Autor Wątek: Security Status  (Przeczytany 14046 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Security Status
« dnia: Kwiecień 10, 2013, 09:48:41 »
Jakie są metody na w miarę sprawne i szybkie podbicie Security Statusu? Od jakiegoś czasu spada mi jak łep na szyję, szczególnie gdy wczoraj rzuciłem się na neutralne jajo, bo po statku było widać, że mogło być drogie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 10, 2013, 09:54:04 »
Skill "Fast Talk" przynajmniej na IV i racenie w 0.0 - wskakujesz do systemu, lecisz na belt, walisz pierwszego z brzegu BS-a, lecisz do kolejnego systemu, walisz BS-a i tak dalej.

SS przyrasta za najdroższego rata zabitego w ciągu 20 minut, ale te 20 minut liczy się oddzielnie dla każdego systemu. Stąd gdybyś klepał anomalki w jednym systemie, miałbyś 3 przyrosty standa na godzinę, ale latając po kilku systemach rośnie szybciej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 10, 2013, 09:55:15 »
Jakie są metody na w miarę sprawne i szybkie podbicie Security Statusu? Od jakiegoś czasu spada mi jak łep na szyję, szczególnie gdy wczoraj rzuciłem się na neutralne jajo, bo po statku było widać, że mogło być drogie.
Jedyny sposób to eksterminacja ratów. Nie wiem czy to sie teraz czasami nie zmieniło, ale do niedawna najlepszym sposobem był wlot do systemu, strzelenie jednego BSa, następny system i tak dalej.

Edit: bu...Sokół był szybszy w klikaniu  :(  ;)

Apropos, czy dobrze zauważyłem że zmienił sie trochę mechanizm spadku SSa? Kiedyś za każdą agresje SS spadał, ostatnio zauważyłem że podczas agrowania jeden po drugim celów, komunikat miałem jeden a i w logach był tylko jeden "spadek"
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Security Status
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 10, 2013, 09:57:52 »
Cytuj
Jedyny sposób to eksterminacja ratów
Wydaje mi się, że ss rośnie przy klepaniu misji w hiseku, ale jeśli już, to bardzo wolno.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 10:07:36 wysłana przez Zgudi »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:00:43 »
Wydaje mi się, że ss rośnie przy klepaniu misji w hiseku, ale jeśli już, to bardzo wolno.

Bo klepanie misji w hisecu polega na... eksterminacji ratów. Rośnie wolno, bo a) bounty za te raty są niższe niż za raty w 0.0 a b) patrz co napisałem o robieniu anomalek w jednym systemie.

Przyrost SS jest wprost proporcjonalny do bounty rata.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:04:05 »
Tak jak napisał Sokół.
Weź tylko pod uwagę, że wyklepanie misji chwile trwa, a robisz ja w jednym miejscu. Jak wyklepiesz nawet tysiąc pięćset sto dziewięćset ratów na czterdziestu misjach, ale zrobisz to w jednym systemie w ciągu dwudziestu minut, to przyrost ss-a będziesz miał tylko za jednego najdroższego rata. Latając po paskach różnych systemów, zrobisz to zdecydowanie szybciej - patrz pierwszy post Sokoła :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Security Status
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:09:05 »
Teraz muszę się zastanowić jak przetransportować tam jakiegoś apocalypse (do tengu daleka droga). W providence niby możemy latać i latałem tam, ale żeby tam się dostać z raciarką trzeba przelecieć kilka zabańkowanych i kampionych systemów gdzie jest więcej gangów niż bram dookoła. Są może jakieś usługi przewośników albo dobre sposoby na przewóz raciary? Jak mieszkałem kiedyś w 0.0 to tam nie było problemu, JB stało koło posa i prosta droga do domu z pominięciem bram.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:13:44 »
Na paskowe raty w Provi wystarczy ci zwykły drejk. Nie potrzebny ci żaden BS, szczególnie na latarkach, Sansha namiętnie stosuje Tracking disrupty. Jak chcesz pożycze Ci swojego  :P może go rozruszasz trochę  ;)
Edit: tylko najpierw upewnij sie czy nie jesteś czasami KOS dla CVA i spółki, sprawa jest dość dynamiczna, dzis jesteś not kos jutro kos  ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2013, 10:21:18 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

papugoz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pegasus Duke
Odp: Security Status
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:20:28 »
Anie najprościej polecieć na te raty w SB?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:22:01 »
Anie najprościej polecieć na te raty w SB?
Prościej, do momentu jak zaliczysz punkta i weba od rata  ;) Drejk jest najbezpieczniejszy, nawet znudzeni pandemiki nie zawracali se dupy i olewali toto, w międzyczasie dropując pojedyńcze tornado  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Security Status
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:28:09 »
Za raty milicyjne na plexach jest jakieś sensowne bounty? Przyrasta od tego SS? Jeśli tak, można by frakcyjne bc-ki ubijać na plexach przeskakując z systemu do systemu. Poszukam gdzieś w necie jakiegoś info czy jest za to bounty (nie zwracałem na to uwagę).

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Security Status
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:29:07 »
Prościej, do momentu jak zaliczysz punkta i weba od rata  ;) Drejk jest najbezpieczniejszy, nawet znudzeni pandemiki nie zawracali se dupy i olewali toto, w międzyczasie dropując pojedyńcze tornado  ;)
Na 50km?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:33:30 »
Prościej, do momentu jak zaliczysz punkta i weba od rata  ;)

Nie każdy rat punktuje. Te, które to robią poznaje się po nazwie.
[/quote]

Drejk jest najbezpieczniejszy, nawet znudzeni pandemiki nie zawracali se dupy i olewali toto, w międzyczasie dropując pojedyńcze tornado  ;)

Ech... nie dość, że nie ten rodzaj dmg, to rzeczywiście drej jest świetnym rozwiązaniem jak potrzebujesz się szybko poruszać i skakać przez gejty. Równie dobry jak lol Apocalypse. Oba zginą od pierwszego z brzegu roama lub solo kolesia.

Bomber jest jakimś pomysłem (o ile masz Purifiera i o ile nie zostaniesz rozsmarowany przez raty z tych 30-40 km), BS-y można też bez problemu zabijać jakaś afką - Retri albo Vengeance. Zapinasz close orbitę bez MWD i żaden rat Cię nie trafi.

Za raty milicyjne bounty nie ma, bo bounty jest za kryminalistów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Security Status
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:34:56 »
Cytuj
Jak chcesz pożycze Ci swojego  :P może go rozruszasz trochę  ;)
Jak podskilluję launchery mediumowe, myślę, że kilka tygodni zajmie zrobienie mediumowych na t2 (mam tylko małe na t2). :P :)

Cytuj
Retri albo Vengeance. Zapinasz close orbitę bez MWD i żaden rat Cię nie trafi.
No to mnie uszczęścliwiłeś tą informacją. Obiema latam na codzień. :).

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:39:25 »
Na 50km?
Frejki dość szybko zmniejszają ten dystans do wymaganego na punkta. Bawiłem się tak AFką, własnie do momentu aż jakis rat nie zapunktował.
Nie każdy rat punktuje. Te, które to robią poznaje się po nazwie.


Ech... nie dość, że nie ten rodzaj dmg, to rzeczywiście drej jest świetnym rozwiązaniem jak potrzebujesz się szybko poruszać i skakać przez gejty. Równie dobry jak lol Apocalypse. Oba zginą od pierwszego z brzegu roama lub solo kolesia.

Bomber jest jakimś pomysłem (o ile masz Purifiera i o ile nie zostaniesz rozsmarowany przez raty z tych 30-40 km), BS-y można też bez problemu zabijać jakaś afką - Retri albo Vengeance. Zapinasz close orbitę bez MWD i żaden rat Cię nie trafi.

Za raty milicyjne bounty nie ma, bo bounty jest za kryminalistów.

Na racenie zarobkowe oczywiście że sie nie bardzo nadaje, ale o ile pamiętasz mówimy tu o poprawianiu SSa. Napewno taki Drejk jest do tego celu lepszy niż każdy BS. Szczególnie że jak dasz sie ubić nie jest to takie bolesne. A i z paska szybciej dasz drapaka w razie zagrożenia.
AFka jest o wiele lepszym rozwiązaniem niz bomber.
W Provi podbijałem SSa z -9, początkowo robiłem to właśnie AFka, potem przeszedłem na Drejka. Mniej kombinacji poprostu, wlatasz na pasek, lock, kilka salw lecisz dalej.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Security Status
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:46:06 »
Kiedyś robiłem takie rajdy bo jeden z moich charów miał okolice -10 i ludzie z korpa do którego dołączyłem regularnie dostawali zawału serca na jego widok na overviu :P
Najszybciej szła taka zabawa nano hacem - vaga / zelot (sacri ma nędzny dps). Co ciekawe niezłe wynniki miał też hidps cep czyli taranis. Bumber jest upierdliwy o tyle że jak sie jest na close do bs'a to mogą siąść na dupie frejki eskorty, jak sie jest na 50km to bsom zaczyna traking wyrabiać i zaczynają nie za często ale jednak trafiać a hit z kilku tachionów czy co tam tyranty wożą to tak pół bomberka zmienione w pył

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:50:18 »
Kiedyś robiłem takie rajdy bo jeden z moich charów miał okolice -10 i ludzie z korpa do którego dołączyłem regularnie dostawali zawału serca na jego widok na overviu :P
Najszybciej szła taka zabawa nano hacem - vaga / zelot (sacri ma nędzny dps). Co ciekawe niezłe wynniki miał też hidps cep czyli taranis. Bumber jest upierdliwy o tyle że jak sie jest na close do bs'a to mogą siąść na dupie frejki eskorty, jak sie jest na 50km to bsom zaczyna traking wyrabiać i zaczynają nie za często ale jednak trafiać a hit z kilku tachionów czy co tam tyranty wożą to tak pół bomberka zmienione w pył
Wszystko trzeba dopasować do ratów i regionu. Na Sansha najlepiej sprawdzaja się rakietowce. Banda paskowych Sansha potrafi zapiąć na Tobie ze 3 TD, wtedy strzelasz w burte a nie w rata  ;)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Security Status
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:52:02 »
Na Sanshach to ćwiczyłem. Te co potrafią wypluć tyle td z reguły nie są warte odstrzału bo to bs z dolnego zakresu średniaków abo banda cruzów i frejek

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:55:43 »
ludzie z korpa do którego dołączyłem regularnie dostawali zawału serca na jego widok na overviu :P

W jaki sposób ludzie z Twojego korpa mieli Cie na overview?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Security Status
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 10, 2013, 10:59:57 »
Nie pytałem, prawdopodobnie dlatego zeby widzieć czy na anomalce jest już ktoś czy jest wolna, możliwe zresztą ze wystarczył widok migającego na czerwono brakata

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Security Status
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 10, 2013, 11:04:59 »
W jaki sposób ludzie z Twojego korpa mieli Cie na overview?
:skills:

Co do bombera. dps bs'a, mała sygnatura, dobry zasięg. Jednego bs'a to on mieli w mgnieniu oka. Jak są webująco scramblujace frety to się nie czeka tylko odwarpowuje :) W sumie każda frecia z dużym dps się nada.. Albo talos, cyna cokolwiek zafitowane na solo pvp. I wtedy już jest przyjemne z pożytecznym (odstrzał sezonowy zbyt dużych populacji miejscowej zwierzyny :P ).
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 10, 2013, 11:14:51 »
Fakt, Vagabond jest doskonałą raciarką paskową na terenie Sanshy.

Natomiast nie musisz trzymać się Providence - może to być relatywnie pusty Great Wildlands albo Outer Ring - tereny NPC, nikogo nie musisz się prosić. Zwłaszcza OR jest kompletnie pusty. Montujesz sobie tam jump clona, dolatujesz shipem i voila.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 10, 2013, 14:44:30 »
Ktos tam pytal o zmiane zasad utraty SSa. Owszem, kiedys byla odrebnie utrata SSa za sam fakt zaagrowania w hi lub lowsecu, i odrebna utrata za kill. Jezeli Twoja ofiara w miedzyczasie zdazyla odpowiedziec ogniem albo zwiac, to utrata SSa za samo zaagrowanie byla niewielka. Za kill sporo wieksza. Teraz to usredniono i SS traci sie jednorazowo z chwila zaagrowania (przynajmniej w low, w hi nie probowalem) - o wartosc mniejsza, niz kiedys sie tracilo przy killu.

Co do odrabiania SSa, to jedyne sluszne rozwiazanie w tej chwili to Oracle na Tachyonach. Wskakujesz na pasek na 100, align, zabijasz fregaty, zabijasz BSa, odwarpowujesz zanim czesc NPCow zdazy Cie zalockowac. Nie stwierdzilem, aby z takiej odleglosci Sansha byla w stanie zalozyc Tracking Disrupta.

Drejk po ostatnim nerfie z 2 BCsami i rigiem do dmg ma jakies zalosne 200 dps na HM t1, co sprawia, ze zabijanie nim rata na pasku trwa wieki. Dodam, ze jesli trafi sie 3 "lepsze" BSy to ledwo je tankuje (fakt, ze ja uzywalem do paskow Drejkow z PvP, czyli bez dodatkowych modulow wzmacniajacych tank).

Probowalem kiedys testowo racic Retributionem. Standardowym fitem ze small pulsami na 4 nie udalo mi sie zlamac tanka Sansha Tyranta, czyli najbardziej wartosciowego rata w naszej okolicy. Po 12 minutach sie poddalem.

Bomberem nigdy nie racilem, ale biorac pod uwage, ze nie raz musialem uciekac z paska przed agrujacymi mnie ratami (BSami, ofc), kiedy bomberem probowalem zlapac jakiegos drejka czy inne badziewie, sadze ze to nie najlepszy pomysl.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 10, 2013, 14:52:00 »


Drejk po ostatnim nerfie z 2 BCsami i rigiem do dmg ma jakies zalosne 200 dps na HM t1, co sprawia, ze zabijanie nim rata na pasku trwa wieki. Dodam, ze jesli trafi sie 3 "lepsze" BSy to ledwo je tankuje (fakt, ze ja uzywalem do paskow Drejkow z PvP, czyli bez dodatkowych modulow wzmacniajacych tank).

W temacie Drejka mam zdeczka inne zdanie, ale może dlatego że do poprawy SSa używam lanczerów i rakiet T2.
Z tankowaniem też nie mam żadnych problemów.
A z Oracle to będę musiał popróbować  :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 10, 2013, 14:56:53 »
Najlepszy do poprawiania ss-a wszędzie jest tengu na pvp ficie - łączy przyjemne z pożytecznym. Klepiesz sobie taki pasek i tylko czekasz aż przyleci coś próbować cię zabić boś w głupiej raciarce, a tu zonczek, punkt, web i meeee ;)

I mi nie mówić, że daleko do tengu... Jak masz drejka to w sumie wyskilowanie tengu do all4 zajmuje jakiś tydzień i można racić.

Zresztą tengu na pvp ficie jest w ogóle najlepszy do wszystkiego - misje też tym robię - można w międzyczasie załapać kila czy dwa rozwalając jakieś lol kampy cruzów t1 i takie tam ;)

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:01:33 »
Najlepszy do poprawiania ss-a wszędzie jest tengu na pvp ficie - łączy przyjemne z pożytecznym. Klepiesz sobie taki pasek i tylko czekasz aż przyleci coś próbować cię zabić boś w głupiej raciarce, a tu zonczek, punkt, web i meeee ;)

I mi nie mówić, że daleko do tengu... Jak masz drejka to w sumie wyskilowanie tengu do all4 zajmuje jakiś tydzień i można racić.

Zresztą tengu na pvp ficie jest w ogóle najlepszy do wszystkiego - misje też tym robię - można w międzyczasie załapać kila czy dwa rozwalając jakieś lol kampy cruzów t1 i takie tam ;)
W Provi nie polecam, coś co próbuje cie zabić na pasku/anomalii jest dropem przynajmniej nastu bomberów i rekonów  ;)
Klasycznych amatorów wrażeń tu sie nie spotyka.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:07:28 »
Bomber zdecydowanie najlepsza opcja.

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:12:23 »
Nie mówię o Provi bo tam jakieś nienormalne warunki panują. Nie wiem co mieszkający tam biorą, nie wiem ile muszą wziąć ci co tam lecą roamem (ja wziąłem na pewno za mało i nigdy więcej roama tam nie zabiorę :P) ale musi być dobre i musi być tego dużo :D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:13:54 »
Nie mówię o Provi bo tam jakieś nienormalne warunki panują. Nie wiem co mieszkający tam biorą, nie wiem ile muszą wziąć ci co tam lecą roamem (ja wziąłem na pewno za mało i nigdy więcej roama tam nie zabiorę :P) ale musi być dobre i musi być tego dużo :D
Ale to NAS dropują a nie MY  :P
.
.
.
No...czasami to i my...ale nie swoich  ;D

A co do warunków...przynajmniej jest wesoło  ;D
A na poważnie, o Provi wspominam bo główny zainteresowany wspominał cos o poprawianiu SSa własnie w Provi.
A własnie, możesz Zgudi spokojnie przylatać, cały korp jest not kos.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Security Status
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:24:20 »
Puszek sugerujesz ze Kozy nie są kos dla Provi? Proff or it didynt happen

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:31:05 »
LOL, CVA jest niepojęte - w jaki sposób mój prywatny alt-korp, nie prowadzący żadnych akcji bojowych i nie należący do żadnego aliansu ma ustawiony KOS.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Security Status
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:32:20 »
Puszek sugerujesz ze Kozy nie są kos dla Provi? Proff or it didynt happen
No przeca o tym mówię.
Są w amarskiej milicji, pewnie dlatego. No i pewnie nikt od nich nie narozrabiał tu za bardzo.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:32:56 »
LOL, CVA jest niepojęte - w jaki sposób mój prywatny alt-korp, nie prowadzący żadnych akcji bojowych i nie należący do żadnego aliansu ma ustawiony KOS.

Widocznie kwestia Twojego uroku osobistego. ;)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Security Status
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:37:15 »
LOL, CVA jest niepojęte - w jaki sposób mój prywatny alt-korp, nie prowadzący żadnych akcji bojowych i nie należący do żadnego aliansu ma ustawiony KOS.

Puszek Cie nie lubi i doniósł na Ciebie do swoich aliansowych dyrków :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Security Status
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 10, 2013, 15:40:09 »
W Provi nie polecam, coś co próbuje cie zabić na pasku/anomalii jest dropem przynajmniej nastu bomberów i rekonów  ;)
Klasycznych amatorów wrażeń tu sie nie spotyka.

Jak to nie spotyka. Ja z początku nie wiedziałem nic o żadnych KOS, nie-KOS listach, układach. To polecieliśmy do Provi się trochę porozbijać w gangu afek, poszukać mocnych wrażeń, tudzież połapać raciarki na paskach. Skończyło się na tym że dostaliśmy w pierdziel.

Jakie było moje zdziwienie jak CEO się wkurzył, że właśnie załatwiliśmy dla KOZY KOS-a w provi. Trzeba było potem przeprosić i się jakoś odkreciło.