Autor Wątek: Pilotowanie statków innej frakcji  (Przeczytany 11067 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rad226

  • Gość
Pilotowanie statków innej frakcji
« dnia: Listopad 30, 2012, 12:13:36 »
Witam wszystkich.

Jestem tu nowy. Wczoraj zacząłem 21-dniowego traila i póki co nie wiem co ja robię, ale jakoś tam idzie do przodu xD

Moje pytanie jest następujące:

Czy można być w jednej frakcji np. Minmatar i jednocześnie pilotować statki innej frakcji np. Amarr od początku gry ? (a jeśli nie od początku to od którego momentu?)

Chodzi mi o to że spodobała mi się historia rasy Minmatar - wiecie, byli niewolnicy, którzy się wyswobodzili, hardzi, bitni i dumni :] natomiast wizualnie najbardziej podobają mi się statki Amarrów. Tylko ze oni są religijnymi oszołomami  >.< a tego nie lubię i nijak mi się z tym identyfikować -.- Tak więc stąd właśnie powyższe pytanie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2012, 12:24:43 »
Można pilotować. To tylko kwestia skilli do pilotowania statku który Cię interesuje. Frakcja nie przesądza o tym.
Witaj w EVE !

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 30, 2012, 12:25:37 »
Możesz latać statkami rasy jakiej tylko chcesz. To tylko kwestia skilli. Z tym że nie polecam wyboru statku z powodów estetycznych  ;) Każda rasa ma swoje minusy i plusy. Najlepiej jak złożysz podanie do Unseen Academy, tam Cię nauczą podstaw.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 30, 2012, 12:29:26 »
Witam wszystkich.

Jestem tu nowy. Wczoraj zacząłem 21-dniowego traila i póki co nie wiem co ja robię, ale jakoś tam idzie do przodu xD

Moje pytanie jest następujące:

Czy można być w jednej frakcji np. Minmatar i jednocześnie pilotować statki innej frakcji np. Amarr od początku gry ? (a jeśli nie od początku to od którego momentu?)

Chodzi mi o to że spodobała mi się historia rasy Minmatar - wiecie, byli niewolnicy, którzy się wyswobodzili, hardzi, bitni i dumni :] natomiast wizualnie najbardziej podobają mi się statki Amarrów. Tylko ze oni są religijnymi oszołomami  >.< a tego nie lubię i nijak mi się z tym identyfikować -.- Tak więc stąd właśnie powyższe pytanie.
Cześć, są jeszcze statki pirackie które na pewno Ci się spodobają bo wymagają skilli dwóch ras.
Ale wracając do pytania, to muszę powiedzieć że wybór rasy na początku gry to zabieg kosmetyczny i nie zobowiązuje Cię do skillowania tylko jednej rasy. Zawsze możesz zacząć skillować inną rasę, wszystko co musisz zrobić to kupić skill booka na fregaty innej rasy, a później ich rasowe działka, rakietki czy co tam jeszcze(technicznie możesz fitować i używać też tych które już masz wyskilowane, wszystko zależy od bonusu jaki daje Ci statek i czy to będzie efektowne). Wielu graczy decyduje się na skillowaniu kilku ras - niema takiej rasy która ma tylko najlepsze statki w swoich klasach.

PS
Koniecznie wyskilluj sobie cybernetics i kup implanty +3, to przyspiesza skilowanie ;)

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 30, 2012, 12:44:31 »
(...)natomiast wizualnie najbardziej podobają mi się statki Amarrów. Tylko ze oni są religijnymi oszołomami  >.< a tego nie lubię i nijak mi się z tym identyfikować -.- Tak więc stąd właśnie powyższe pytanie.

Też nie byłem patriotą i za swojego ludzika kiedyś tam wybrałem matara. A przecież amary to potomkowie Polaków (i Rosjan jeszcze)! :P

Do tego co wyżej koledzy, dodam, że to dodatkowe wyskilowanie, by tylko wsiąść w statek zajmie kilka minut raptem (skil najpierw odpowiedni musisz kupić na markecie, bo na starcie go nie masz "załadowanego"). By taki statek jako tako sie spisywał, juz nieco więcej ale tu to nawet rodzime statki są na początku wyskilowane tylko tak aby były, więc i tu potrzebowałbyś czasu. No i uprzedzając, to nie ma jakiś ujemnych bonusów w lataniu statkiem nie swojej rasy, tudzież ich skilowaniu. Zresztą na starość to i tak raczej się stara posiąść umiejętność latania statkami wszystkich ras, więc takim crossem żadnej herezji bynajmniej nie czynisz ;)

Ale i tak matarskie statki som najlepszejsze zaraz za aniołowymi :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Goomich

  • Gość
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2012, 12:48:38 »
No, chyba, że chcemy zabijać wrogów, wtedy Caldari. :P

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 30, 2012, 12:52:11 »
Dux od tenteguj się łode mnie ];P

A na poważnie. Osoba, która dała Ci zaproszenie 21 dniowe powinna choć wykazać się tą odrobiną wiedzy i te dane o które pytasz Ci po prostu podać.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 30, 2012, 13:03:40 »
Też nie byłem patriotą i za swojego ludzika kiedyś tam wybrałem matara. A przecież amary to potomkowie Polaków (i Rosjan jeszcze)! :P

Lol, a Sokół jest Matarem, bo ta rasa wydała mi się najbardziej polska ;)

Generalnie
Minmatar - Polska
Amarrr - Arabia Saudyjska
Gallente - Unia Europejska
Caldari - Japonia

:)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 30, 2012, 13:16:37 »
Minimatar - Rumuni
Gejlente - Francuzi
Caldari - może Niemcy ?
Ammar - ...

Zresztą poczytaj sobie
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Eve_Online
 :P
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 30, 2012, 13:17:49 »
Amarr- Watykan ?  >:D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 30, 2012, 13:20:50 »
Zresztą poczytaj sobie
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Eve_Online
 :P

O to to! Ja zawsze tą strone polecam kazdemu "młodemu" ;]
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 30, 2012, 13:23:30 »
O to to! Ja zawsze tą strone polecam kazdemu "młodemu" ;]
Jo, ktoś się postarał  ;D
Mnie się podoba najbardziej charakterystyka mojej rasy - Khanid  :P
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 30, 2012, 13:57:14 »
Ktoś by mógł to uaktualnić :P
Tytki już od wieków nie mogą zmieść całej floty na strzał

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Prowe

  • Gość
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 30, 2012, 14:31:54 »
Caldari - USA
Amarr - Watykan
Minmatar - Afryka (ogólnie)
Gallente - Francja

Witam w EVE i generalnie polecam aby jak najwcześniej określić swoją specjalizację, tzn. co Cię w tej grze najbardziej kręci i skupić się tylko na tym. Robienie postaci do wszystkiego nie zda egzaminu. Nie zbudujesz silnego wojownika i np. górnika jednocześnie, chyba że będziesz grał na dwa konta. To samo dotyczy okrętów różnych ras. Nie można efektywnie wyskillować wszystkich rodzajów, przynajmniej w rozsądnym czasie.

Bez warunkowo musisz przejść cały tutorial, bo inaczej Cię tutaj zjedzą :)

P.S.
Kilka przydatnych linków:
http://wiki.eveuniversity.org/3rd_Party_Tools
http://eve.battleclinic.com/browse_loadouts.php
http://eve-survival.org/wikka.php?wakka=MissionReports
http://eve-central.com/home/market.html
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 14:38:05 wysłana przez Prowe »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 30, 2012, 15:05:35 »
Cytuj
Civire – niezwykle rozwinięta kultura wywodząca się ze skinheadów. Większość życia spędzają na siłowni, żeby lepiej bić brudasów i podludzi. W efekcie wyglądają jak tępe kloce, którymi są.
Yep.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 30, 2012, 15:07:53 »
To samo dotyczy okrętów różnych ras. Nie można efektywnie wyskillować wszystkich rodzajów, przynajmniej w rozsądnym czasie

Bzdura.

W niespełna dwa lata jesteś w stanie mieć small i med shipy T2 z full fitem T2 każdej rasy.

Aczkolwiek po wprowadzeniu rasowych battlecruiserów o parę miesiecy wydłuży się czas do "all ships all races all V"


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Starakopara

  • Gość
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 30, 2012, 15:15:24 »
Caldari - USA
Amarr - Watykan
Minmatar - Afryka (ogólnie)
Gallente - Francja

Witam w EVE i generalnie polecam aby jak najwcześniej określić swoją specjalizację, tzn. co Cię w tej grze najbardziej kręci i skupić się tylko na tym. Robienie postaci do wszystkiego nie zda egzaminu. Nie zbudujesz silnego wojownika i np. górnika jednocześnie, chyba że będziesz grał na dwa konta. To samo dotyczy okrętów różnych ras. Nie można efektywnie wyskillować wszystkich rodzajów, przynajmniej w rozsądnym czasie.

Bez warunkowo musisz przejść cały tutorial, bo inaczej Cię tutaj zjedzą :)

P.S.
Kilka przydatnych linków:
http://wiki.eveuniversity.org/3rd_Party_Tools
http://eve.battleclinic.com/browse_loadouts.php
http://eve-survival.org/wikka.php?wakka=MissionReports
http://eve-central.com/home/market.html

wypraszam sobie, Brutorzy to Jamajczycy :P

Prowe

  • Gość
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 30, 2012, 15:19:20 »
W niespełna dwa lata jesteś w stanie mieć small i med shipy T2 z full fitem T2 każdej rasy.

Dwa lata to według Ciebie rozsądny czas jak na grę komputerową?

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 30, 2012, 15:21:16 »
Dwa lata to według Ciebie rozsądny czas jak na grę komputerową?
W grze, która promuje i stawia na specjalizacje? Tak.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 30, 2012, 15:40:10 »
Dwa lata to według Ciebie rozsądny czas jak na grę komputerową?

I tak rok mija zanim będziesz przydatny w jakimkolwiek gangu PvP nie licząc jakiegoś chłopskiego pospolitego ruszenia w "bring any BC, bro, whatever".

Latanie każdą rasą jest podstawą w PvP, bo dzięki temu unikasz kompromitujących rozmów z FC w stylu "What ships are needed? Pulse Abaddons! Well, can't fly that, but would my Drake be okay?" :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

rad226

  • Gość
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 30, 2012, 17:29:34 »
Dziękuję wszsytkim za szybką i rzeczową odpowiedź :)

Cieszy mnie, że mogę latać czym mi się podoba niezależnie od fracji ^^ To skoro już to wiem to mam inne pytanie. Skąd można wziąć te inne statki ? Misje tutorialowe, które w bUlach i ĆerpjeŃach robię dają mi tylko te patykowate zrobione chyba z gazrurek statki Minmatarów :<
Swoją drogą jedyne statki tej frakcji które mi się spodobały to lotniskowce *.* Kiedy będę mógł mieć takie cuda ? :3


Ten trail który aktualnie przechodze jest skazany na niebyt więc nie będę zaracał głowy Unseen Academy ;) od początku założenie jest takie, że dzięki niemu otrzaskam się z grą i może odpowiem sobie na to zaj*** ważne pytanie: "co ja chcę w życiu robić?"  a potem aktywuję następnego traila przy pomocy linka jednego z szanownych użytkowników forum i zrobię wszystko od początku jak trzeba :3

Egzarcha

  • Gość
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 30, 2012, 17:50:22 »
W grze znajdziesz tzw. huby handlowe. Największy znajduje się w systemie Jita. Tam też jest największy wybór i najczęściej najsensowniejsze ceny. Drugim w kolejności jest Amarr, a w twojej okolicy to Rens. Ksiażki kupuje się w "księgarniach". Są to systemy, gdzie takowe wystawiane są przez npc.

Statki, podobnie jak inne towary, możesz sobie kupić przez okno marketu. Pokazuje ono jednak tylko produkty z jednego regionu. http://eve-central.com/ jest jednym z serwisów, który oferuje wgląd na cały market. Nie zapomnij szeregować wyników wyszukiwania wdł. cen (w obu narzędziach). Oferty w w/w serwisie czesto są nieaktualne. Ale dają orientację w cenach,


Buddy program pozwala Ci cieszyć się grą 21 dni, zamiast 14. Jeśli postanowisz zapłacić za grę, Twój "kolega" dostanie miesięczna subskrypcję w postaci przedmiotu "in game" zwanego PLEX. Jedni go sami wykorzystują, inni oddają zaproszonemu. Wykorzystaj ten czas, aby znaleść kogoś takiego.



I tak rok mija zanim będziesz przydatny w jakimkolwiek gangu PvP nie licząc jakiegoś chłopskiego pospolitego ruszenia w "bring any BC, bro, whatever".

Albo 3 miesiące, jeśli nie jest się uber pr0. Do zamieszczanych na tym forum opinii, podchodz z dużym dystansem. Bo to forum ma silną nutkę czegoś z onetu. ;)
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2012, 18:01:47 wysłana przez Egzarcha »

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 30, 2012, 18:01:04 »
W grze znajdziesz tzw. huby handlowe. Największy znajduje się w systemie Jita. Tam też jest największy wybór i najczęściej najsensowniejsze ceny. Drugim w kolejności jest Amarr, a w twojej okolicy to Rens. Ksiażki kupuje się w "księgarniach". Są to systemy, gdzie takowe wystawiane są przez npc.

Statki, podobnie jak inne towary, możesz sobie kupić przez okno marketu. Pokazuje ono jednak tylko produkty z jednego regionu. http://eve-central.com/ jest jednym z serwisów, który oferuje wgląd na cały market. Nie zapomnij szeregować wyników wyszukiwania wdł. cen (w obu narzędziach). Oferty w w/w serwisie czesto są nieaktualne. Ale dają orientację w cenach,


Buddy program pozwala Ci cieszyć się grą 21 dni, zamiast 14. Jeśli postanowisz zapłacić za grę, Twój "kolega" dostanie miesięczna subskrypcję w postaci przedmiotu "in game" zwanego PLEX. Jedni go sami wykorzystują, inni oddają zaproszonemu. Wykorzystaj ten czas, aby znaleść kogoś takiego.

Dodam od siebie jeszcze jedną uwagę.
Patrz dokładnie gdzie są wystawione te rzeczy na sprzedaż abyś czasem nie wybrał się do jakiegoś low sec-a (rozpoznasz je jak ustawisz sobie destination i np któryś z systemów będzie miał pod spodem mały czerwony kwadracik). W low sec biją i jedynie jak zapytają to czy mocno boli ];)

rad226

  • Gość
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 30, 2012, 23:39:16 »
Yay! :D zrobiłem wszystkie misje dla military (zwykłe i adv) dochrapałem się właśnego destroyera =^.^= może to nie mój wymażony carrier ale od czegoś się zaczyna :3  tylko czemu te statki są taaaakie drogie T.T nie wspominając o skillach do nich i potrzebnych modułach :<
Tak więc jestem w drodze do układu Jita żeby się zoriętować jak bardzo będę musiał osiwieć aby do czegoś tu dojść ... ehhh no nic eve mozna podsumować mniej więcej w ten sposób:

http://www.youtube.com/watch?v=_v8KqVhskjA

xD

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 01, 2012, 00:48:58 »
tylko czemu te statki są taaaakie drogie

Co Ty wiesz o drogich statkach ;)

http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=15656


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 01, 2012, 07:57:30 »
Co Ty wiesz o drogich statkach ;)

http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=15656

Bardziej niż wdupiony ship dziwi mnie to kto Cię złapał. Nie odstrzeliłeś frytki na czas?
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 01, 2012, 11:48:30 »
Stałem na pingu na gejtem, gdy wskoczył ten Abaddon. Pilota znałem, bo zginął jak n00b na nas jakieś 30 minut wcześniej. Reszta naszego gangu była 2-3j ode mnie.

Warpnąłem na gate na zero, punkt, orbita 500 (a byłem od niego ze 20 km), przepalony cykl MWD, reload na Hail. Ponieważ robiłem 4,5 km/s to przestrzeliłem go, automatyczna orbita zawróciła mnie dziobem w kierunku gate'a. W tym momencie wlał się gang, a ja wbiłem się w sam jego środek z maksymalną prędkością. Zanim zdążyłem skręcić w bok to już miałem scrambla i "cześć pieśni".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 01, 2012, 13:58:12 »
Sokole to nie jest drogi statek :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 01, 2012, 14:01:20 »
Oj tam, chciałem postraszyć młodego :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 01, 2012, 14:10:02 »
To trzeba go było tym potraktować :P
http://eve-kill.net/?a=kill_detail&kll_id=15315323

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 01, 2012, 14:18:22 »
Poznajcie Dooma - lokalny wzorzec subtelności :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 01, 2012, 14:32:21 »
Subtelność? A co to takiego? :P
Pamiętaj że rozmawiasz z człowiekiem który przeciw jednemu dramielowi wytoczył orkę bo mniejszy sprzęt miał za słaby tank ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 01, 2012, 17:18:45 »
Subtelność? A co to takiego? :P
Pamiętaj że rozmawiasz z człowiekiem który przeciw jednemu dramielowi wytoczył orkę bo mniejszy sprzęt miał za słaby tank ;D
Mando do pilota Dramiela
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2012, 17:47:06 wysłana przez Theronth »

rad226

  • Gość
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 03, 2012, 15:39:34 »
Żeby forum nie zaśmiecać nowymi wątkami zapytam tutaj.

Czy jest możliwość zmiany nicku w grze i re-spec'owania postaci ? Bo muszę przyznać ze trochę czasu trzeba poświęcić na skillowanie postaci i chyba będzie mi go szkoda żeby zakładać nowe konto :<

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Pilotowanie statków innej frakcji
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 03, 2012, 15:47:05 »
nie ma takiej możliwości. możesz sobie doskilować coś na istniejącej postaci bez konieczności robienia nowej. jedna postać może latac wszystkim jeśli poswięcisz na to odpowiednio dużo czasu.
a zmiana nicka postaci? co za przekręt zrobiłeś że chcesz zmieniać? :)

jeśli chodzi tylko o atrybury to raz na rok masz możliwość zmiany i ustawienia ich na nowo. opcja znajduje się w zakładce postaci i nazywa się remap.

edit: właśnie zerknąłem i na 4 posty w trzech pytasz właściwie o to samo...
Some Men Just Want to Watch the World Burn