylko dla kopaczy - nowe raty nie przylecą.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 30, 2013, 08:55:28 »
A moim zdaniem pchanie sie na "poczatku" gry do duzego WH korpa jest lekko poronionym pomyslem ;) ja przynajmniej mam zle wspomnienia -
- zawsze mi brakowalo ktoregos skilla ( stabilne tengu rr )
- z farmy nici - jak wracalem z roboty to stalka byla z reguly wyczyszczona ( a nawet jak byles online ,to duza czesc osob robila anomalki "cichaczem" zeby przez przypadek sie ktos do nich nie dokleil )   
- Wieczorami wiekszosc miala cisnienie na jakiekolwiek pvp ,wiec glownie zostawalo PI ,szukanie sobie c2/c3 , albo medytacja z wiszeniem na szpilce godzinami i patrzenie sie na FF ... :)




Archon79

  • Gość
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 30, 2013, 09:45:10 »
Tengu na T2 do C5 / C6 wystarczy? Czy tam bez kapitala ani rusz?
Na gravimetricach spawnuja slipersi podobnie jak na "zwykłych" paskach w null space? Tzn. można je poskanować i klepać jak zwykłe asteroid belts? Ponownie pytanie: tengu t2 da rade?

Na wiekszosci gravi i ladar(tych bez BS) wystarczy nawet drake na pasive recharge, czasem tylko trzeba sie przewarpowac. Generalnie jak jest BS lub kilka BS to trzeba lecieć z minimum 3 logistykami i 2 dpsami.

Archon79

  • Gość
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 30, 2013, 10:01:09 »
A moim zdaniem pchanie sie na "poczatku" gry do duzego WH korpa jest lekko poronionym pomyslem ;) ja przynajmniej mam zle wspomnienia -
- zawsze mi brakowalo ktoregos skilla ( stabilne tengu rr )
- z farmy nici - jak wracalem z roboty to stalka byla z reguly wyczyszczona ( a nawet jak byles online ,to duza czesc osob robila anomalki "cichaczem" zeby przez przypadek sie ktos do nich nie dokleil )   
- Wieczorami wiekszosc miala cisnienie na jakiekolwiek pvp ,wiec glownie zostawalo PI ,szukanie sobie c2/c3 , albo medytacja z wiszeniem na szpilce godzinami i patrzenie sie na FF ... :)

To prawda że WH to nie jest miejsce, które każdemu pasuje. Tak jak pisał katharn, przede wszystkim wymaga ono własnej aktywności, medytacja na pos`ie to widomy znak że albo jesteś w danym momencie zmęczony/zmulony - zdarza  się, albo nie masz pomysłu, czy możliwości co by tu porobić.

To co pisałeś o anomalkach, cichaczem, to raczej chyba patologia, jest to jedna z bardziej tępionych form zachowania.
Inna sprawa że zdarzają się osoby które jeśli się ich nie wywoła po nazwisku i nie zaciągnie na akcję, to będą udawały że ich nie ma ;)

A co do meritum... czy WH na początek czy nie, jeśli spytać rekrutera dowolnego, no prawie dowolnego, korpa z WH to powie że "tak oczywiście - WH to jest to, dla nowicjusza" i faktycznie, sporo np naszych korpowiczy zaczynało od WH i sobie to chwalą. Niemniej, po pierwsze WH nie jest dla każdego, a po drugie - nie ma się co czarować - jest to rodzaj endgame, może nie ilością skillpointów ale podejściem do gry i wymaganym zaangażowaniem, ogarnięciem, zarówno jeśli chodzi o orientację w mechanice gry jak i w pracy z grupą...

Wg mnie, na początek lepiej zrobić wszystkie misje tutorialowe, wyskilować statki T1 danej rasy do BC, porobić misje dla swojej frakcji, aż do powiedzmy lvl 4, wyprodukować riftera, nauczyć sie nim latać z webem i scramblem, może liznąć exploracji a dopiero potem szukać docelowego korpa. 
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2013, 11:06:54 wysłana przez Archon79 »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 30, 2013, 11:01:08 »
Ta patologia raczej zalezy od mentalnoci dołączających do WH holdersów.
Do tej pory mam banana na pysku jak sobie przypomnę jak Sokół kurwił na czacie na jakichś buraków którzy przejściowo dołączyli do Verge i zamieszkali w tym samym WH co Volta :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 30, 2013, 11:10:27 »
Ta patologia raczej zalezy od mentalnoci dołączających do WH holdersów.
Do tej pory mam banana na pysku jak sobie przypomnę jak Sokół kurwił na czacie na jakichś buraków którzy przejściowo dołączyli do Verge i zamieszkali w tym samym WH co Volta :P
Ostateczne rozwiązanie kwesti BLOOMSWARM wykonaliśmy na wzór PL- absorbcja dobrych graczy i obsadzenie wolnego stanowiska kobiecego, a reszta won z WH i pod pociąg.

K4rl

  • Gość
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 01, 2013, 19:18:28 »
Nie wiem gdzie napisać, więc napiszę tu:

Co to znaczy ze WH ma stałkę z hi? Tzn, że zawsze ma wlot z hi czy ze ma wlot z tego samego układu w hi?

To samo dotyczy stałek do innych układów WH. Czy to są te same układy czy poprostu chodzi o połączenie do danej klasy układu?

Czy jest coś takiego jak mapa WH (ktoś tu pisał o wyskanowanym ciągu WH)? Czy połączenia są w ciągłym ruchu?

I na koniec po czym poznać jaka jest klasa danego WH?

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 01, 2013, 19:23:44 »
Nie wiem gdzie napisać, więc napiszę tu:

Co to znaczy ze WH ma stałkę z hi? Tzn, że zawsze ma wlot z hi czy ze ma wlot z tego samego układu w hi?
Do danej klasy/rodzaju układów, masz statyk do high to znaczy, że zawsze będziesz miał wyjście do high (różnego), analogicznie jak masz statyk do C3 to zawsze masz wyjście do jakiegoś WH C3 etc.

Cytuj
I na koniec po czym poznać jaka jest klasa danego WH?
Po zapachu
http://evemaps.dotlan.net/
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 01, 2013, 19:24:06 »
Stałka oznacza że spawni się zawsze przejście do danej grupy układów. Tą grupą może być klasa wh, może być też sec układów k-space
klasę poznajesz w przybliżeniu po opisie wejścia do niej (nazwa na overviu specyficzna), lub wklepując nazwę (j+numerki) w np dotlana
W temacie mapy, to kiedyś słyszałem o takim projekcie, wiem nawet o paru osobach które miały do tego dostęp, ale to było restrykcyjne, od tamtego czasu podejrzewam powstało więcej takich map. Generalnie wh podzielone jest na konstelacje i regiony, ale przez specyfikę przemieszczania się między nimi raczej ciężko przejśc z jednego sytemu w konstelacji do sąsiedniego

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 01, 2013, 20:22:40 »
Klasę WH najszybciej poznać po jego kolorze. sam wygląd przejścia wormholowego zdradzi do jakiej klasy WH prowadzi, tudzież do jakiego regionu K-space (przy czym z uwagi na spore podobieństwa chmurek w regionach K-space, tu łatwiej o pomyłkę) :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Phobeus

  • Gość
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 01, 2013, 21:36:37 »
Klasę WH najszybciej poznać po jego kolorze. sam wygląd przejścia wormholowego zdradzi do jakiej klasy WH prowadzi, tudzież do jakiego regionu K-space (przy czym z uwagi na spore podobieństwa chmurek w regionach K-space, tu łatwiej o pomyłkę) :)
A czasem zobaczysz nawet twarz Jezusa  >:D

http://screenshot.xfire.com/s/128073829-4.jpg

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 01, 2013, 21:48:57 »
Okulary kup lepiej, to jest Jimi Hendrix a nie Jezus... gdybyś napisał twarz boga to bym zrozumiał ;)

PS: http://api.ning.com/files/G-K-LI0pG4ag-6axeN49UT7*7Gagd413q1EXfD1ZnGcCXlc6zpBskv9WSjvq2VdwSBUdNgjlnSrVsZgrDw-jGL7--*zYF4Mk/JimiHendrixPosterC10098446.jpg

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 01, 2013, 21:50:45 »

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:02:52 »
Gdzie ta twarz ? ::)

Zauważ, że dziś sobota. Co prawda Phobeus dość krótko na tej jakiejś imprezie bawił, ale jak widać działa :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


[CHUJI] Fairfax Narmolaya

  • ZLY CHUJI
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Fairfax Narmolaya
  • Korporacja: EVIL ONES
  • Sojusz: Brothers in Arms Alliance

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Korporacje WH
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 01, 2013, 22:42:41 »
I na koniec po czym poznać jaka jest klasa danego WH?

http://www.staticmapper.com/
Wpisujesz "nazwę WH" - Jxxxx