Autor Wątek: Restart Tutoriala  (Przeczytany 2233 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vidok

  • Gość
Restart Tutoriala
« dnia: Marzec 30, 2013, 13:39:43 »
Witam

Zacząłem powoli robić sobie misje tutoriala i doszedłem do akademii, zrobiłem kilka misji militarnych, potem przeniosłem się na misje biznesowe. Zrobiłem pierwszą misje, potem przyjąłem drugie zlecenie jednak w połowie uznałem że zrobię to kiedy indziej i zrezygnowałem z misji. Właśnie teraz pojawił się problem, otóż w akademii jest ten zleceniodawca, ale za każdym  razem kiedy chcę z nim porozmawiać i wziąć powtórnie tą misję on mówi że nic dla mnie nie ma. Nie rozumiem tego, to jest misja tutorialowa do której mogę podejść tylko za jednym razem i koniec?? Zrobiłem zaledwie jedną misję na dziesięć i tym że zrezygnowałem chwilowo z drugiej misji przekreśliłem sobie już całkowicie zakończenie tutoriala u tego pana??? Czy jest może jakaś możliwość zrestartowania sobie misji tego agenta, czy już nigdy nie poznam tajników biznesu ^^?

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Restart Tutoriala
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 30, 2013, 16:56:04 »
Na pewno możesz napisać petycję o restart tutoriali.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Restart Tutoriala
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 30, 2013, 21:19:12 »
Esc/Reset Settings/Tutorial State

sprawdź czy pomoże
pewpew

Vidok

  • Gość
Odp: Restart Tutoriala
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2013, 09:35:23 »
Reset Setting nic nie pomaga, a petycję sobie daruję(tyle zachodu w tak błahej sprawie). Pierwszy raz spotkałem się z taką mechaniką tutoriala w grze(normalnie inne gry nie mają problemu z robieniem misji "kiedy indziej"), no ale ok, to w końcu jedna z najtrudniejszych gier na rynku, jeśli nie najtrudniejsza. Tylko szkoda że nie było jakiegoś info o tym w tutorialu. 
Stworze sobie po prostu nową postać i zrobię na niej misje tego agenta. To i tak moje pierwsze konto(testowe), na którym dopiero poznaję grę i uczę się na błędach, po zakończeniu triala zrobię nowe konto na którym już będę na serio.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Restart Tutoriala
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 31, 2013, 11:27:54 »
Reset Setting nic nie pomaga, a petycję sobie daruję(tyle zachodu w tak błahej sprawie). Pierwszy raz spotkałem się z taką mechaniką tutoriala w grze(normalnie inne gry nie mają problemu z robieniem misji "kiedy indziej"), no ale ok, to w końcu jedna z najtrudniejszych gier na rynku, jeśli nie najtrudniejsza. Tylko szkoda że nie było jakiegoś info o tym w tutorialu. 
Stworze sobie po prostu nową postać i zrobię na niej misje tego agenta. To i tak moje pierwsze konto(testowe), na którym dopiero poznaję grę i uczę się na błędach, po zakończeniu triala zrobię nowe konto na którym już będę na serio.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, ze bez resetow mozna ciagnąć te tutoriale od nowa po prostu u innego agenta tutorialowego :)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Vidok

  • Gość
Odp: Restart Tutoriala
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 31, 2013, 17:09:53 »
Ok, napisałem petycje i po 3 minutach odblokowali mi tutoriala, już wszystko działa(szybcy są  :) )

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Restart Tutoriala
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2013, 17:46:43 »
Nie łudź się. To była petycja nowego gracz = brak reakcji / powolna reakcja = potencjalne zniechęcenie do gry = brak kasy z achociarz jedną subskrybcję ;)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.