Autor Wątek: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)  (Przeczytany 63110 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #140 dnia: Listopad 15, 2012, 16:11:11 »
haha sam nie masz pan api ver.
Różnimy się tym że w przeciwieństwie do Ciebie adminów centrali zna potężna część aktywnych userów centrali, w sporej części przypadków nawet piliśmy browce in rl. Ciebie nie zna nikt, a danymi które podałeś nie da się nic o Tobie dowiedzieć, więc traktowanie Ciebie na dzień dobry waha się między wyśmiać czy trolować. Chcesz być traktowany poważnie to się pokaż mainem
Cytuj
PS .
Mod powinien juz dawno spuscic w kiblu 90% ostatnich postow   Ja z checia poczytam jak tam sie Polaki bronia
Chwilowo mam lenia na to i jestem nieco zajęty. Jak znajdę chwilę rozliczę hurtem i na wagę posty tutaj (może wieczorem)

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #141 dnia: Listopad 15, 2012, 16:17:05 »

To co z tym SE - zyja jeszcze?;p

Do końca nie wiemy. Co nieco się obudzili w ciągu ostatnich 2 tyg. Pojawił się nawet Tek online oraz kilka osób z ich starej gwardii.
Ze dwie osoby z ich szefostwa grają dużo i ogarniają przygotowania do inwazji. Co dalej, hgw, mamy nadzieję że wojna im pomoże się zebrać.

FN

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #142 dnia: Listopad 15, 2012, 16:20:13 »
Chyba ewidentnie widac ze boty sa, byly i beda, nie trzeba tego nawet udowadniac bo tak dziala obecnie system ekonomii eve online. Tak jak kiedys gadalem z paroma osobami na tsie dziwne ze po prostu sie tego nie zaakceptuje i uzna :) Jedyne co moze dziwic to dlaczego ich u c0venu tak malo ;p przez to maja za malo superow na wojne ;p
bo zbyt na allegro by ch*j strzelil :)

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #143 dnia: Listopad 15, 2012, 17:02:12 »
Różnimy się tym że w przeciwieństwie do Ciebie adminów centrali zna potężna część aktywnych userów centrali, w sporej części przypadków nawet piliśmy browce in rl. Ciebie nie zna nikt, a danymi które podałeś nie da się nic o Tobie dowiedzieć, więc traktowanie Ciebie na dzień dobry waha się między wyśmiać czy trolować. Chcesz być traktowany poważnie to się pokaż mainemChwilowo mam lenia na to i jestem nieco zajęty. Jak znajdę chwilę rozliczę hurtem i na wagę posty tutaj (może wieczorem)

A mnie zna cpt lox i emtec . Pozatym mam paszport polsatu. Innymi słowy sam masz w dupie własne zasady a oczekujesz że inni się beda do nich stosować. Gratuluje.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #144 dnia: Listopad 15, 2012, 17:14:55 »
ehh  Jak by nie obchodziła to by mi Xeo 2 razy ściany tekstu nie odpisywał. A jak tak naprawde nie chcecie żebym sie tu wypowiadał to mnie do tablicy nie wywołujcie.
Pozdrawiam wszystkich i życze dobrej zabawy w obronie eso.

Stary nie przejmuj sie tym. Tutaj wedlug ktorych nie mozesz miec kompletnie swojego zdania, tudziez zadawac niewygodnych pytan :). Luzuj wory i postuj.

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #145 dnia: Listopad 15, 2012, 17:24:35 »
bo zbyt na allegro by ch*j strzelil :)

Człowieku... zamiast pierdzieć takie teksty pokaż dowody.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #146 dnia: Listopad 15, 2012, 17:36:27 »
coś czuje, ze dzisiejeszej nocy doom nie będzie strzelał tylko ślepakami :DDDDDDD

Doom "strzelasz ślepakami"? Tak się kiedyś mówiło jak ktoś nie mógł płodzić dzieci.

FN

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #147 dnia: Listopad 15, 2012, 17:51:23 »
Człowieku... zamiast pierdzieć takie teksty pokaż dowody.

a co, zabronisz mi?

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #148 dnia: Listopad 15, 2012, 18:25:53 »
a co, zabronisz mi?

Nie mam zamiaru cię wychowywać. Jak kogoś oskarżasz to pokazujesz dowód, tak nakazuje przyzwoitość. Szczekacie wszyscy byli covenowcy jak nawiedzeni, zróbcie zamiast tego donos do CCP na usera na allegro powiązanego z postacią w grze skoro tak wszystko doskonale wiecie i będzie po sprawie. Inaczej to takie smęcenie Jarosława.

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #149 dnia: Listopad 15, 2012, 18:50:09 »
Nie mam zamiaru cię wychowywać. Jak kogoś oskarżasz to pokazujesz dowód, tak nakazuje przyzwoitość. Szczekacie wszyscy byli covenowcy jak nawiedzeni, zróbcie zamiast tego donos do CCP na usera na allegro powiązanego z postacią w grze skoro tak wszystko doskonale wiecie i będzie po sprawie. Inaczej to takie smęcenie Jarosława.

Czytałeś wogle ten wątek ? Xeo sam sie przyznał że organizował korp bocianów.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 15, 2012, 18:58:10 »
Xeo, chopie, cała ta inwazja to tylko i wyłącznie Twoja wina... altkorpem dla botów zrobiłeś konkurencję dla Pandemików, ci, żeby nie odkryć kart wynajęli Testów, którzy dalej wynajęli Pandemików, żeby ci pozbyli się paskudnej konkurencji w postaci armii Covenowych botów... wszystko jasne i klarowne.
Nie wiem...ale ja na Twoim miejscu bym posypał głowę popiołem i poszedł grać w Tibię....
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

akira akawa

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 15, 2012, 19:00:27 »
Piszesz ściany tekstu zwalając wszystko na innych wogóle nie ponosząc odpowiedzialności , niczym Donald Tusk w aferze hazardowej.

Ave o7
 



Ahahahaaaaha  GallWidget  DETCTED
Czemu jestes takim tchórzem i postujesz pod fake nickami? ehhh Przypominasz mi te dziadki co sie ostatnio rzuciły na biedego chłopaka na spotkaniu z Antkiem Teczką :)   http://www.youtube.com/watch?v=qa3KvvJhmbk&feature=player_embedded

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 15, 2012, 19:03:18 »


Ahahahaaaaha  GallWidget  DETCTED
Czemu jestes takim tchórzem i postujesz pod fake nickami? ehhh Przypominasz mi te dziadki co sie ostatnio rzuciły na biedego chłopaka na spotkaniu z Antkiem Teczką :)   http://www.youtube.com/watch?v=qa3KvvJhmbk&feature=player_embedded

LOLOLO nie nie jestem altem Widgeta , ale jesli chcesz to specjalnie dla ciebie moge być nawet nawet samym Soundwave w latexowym kombinezonie.

tomassz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nyu Qiusantus
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 15, 2012, 19:07:46 »
Czytałeś wogle ten wątek ? Xeo sam sie przyznał że organizował korp bocianów.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania, Xeo napisał przecież jak to było z tą niby 'bociarską korporacją', którą nazywasz korp w ib, jednak dalej próbujesz, pokazać że wiesz najlepiej.

Pytanie do Widgeta, Pisujesz do super Expressu albo faktu? Pytam serio.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2


Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 15, 2012, 19:11:03 »
Xeo, chopie, cała ta inwazja to tylko i wyłącznie Twoja wina... altkorpem dla botów zrobiłeś konkurencję dla Pandemików, ci, żeby nie odkryć kart wynajęli Testów, którzy dalej wynajęli Pandemików, żeby ci pozbyli się paskudnej konkurencji w postaci armii Covenowych botów... wszystko jasne i klarowne.
Nie wiem...ale ja na Twoim miejscu bym posypał głowę popiołem i poszedł grać w Tibię....

Tak to moja wina. Ten straszny błąd popełniłem w październiku 2006, wraz z nieżyjącymi (tfu, niegrającymi) Zoltharem i Ragezivem kiedy nieopatrznie założyliśmy C0ven. Potem było już górki, tu przekręty, tam przewały, w ogóle targowica, smoleńsk i bociarnia. Coś jak z dowcipem o rozdawaniu samochodów w Lwowie... Myślisz że piszesz "płacę gotówką za grę w EVE" a okazuje się że jednak wszyscy przeczytali "sprzedaję plexy na alegro"... i w myśl starej zasady "im więcej gówna rzucę w kolesia tym więcej się przyklei" ileś osób z naszego kochanego polish community zajmuje się gównobraniem, gównorzucaniem i ogólnie zagównianiem atmosfery :) Ale to ani w tym kraju, ani w tej grze, ani w tym community mnie nie dziwi. Z resztą, to się odnosi globalnie do wszystkiego i wszystkich, tylko stężenie i odmiana gówna różne ;)

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 15, 2012, 19:47:57 »
Czytałeś wogle ten wątek ? Xeo sam sie przyznał że organizował korp bocianów.

Czytałem, przyznał że zarządzał korpem w którym nie wnikał co się dzieje i raczej wiedział co się dzieje tak jak i pewnie większość z tych która wtedy była w Coven w jakiś tam strukturach wyższych niż przeciętny szarak. Jakoś o ile pamiętam jak się oburzał Garnek toście się wszyscy k... z chłopka i z jego naiwności szydzili, bohaterzy co? A teraz plujecie świętym oburzeniem. Więc szczególnie panowie z przeszłością Coven spuście z tonu bo śmierdzi od was hipokryzją.

Idąc dalej, przymykanie oczy na rentierskie korporacje gdzie ludzie używają botów to jedno, a oskarżanie konkretnej osoby o sprzedaż ISK na allegro to drugie.
Więc jeszcze raz: dowody. A najlepiej uziemcie gościa. Niech go zbanują.

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 15, 2012, 20:35:28 »
Czytałem, przyznał że zarządzał korpem w którym nie wnikał co się dzieje i raczej wiedział co się dzieje tak jak i pewnie większość z tych która wtedy była w Coven w jakiś tam strukturach wyższych niż przeciętny szarak. Jakoś o ile pamiętam jak się oburzał Garnek toście się wszyscy k... z chłopka i z jego naiwności szydzili, bohaterzy co? A teraz plujecie świętym oburzeniem. Więc szczególnie panowie z przeszłością Coven spuście z tonu bo śmierdzi od was hipokryzją.

Idąc dalej, przymykanie oczy na rentierskie korporacje gdzie ludzie używają botów to jedno, a oskarżanie konkretnej osoby o sprzedaż ISK na allegro to drugie.
Więc jeszcze raz: dowody. A najlepiej uziemcie gościa. Niech go zbanują.

Huh ? Garnka to chyba c0venowcy najbardziej wyśmiewali z tego co pamiętam. Strzał w stope :) Zresztą jacy my ja w LFN nie jestem . Nick poprawiłem nazwe korpa też.  Wez se sprawdz . I tak też nie lubie ludzi plujących świętym oburzeniem dlatego właśnie się produkuje. A dowody ? lolololo odcisków palców nie ma ale no weż przestań cytat:

2. Owszem korp który pokazujesz istnieje, ceo jest mój alt i ten korp służył to wynajmowania systemów na zasadach "no questions asked" ludziom o których wiedzieliśmy że bocą.........Dodatkowo pozwalało to zmusić ludzi którzy i tak bocili do trzymania charów poza C0ven,

Jak to nie jest organizowanie bot korpa dla własnego sojuszu to ja nie wiem co nim jest .Co do allegro to wybacz nie jesteśmy w sądzie dowodów twardych nie ma , możemy sie tylko domyślać . Ale jest takie przysłowie kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.Rzucaliście kupą na lewo i prawo to sie nie dziwcie że wam teraz ręce śmierdza :)

Bede to powtarzał aż nie przestaniecie Pany z C0vena udawać świętych. Posypac głowy popiołem i po sprawie . Amen
 

littleozzik

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 133
    • Zobacz profil
    • Blackwater Company
  • Korporacja: Retired
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 15, 2012, 20:39:23 »
Huh ? Garnka to chyba c0venowcy najbardziej wyśmiewali z tego co pamiętam. Strzał w stope :)

A czytasz co napisałem? Ze zrozumieniem?
Jeszcze raz spróbuj.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 15, 2012, 21:50:09 »
[admin]Tu Panie zdziebko przesadziłeś. Punkty promocyjne dodane do kartoteki
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 12:06:00 wysłana przez Doom »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 15, 2012, 21:54:10 »
CAT mała prośba. Nie pisz o kimś, że jest taki czy inny bo robisz zły pijar covenowi (a sam pisałeś o ile pamiętam na centrali, że będziesz się starał go poprawiać).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 15, 2012, 22:02:25 »
[admin]Tu Panie zdziebko przesadziłeś. Punkty promocyjne dodane do kartoteki
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 12:06:43 wysłana przez Doom »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

WhiteCat

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 782
  • Meow
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: WhiteCat Lavartega
  • Korporacja: Polaris Rising
  • Sojusz: The Bastion
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 15, 2012, 22:05:38 »
Najlepsze są osoby które tak flame'ują na c0ven a nigdy w nim nie byli, ba zapewne w ogóle nigdy ich nie spotkali bo nie mieli szansy latac po 0.0  :-*
PvPerzy – gracze którzy przyszli z Counter Strike'a i nikt im nie powiedział, że Eve jest grą ekonomiczną. Są nieco podobni do dresiarzy i kiboli, z tą różnicą, że użycie klawiszy F1-F8 jest jeszcze prostsze niż sztachet

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #162 dnia: Listopad 15, 2012, 22:45:51 »
Przysięgam, struny głosowe mi wysiądą jak usłyszę, że zaczęliście sobie nawzajem boty (prawdzie, bądź też Bogu ducha winnych raterów ;)) strącać, zamiast gotować się na TEST :D.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Punct

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #163 dnia: Listopad 15, 2012, 23:35:38 »
[admin]Tu Panie zdziebko przesadziłeś. Punkty promocyjne dodane do kartoteki
Doom[/admin]
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 12:06:15 wysłana przez Doom »

Raan Kern

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 863
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raan Kern
  • Korporacja: GBTeam
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #164 dnia: Listopad 15, 2012, 23:37:44 »
Rzekłbym, elegancko się robi ;D
Raan Kern - The Sleepkamper
[GBT] Gang Bang Team


Lanca

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 15, 2012, 23:48:18 »
[admin][cytat usunięty]
Doom[/admin]

Za grosz kultury. Jeśli mnie pamięć nie myli, to jest temat o konflikcie w Eso. A nie kolejne, nudne pierdolenie jak to C0VEN boci i to kłamliwe chuje. Co to? Trudne Sprawy? Sędzia Wesołowska?

Cytując Bogusława Lindę - trolle wy...............!


( :D )
« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 12:07:31 wysłana przez Doom »

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 16, 2012, 00:03:37 »
ha ha ha czadowy topic ;)

na prawdę nie mogę się powstrzymać, muszę to skomentować  >:D

po pierwsze nikogo nie obchodzą wasze wojny, nie odwracajcie kota ogonem, my chcemy waszych botów!

po drugie Xeo twoje wykręty brzmią tak słąbo, że lepiej by było abyś już nic nie mówił, w myśl zasady tylko winny się tłumaczy. To samo się tyczy ogólnie całej loży honorowej covenu. No złapali was za rękę a wy dalej w zaparte...

brzmi to tak:
" ja nie jestem gejem bo to przecież on mi robił laskę a ja go tylko posuwałem"

Moim zdaniem lepiej było zachować twarz i się przyznać. Co wy w ogóle w tych botach złego widzicie, że tak się wypieracie? ja jak bym tylko mógł to bym miał zylion botów chociażby tylko po to by zrobić na złość tym żydkom z CCP.



SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #167 dnia: Listopad 16, 2012, 01:46:39 »
Za grosz kultury. Jeśli mnie pamięć nie myli, to jest temat o konflikcie w Eso. A nie kolejne, nudne pierdolenie jak to C0VEN boci i to kłamliwe chuje. Co to? Trudne Sprawy? Sędzia Wesołowska?


Dobrze powiedziane.

A teraz niech ktoś przyniesie sikawkę i wypłucze gówno z tego wątku.




No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #168 dnia: Listopad 16, 2012, 03:59:25 »
Za grosz kultury. Jeśli mnie pamięć nie myli, to jest temat o konflikcie w Eso. A nie kolejne, nudne pierdolenie jak to C0VEN boci i to kłamliwe chuje. Co to? Trudne Sprawy? Sędzia Wesołowska?

Cytując Bogusława Lindę - trolle wy...............!


( :D )
Dobrze powiedziane.

A teraz niech ktoś przyniesie sikawkę i wypłucze gówno z tego wątku.

ależ co wy? te raporty z wojny są nudne, ponad 3/4 tego to jałowe dwu zdaniowe wpisy o dupie marynie  >:D
 cos tam Cat probowal ale i tak konczylo sie flejmem




W ogóle jestem oburzony! czemu dostałem trzy minusy? przecież te tłumaczenia Xeovara są na prawdę z dupy... gościu "na prędkości" produkuje ścianę tekstu, z której wynika tylko tyle, że ten co go oskarżył miał racje. Zamiast to oląć,  potraktować z uśmieszkiem, albo okazać jaja i się przyznać. Były boty i wuj z tym wyfarmiły tytana i teraz nakurwiamy w eso :)

p.s nie udawajcie, że nagle nastąpiła odmiana i na tym forum nie ma już flejma i trolla? tak nagle udajemy, ze to forum czyta się by dowiedzieć się czegoś o grze???  :)


« Ostatnia zmiana: Listopad 16, 2012, 04:26:39 wysłana przez hidden Q »

Gustav Knuttsen

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #169 dnia: Listopad 16, 2012, 04:59:46 »
Czytałem na the mitami mały artykuł zapowiada się fajnie. Czy mogę przstapic do wiedzm ;) ? Sabatu mam na myśli.

Link do artykułu http://themittani.com/news/esoteria-conflict-c0ven-responds

Good pr

DrackUll

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #170 dnia: Listopad 16, 2012, 06:53:21 »
Kurwa, jaki ty jestes glupi  ;D Ale spoko, masz prawo byc niedorozwiniety, i epatowac tym na forum - tak samo jak ja mam prawo sie z tego smiac.

Ciekawi mnie jak zareaguje na to administracja forum. IMO powinna zareagować dokładnie tak samo jak na ten tekst Puncta(wklejony poniżej) na, który na pewno zareaguje...

Kurwa jakim ty Cat jesteś śmierdzącym hujem, Ale spoko, masz prawo być kurwą i epatować tym na forum - tak samo jak ja mam prawo się z tego śmiać.

Skąd w Was ludzie tyle agresji, nienawiści i braku szacunku? O kulturze już nie wspominam bo uważam, że Polacy są zwyczajnie chamskim narodem.
Totalna degeneracja...

A teraz niech ktoś przyniesie sikawkę i wypłucze gówno z tego wątku.

Niestety całe forum musiałoby zostać "wypłukane".

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #171 dnia: Listopad 16, 2012, 07:00:30 »
Mnie bardzo sie podoba jak jeden wyjezdza z osobista wycieczka (primadonna CAT) i dopiero jak inny uzyje wulgarnego jezyka, by przekazac ta sama tresc tylko dosadniej zostaje wskazany do tablicy :).

Cytuj
W ogóle jestem oburzony! czemu dostałem trzy minusy? przecież te tłumaczenia Xeovara są na prawdę z dupy... gościu "na prędkości" produkuje ścianę tekstu, z której wynika tylko tyle, że ten co go oskarżył miał racje. Zamiast to oląć,  potraktować z uśmieszkiem, albo okazać jaja i się przyznać. Były boty i wuj z tym wyfarmiły tytana i teraz nakurwiamy w eso

Jak sie bedziesz przejmowal - i + na forum o internetowych statkach to osiwiejesz :D.

Prowe

  • Gość
Odp: Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #172 dnia: Listopad 16, 2012, 09:37:28 »
Skąd w Was ludzie tyle agresji, nienawiści i braku szacunku?
Z zazdrości, własnej niemocy, braku wychowania i prawdopodobnie niskiego IQ.




radecz3k

  • Gość
Odp: Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #173 dnia: Listopad 16, 2012, 12:21:50 »
Xeo, chopie, cała ta inwazja to tylko i wyłącznie Twoja wina... altkorpem dla botów zrobiłeś konkurencję dla Pandemików, ci, żeby nie odkryć kart wynajęli Testów, którzy dalej wynajęli Pandemików, żeby ci pozbyli się paskudnej konkurencji w postaci armii Covenowych botów... wszystko jasne i klarowne.
Nie wiem...ale ja na Twoim miejscu bym posypał głowę popiołem i poszedł grać w Tibię....

Szpieg kurde! A mialo sie nie wydac.

radecz3k

  • Gość
Odp: Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #174 dnia: Listopad 16, 2012, 12:23:48 »
Huh ? Garnka to chyba c0venowcy najbardziej wyśmiewali z tego co pamiętam. Strzał w stope :) Zresztą jacy my ja w LFN nie jestem . Nick poprawiłem nazwe korpa też.  Wez se sprawdz . I tak też nie lubie ludzi plujących świętym oburzeniem dlatego właśnie się produkuje. A dowody ? lolololo odcisków palców nie ma ale no weż przestań cytat:

2. Owszem korp który pokazujesz istnieje, ceo jest mój alt i ten korp służył to wynajmowania systemów na zasadach "no questions asked" ludziom o których wiedzieliśmy że bocą.........Dodatkowo pozwalało to zmusić ludzi którzy i tak bocili do trzymania charów poza C0ven,

Jak to nie jest organizowanie bot korpa dla własnego sojuszu to ja nie wiem co nim jest .Co do allegro to wybacz nie jesteśmy w sądzie dowodów twardych nie ma , możemy sie tylko domyślać . Ale jest takie przysłowie kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.Rzucaliście kupą na lewo i prawo to sie nie dziwcie że wam teraz ręce śmierdza :)

Bede to powtarzał aż nie przestaniecie Pany z C0vena udawać świętych. Posypac głowy popiołem i po sprawie . Amen

To gdzie te api?