Autor Wątek: Letni dodatek 2013  (Przeczytany 178867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #175 dnia: Kwiecień 10, 2013, 16:12:06 »
Akurat hypek miał inny koncept, nie miał launchera, tracił med slota i coś tam jeszcze
Tracił med za low, teraz traci High za low i dwa turrety dla bonusu 10%.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #176 dnia: Kwiecień 10, 2013, 17:02:43 »
Btw, Megas traci utility high za low zamiast dostawać medy.

[NF] Masa Huku

  • NF
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Masa Huku
  • Korporacja: Native Freshfood
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #177 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:11:18 »

papugoz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pegasus Duke
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #178 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:28:33 »
O super. stary hurek - nowa cena

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #179 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:31:52 »
Co za banda pierdolonych gejo pochodnych ciot sie w CCP dorwała do ship designe?
Drake bez bonusa do dmge?
Hurek to też niezły dowcip. Zdaje mi sie czy ta "lepsza" wersja to stara dobra regularna wersja

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #180 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:40:37 »
Dobrze Ci się zdaje Doom. Kolesi chyba poryło ostro. A ceny ?! Ile te nowe BCeki mają kosztowac ? 100mil ? 150mil ?

"The new Navy Battlecruisers will be available from:

    Regular corporation LP stores, 1 run blueprint offer: 250,000 LPs plus 100 million ISK for 1 run blueprint copy (BPC)
    Regular corporation LP stores, built ship offer: 300,000 LPs plus 1x built tech1 Battlecruiser plus two cruiser sized Nexus Chips
    FW Loyalty Point stores, 1 run blueprint offer: for 125,000 LPs plus 10m ISK for 1 run BPC
    FW Loyalty Point Stores, built ship offer: 125,000 LPs plus 1x built tech1 Battlecruiser plus two cruiser sized Nexus Chips"


To chyba mają być takie BCeki do lansowania się pod stacją.  >:D

Starakopara

  • Gość
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #181 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:48:40 »
Co za banda pierdolonych gejo pochodnych ciot sie w CCP dorwała do ship designe?
Drake bez bonusa do dmge?
Hurek to też niezły dowcip. Zdaje mi sie czy ta "lepsza" wersja to stara dobra regularna wersja

no i co te marne kutasiny zrobiły z Brutixa? bez bonusa do reperek to będzie bezużyteczny crap

Brutix Navy Issue: this vessel is an iteration over the regular version. The armor repairer amount bonus has been swapped for a 7.5% medium hybrid turret tracking bonus per level, another low slot has been added and it is a bit more maneuverable as well.
Gallente Battlecruiser skill bonuses: +10% to medium hybrid turret damage and 7.5% bonus to medium hybrid turret tracking per level
Slot layout: 7 H, 4 M, 7 L, 6 turrets, 0 launchers
Fittings: 1235 PWG, 455 CPU
Defense (shields / armor / hull): 5250 / 6750 / 7125
Capacitor (amount / recharge rate / cap per second): 3000 / 789 s / 3.8
Mobility (max velocity / agility / mass / align time): 155 / 0.704 / 11875000 / 11.6 s
Drones (bandwidth / bay): 50 / 50
Targeting (max targeting range / Scan Resolution / Max Locked targets): 55km / 200 / 7
Sensor strength: 22 Magnetometric
Signature radius: 305

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #182 dnia: Kwiecień 10, 2013, 18:50:26 »
Dobrze Ci się zdaje Doom. Kolesi chyba poryło ostro. A ceny ?! Ile te nowe BCeki mają kosztowac ? 100mil ? 150mil ?

"The new Navy Battlecruisers will be available from:

    Regular corporation LP stores, 1 run blueprint offer: 250,000 LPs plus 100 million ISK for 1 run blueprint copy (BPC)
    Regular corporation LP stores, built ship offer: 300,000 LPs plus 1x built tech1 Battlecruiser plus two cruiser sized Nexus Chips
    FW Loyalty Point stores, 1 run blueprint offer: for 125,000 LPs plus 10m ISK for 1 run BPC
    FW Loyalty Point Stores, built ship offer: 125,000 LPs plus 1x built tech1 Battlecruiser plus two cruiser sized Nexus Chips"

To chyba mają być takie BCeki do lansowania się pod stacją.  >:D
Cymbał BPC 80k LP + 20kk
Mach BPC 400k LP + 80kk

Raven Navy Issue BPC 500k LP + 200kk/śmieci
Caracal Navy Issue BPC 100k LP + 20kk / 150k LP + śmieci

Nie wiem czy te ceny są przesadzone, wpasowują się w aktualne ceny w LP Store'ach.
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #183 dnia: Kwiecień 10, 2013, 19:01:05 »
A ceny ?! Ile te nowe BCeki mają kosztowac ? 100mil ? 150mil ?

Patrzac po cenie w FW nie opłaca się żadnego sprzedać taniej niż za ok. 200 mln ISK.
Nie za bardzo rozumiem, do czego maja być te statki.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #184 dnia: Kwiecień 10, 2013, 19:27:23 »
Raciarki do L3  :D

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #185 dnia: Kwiecień 10, 2013, 19:29:51 »
chyba sobie jaja z nas robią.
Obcieliśmy hurkowi utility slota żeby dać go spowrotem w wersji navy lolololol
pewpew

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #186 dnia: Kwiecień 10, 2013, 19:46:49 »
Najmniej śmieszne w tym wszystkim jest to ze w takiej wersji to on jest chyba najlepszym z tych pożal się boże faction shipów

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #187 dnia: Kwiecień 10, 2013, 19:50:49 »
A nie Harbinger Navy czasami ?

    Harbinger Navy Issue: we decided to give this ship some much needed flexibility by adding a 5th medium slot, and replacing the medium energy turret capacitor reduction bonus with a 7.5% medium energy turret tracking bonus per level. However, the drone bay has been slightly reduced next to its regular counterpart.
        Amarr Battlecruiser skill bonuses: +10% medium energy turret damage and +7.5% to medium energy turret tracking per level
        Slot layout: 7 H, 5 M, 6 L, 6 turrets, 0 launchers
        Fittings: 1495 PWG, 410 CPU
        Defense (shields / armor / hull) : 4500 / 7500 / 6750
        Capacitor (amount / recharge rate / cap per second): 3125 / 822 s / 3.8
        Mobility (max velocity / agility / mass / align time): 150 / 0.69 / 13800000 / 13.2 s
        Drones (bandwidth / bay): 50 / 50
        Targeting (max targeting range / Scan Resolution / Max Locked targets): 55km / 210 / 6
        Sensor strength: 21 Radar
        Signature radius: 270

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #188 dnia: Kwiecień 10, 2013, 20:05:57 »
Co za banda pierdolonych gejo pochodnych ciot sie w CCP dorwała do ship designe?
Drake bez bonusa do dmge?

To na pierwszy rzut oka faktycznie idiotycznie wygląda, ale być może jak włożysz tam 8xHAM + 3 BCS to się zamienia nagle w facerape machine, bo nie dość że bije mocno (2 launchery więcej od bonusowanego dmg normalnego Dreja) to jeszcze trafia we wszystko (explo) i sięga daleko (velocity). Pod warunkiem, że to się da sfitować... nie chce mi się tego liczyć na kolanie.

Hurek to też niezły dowcip. Zdaje mi sie czy ta "lepsza" wersja to stara dobra regularna wersja

Ależ to jest brilliant marketing. Plebs ma nowego, gorszego, a jak chcesz latać jak do tej pory - zapłać więcej.

W realu to działa - jak chcesz jeździć nowym Mercedesem, ale śmierdzą Ci obecne, to możesz sobie zamówić nówka sztukę W123 (beczkę). Z elektroniki będzie miał ABS + 4 poduchy (wymagane prawem w Niemczech), ale poza tym będzie jak z 1978 roku. Cena na poziomie 85% E-klasy :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #189 dnia: Kwiecień 10, 2013, 20:31:48 »
Cytuj
To na pierwszy rzut oka faktycznie idiotycznie wygląda, ale być może jak włożysz tam 8xHAM + 3 BCS to się zamienia nagle w facerape machine, bo nie dość że bije mocno (2 launchery więcej od bonusowanego dmg normalnego Dreja)
Jeśli dobrze liczę to nie będzie. 6 rur z bonusem za kinetykę wychodzi mi lepiej niż 8 bez bonusa. Nie mam dokładnych wzorów wiec nie wiem czy mam poprawne wyniki.
Nie zapomnij też o braku bonusa do resów co jest znaczącym elementem siły draka

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #190 dnia: Kwiecień 10, 2013, 21:38:54 »
Jeśli dobrze liczę to nie będzie. 6 rur z bonusem za kinetykę wychodzi mi lepiej niż 8 bez bonusa. Nie mam dokładnych wzorów wiec nie wiem czy mam poprawne wyniki.

Żadna wyższa matematyka - All V daje realnie 9 launcherów, tu masz 8 ale w przypadku HAM lepiej wchodzi damage no i masz pełny wybór rodzaju zadawanego dmg (jak Sacri/Vengeance). Fitowanie HML budzi mieszane uczucia - 400 DPS @90 km na Fury.

Hmm... 580 DPS na HAM Rage @30 km. Plus drony (75-100 DPS). Szczerze mówiąc, beretu nie zrzuca. 

Nie zapomnij też o braku bonusa do resów co jest znaczącym elementem siły draka

Tu masz prawie 2500 HP shielda więcej oraz trochę więcej armora oraz dwa razy więcej struktury. DC będzie obligo na tym shipie.

Z drugiej strony... zwykły Drej ma 800 PG, all V 1000. Navy - 880 PG czyli 1100 all V. 8 HAM = 820 PG. Z MWD - 970. Nawet jeden meta 4 LSE nie wejdzie bez ACR.

Co zyska się na bazowym shieldzie to się straci na montowaniu tylko 2 CDFE. Jakoś pizdowato to wygląda.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #191 dnia: Kwiecień 11, 2013, 07:09:33 »
ale żol

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #192 dnia: Kwiecień 11, 2013, 07:12:49 »
a na temat OFF gridowych linków dalej ani słowa :(
całe wakacje przelatam tengu jeszcze  >:D
pewpew

Larving

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 159
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Galtan
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #193 dnia: Kwiecień 11, 2013, 10:50:47 »
Co do navy bcków to jakaś tragedia na razie z tego wychodzi. Przy statkach których ceny pewnie będą oscylowały w okolicach 150-200mil spodziewał bym się sporo więcej.

Odnosząc się jeszcze do wcześniejszej dyskucji o Ravenie, większość osób chyba nie zauważyła przypiski CCP nad jego statami "Keep in mind that we will be taking a more detailed look at battleship sized missile systems in the near future."
Biorąc to pod uwagę, ocenić Ravena i Typhoona będzie można dopiero po ogłoszeniu przez CCP zmian w torpach/cruzach. Z jednej strony poprzednie zmiany mało dawały, ale jeśli by zboostowali te rakiety tak, jak niedawno blastery, to mogło by się okazać, że te missile BSy stały by się czarnymi końmi nadchodzących zmian.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #194 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:20:33 »
Szkoda tylko że przed oczami bardziej niż bost blasterów stoi mi "boost" medium rakiet...

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #195 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:23:07 »
Myślę, że chodziło Ci o nerf HML i boost HAM, bo ludzie narzekali że HML są OP, a HAM do dupy się fitują :P

No i zmiany T2 medium missile'i generalnie są na lepsze.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #196 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:26:10 »
ham również oberwały w paru miejscach podczas tych zmian np po zasięgu i możliwości walki z małym gównem. jakoś nie stwierdziłem boosta poza zmianach w wymaganiach samych launcherów. A o zmianach na lepsze w t2 pociskach to moze pisać chyba tylko ktoś kto wylał morze łez na forum ccp za swoimi cynabalami które zostały zestrzelone przez złe draki

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #197 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:42:04 »
A o zmianach na lepsze w t2 pociskach to moze pisać chyba tylko ktoś kto wylał morze łez na forum ccp za swoimi cynabalami które zostały zestrzelone przez złe draki

No bez przesady.

1. Mogę teraz używać Fury HM na swoimi misyjnym tengu, bo nie pompują mi sygnatury - win!
2. Precission HM biją mocniej niż wcześniej i nie spowalniają shipa - win!



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #198 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:42:44 »
Jeszcze napisz: "przecież cynabal mógł strzelać na ten sam dystans co drake, wiec w czym był problem" :P
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #199 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:45:14 »
1. Ja mam nadzieję, że poprawią frakcyjne bc-ki. Bo teraz zapłacisz głównie za malowanie.
2. Czekam na zmiany frakcyjnych bs-ów z niecierpliwością
3. Heavy Assault Shipy doczekają się tu jakichś zmian, czy może będą jeszcze bardziej gówniane z powodu zmian we frakcyjnych kruzach?


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:52:16 »
3. Heavy Assault Shipy doczekają się tu jakichś zmian, czy może będą jeszcze bardziej gówniane z powodu zmian we frakcyjnych kruzach?

HAC-e są na liście do poprawy, ale raczej w nie w Odyssey a na koniec roku. Szału nie będzie - spodziewajmy się jakiegoś lekkiego "tweaka", bo inaczej znów "odskoczą" T1 shipom i wrócimy do punktu wyjścia sprzed całej akcji balansowania.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 11, 2013, 11:56:42 »
No bez przesady.

1. Mogę teraz używać Fury HM na swoimi misyjnym tengu, bo nie pompują mi sygnatury - win!
2. Precission HM biją mocniej niż wcześniej i nie spowalniają shipa - win!

Ale pamietasz o tym ze Tengu to jedyny ship używający medium rakiet który w zasadzie nie odczuł tych zmian? Znaczy tych negatywnych. I proszę Cię nie pierdol o wzroście sygnatury bo był on pomijalny przy tym co z sygnaturą robiły na nim lse i shield rigi

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 11, 2013, 12:15:52 »
I proszę Cię nie pierdol o wzroście sygnatury bo był on pomijalny przy tym co z sygnaturą robiły na nim lse i shield rigi

Stacking penalty.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 11, 2013, 12:24:24 »
I proszę Cię nie pierdol o wzroście sygnatury bo był on pomijalny przy tym co z sygnaturą robiły na nim lse i shield rigi

Jakoś moje Tengu ma LSE i 3xCDFE a mimo to spełnia wymóg "nieskanowalności" (bez All V i setu Virtue nie da się uzyskać 100% combatami). Gdyby Fury dodatkowo pompowałyby mi sygnaturę, nie byłoby to możliwe i musiałbym strzelać T1 Scourge'ami. Po tych zmianach efektywnie wzrósł mi DPS ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 11, 2013, 12:59:08 »
chyba sobie jaja z nas robią.
Obcieliśmy hurkowi utility slota żeby dać go spowrotem w wersji navy lolololol
W sumie pomyślałem sobie, że to nie głupie. Mogli by tak normalnie robić. Starą wersję wjebać do navy/fleet issue a nowe jako zwykłe T1 i sprawdzać jak sobie radzą ich zmiany w praktyce. Chociaż na SiSi by się coś takiego przydało, bo na razie CCP zmiany robi trochę tak na wyczucie, tak jak nasi politycy tworzą prawo. Niby coś tam skalkulują, ktoś tam im podrzuci jakieś analizy, a potem i tak w praniu wychodzi dupny chuj a panowie bacznie z boku przyglądają się jaki burdel z tego wyrasta :d.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 11, 2013, 13:24:40 »
ham również oberwały w paru miejscach podczas tych zmian np po zasięgu i możliwości walki z małym gównem. jakoś nie stwierdziłem boosta poza zmianach w wymaganiach samych launcherów. A o zmianach na lepsze w t2 pociskach to moze pisać chyba tylko ktoś kto wylał morze łez na forum ccp za swoimi cynabalami które zostały zestrzelone przez złe draki
Potwierdzam, że HAMY są lepsze niż były, zmiany w HML były dobre, T2 pociski są ok i nigdy nie latałem Cynabalem.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 11, 2013, 13:31:07 »
Właśnie, skąd ten wątek o Cynabalu... od kiedy Cynabal ma problem w Drejem?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 11, 2013, 15:14:52 »
Właśnie, skąd ten wątek o Cynabalu... od kiedy Cynabal ma problem w Drejem?

Od wtedy, kiedy po zwarpieniu na pasek dostaje aggro od ratow bitych dotychczas przez drejka. :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 11, 2013, 16:49:51 »
Od wtedy, kiedy po zwarpieniu na pasek dostaje aggro od ratow bitych dotychczas przez drejka. :P

Nie mam pojęcia, nie latam solo cynabalem :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Yavax Zavro

  • Gość
Odp: Letni dodatek 2013
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 11, 2013, 19:15:53 »
Nie wiem czy widzieliście czy nie. Wiem że za bardzo to tutaj nie pasuje ale co tam, najwyżej przesuńcie gdzie uważacie za słuszne.
http://eve.com/