Autor Wątek: Początek kariery  (Przeczytany 4948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Yuras

  • Gość
Początek kariery
« dnia: Luty 02, 2013, 19:03:41 »
Na początku chciałbym się z wszystkimi przywitać, jako, że to mój pierwszy post :)

Na początku mamy do wyboru rozwój w: Business, Military, Adv. Military, Industry i Exploration (przy pomocy agentów, którzy są chodzącymi tutorialami). W Business przeszedłem kilka misji, ale odrzuciłem jedną z tych misji, bo system nie zauważał, że jeden z warunków do ukończenia misji ukończyłem i przez to nie mogłem kontynuować. Po odrzuceniu tej misji okazało się, że pani agentka się na mnie obraziła i nie mogłem podjąć innych misji. Przeszedłem więc całe Industry i dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, np. produkcji przedmiotów z blueprintów. Teraz robię eksploracje i też dowiaduję się bardzo interesujących rzeczy i teraz moja obawa jest taka, czy po niemożności kontynuowania misji z Businessu stracę coś ciekawego? Jeśli tak to co? Chętnie przeczytam o tym w evelopedii, bo nie chciałbym stracić równie ciekawych rzeczy jak w industry czy eksploracji.

Btw. Jakie powinno być polskie tłumaczenie słowa "Signature"? Takie słowo często pojawia się w tym kursie eksploracji, a nie sądze, żeby chodziło o "podpis".

o/

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Początek kariery
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 02, 2013, 19:10:24 »
Chyba sygnatura jest dobrym słowem. http://dictionary.reference.com/browse/signature i o wiele gorsza jakościowo polska definicja: http://sjp.pwn.pl/slownik/2576718/sygnatura

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Początek kariery
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 02, 2013, 19:15:13 »
Signature to po prostu sygnatura, w jezyku polskim rowniez stosuje sie ten wyraz do oznaczen mapy.

Co do misji, sprobuj moze zresetowac w Helpie (helpa znajdziesz w tym rozwijanym menu pod 'E', lewy gorny rog ;) ), pozniej wybierasz tab 'tutorial' i dziedzine, czyli business.

Ark2484

  • Gość
Odp: Początek kariery
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 03, 2013, 00:54:27 »
Witam wszystkich.Bo to mój pierwszy post.

Podepnę pod temat.   
Trial misja:Cash Flow for Capsuleers (10 of 10) Chodzi o zabicie Dangana.
Odkryłem dwie anomalki.W jednej wykończyłem wszystkich piratów i wysadziłem radar dalekiego zasięgu.Nie było tam Dangana..
Poleciałem do drugiej anomalki i wpadłem w kohortę piratów na cruzach i frytkach.Oni mnie potraktowali webiferem i kazali się przesiąść do kapsułki  >:D
Wróciłem i podskilowałem sobie shield emmissions ,tactical,manipulation itd.
W zamyśle chciałem frytką na dopałce  podskoczyc pod cruzy i wybadać z bliska  czy tam nie ma Dangana .Potem to samo z deską próbowałem zrobić a desce dokupiłem 2xCo-procesory I żeby wyrabiała CPU i kilka shield i myślałem ze wytrzyma więcej czasu od frytki bo ma więcej HP dwa razy.No i się skonczyło jak z frytka.

I teraz pytanie.Żeby złożyc aplikację do UA trzeba skończyć tą misję.Czy żeby dorwać tego Dangana muszą wykończyć całą kohortę piratów na cruzach?

Drugie pytanie:
Agent career-advanced military stwierdził ze już nie ma dla mnie żadnych misji.A robiłem wszystkie po koleii jak kazał.
Znalazłem agentów LvL-II i robię misje w Dudreda VI 0.3 lowsek.Misje transportowe.A chciałem robić dalej misje militarne.Obleciałem kilku agentów LvL-II ale każdy daje takie same misje transportowe?


A trzecie pytanie.

Jak poleciałem do agentów LvL-II to jeden z nich powiedział żebym przestał już robić misje dla agentów  LvL-1.
Więc wykasowałem oferty agentów Lvl-1

Teraz chciałem wrócic i  je skończyć dla wszystkiego,ale oni i się obrazili: Sorry, I have no jobs available for you.

O co im chodzi?I jak to naprawić.

Mój stand dla  korpa agentów  mam 1.14.

Ostatnie pytanie.
Za chwilę skończę skilować fregaty lvl-4.
Czy  jest sens skilować uzbrojenie innej frakcji.Czy nie ma czegoś takiego? A całym fit z eve da się fitować wszystkie statki?





Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Początek kariery
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 03, 2013, 02:30:10 »
2. pytanie:
Zadokuj na stacji, gdzie bierzesz misje, kliknij na info przy logo korpa w pasku stacji. Tam znajdź przycisk agent finder i szukaj agentów z działu Security. Oni będą Ci dawać misje killowe.

3. pytanie:
Nie wiem kompletnie o co chodzi :) Albo pokasowałeś oferty od agentów storyline - oni dają Ci misje co 16 "zwykłych" misji - i w danej chwili nie mają nic dla Ciebie, albo jest to jakaś kwestia związana z agentami tutorialowymi. Nie wiem w jakim korpie chcesz te misje robić i nie pomaga mi to w udzieleniu odpowiedzi.

4. pytanie:
Da się całym fitem z eve fitować wszystkie statki (pomińmy frachty, shuttle i inne niefitowalne przykłedy), o ile moduły spełniają szereg warunków nałożonych przez każdy ship - na przykład ilość CPU, PG, ilość slotów, określony rodzaj hardpointów w hi etc. W Twoim przypadku skupiłbym się na rozwijaniu przez jakiś czas w jednej rasie + skille ogólne do latania statkiem - z działu navigation, mechanics, engineering, electronics etc.
Cała prawda o moim graniu...


deckard

  • Gość
Odp: Początek kariery
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 03, 2013, 20:39:47 »
Cytuj
Na początku mamy do wyboru rozwój w: Business, Military, Adv. Military, Industry i Exploration
To nie wybór, :) nie ma to tak naprawdę żadnego wpływu na twoja postać dostosowuje poprostu tutorial pod twój wybór pokazując aspekt gry. Nic nie tracisz może jakies podstawowe statki na które zarobisz robiąc misje.

Cytuj
I teraz pytanie.Żeby złożyc aplikację do UA trzeba skończyć tą misję.Czy żeby dorwać tego Dangana muszą wykończyć całą kohortę piratów na cruzach?
Dagan jest na misji a to co opisujesz to skanowane anomalki a to co innego.
1 otwórz "Jurnal" zakładka misje masz tam misje z daganem,
2 Kliknij prawym na system docelowy set dest,
3 lec do celu  p klik na przestrzeń wybierz misje lec do celu i zabij dagana.

Agenci maja standing tak długo jak spełniasz wymagania to dają ci zadania. Możesz odmówić 1 zadanie na 4h bez straty standu, jeśli zrobisz to częściej bedziesz tracił stand a on określa czy agent cie lubi czy nie. Masz 2 typy standów dla korporacji i dla frakcji np Minmatar - duży, standing - Republic Fleet mały.
Duży stand jest dla wszystkich mały tylko dla danej korporacji

Co do misji niektóre misje da sie robić tylko 1 raz. tak jest  z tymi od carier advancment po pewnym czasie nie dadzą ci nastepnych. Wybierz jakąś  normalną korporacje, najlepiej dla twojej frakcji, leć do agenta który da ci misje i jazda, i tak aż do lev 4 misji. Przy wyborze korpa kieruj sie takimi które maja wielu agentów l4 w hs na tym zarabiają "misjonarze"  misje l1mdo l3 daja za mało kasy, a l5 sa za trudne dla ciebie.


Na początek dawaj wszystkie skile w 1 frakcje czyli dziala i statki.

reszta jak  pisze skeer

Ark2484

  • Gość
Odp: Początek kariery
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 03, 2013, 22:48:03 »

Dangan wykończony.Teraz to mi szkoda ze on nie schował się w tej anomalce piratów z cruzami.Było by to jakieś wyzwanie.

Dzieki za info pomoc.

Misje militarne L2 nie mają wysokich wymagań.A do L3 na trialu mam zablokowany dostęp.

Czy L3 militarne misje będą już wyzwaniem? Zastanawiam się czy jednak warto od razu kupić pełne konto nie czekać do końca triala.I zacząć walczyć a nie tylko odstrzeliwać indyki?Nic się nie nauczę jak nie będzie wyzwań. >:(

Czym lecieć na L3 ?Kogo spotkam w walce?


deckard

  • Gość
Odp: Początek kariery
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 03, 2013, 23:10:56 »
Ciężko powiedzieć aby misje były wyzwaniem :)
l1 freja desrro
l2 cruz (ale i freja desrto)
l3 bc - spotkasz cruzy bs bc i freje mozliwe scramble i weby, trzeba wiedzieć kogo atakować aby nie zagrować zbyt wielu przeciwników
l4 bs (frakcyjne bsy  i tzw marudery)  - spotkasz wszystko powyższe z dużą ilością bs-ów, obowiązkowa wiedza kogo atakować

z misji hs największe wymagania maja l4, l3 stanowią już jakieś wyzwanie bo pojawiają się tam weby i scramble co oznacza ze możesz zginąc plus dps jest tam juz duzo większy i z większej odległości. O ile l1 i l2 zrobisz byle czym o tyle l3 potrzeba juz jakiegoś fitu.

Anomalki ze skanu  i  (szczególnie) te skanowane probami to inna sprawa, wymagają znacznie lepszych statków i innych skili. Na misjach zarabiasz z bounty na anomalkach ze skanu (tzw plexy) zarabiasz z item-ów niektóre specjalne itemy mogą być warte 300 400 m. Jednak to dość specyficzna sprawa i wymaga inwestycji i w skile i statek (miedzy innymi na dużą konkurencje robi sie je t3 dps tank i skanowanie w jednym).

Pełne konto a trial - kupiony czas dodaje się do czasu jaki masz na trialu wiec możesz kupić w każdej chwili.