Autor Wątek: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa  (Przeczytany 4936 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xantu2utnax

  • Gość
Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« dnia: Marzec 19, 2013, 13:47:31 »
Witam :)

Po 3-letniej przerwie znużony innymi MMO postanowiłem wrócić do EVE i dać jej kolejną szansę. Dzięki pomocy świetnego suportu odzyskałem dane konta i wiem, że jest na nim postać z tylko/aż 1.77 mln SP.

Niestety nie pamiętam za bardzo jak obsługiwać interface. Wiem, że na pewno w przeszłości skończyłem wszystkie 3 linie tutoriali ale ze zdobytej wiedzy nie zostało absolutnie nic poza sentymentem :)

W związku z powyższym zastanawiam się: czy jest możliwość zresetowania tutoriali tak aby móc przejść je na nowo? Jeśli nie ma takiej możliwości to czy w związku z tym zaczynać wszystko od początku czy jednak reaktywować stare konto i przemęczyć się jakoś na video tutkach po to aby nie stracić małego ale jednak expa?

Chciałbym też spytać o oferowane w necie 60 i 30-dniowe przedłużenie czasu gry z bonusem? (oferta znaleziona na keyach.pl) Czy ten bonus jest przydatny? Czy warto w to zainwestować?

Z góry dziękuję za pomoc.


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2013, 14:04:51 »
A o ile wiem tutki można zrestartować i to chyba na kilka sposobów
B od czasu jak grałeś doszły dwa nowe a nie wiem czy przypadkiem stare sie nie zmieniły
C 1,7 kk sp to nie tak znowu dużo więc bardziej zależy tu sytuacja od tego jak lubisz swojego chara i jego nick oraz czy masz tam jakieś asetsy które byś chciał wykorzystać. Jak nie to dajesz do działu z prośbami o invite i twórz nowe konto z invitki na 21 dni

D link do promocji poproszę bez tego za dużo nie powiem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

xantu2utnax

  • Gość
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2013, 14:14:13 »
Dzięki za odpowiedź. Już podaję linki. Myślałem, że komercyjne linki są zabronione.

http://www.keye.pl/games/product/id/7126/EVE-Online-Eve-Online-30-dni-+-bonusy
http://www.keye.pl/games/product/id/7127/EVE-Online-Eve-Online-60-dni-+-bonusy

W międzyczasie przypomniałem sobie, że na postaci nic specjalnie drogiego nie ma. Statki na pewno jakiś złom. Parę implantów. Głównie kopałem i rozwijałem chyba w większości skile do na nauki (np. inteligence).

Egzarcha

  • Gość
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2013, 14:22:16 »
Miesiąc skillowania, to najczęściej pomiędzy 1,6 a 1,8 kk skill pointów. Więc pod tym względem wszystko jedno. Tak, tutoriale można w każdej chwili zrestartować. Kolekcjonerska deska za 5 w bonusie? Nie ma znaczenia. Twój wybór.

Edit.
Nazwa produktu myląca. Ale j/w. Nic nadzwyczajnego, za żadną nadzwyczajną sumę.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 19, 2013, 14:22:22 »
To co zalinkowałeś wygląda mi na jakiegoś rodzaju starter pack, czyli dla nowych kont. Zanim coś takieg się kupi spróbowałbym uzyskać od sprzedawcy dokładne informacje na jakie konta jest ten prepaid (czy właśnie tylko trial czy na zwykłe też) oraz czy działa on w oparciu o kota założone na zasadzie budy invite

Generalnie w paczce są śmieci (na start przydatne ale spory procent tego i tak szybko łatwo dostajesz w czasie tutoriali itp) za wyjątkiem tego:
1 x Prototype Cerebral Accelerator
Po uzyciu działa do momentu w którym postać skończy ileś tam dni (chyba 30) przez ten czas daje całkiem pokaźny bonus do kilku rzeczy w tym tempa skilowania. Jest to też swego rodzaju sposób na całkiem dużą kasę na dzień dobry bo na kontraktach zazwyczaj warte jest kilkaset baniek

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 19, 2013, 14:27:55 »
To co zalinkowałeś wygląda mi na jakiegoś rodzaju starter pack, czyli dla nowych kont. Zanim coś takieg się kupi spróbowałbym uzyskać od sprzedawcy dokładne informacje na jakie konta jest ten prepaid (czy właśnie tylko trial czy na zwykłe też) oraz czy działa on w oparciu o kota założone na zasadzie budy invite
Działa i na zwykłe, przedłużałem subskrypcję takimi kodami już dwukrotnie.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantu2utnax

  • Gość
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 19, 2013, 16:11:31 »
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Wątek można zamknąć.

xantu2utnax

  • Gość
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 20, 2013, 17:32:27 »
Reaktywuję jednak temat, żeby nie tworzyć nowego wątku.

Przed przerwą w EVE rozwijałem skile wg starych poradników - czyli na początek wszystko w zakładce learningu. Wczoraj reaktywowałem stare konto i nie znalazłem już tej zakładki w skilach. Dzięki netowi wiem, że w 2010 był revamp skili i tego drzewa rozwoju już nie ma. Zastanawia mnie jednak: co się stało z tymi punktami SP/czasem wydanymi na ten rozwój? Czy po prostu usunięto te skile i ten czas/SP zostały "zmarnowane" czy też dodane jakiś bonus do innych skili bądź ich rozwoju?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 20, 2013, 17:36:20 »
Te punkt są wolne. Nad listą skili powinnieneś mieć info ile masz SP do rozdania. Jak chcesz je władować w jakiś skill to pod ppm powinieneś mieć opcję po której wyskoczy okienko gdzie wpisujesz ile tych punktów ma pójść w ten skill

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

xantu2utnax

  • Gość
Odp: Powrót do EVE - reaktywacja starego konta czy start od nowa
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 20, 2013, 17:52:26 »
Super. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.