Autor Wątek: c0ven stracil tytany  (Przeczytany 218135 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #420 dnia: Marzec 20, 2013, 20:07:54 »
Podpinam się pod pytanie kolegi z forum/ally/corpa. Czy ktoś wtajemniczony może napisać jak wygląda obecnie sprawa z ukradzionymi tytkami? Poszło zgłoszenie na policję czy to były tylko czcze groźby? Przeraża mnie fakt, że ten topić już totalnie zmienił się w gadkę o dupie Maryni :D (nie, nie przeraża, tak se plotę głupoty żeby nie odstawać od reszty :D)
Jesli nie mieliście siły czytać tego szamba co jest zrozumiałe, to ostatnia oficjalna informacja on topic była rano w poniedziałek lub niedzielę w nocy i brzmiała że czekają na coś od CCP.
Pewnie logi serwerów po których widać czy był włam (np x nieudanych logowań co sugeruje coś typu brute force), czy ktoś miał hasła (wtedy jeszcze opcja z key logerem zostaje)

IP zlodzieja zalogowalo sie tylko raz, i dokonalo kradziezy. Dlatego musimy wyeliminowac najpierw wersje z keylogerem/kradzieza hasla. Potem bedziemy sie zastanawiac, czy ktos, kto mial klucze wyniosl nam plazme z domu  :D

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #421 dnia: Marzec 20, 2013, 20:10:03 »
Bo jestem przeziebiony i mam obnizony prog cierpliwosci oraz tolerancji :D

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #422 dnia: Marzec 20, 2013, 20:10:25 »
A i tak nic nie zrobimy bez oficjalnej odpowiedzi od CCP. Które w swojej dokładności sprawę bada. Osobiście liczę na to że coś powiedzą przed świętami.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #423 dnia: Marzec 20, 2013, 20:12:51 »
Xeo pewnie masz racje. Tyle, ze mozna podgrzac jeszcze watek i przyjmowac zaklady, przed ktorymi swietami  ;D

Dobrze byloby, gdyby odpowiedzieli jak najszybciej. Choc dla nich te wszystkie nasze i nie tylko nasze gdybania, newsy podkrecaja atmosfere i sa darmowa reklama.
« Ostatnia zmiana: Marzec 20, 2013, 20:25:22 wysłana przez Jan Morgenstern »

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #424 dnia: Marzec 20, 2013, 20:42:32 »
Dobrze byloby, gdyby odpowiedzieli jak najszybciej. Choc dla nich te wszystkie nasze i nie tylko nasze gdybania, newsy podkrecaja atmosfere i sa darmowa reklama.

To raz, a dwa pewnie orają dokładnie, z tego co wiem to w takich przypadkach ryją ostro :> Choć też wolałbym żeby szybko odpowiedzieli, bo sytuacja jest z dupy.

W tej całej aferze to najśmieszniej dla mnie jest to, jak się rozdmuchała z tekstu który napisałem pod wpływem emocji zaraz po tym jak się zorientowałem że ktoś je zaiwanił, czyli kwestii zgłaszania sprawy do organów. Pomijając standardowy wysyp hejterów i naszych innych "miłośników" jest to chyba najbardziej kontrowersyjny aspekt całej sytuacji :P Szczerze mówiąc gdybym nie był wtedy wkurwiony to pewnie bym tego nie napisał, a teraz mam z tego PR że hej  ::) Co nie zmienia faktu, że jak się okaże że mamy do czynienia z przestępstwem i znajdzie się prawnik.....  ;)

Na razie jednak CCP musi zająć stanowisko.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #425 dnia: Marzec 20, 2013, 20:43:52 »
Zawsze warto kibicowac swoim, ktorzy cos osiagneli. Normalnych ludzie nie boli, kiedy ktos ma cos, czegos sie dorobil, cos osiagnal. C0ven mozna lubic lub nie ale jako alians ma osiagniecia. Ma bogata historie. Takich polskich "marek" w EVE nie ma wiele, ale kibicuje kazdej z nich. Nie trzeba byc ich milosnikiem, bo nie musimy ich kochac, ale jesli do czegos doszli to pelen szacunek.
Nieudacznicy beda szczekac, rzucac obelgi, straszyc "czarnymi teczkami" i miec skurcz annusa. W dodatku wtedy wychodza inne ich przywary czyli brak cywilnej odwagi aby, tak jak w przypadku tego watku, pisac pod nickiem maina. Dla mnie nie ma juz wiekszego frajerstwa w EVE niz ukrywanie swojej wirtualnej tozsamosci z powodu strachu. Tak sie nabijasz "pizdeczko", ze jest C0venowa drama z powodu pixeli? A sam sie boisz, ze ci ktos w te twoje wirtualne pixele pacnie z antymaterii, ze sie musisz na alcie ukrywac? Przezabawne :D

Racja z tą "virtualną tożsamością". Jest tak istotna i prawdziwa, że ukrywanie jej to poprostu dno i hańba.
Nie będę kibicował krętaczy. Niby z jakiego powodu? Kiedyś ich wspierałem i nie wyszło mi to na dobre.
Wystarczy, że takie młotki jak ty bronią ich jak krzyż pod Pałacem Prezydenckim.

Tak więc piękna spinka Jasiu ale wsadz ją sobie we włoski :)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #426 dnia: Marzec 20, 2013, 21:04:04 »
Od dnia w którym dowiedziałem się o istnieniu c0venu zastanawiałem się o co chodzi z tą niechęcią do Was. Teraz już to rozumiem, dzięki bogu że nie trafiłem w Wasze szeregi.
Po sądach chcą się ciągać hahaha dobre naprawdę dobre. Temat przypomina żale gimnazjalisty, a podobno w EVE grają dojrzali ludzie.
Polaczki, polaczki wszędzie :]

I jeszcze napisz, że ta powyższa Twoja wypowiedź była na miarę dojrzałego i rozgarniętego człowieka :o
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


EmiLLos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #427 dnia: Marzec 20, 2013, 21:06:15 »
Xeo postaw na Pyrkonie tablice

Cytuj
Poszukujemy 4 tytanow !

:D:D

A na serio ciekawi mnie czy jakis reporter tam do ciebie nie wpadnie :P bo sprawa swieza ^^

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #428 dnia: Marzec 20, 2013, 21:13:59 »
Oj smutek panowie smutek ja się to czyta mnie ogarnia.
Jako polak zawsze kibicowałem C0venowi mimo że nie miałem z nim nigdy nic wspólnego. Ot tak po prostu nasi mają i coś osiągnęli - fajnie :).
Jak czytam wypowiedzi ludzi którzy specjalnie zeszli się pokopać kogoś kto się wywalił, to mam przed oczyma smutny powód dla którego w Polsce jest jak jest.

w polsce jest jak jest bo sie komuchów i zbrodniarzy nie powywieszało w 90 tylko się postawiło grubą kreskę.
zarząd covenu też jest nie do ruszenia ani zreformowania. członkowie covenu zawsze będą drakami latać - no te lokówi to szczyt ale to tylko dlatego że mają alty w milicji na czym łapska nie mogą położyć dyrektorzy. Jeśli kto lata w covenie dla pvp znaczy że jest skrajnym przykładem bezmyślnego desperata - lepiej jest grę skończyć pograć w czołki albo jakieś inne łodzie online. będąc w sojuszu 0 powinniście mieć pasywne źródła dochodu tak jak większość normalnych ludzi o to walczycie i taka jest idea - inaczej to wszystko jest po h i lepiej żyć na low, bo bez tego nigdy nie przekroczycie poziomu który pozwoli na wdupianie capsów i superów - czyt. będziecie jebanymi noobami   ;)
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #429 dnia: Marzec 20, 2013, 21:21:33 »
w polsce jest jak jest bo sie komuchów i zbrodniarzy nie powywieszało w 90 tylko się postawiło grubą kreskę.
zarząd covenu też jest nie do ruszenia ani zreformowania. członkowie covenu zawsze będą drakami latać - no te lokówi to szczyt ale to tylko dlatego że mają alty w milicji na czym łapska nie mogą położyć dyrektorzy. Jeśli kto lata w covenie dla pvp znaczy że jest skrajnym przykładem bezmyślnego desperata - lepiej jest grę skończyć pograć w czołki albo jakieś inne łodzie online. będąc w sojuszu 0 powinniście mieć pasywne źródła dochodu tak jak większość normalnych ludzi o to walczycie i taka jest idea - inaczej to wszystko jest po h i lepiej żyć na low, bo bez tego nigdy nie przekroczycie poziomu który pozwoli na wdupianie capsów i superów - czyt. będziecie jebanymi noobami   ;)

Aj tam pierdolisz Waćpan :). Jest masa sojuszy 0.0, ktora nie ma pasywnego dochodu i wdupia to na co ich stac.

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #430 dnia: Marzec 20, 2013, 21:28:28 »

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #431 dnia: Marzec 20, 2013, 21:31:37 »
te korpy są tylko obserwatorami, ewentualnie żyją w wh, bo tam miejsce dla nich ccp zrobiło żeby mieli się gdzie podziać ze swoją zajebistością. Jeśli dla jakiegokolwiek pilota celem ostatecznym nie jest nakurwianie w wielkiej bitwie swoim capslem, superem o swoje - to faktycznie się nie zrozumiemy.

ps. z taką szpetną mordą psiaku nie uda ci się przeczytać moich postów - za szeroko oczy rozstawione  :(
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #432 dnia: Marzec 20, 2013, 21:35:40 »


Ja sie tak spytam, na cholere to robisz? Ani to smieszne, ani jakosciowo dobre.

te korpy są tylko obserwatorami, ewentualnie żyją w wh, bo tam miejsce dla nich ccp zrobiło żeby mieli się gdzie podziać ze swoją zajebistością. Jeśli dla jakiegokolwiek pilota celem ostatecznym nie jest nakurwianie w wielkiej bitwie swoim capslem, superem o swoje - to faktycznie się nie zrozumiemy.

ps. z taką szpetną mordą psiaku nie uda ci się przeczytać moich postów - za szeroko oczy rozstawione  :(

Pieprzysz, nie kazdy dobry sojusz pvp musi byc sov holderem. Chec nakutaszania sie capslem w bitce wcale nie jest rowne checi posiadania sova.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #433 dnia: Marzec 20, 2013, 21:37:32 »
masz racje, jeśli masz jeszcze siłę po latach farmić - a w Twoim przypadku to już nawet chyba na pasywną grę siły nie masz
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #434 dnia: Marzec 20, 2013, 21:43:38 »
Soulscrem robie to mniej wiecej w takim samym celu w jakim osoba nie grajaca w EVE komentuje prawie wszystko co sie obecnie w EVE dzieje. Mam nadzieje, ze odpowiedz zaspokoila twoja ciekawosc  :D

Alice jesli bokser ma szpetna morde to niech ci wszelkie bramy w EVE daja traffic komunikaty i niech ci gra laguje. Napisalbym,ze herezje gadasz ale Herezja to moj kumpel :D

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #435 dnia: Marzec 20, 2013, 21:49:48 »

Jan Morgenstern

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jan Morgenstern
  • Korporacja: Beyond Divinity Inc
  • Sojusz: Shadow Cartel
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #436 dnia: Marzec 20, 2013, 21:59:42 »
Rohun, Alice, Soulscrem mam dla Was cos specjalnego. I oczywiscie od razu dodaje, ze to sie odnosi tez do mnie  :D


LosBekoczoS

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #437 dnia: Marzec 20, 2013, 22:07:12 »
Na razie jednak CCP musi zająć stanowisko.

Mam nadzieje ze calego rycia CCP bedzie umialo powiedziec czy to ip bylo uzywane do logowania sie na inne konta ( niezwiazane z tytanami) czy tez jednorazowo uzyte w systiemie.

mkx

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: mkx pl
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: c0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #438 dnia: Marzec 20, 2013, 22:41:08 »
w polsce jest jak jest bo sie komuchów i zbrodniarzy nie powywieszało w 90 tylko się postawiło grubą kreskę.
zarząd covenu też jest nie do ruszenia ani zreformowania. członkowie covenu zawsze będą drakami latać - no te lokówi to szczyt ale to tylko dlatego że mają alty w milicji na czym łapska nie mogą położyć dyrektorzy. Jeśli kto lata w covenie dla pvp znaczy że jest skrajnym przykładem bezmyślnego desperata - lepiej jest grę skończyć pograć w czołki albo jakieś inne łodzie online. będąc w sojuszu 0 powinniście mieć pasywne źródła dochodu tak jak większość normalnych ludzi o to walczycie i taka jest idea - inaczej to wszystko jest po h i lepiej żyć na low, bo bez tego nigdy nie przekroczycie poziomu który pozwoli na wdupianie capsów i superów - czyt. będziecie jebanymi noobami   ;)

soo marzy ci sie posada dyrka w c0venie >? i jako przybleda chcialbys na wstepie najlepsze moony ?  imponujesz mi :D

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #439 dnia: Marzec 20, 2013, 22:49:33 »
lul - bo się tylko uśmiechnę
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Banza

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #440 dnia: Marzec 20, 2013, 22:58:05 »
No dobra a tak na serio . Będą jakieś reformy w c0venie ? Kolega z c0venu coś wspominał że odpowiedzią Xeo na ''spadek formy'' będzie wylogowanie się i przeczekanie lata .

Qlko1

  • Troll
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 596
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: ZOMO Zenek
  • Korporacja: Corp dla nowych
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #441 dnia: Marzec 20, 2013, 22:58:46 »
Alice9 to się robi nudne, nie ma Cię na KB -> nie istniejesz, nie ma sensu z tobą dyskutować, skoro nie masz dość jaj żeby pisać mainem.
Szczekasz, krzyczysz, hejtujesz. W pracy cię szef rucha czy po prostu kompleksy w spodniach?

To topic o przywłaszczonych tytanach, pisz na temat albo spierdalaj. Doom, możesz dać mi nawet warna :)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #442 dnia: Marzec 20, 2013, 22:59:26 »
@Alice9 - nie to żebym się czepiał ale stary, jak masz fiutka wielkości pędraka i małe, gołe jajka to pisanie pierdół na tym forum nic nie zmieni.
Śmiech mnie centralnie zalewa jak nagle kwitną na centrali wszechwiedzący "nowi" userzy. Noż kufa, daruj sobie kimkolwiek jesteś albo zacznij się podpisywać prawdziwym nickiem... oh wait, przecież masz fiutka-pędraka.

Mauhur Purson

  • Hospes, hostis. CEO
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mauhur Purson
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: C0VEN
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #443 dnia: Marzec 20, 2013, 23:05:02 »
Hahaha, czołem  specjaliści. To mój pierwszy i ostatni post w tym topiku, bo poczułem się wezwany poniekąd do tablicy.

Pierwszy  to mega spec Soulscrem,  który gada w każdym topiku i jest mega znawca ale nie gra od paru lat i nasrał postów. Przykład myślenia nie znam się -  to sie wypowiem.

Alice9,  kolejny spec, tym razem znawca taktyki i flot c0venowych. Ktoś kiedyś nie docenił jego geniuszu nadepnął na odcisk powstały od długoterminowego walenia konia i teraz nosi się z wyssanymi urazami do końca świata. I jeszcze Miesza w to „gruba kreskę”  pierwszy do wieszania.

We truje się dobrali, Rohun.  Wiec stwierdzam ze jesteś p*zd@ i masz mentalność typowego Polaczka. Stwierdzenie to nie obraza. To fakt.

Hejetrstwo wyskalowane na V. Jak ktoś napisał wyżej, ten kraj ma kiepską perspektywę przez takich pajaców. Całe 12 stron flejmu który wy zaczynacie i w którym cały czas kogoś obrażacie. W pale się nie mieści jakim trzeba być dwulicowym dupkiem, by z jednej strony zarzucać c0venowi mega płacz a z drugiej nakręcać cała atmosferę i wyolbrzymiać sprawę.

Są ludzie którzy nie maja innego życia, nie czytają książek, nie spotykają się z kobieta/facetem, przyjaciółmi, nie pracują, czy są po prostu socjopatami i musza w necie sobie ulżyć, ale zastanówcie się czy poza siecią wzięli byście odpowiedzialność za wszystkie słowa wypowiadane na tym forum. Obawiam się że zakończało by się na dłuższej wizycie w szpitalu.
 Enjoy:  [ url]http://www.youtube.com/watch?v=w4WRF8caYuE.[/url]

Można się nie lubić, można się kłócić, spierać, ale waszym jedynym sensem pierdzenia na tym forum jest obrażanie innych ludzi, corpów i sojuszy.


Ps. Drogi Mando, napisałem to co czuję i to co widać gołym okiem po przeczytaniu postów w/w. W dodatku mam głębokie przeświadczenie, że  wielu by się zgodziło, proszę zatem o nie usuwanie treści tego zdecydowanie niemiłego maila.

Ps. 2
Jan Morgenstern , ano z kretynami sie nie dyskutuje bo postronni moga was pomylic. 12 stron o tym śwaidczy. A smród i tak zostanie.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #444 dnia: Marzec 20, 2013, 23:09:11 »
Z OSTATNIEJ CHWILI!!! ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ!!!!

PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #445 dnia: Marzec 20, 2013, 23:12:37 »
a ja proszę o nie banowanie ludzi z powodu jakrze wylewnych postów, bo banowanie jest naprawde hujowe.
pozdrawiam  : ]
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #446 dnia: Marzec 20, 2013, 23:16:28 »
Alice9 - twoja ortografia wskazuje na wczesną podstawówkę lub liceum specjalne.

Rohun

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #447 dnia: Marzec 20, 2013, 23:23:14 »
Hahaha, czołem  specjaliści. To mój pierwszy i ostatni post w tym topiku, bo poczułem się wezwany poniekąd do tablicy.

Pierwszy  to mega spec Soulscrem,  który gada w każdym topiku i jest mega znawca ale nie gra od paru lat i nasrał postów. Przykład myślenia nie znam się -  to sie wypowiem.

Alice9,  kolejny spec, tym razem znawca taktyki i flot c0venowych. Ktoś kiedyś nie docenił jego geniuszu nadepnął na odcisk powstały od długoterminowego walenia konia i teraz nosi się z wyssanymi urazami do końca świata. I jeszcze Miesza w to „gruba kreskę”  pierwszy do wieszania.

We truje się dobrali, Rohun.  Wiec stwierdzam ze jesteś p*zd@ i masz mentalność typowego Polaczka. Stwierdzenie to nie obraza. To fakt.

Hejetrstwo wyskalowane na V. Jak ktoś napisał wyżej, ten kraj ma kiepską perspektywę przez takich pajaców. Całe 12 stron flejmu który wy zaczynacie i w którym cały czas kogoś obrażacie. W pale się nie mieści jakim trzeba być dwulicowym dupkiem, by z jednej strony zarzucać c0venowi mega płacz a z drugiej nakręcać cała atmosferę i wyolbrzymiać sprawę.

Są ludzie którzy nie maja innego życia, nie czytają książek, nie spotykają się z kobieta/facetem, przyjaciółmi, nie pracują, czy są po prostu socjopatami i musza w necie sobie ulżyć, ale zastanówcie się czy poza siecią wzięli byście odpowiedzialność za wszystkie słowa wypowiadane na tym forum. Obawiam się że zakończało by się na dłuższej wizycie w szpitalu.
 Enjoy:  [ url]http://www.youtube.com/watch?v=w4WRF8caYuE.[/url]

Można się nie lubić, można się kłócić, spierać, ale waszym jedynym sensem pierdzenia na tym forum jest obrażanie innych ludzi, corpów i sojuszy.


Ps. Drogi Mando, napisałem to co czuję i to co widać gołym okiem po przeczytaniu postów w/w. W dodatku mam głębokie przeświadczenie, że  wielu by się zgodziło, proszę zatem o nie usuwanie treści tego zdecydowanie niemiłego maila.

Ps. 2
Jan Morgenstern , ano z kretynami sie nie dyskutuje bo postronni moga was pomylic. 12 stron o tym śwaidczy. A smród i tak zostanie.

Zdajesz sobie sprawę, że Twoj post jest dokładnie taki sam jak te, które krytykujesz?
Ja wiem, że ludzie mają różne zajawki ale jechać po sobie tak na dzień dobry to ciekawy sposób na zrobienie odmiennego wrażenia  ::)

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #448 dnia: Marzec 20, 2013, 23:26:31 »
Ale się robi burdel. Ciekawe, że Doom jeszcze nie ukrócił tego tematu. Najbardziej mnie dziwi, że znajdują się ludzie, którzy dają się wciągnąć w "dyskusję" z osobnikami pokroju Alice9.

Banza

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #449 dnia: Marzec 20, 2013, 23:30:50 »
Panowie opowiadający o polaczkach i oburzający się o sianie nienawiści .  Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie. Trzeba było nie wylewać nocnika na głowy innych to by wam teraz nie pierdolili za uszami.
Świedsi od papieża ludzie mam do was prośbe , czy z łaski swojej mogli byście nie wycierać c0venowej gęby Polską ? To że mamy ten sam paszport nie ma nic do eve . Paszport nie zobowiazuje do wspierania c0venu i krzyczenia Hail Xeowar za każdym razem jak się zaloguje.

Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #450 dnia: Marzec 20, 2013, 23:31:35 »
ja z nimi nie dyskutuję - z drechami i chamami?
już gdzieś napisałem podobnym że nie dla nich piszę przecież nie moja wina że te tempaki nie umieją czytać.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #451 dnia: Marzec 20, 2013, 23:34:11 »
Świedsi od papieża ludzie mam do was prośbe , czy z łaski swojej mogli byście nie wycierać c0venowej gęby Polską ? To że mamy ten sam paszport nie ma nic do eve . Paszport nie zobowiazuje do wspierania c0venu i krzyczenia Hail Xeowar za każdym razem jak się zaloguje.

Piotrek1982 LUBI TO!!!
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #452 dnia: Marzec 20, 2013, 23:36:38 »
Alice9 to się robi nudne, nie ma Cię na KB -> nie istniejesz, nie ma sensu z tobą dyskutować, skoro nie masz dość jaj żeby pisać mainem.
Szczekasz, krzyczysz, hejtujesz. W pracy cię szef rucha czy po prostu kompleksy w spodniach?

To topic o przywłaszczonych tytanach, pisz na temat albo spierdalaj. Doom, możesz dać mi nawet warna :)

Quality post, pełen szacun i +1 do repa :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Egzarcha

  • Gość
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #453 dnia: Marzec 20, 2013, 23:38:08 »
10 godzin, żeby się nie nudzić.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sCNrK-n68CM[/youtube]


Alice9

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 158
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Alice Ohu
  • Korporacja: Underground Tremors
Odp: c0ven stracil tytany
« Odpowiedź #454 dnia: Marzec 20, 2013, 23:39:58 »
o sokole prubuje whorować się na kila.
pvp trach trach - gratulujemy panu dołączenia do bandy chamów.

qlko kiedyś stracił kariera, wyciągneli go z kapsuły i zerżneli w dupe i od tej pory ma chłop bardzo poważne problemy z osobowością.
-gdy na skanie inhibitor wypatrzysz... wiedz że coś się dzieje
-gdy posty twoje moderują... w punkt G trafiłeś