Autor Wątek: Inkruzje ? pytanko  (Przeczytany 3570 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Inkruzje ? pytanko
« dnia: Grudzień 21, 2012, 19:44:48 »
Witam
Tak się zastanawiam czy może znalazł by tu ktoś, zajmujący się farmieniem inkruzji, lub też mógł by polecić taką osobę, lub grupę osób trudniącym się tym zajęciem, może być nawet angielsko języczna, gdyż próbując samemu i czekając na dostanie się do jakiejś floty to wychodzi słabo :/ , lub jakiś inny przekonywujący sposób pozyskiwania isków.
pozdrawiam i wesołych

Phobeus

  • Gość
Odp: Inkruzje ? pytanko
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 22, 2012, 20:24:51 »
Czym latasz na inkurzje?

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Inkruzje ? pytanko
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 22, 2012, 21:02:40 »
moge sie dopasowac :)

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inkruzje ? pytanko
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 22, 2012, 21:25:35 »
Była jakiś czas temu społeczność incursyjna, która latała zorganizowanymi gangami względnei wolnymi od avoxerów i innych dresiarzy. Niestety zapomniałem jak goście się zwali. Zapytaj Sokolego Oka, on dawał mi na nich namiary

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Phobeus

  • Gość
Odp: Inkruzje ? pytanko
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 23, 2012, 13:22:26 »
moge sie dopasowac :)
Chodzi mi o to, że jeśli anonsujesz się na kanale inkurzyjnym ze statkiem, który nie jest preferowany na inkurzjach lub ma kompletnie zły fit, tech1 fit, czy zwykłe tech1 ammo, to szanse na zaproszenie do floty drastycznie spadają - zorganizowane grupy, które mają wysokie isk/hour ratio, dobierają ludzi z inkurzyjnego kanału w drugiej kolejności po swoim prywatnym kanale i wymagają konkretnego, dobrze sfitowanego statku.

Nie orientuję się jakie profesjonalne grupy obecnie latają na inkurzje bo sam nie latałem na nie od prawie roku, ale mogę pomóc jeśli chodzi o dobór statku/fitting.

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Inkruzje ? pytanko
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 23, 2012, 17:10:29 »
raczej fit nie będzie stanowił problemu, mogę postawić się w full t2 ficie na dowolnym bs-sie allL5/t3 allL4-5/logi 5 +nice amo, w shine ficie może nawet jak by się oblatało z kimś, ale na początek, lepiej losu nie kusić, i nie szukać logistyków dropujących..., tylko mnie męczy z kim, gdzie, kiedy, i w czym, niestety całego stafu naraz nie zabierzesz żeby się dostosować na danej lokacji pod daną flotę, co by podniosło isk/efiszęsi, więc postanowiłem poszukać kogoś, jak latasz sam i szukasz floty to random straszny flota full i ..., oczywiście mówię o bezstresowej kerbirce w hi.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inkruzje ? pytanko
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 23, 2012, 18:19:18 »
Odpowiadając na Twoje pytania.

Moja wiedza jest troszkę nieaktualna, bo w incursje bawiłem się przed nerfem... potem brałem udział tylko parę razy.

1) Olać DPS shipy. Nie dość, że to duża inwestycja (musisz mieć nawet faction ammo, bo za T1 porządny FC wywali Cię z floty), to jeszcze jest to nudne jak flaki z olejem.

2) Logistyk na IV w zupełności wystarcza. Z fitem T2. Nigdy nie musiałem czekać na flotę dłużej niż 30 min. No i - przynajmniej na Vanguardach - coś jest do roboty.

3) Trzeba szukać publicznych flot, ale nie tych, które reklamują się na czacie incursji.

Kanały na których warto być:

BTL Pub - dawniej główny kanał shieldowych flot, dziś cień samego siebie
The Ditanian Fleet - jak wyżej, ale armorowy.
The Valhalla Project - dość aktywne community, niestety robią głównie HQs, a te są dla mnie k...wsko nudne. Raz dla jaj przez całego site'a nie odpaliłem ani razu repki i nic się nie stało. No, ale jak do 40 osobowej floty bierze się 10 logistyków...



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Inkruzje ? pytanko
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 23, 2012, 18:34:17 »
dziękować ślicznie
i pozdrawiać