Autor Wątek: Termin ukończenia misji.  (Przeczytany 2696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sarmatian

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Termin ukończenia misji.
« dnia: Marzec 28, 2013, 04:46:30 »
No właśnie ! Zbliża się termin ukończenia misji i raczej jej nie skończę.
Chciałem sobie podciagnąć standing tak żeby przy rafinacji nic nie oddawać . Udało się , tax 0 %, ale coś mnie podkusiło i chciałem zrobić misje security lev 3. Pech chciał że trafiłem na pakiet siedmiu misji i utknąłem na ostatniej ( 7 of 7 ).
Przy moim sprzęcie i skillach nie mam szans. Wskakuje i od razu egzekucja, zostaję rozstrzelany po 15 sekundach i wracam dymiąc.
Niedługo minie termin ukończenia i co sie stanie ? Czy stracę standing ? Jeżeli tak to może lepiej wcześniej kupić itemki w lp store ?  Co mogę zrobić ?

Dzięki .
Pozdr.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Termin ukończenia misji.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 28, 2013, 07:44:38 »
Skoro akceptowałeś misję to niezależnie od tego czy ją teraz skasujesz czy skonczy się czas dostaniesz w plecy trochę standingu do agenta i nieco mniej do corpa z jakiego jest. Jeśli nie jest to storak do frakcji stand raczej nie spadnie.
Możesz spróbować poprosić kogoś z locala o pomoc z misją (ryzykowne), jakiegoś znajomego, lub korpowicza jeśli nie jesteś w noob korpie
Zważywszy na to że to już L3 misja i to na standingach rafinacyjnych lp nie musisz wyciągać bo nie dostaniesz po dupie tyle aby stracić dostęp do lp
Na przyszłość tips - to że misja jest x z 7 nie znaczy że jak wziąłeś pierwszą z łańcucha to musisz to wszystko dociągnąć do końca, nie musisz akceptować kolejnej możesz ją poprostu odrzucić jak każdą inną misję u agenta bez strat w standzie jak robisz to nie częsciej niż raz na 4h

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Sarmatian

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Termin ukończenia misji.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 28, 2013, 14:00:53 »
Dziękuje za odpowiedź.
Corp mam taki jak od poczatku gry, State War Academy. Napisałem na ogólnym i na corpowym ale bez odzewu.
Przeniosłem sie ze stacji akademi ( 1.0 ) do stacji policji ( 0.7 ) 5 skoków od Jita. No i 20 pasków ze skałkami , spokój i cisza.
Zacząłem robić te misje security dla policji żeby mieć tax na 0 %.
To miała być ostatnia misja z pakietu siedmiu i na jakis czas moja ostatnia bo standing już był wystarczajacy ( 6.85 ), nic nie wskazywało że bedzie ciężko. Miałem odstrzelić dużego drona i tyle. Niestety dron ma z 50 mocnych kumpli i lipa.
Zanim wyskoczą kumple udało mi sie zbić mu cały shield i 1/3 armora i tyle, trzeba uciekać. Wracając  drabinka rzuca mnie centralnie w środek bandy i nie ma szans.
No trudno , będę musiał od nowa męczyć misje lev 2 żeby nabić standing, mam nadzieję że tak jak piszesz standing nie poleci do zera.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Termin ukończenia misji.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 28, 2013, 14:22:58 »
Utrata standingu jest proporcjonalna do liczby LP za daną misję. Nie jest żadnym problemem sfailować misję za 14000 LP, więc u Ciebie utrata będzie symboliczna.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Termin ukończenia misji.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 28, 2013, 14:42:50 »
Przepraszam za offtop, ale Twoj nick mi sie kojarzy z takim kolesiem jak Polish Sarmatian

Do wglądu :)

http://eve-search.com/thread/1000504-0/page/1
http://eve-search.com/thread/997312-0/page/1

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Termin ukończenia misji.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 28, 2013, 14:49:27 »
To chyba nie on. Tamten jakim go pamietam to by zawału dostał na samą myśl że musiałby się rejestrować (ponownie) na Centrali i grzecznie pisać do kmiotków o radę (bo jakby po swojemu napisał poszedłby ban po jednym poście :P )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Termin ukończenia misji.
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 28, 2013, 14:55:28 »
Jak sobie go przypomne to z lekka mówiąc bardzo głośno mi się śmiać chce :).

Sarmatian

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Termin ukończenia misji.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 28, 2013, 15:11:44 »
Przepraszam za offtop, ale Twoj nick mi sie kojarzy z takim kolesiem jak Polish Sarmatian

Do wglądu :)

http://eve-search.com/thread/1000504-0/page/1
http://eve-search.com/thread/997312-0/page/1

Hehe , nie . Ja to inny Sarmatian. Prawde mówiąc to mój głowny i bardzo stary nick, choć coraz trudnie się gdzieś zarejetrować bo już Sarmatianów się namnożyło.

Sarmatian

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: Termin ukończenia misji.
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 31, 2013, 16:25:08 »
Żeby zamknąć temat napiszę że straciłem 0.6 standingu, więc nie ma tragedii.

Pozdr.