Eve Online > Korporacje, Sojusze & Organizacje - dyskusje

POLITYKA W EVE

(1/262) > >>

CATfrcomCheshire:
Nie chce mi sie dyskutowac z forumowymi trollami, gdzie to wrzucic, wiec wrzucam po prostu tutaj, bo nigdzie indziej nie pasuje, mozecie potem poprzerzucac albo stworzyc nowe watki.

http://files.pleaseignore.com/recordings/SOTA/2013-03-02_State_of_the_Coalition.ogg Montolio powrocil, to jest nagranie na ktorym tlumaczy ok 1300 osobom na mumblu co sie wydarzylo w HBC i czemu mial przerwe, oraz co beda teraz robic jako koalicja.

http://dog-net.org/brdoc/?brid=16935
W miedzyczasie chcielismy sprawdzic co sie stanie, jezeli bedziemy probowali odbic jakis system w Esoterii, pol godziny przed onlinowaniem TCU przylecialo HBC + PL + na wszelki wypadek NCDOT. Lokal dobil do 1400, walka byla bardzo wyrownana mimo trzykrotnej przewagi wroga - zabilismy w sumie 8 carrierow i dreadow, stracilismy 4 morosy. Na zakonczenie Shadoo wytlumaczyl nam na lokalu, ze zawsze beda przylatywac, bo jestesmy z AAA. Mozna juz chyba oficjalnie zaliczyc N3 do jednego Bandwagonu z HBC i PL  ;D
GF

MacAbra Tankian:
True hatin for AAA !

NC. przylecialo z PL, PL przyleciało bo 1. AAA 2. capsy na gridzie ! HBC przylecialo, bo im sracie na podworko =)

PS. Paragon Soul(DICE,zombie, etc.) nie przylecialo, bo bo tak strasznie ssie =)

HammerSnake:
jakby mieli coś ciekawszego do roboty to by nie przylatywali. Chociaż co ja tam wiem o polityce w eve. Ciekawe czy ktoś kiedyś wyda książkę jakie wałki robiono w evce, o botach, jakiś teoriach spiskowych z ccp itd hehe.

Doom:
Ja rozumiem że -A- było uber i wogle, ale czy to  nie lekka przesada żeby dalej patrzeć na stain jako koalicję w której -A- mówi reszcie co ma robić (zwłaszcza ze za mojej pamięci gry w eve nigdy tak nie było)?

HammerSnake:
W zasadzie w całym tym exodusie covenu ciekawe są decyzje kierownictwa, które przez tyle lat umiejętnie trzymało przy życiu sova dzięki zabiegom na salonach, a nagle wzięło sztamę z AAA, gdzie od niepamiętnych czasów ci sami ludzie mówili, że można na nich polegać jak na chłopach wysłanych przeciwko husarii. Ciekawe jakie były powody tej decyzji, czy zostali wykiwani, albo przecenili swoich nowych sojuszników czy nie mieli wyjścia. Czy może ludzie już się wypalili i powinny polecieć głowy.

anyway imo wyjdzie to chyba im na zdrowie jak w końcu się dogadacie w sprawie terenu, bo militarnie to dredzikami chyba go nie odbijecie? Zawsze trochę urozmaicenia, przez długi czas prócz kontygentu draków to w sumie nic nie mieliście do pokazania, a tu z chłopakami z bufu to może się jakoś rozwiniecie. (co nas nie zabije to nas wzmocni):P

To mówię, ja Hammer popijając piwko z rana. 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej