Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

POLITYKA W EVE

<< < (2/262) > >>

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: Doom w Marzec 03, 2013, 11:10:53 ---Ja rozumiem że -A- było uber i wogle, ale czy to  nie lekka przesada żeby dalej patrzeć na stain jako koalicję w której -A- mówi reszcie co ma robić (zwłaszcza ze za mojej pamięci gry w eve nigdy tak nie było)?

--- Koniec cytatu ---

To jest po prostu wygodne, przedstawiac sytuacje tak, jakbysmy zawsze byli czescia AAA - Shadoo dobrze wie, ze tak nie jest, ale latwiej jest mu kierowac meatshieldem spinujac tego typu propagande. "Przyjelismy do PL Makalu i splusowalismy 2/3 EVE, ale wrog nadal czai sie w Stain - to hordy ex-AAA, ktore tylko czychaja zeby odebrac nam teren, wiec DO FLOTY I NA CTA!!!!". Musza grac ta komedie, bo jak tylko przestana nas blobowac 3:1 i spadna im liczby, to jedyne co bedzie stalo miedzy nami a Esoteria to 100 matek PL/NCDOT, a te z kolei nie moga jednoczesnie byc na polnocy i na poludniu.

edit: http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=205195

LosBekoczoS:

--- Cytat: CATfrcomCheshire w Marzec 03, 2013, 07:04:49 ---Mozna juz chyba oficjalnie zaliczyc N3 do jednego Bandwagonu z HBC i PL  ;D

--- Koniec cytatu ---

Po first N3 jakbyś zobaczył to by byl local w okolicach 2000+ , to ze NC. maja jakieś tam swoje deale z PL to wiadomo od dawien dawna, jedyne o co proszę to postaraj sie nie łączyć przylotu jednego aliansu z N3 jako ze N3 bla bla bo na porządku dziennym mogę ci wklejać kile gdzie testy są bite na roamach chodzby do HED-.

CATfrcomCheshire:
NCDOT to glowny alians-zalozyciel w N3, mam rozumiec ze to ze przylatuja na opy z HBC nic nie znaczy, i jakby tam sie przypadkiem znalazla reszta N3 na gridzie to by napierdalali po wszystkich rowno ^^ lololol

LosBekoczoS:
Hym Cat czy ty wogole wiesz co to jest N3 ? bo ja jeszcze "super aliansow" w eve oficjalnie nie widzialem.... N3 to zestaw aliansow ktore maja wspolna polityke + oraz - maja wspolny PRIMARY target ( atm solar + koledzy). Teraz uwazaj bo bedzie nius dla ciebie, te aliansy co robia w swojim "wolnym czasie" z NEUTRALAMI ( coven ) oraz ZNAJOMYMI ( np znajomy dla NC. to PL ) reszta N3 ma i tu wogole to moze cie przerazic MA CALKOWICIE W D..E rly true story bro. Przykladowo Nuli by nie polecialo pomagac PL na poludniu gdyz jest to calkowicie poza kregiem naszych zainteresowan. Proste ? ofc ze proste mam nadzieje ze zrozumiales :)

ps. N3 to nie CFC albo HBC gdzie jeden alians "szef" dyktuje gdzie reszta aliansow " pracownicy" maja leciec.

CATfrcomCheshire:

--- Cytat: LosBekoczoS w Marzec 03, 2013, 11:48:27 ---Hym Cat czy ty wogole wiesz co to jest N3 ? bo ja jeszcze "super aliansow" w eve oficjalnie nie widzialem.... N3 to zestaw aliansow ktore maja wspolna polityke + oraz - maja wspolny PRIMARY target ( atm solar + koledzy). Teraz uwazaj bo bedzie nius dla ciebie, te aliansy co robia w swojim "wolnym czasie" z NEUTRALAMI ( coven ) oraz ZNAJOMYMI ( np znajomy dla NC. to PL ) reszta N3 ma i tu wogole to moze cie przerazic MA CALKOWICIE W D..E rly true story bro. Przykladowo Nuli by nie polecialo pomagac PL na poludniu gdyz jest to calkowicie poza kregiem naszych zainteresowan. Proste ? ofc ze proste mam nadzieje ze zrozumiales :)

--- Koniec cytatu ---

Jest troszke inaczej, niz ci sie wydaje :) Tzn fajnie ze wierzysz w taka teorie, napewno sprawia to ze przynaleznosc do najwiekszego bandwagonu EVE staje sie dla Ciebie strawniejsza tak jak dla reszty F1 pusherow, ale logi np z Jabberlona5 czy z roznych command channeli mowia cos innego. Dlatego tez np ostatnio Kadeshi (z ktorymi mielismy kiedys dobre stosunki, a do niedawna blue) my jako coven musielismy zresetowac, bo niektorzy piloci wykorzystywali blue status w celu pomocy HBC. Dlatego posuniecia HBC i N3 uzupelniaja sie strategicznie. Byc moze akurat Nulli nie przylecialoby osobiscie pomagac PL (maja jakies zadawnione urazy jeszcze z Delve), ale reszta juz nie mialaby takich oporow. To, ze jak to ujales "nie widziales jeszcze oficjalnie superaliansow w EVE" naprawde nic nie znaczy, bo one istnieja, i to juz od dawna. Co wiecej, jestes czescia takiego superaliansu. Get over it  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej