Forum Gry > World of Tanks

napinki czołgistów - Było: Śmieszne rzeczy

<< < (2/11) > >>

SokoleOko:
Mówię o żenadzie jaką jest podrabianie produktu będącego już na rynku. Jeśli nie mają do zaoferowania nic innego niż WoT pod kątem gameplaya i nic innego niż grafika rodem z Battlefield Heroes, to powinni zostać rozjechani walcem pozwów sądowych.


EDIT -> http://demotywatory.pl/3999359/Wedkarstwo

Wszyscy napinacze na tym forum (włącznie ze mną) to pikusie w porównaniu z prawdziwymi hobbystami. No bo czy ktoś z nas tu obecnych zebrał w zęby za przekonania? :)

Doom:
Widzisz problem jest w tym że ponieważ krótko grasz w czołgi raczej nie jesteś w stanie zrozumieć faktu że np ja uważam że to jest produkt prześmiewczy i ludzie którzy to robią musieliby się naprawdę ciężko starać aby był gorszy w grywalności nie to co z WoT'a robi Serb ze swoim podejściem do graczy i nie ruskich pojazdów
Przy okazji czy jestem jedyną osobą która wreszcie zauważyła dlaczego nie można rozjebać tej wielkiej czerwonej stodoły przy północnym capie na redshire?
Odpowiedź okazała się banalna (a ja bezczelny podejrzewałem WG o nieróbstwo), to jest poprostu zamaskowany schron / garaż na nasze pojazdy >:D

SokoleOko:
Rozmawiamy o dwóch różnych sprawach - ja mówię o kopiowaniu pomysłu.

Doom:
No WG i jego fanboye pewnie tak na to patrzą. Ja mówię o uzdrowieniu spieprzonego pomysłu

FITTIpalti:
Nie sokole ty mówisz tylko po to żeby mieć ostatnie słowo

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej