Autor Wątek: polish community - miało być w śmieszne rzeczy ale tutaj chyba bardziej pasuje  (Przeczytany 18093 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
W odpowiedz na post Kharima:


Po co ? Polskie community poza paroma osobami mnie zupełnie nie interesuje. Polatałem w trochę w takim towarzystwie teraz latam z obcokrajowcami z którymi lata się i przyjemniej i lepiej.

Tam każdy powie co myśli prosto z mostu a nie jak Cat czy inny Isen będzie kolegę udawał a za plecami dupę obrabiał to samo tyczy się kilku innych osób ale nie warto o nich wspominać.

Po czasie który minął nie żałuję tego co zrobiłem (może trochę tego że nie buchnąłem więcej tym kerbirom z IB), i sprawia mi niemałą przyjemność patrzenie jak Cat wypisuje historyjki o ty jak to Raiden ich blobuje albo jak ich ownują (ostatino z tego co widziałem było dokładnie na odwrót), c0ven przez chwilę prawie nauczył się latać PvP ale ostatecznie skończyło się jak zawsze i dobre PvP pokazuje PBN, BWC i GBT czyli te korpy które od dawna umiały latać, reszta raczej pozostanie w tej kwestii amatorami tak jak dawniej, chyba że znajdzie się drugi Garon który będzie potrafił ogarnąć ten motłoch.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Tam każdy powie co myśli prosto z mostu a nie jak Cat czy inny Isen będzie kolegę udawał a za plecami dupę obrabiał

Przymajmniej nie udaje niczyjego kolegi zeby go okrasc :) Wez sie juz nie pograzaj
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Ja nigdy nie udawałem niczyjego kolegi żeby kogoś okraść, w sumie na początku nawet nie miałem zamiaru ale po paru dniach po tym jak te kerbiry i niektóre c0veny się zachowywały jak buraki stwierdziłem że się stamtąd zwinę i wezmę coś na pamiątkę :)

Tak wiem ja chciałem okraść c0ven i Rave i wszystkich dookoła ale jakoś nie możesz mi tego w żadne sposób udowodnić :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2013, 17:34:02 wysłana przez MiltisUmbrae »

Phobeus

  • Gość
ale po paru dniach po tym jak te kerbiry i niektóre c0veny się zachowywały jak buraki stwierdziłem że się stamtąd zwinę i wezmę coś na pamiątkę :)

Czyli suma sumarum wszyscy jesteście siebie warci

EOT

Yavax Zavro

  • Gość
W odpowiedz na post Kharima:


Po co ? Polskie community poza paroma osobami mnie zupełnie nie interesuje. Polatałem w trochę w takim towarzystwie teraz latam z obcokrajowcami z którymi lata się i przyjemniej i lepiej.

Tam każdy powie co myśli prosto z mostu a nie jak Cat czy inny Isen będzie kolegę udawał a za plecami dupę obrabiał to samo tyczy się kilku innych osób ale nie warto o nich wspominać.

Po czasie który minął nie żałuję tego co zrobiłem (może trochę tego że nie buchnąłem więcej tym kerbirom z IB), i sprawia mi niemałą przyjemność patrzenie jak Cat wypisuje historyjki o ty jak to Raiden ich blobuje albo jak ich ownują (ostatino z tego co widziałem było dokładnie na odwrót), c0ven przez chwilę prawie nauczył się latać PvP ale ostatecznie skończyło się jak zawsze i dobre PvP pokazuje PBN, BWC i GBT czyli te korpy które od dawna umiały latać, reszta raczej pozostanie w tej kwestii amatorami tak jak dawniej, chyba że znajdzie się drugi Garon który będzie potrafił ogarnąć ten motłoch.
A chwila - to Ty opierdzieliłeś c0ven na 3B ISK? Tak się pytam, bo nie za bardzo wiem o czym temat.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
nie, ja tylko buchnąłem IB 3B w kurierach o c0venie nic nie wiem, ale Cat pewnie zaraz coś wymyśli.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Po co ? Polskie community poza paroma osobami mnie zupełnie nie interesuje. Polatałem w trochę w takim towarzystwie teraz latam z obcokrajowcami z którymi lata się i przyjemniej i lepiej.

Tam każdy powie co myśli prosto z mostu a nie jak Cat czy inny Isen będzie kolegę udawał a za plecami dupę obrabiał to samo tyczy się kilku innych osób ale nie warto o nich wspominać.
Uogólnienie i do tego niezbyt trafne. Dwulicowców można znaleźć w każdym corpie i w każdym community. Nawet wśród CSM, ale to akurat nie dziwi, w końcu to politycy.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Może i uogólnienie ale w stosunku do tego z czym się do tej pory w grze spotkałem - jak najbardziej trafne. Poza polakami jeszcze nie zetknąłem się z sytuacją żeby koleś z którym byłem w dobrych stosunkach (nie mówiąc o corpie) zaczął mi robić nagle za uszami.

A w c0ven ? Jeden drugiemu tylko dupę obrabia.
I jeszcze przyjmują kogo popadnie (patrz: republika orła), kto nie umie fitowac dobrze statku i nie potrafi złapać BCka HICem (lol)


Crux

  • Gość
(...) Polskie community poza paroma osobami mnie zupełnie nie interesuje (...)
To po co postujesz na forum tego community?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
To po co postujesz na forum tego community?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Theronth slam-dunks again :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
I jeszcze przyjmują kogo popadnie (patrz: republika orła), kto nie umie fitowac dobrze statku i nie potrafi złapać BCka HICem (lol)
Pan pro nie jest w stanie pojąć jak to się stało, że nie złapał go HIC po stacją, żeby w/w Pan miltis nie zadokował i mógł sobie odlecieć. Co z chęcią zrobił po czym wpadł w kampę po drugiej stronie gate'a :) (http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=199844).
Ale jak wiemy jest zbyt pr0 tak więc on nie popełnił błędu, a n00bem jest pilot HICa ;)

PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Banza

  • Gość

Asag

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 210
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Wprodukcji
  • Korporacja: WhoKnows
  • Sojusz: JeszczeNieMam
I jeszcze przyjmują kogo popadnie (patrz: republika orła), kto nie umie fitowac dobrze statku i nie potrafi złapać BCka HICem (lol)

Pan pro nie jest w stanie pojąć jak to się stało, że nie złapał go HIC po stacją, żeby w/w Pan miltis nie zadokował i mógł sobie odlecieć. Co z chęcią zrobił po czym wpadł w kampę po drugiej stronie gate'a :) (http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=199844).
Ale jak wiemy jest zbyt pr0 tak więc on nie popełnił błędu, a n00bem jest pilot HICa ;)

Haha, no to żeś się trochę ośmieszył.
A tak w ogóle w international również nie brakuje głąbów i zawistnych gnojków. Pora czas zdjąć różowe okularki  ;D

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Niby czemu ? Stela miał farta bo mnie zjammował dronkami :)

głąby są wszędzie, ale na takiego totalnego dwulicowego gada jak np. Cat to nie trafiłem.

A piszę bo lubię się pośmiać z tych wszystkich forum warriorów.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
A piszę bo lubię się pośmiać z tych wszystkich forum warriorów.


Phobeus

  • Gość
Najlepsze w tym topicu jest to, że wszyscy po nim jadą i on sam tego nie widzi. lol

ZharV

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bec00l
  • Korporacja: D00M.
  • Sojusz: Northern Coalition.

Militis w końcu PRO, do NC. przecież składał aplikację   ;)


MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Militis w końcu PRO, do NC. przecież składał aplikację   ;)




? ? ?


o tym że jestem pr0 to wiem nie od dziś, ale app do NC. pierwsze słyszę, podzielisz się szczegółami ?

Julius Septimus

  • Gość

W zasadzie na tym ten topic powinien się zakończyć. Nie ma nic do dodania.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.

? ? ?


o tym że jestem pr0 to wiem nie od dziś, ale app do NC. pierwsze słyszę, podzielisz się szczegółami ?
http://vpx.pl/i/2012/09/18/ypWVS.png

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Eee... dobrze wiedzieć o czymś takim.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Eee... dobrze wiedzieć o czymś takim.
Nie wyobrażam sobie po co ktoś miałby zadawać sobie trud podszywania się pod ciebie. To tak, jakby ktoś chciał podejść do okienka w urzędzie i poprosić o Cheeseburgera. Nikt nie jest aż tak głupi 8D

http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=75805

 I do tego ten tajemniczy członek spisku, mający na celu zniesławienie Polskiej Gwiazdy PvP znalazł odpowiedni battle report!

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
tyle że poza punktem 4,8 i 9 nic nie jest prawdą ^^


I powiem Ci Theronth że zdziwiłbyś się, ostatnio mój CEO dostał maila w zretardziałym stylu, z jednodniowego alta z ostrzeżeniem przede mną ^^


EDIT: Tak się zastanawiam co Cat Hastrabullowi(tudzież komu innemu) obiecał w zamian za to że nie można mu obciąć epeena
« Ostatnia zmiana: Styczeń 15, 2013, 00:45:26 wysłana przez MiltisUmbrae »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
SPISEG!

Poza tym wypraszam sobie, dupe Ci zaczalem obrabiac juz po tym, jak wyszedles z c0venu i zaczales latac za nami zeby whorowac sie na nasze Thrashery suicidujace Hulki. Ohwait, to wlasciwie nie bylo obrabianie dupy...

Julius Septimus

  • Gość
Cudowne. A ta kpina na końcu jakoby był "highly intelligent person"? Majstersztyk!

No i poudowadniaj nam jeszcze, że to nie ty!

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
tyle że poza punktem 4,8 i 9 nic nie jest prawdą ^^


I powiem Ci Theronth że zdziwiłbyś się, ostatnio mój CEO dostał maila w zretardziałym stylu, z jednodniowego alta z ostrzeżeniem przede mną ^^


EDIT: Tak się zastanawiam co Cat Hastrabullowi(tudzież komu innemu) obiecał w zamian za to że nie można mu obciąć epeena

Jak to co, dyrka w Rave.  >:D

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Eee to nie tak ja miałem KR na Night Reavera, a że wy lecieliście z nim to głupio było nie skorzystać ^^

Yavax Zavro

  • Gość
Po co ? Polskie community poza paroma osobami mnie zupełnie nie interesuje. Polatałem w trochę w takim towarzystwie teraz latam z obcokrajowcami z którymi lata się i przyjemniej i lepiej.

Tam każdy powie co myśli prosto z mostu a nie jak Cat czy inny Isen będzie kolegę udawał a za plecami dupę obrabiał to samo tyczy się kilku innych osób ale nie warto o nich wspominać.
Nie chce się nad Tobą pastwić, bo nic do Ciebie nie mam i dalej nie czaję, za co aż tak inni Cię jadą. Chcę po prostu wyrazić swoją opinię, że ogólna generalizacja jest blee. To tak jakby powiedzieć, że wszyscy Polacy to złodzieje, bo to Polacy i wszyscy Brytyjczycy kochają herbatę, bo to Brytyjczycy. Może ja nie mam za dużego doświadczenia, w końcu jestem tutaj niedługo, ale w ally w którym jestem ludzie jakoś się dogadują i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś komuś dupę obrabiał i pewne rzeczy nie zostały powiedziane/napisane wprost.
Szkoda, że Ty masz inne doświadczenia.

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Nie chce się nad Tobą pastwić, bo nic do Ciebie nie mam i dalej nie czaję, za co aż tak inni Cię jadą. Chcę po prostu wyrazić swoją opinię, że ogólna generalizacja jest blee. To tak jakby powiedzieć, że wszyscy Polacy to złodzieje, bo to Polacy i wszyscy Brytyjczycy kochają herbatę, bo to Brytyjczycy. Może ja nie mam za dużego doświadczenia, w końcu jestem tutaj niedługo, ale w ally w którym jestem ludzie jakoś się dogadują i nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby ktoś komuś dupę obrabiał i pewne rzeczy nie zostały powiedziane/napisane wprost.
Szkoda, że Ty masz inne doświadczenia.

Gwoli wyjaśnienia, Militisa jedzie parę osób, ponieważ zwinął 3b z MegaTech Enterprises, a raczej od jednej osoby, która była w MegaTechu, do którego dołączył po tym, jak pożegnał się z chyba Rave i co za tym idzie z C0venem również (w jaki sposób nie wiem). Sytuacja jest ogólnie zabawna, bo 3b to raczej mały profit w zamian za utratę zaufania do paru graczy i robienie sobie schodów w dołączaniu do nowych korpów. Jednocześnie Militis obwinia C0ven o różne rzeczy nie podając jednoznacznych dowodów, a przedstawiciele C0venu jadą po Militisie za "tani" awox i późniejsze próby dołączenia do różnych innych korporacji czego dotyczy wcześniej przedstawiony print screen. Gdzie jest prawda? Kto ma rację? Czy Militis wytrzyma w swoim męczeństwie i znęcaniu psychicznym ze strony C0venu? Czy C0ven przetrwa don'Kichotowskie szarże Militisa na centrali? Dowiemy się w następnym odcinku.  :P
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
No i mamy centralowe "Trudne sprawy"  8)
Czy jak to tam sie zwie  8)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
No i mamy centralowe "Trudne sprawy"  8)
Czy jak to tam sie zwie  8)

Czyli teraz X minut głupich monologów a na koniec  BUZI   BUZI  ??

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Najśmieszniejsze w tej farsie jest to, że okradziony korp ma to w głęboki d. Tak głębokim, że nie chciał umierać swoich dzielnych obroncow z Covenu, tylko szybciutko dołączył się do nowych panów Eso - Zombich. W nagrodę Coven im zdjął nawet raciarkę z połowę tego co przewłaszczył sobie Milities  8)

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=197266

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Najśmieszniejsze w tej farsie jest to, że okradziony korp ma to w głęboki d. Tak głębokim, że nie chciał umierać swoich dzielnych obroncow z Covenu, tylko szybciutko dołączył się do nowych panów Eso - Zombich. W nagrodę Coven im zdjął nawet raciarkę z połowę tego co przewłaszczył sobie Milities  8)

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=197266

Nie do końca tak to wygląda akurat, już wyjaśniam: w Megatechu została okradziona tylko jedna osoba, w to nie były "zaangażowane" assetsy korporacji, do tego dla przeciętnego nullsecowego kerbira 3b to nie jest dużo - owszem iski to iski, ale w MegaTechu są ludzie, parający się wieloma aspektami kerbirzenia i co za tym idzie z wieloma źródłami dochodów, więc w sumie dlatego większość MT miała to w dupie, a jedna zainteresowana osoba zwykła tylko wyklinać Militisa jak usłyszała/widziała jego nicka, bo kasy ma sporo.
Co do przejścia MT do Zombi to też nie do końca prawda - podzieliło się, część ludzi poczuła takie przywiązanie do 7p, że zostali zrobili Royal Production Ltd. i weszli do Zombi, a sam MTen gdy wychodziłem to był wyewakuowany do hi-seca, były plany na przejście do innego sojuszu rentierskiego (większość chciała klepać Angele), ale chyba z powodu wojny na południu jeszcze się na to nie zdecydowali. Co dokładnie robią teraz - nie wiem.
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Są w Paragon Soul w Highrolersach

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.