Autor Wątek: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)  (Przeczytany 63253 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #105 dnia: Listopad 15, 2012, 11:18:38 »
Wydaje mi się że Yarr był od napierdalania, a od kopania jest State War Academy.

I to jest Twój problem?
To trzeba było pogadać z CEO Yarrru i może by dał jakieś pigułki czy co.
Nie wiem czemu weszliśmy do Yarrr and Co, ale nie płakałem z tego powodu ani nikt inny w korporacji nie płakał.
Ba dobrze wspominam ten czas, i akcje w których zdarzało mi się brać udział, pvp, pierwsze mieszkanie w 0.0 od razu na POSie w Scalding Pass, dronkowo i na koniec życie w M-MD3B, pomimo że dla wielu z nas była to głęboka woda, to tylko Ty płaczesz z tego powodu. Ot taka ironia losu.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 15, 2012, 11:20:59 »
A co ta Finlandia wykombinowala?

Poczytaj na Wiki. A tak TL;DR - porównaj historię Finlandii i Polski po 1945 roku i przypomnij sobie z jakiego kraju pochodzi Nokia ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 15, 2012, 11:28:22 »
Poczytaj na Wiki. A tak TL;DR - porównaj historię Finlandii i Polski po 1945 roku i przypomnij sobie z jakiego kraju pochodzi Nokia ;)

Tyle, że ruscy nie mieli cyno

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 15, 2012, 11:36:29 »
No to zamieniacie teraz te dready na supercarriery (wyjdzie gdzieś 6-10, licząc na kolanie) i jak się rozpędzicie na froncie zachodnim to nie sądzę żeby dało się c0ven zatrzymać przed Cloud Ring ;)

Ale poważnie - Xeo pokazuje jak olbrzymia jest dysproporcja sił w Eve.
A myślałem że tobie nie trzeba tłumaczyć że jak się blob zaczyna pętać po podwórku to się stocznie superów zamyka i demontuje a nie rozstawia :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 15, 2012, 11:45:02 »
Poczytaj na Wiki.

Film nawet był - Wojna Zimowa
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 15, 2012, 11:56:34 »
Finowie nie mieli super skilla w tej wojnie, po prostu ruscy puścili swoich na żywioł. Dziwnym trafem połowa zdechła z mrozu, kolejna część potopiła się przejeżdżając przez zamarznięte jeziora (gdzie ktoś przypadkowo podłożył ładunki wybuchowe), ... itp.
Wtopili zylion wojska i w końcu dopięli swego ale straty były okrutne.

U nas po prostu przejechali po ziemi i nara, tym  bardziej że z drugiej strony przejechał ktoś inny :P

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 15, 2012, 12:05:28 »
Malutka i biedna Finlandia zatrzymała potęgę ZSRR, bo "skillem" kontrowali czerwonego "bloba" ;)

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 15, 2012, 12:08:19 »
Finowie nie mieli super skilla w tej wojnie, po prostu ruscy puścili swoich na żywioł. Dziwnym trafem połowa zdechła z mrozu, kolejna część potopiła się przejeżdżając przez zamarznięte jeziora (gdzie ktoś przypadkowo podłożył ładunki wybuchowe), ... itp.
Wtopili zylion wojska i w końcu dopięli swego ale straty były okrutne.

U nas po prostu przejechali po ziemi i nara, tym  bardziej że z drugiej strony przejechał ktoś inny :P

a kolejna część nadziała sie na tego pana: http://pl.wikipedia.org/wiki/Simo_H%C3%A4yh%C3%A4

jeśli mówimy już o historii ;-)

jakby  nie patrzeć to taki sakana wśród finów :D

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 15, 2012, 12:25:46 »
Znaczy skomentowanie czego ?


Od roku czasu słysze żę c0ven nie boci. Okazuje że nie tylko bocił, ale jeszcze jego CEO wiedział o całej całej sprawie i pomagał organizować korp boterski dla wszystkich członków c0ven . A całe mydlenie oczu typu my nie bocimy to nasze alty robią jest poprostu lolkiem.

A o komentarz pytałem dyrków a nie Ciebie drogi Xeo. Tak z ciekawości jak oni to widzą. :)

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 15, 2012, 12:35:15 »
a kolejna część nadziała sie na tego pana: http://pl.wikipedia.org/wiki/Simo_H%C3%A4yh%C3%A4
jeśli mówimy już o historii ;-)
jakby  nie patrzeć to taki sakana wśród finów :D

http://www.youtube.com/watch?v=dpiaMvnk5aI
Lepiej od początku a niecierpliwi od 6 minuty.
Są polskie napisy jak się je włączy.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 15, 2012, 12:39:28 »
Od roku czasu słysze żę c0ven nie boci. Okazuje że nie tylko bocił, ale jeszcze jego CEO wiedział o całej całej sprawie i pomagał organizować korp boterski dla wszystkich członków c0ven . A całe mydlenie oczu typu my nie bocimy to nasze alty robią jest poprostu lolkiem.

A o komentarz pytałem dyrków a nie Ciebie drogi Xeo. Tak z ciekawości jak oni to widzą. :)


http://evewho.com/pilot/Banza

A tak w ogóle to może API? Oczywiście, jeśli chcesz być traktowany poważnie.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 15, 2012, 12:41:48 »
A co ta Finlandia wykombinowala?

Wysyłane z mojego SHOGUN za pomocą Tapatalk 2
Wódkę  ;D
I już wiadomo jak ruskich zatrzymali  ;D
P.S.: Cała ta dyskusja na temat Covenu i botów przypomina mi wypisz wymaluj "dyskusję" na temat Smoleńska... chyba jesteśmy pod tym względem upośledzeni genetycznie, wiecznie trzeba udowadniać że nie jest się wielbłądem.
Prawda jest taka że jest moja prawda, twoja prawda, i gówno prawda.... (występująca najczęściej ze wszystkich prawd)
Nawet jeśli były/są te nieszczęsne boty, to co to zmienia w w tej wojnie?
« Ostatnia zmiana: Listopad 15, 2012, 13:11:59 wysłana przez VonBeerpuszken »
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 15, 2012, 13:03:50 »

http://evewho.com/pilot/Banza

A tak w ogóle to może API? Oczywiście, jeśli chcesz być traktowany poważnie.

Oj tam oj tam. Moje zdanie na temat  bot/c0ven/lfn wypowiedzialem bo mam do tego prawo. Mentalność Kalego u niektórych w C0ven widać na kilometr.
Moje api nie ma tu nic do rzeczy.



Punct

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 15, 2012, 13:19:41 »
Oj, ludzie... czy to naprawdę tak ciężko pomyśleć...

Nie wystarczy mieć "trochę superów", musisz mieć więcej niż przeciwnik. Choćby c0ven miał kasy jak lodu, nie mieliby szans na wystawienie stu superów, bo po prostu nie mają tylu aktywnych ludzi

ale oni bardzo mocno zadbali na przestrzeni lat aby tak było.
przez coven przewinęło się masę ludzi o różnych poglądach, dlaczego wszyscy odeszli?
bo poziomu ruchania w dupę przez coven nie odda statystyka, log czy audyty itd - trzeba było tam być.

papugoz

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 76
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pegasus Duke
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 15, 2012, 13:20:47 »
Cytuj
Oj tam oj tam. Moje zdanie na temat  bot/c0ven/lfn wypowiedzialem bo mam do tego prawo. Mentalność Kalego u niektórych w C0ven widać na kilometr.
Moje api nie ma tu nic do rzeczy.
No tutaj raczej ma, bo skoro oceniasz kogoś (bo uważasz że masz do tego prawo). To ze zwykłej uczciwości mamy prawo oceniać Ciebie, a to nie jest możliwe jako że jesteś Gallem Anonimem.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #120 dnia: Listopad 15, 2012, 13:35:48 »
Od roku czasu słysze żę c0ven nie boci. Okazuje że nie tylko bocił, ale jeszcze jego CEO wiedział o całej całej sprawie i pomagał organizować korp boterski dla wszystkich członków c0ven . A całe mydlenie oczu typu my nie bocimy to nasze alty robią jest poprostu lolkiem.

A o komentarz pytałem dyrków a nie Ciebie drogi Xeo. Tak z ciekawości jak oni to widzą. :)

Ooo, problemy z czytaniem ze zrozumieniem....
Co to wg. Ciebie znaczy "C0ven nie boci"? Co to dokladnie jest C0ven w tym wypadku ? Ja? Osoby pełniące funkcje? Alty należące do ally? Ktokolwiek z tickerem C0ven? Ktokolwiek kto ma chara z tickerem C0ven? Jak pytasz czy decyzja sojuszu była żeby bocić to nie było takiej. Jak pytasz czy piloci w C0ven bocą, to nie, bo jest zakaz. Jak pytasz czy są boty pod kontrolą pilotów w C0ven, nie wiemy, nie mamy inkwizycji w tym temacie. Czyli owszem C0ven nie boci. Czy akceptuje fakt że mogą w C0ven być osoby które mają boty gdzieś indziej, to tak, może tak być. Czy w pewnym momencie ułatwialiśmy im życie - tak. Celowo nie interesowało mnie czyje alty są w MC13, po to żebym mógł teraz z czystym sumieniem, odpowiedzieć takiemu trolowi jak ty, że nie wiem :D

Żeby też nie było wątpliwości - tak jak pisałem osobiście wali mnie to czy ktoś boci czy nie, rolą CCP a nie graczy powinno być pilnowanie żeby się nie dało/nie opłacało, każdy ryzykuje swoim kontem, stąd bardzo nie lubiłem takiego hardkorowego podejścia "botting is evil kill it all". I prawda jest taka że to bardzo gorący temat i każdy ma inne zdanie (coś jak z aborcją czy marihuaną w RL). Osobiście podjąłem decyzje które stawiają nas na pozycji gdzie można nam zarzucić hipokryzję. I nie mam zamiaru unikać za to odpowiedzialności, uważam że to co było zrobione było rozsądnym kompromisem a w praktyce w EVE nie da się utrzymać rentierów jakby się im zabraniało bocenia i polowało na ich pilotów podejrzanych o bocenie pomimo standów.

Poza tym, drogi noname (aka alcie Widgeta lub Ozzyego) bo char który podajesz nie jest twój, a korp który podałeś nie istnieje, więc nawet boisz się przyznać kim jesteś, usilnie próbujesz wbić w C0ven kość niezgody, ciągnąc teraz za języki dyrektorów, z nadzieją że napiszą coś innego i będzie z tego drama... stąd pozostaje mi jedynie życzyć powodzenia w tym temacie oraz zakończyć dyskusje z Twoją osobą.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #121 dnia: Listopad 15, 2012, 13:40:41 »
ale oni bardzo mocno zadbali na przestrzeni lat aby tak było.
przez coven przewinęło się masę ludzi o różnych poglądach, dlaczego wszyscy odeszli?
bo poziomu ruchania w dupę przez coven nie odda statystyka, log czy audyty itd - trzeba było tam być.

Noo, część z tych co odeszła (i przypadkiem wszyscy z tej części to teraz C0ven hejterzy którzy tu postują takie paszkwile) to ludzie którzy próbowali ruchać C0ven w dupę i im się to nie udało.
Ta reszta co odeszła z róznych innych powodów nie ma z nami problemu. I o ile widzę, większość jednak została...... a dużo ludzi do nas wraca czy z korpów, czy z emerytur, ten C0ven nie jest taki zły skoro po latach nadal wracają. A hejters gonna hejt więc go go go Punct:P

Punct

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #122 dnia: Listopad 15, 2012, 13:51:12 »
sugerujesz że probowalem ruchac coven w dupe? no to ciekawe jest dopiero panie sterylny nie paszkwil.
jak będziesz miał flotę dredów i matek to powiedz że wracają.

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #123 dnia: Listopad 15, 2012, 13:54:41 »
To co maja boty  wspolnego z wojną? dla mnie jesli boty i dochody z nich sa uzywane do budowania potegi  aliansu to mnniejsze zlo niz mamienie swoich pilotow CTA  itp  w organizowaniu terenow dla botow z ktorych czerpie glownie  pare osob z ally, sprzedajac isk za rl cash. POD  DLA WSZYSTKICH BOTOW !!

Propaganda botowa jest bardzo chwytliwa w wojnie- zwlaszcza jesli wiekszosc ludzi w aliansie oplaca swoje konta rl cash kupujac od nich plexy. Czuja ze maja misje do spelnienia by ich gra stala sie lepsza :). Nie wazne z CCP powinno sie zajac botami. moze jestem wyjatkiem ale sam chcetnie walczylbym z ally otwarcie przyznajacym sie do bocenia.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #124 dnia: Listopad 15, 2012, 14:02:24 »
Nie wazne z CCP powinno sie zajac botami. moze jestem wyjatkiem ale sam chcetnie walczylbym z ally otwarcie przyznajacym sie do bocenia.

Co do meritum zgoda, ale weź poprawkę na różnicę między aliansem "W dupie mamy czy ktoś boci" a aliansem "Programowo budujemy naszą potęgę na bociarstwie" (Legion/Solarzy) czy też "Bocimy prywatnie, żeby rąbać realną kasę" (dawne Northern Coalition i na bank te corpy w AAA, które się z NC wywodzą - MV czy "bot hirr, bot there").


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #125 dnia: Listopad 15, 2012, 14:18:25 »
Bambollo - kolejny nieistniejący char...  8)

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #126 dnia: Listopad 15, 2012, 14:21:53 »
Bambollo - kolejny nieistniejący char...  8)

dostała Centrala narzędzie do odsiewu takich, jedyne do czego go używa to obrazek "API VERIFIED" :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #127 dnia: Listopad 15, 2012, 14:44:55 »
Ooo, problemy z czytaniem ze zrozumieniem....


Symetria. nie istnieje ? O KURWA ktoś mi korpa ukradł. ;D

eh wracajac do tematu mam nadzieje już ostatni raz .  C0ven to organizacja na czele której stoisz Xeo. To nie pojedyńczy gracze tylko organizacja. Jako szef tej organizacji pomagałeś tworzyć korp dla swoich członków  żeby mogli tam bocić .  . Nie obchodzi mnie że robiłeś to po namowach Ozziego, Widgeta czy Bóg wie kogo tam jeszcze.  Zrobiłeś to wiec Ty i Twoja organizacja jest równie winna jak Oni ( Ozzy , Widget La Mar Angelus...).
Prawde mówiąc  to mam to w głębokim powarzaniu , poprostu drażni mnie to wybielanie się przez członków Twojej organizacji i Ciebie samego. Piszesz ściany tekstu zwalając wszystko na innych wogóle nie ponosząc odpowiedzialności , niczym Donald Tusk w aferze hazardowej.

Ave o7
   

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #128 dnia: Listopad 15, 2012, 14:46:48 »
A ja słyszałem, że na botach Covenu, Sisters of EVE znalazły ślady szminki.
Malinowej.
Są mocne podejrzenia że była to pomadka, ale dokładne analizy będą dostępne dopiero po wiosennym paczu.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #129 dnia: Listopad 15, 2012, 15:06:39 »
Jako dosc mlody gracz ( prawie 1.5roku ) , ciagle przewija sie temat czy to botow C0venowych ,czy to botow LFN'u .. a mi sie wydaje ze w kazdym korpie , znajdzie sie ktos kto kombinuje,nagina zasady mniej lub bardziej oficjalnie - czy to makra ,czy boty, czy rmt ... praktycznie w kazdym z corpow w ktorym bylem , byla przynajmniej jedna "czarna" owieczka .


PS .
Mod powinien juz dawno spuscic w kiblu 90% ostatnich postow ;)  Ja z checia poczytam jak tam sie Polaki bronia ;)

Julius Septimus

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #130 dnia: Listopad 15, 2012, 15:08:58 »
eh wracajac do tematu mam nadzieje już ostatni raz .  C0ven to organizacja na czele której stoisz Xeo. To nie pojedyńczy gracze tylko organizacja. Jako szef tej organizacji pomagałeś tworzyć korp dla swoich członków  żeby mogli tam bocić .  . Nie obchodzi mnie że robiłeś to po namowach Ozziego, Widgeta czy Bóg wie kogo tam jeszcze.  Zrobiłeś to wiec Ty i Twoja organizacja jest równie winna jak Oni ( Ozzy , Widget La Mar Angelus...).
Prawde mówiąc  to mam to w głębokim powarzaniu , poprostu drażni mnie to wybielanie się przez członków Twojej organizacji i Ciebie samego. Piszesz ściany tekstu zwalając wszystko na innych wogóle nie ponosząc odpowiedzialności , niczym Donald Tusk w aferze hazardowej.

Czy ty naprawdę nie rozumiesz, że psa z kulawą nogą nie obchodzi twoje zdanie i twoja opinia?

I nie jest to temat tego wątku.

A wracając do tematu:

http://themittani.com/news/esoteria-conflict-c0ven-responds

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #131 dnia: Listopad 15, 2012, 15:16:31 »
Ja z checia poczytam jak tam sie Polaki bronia ;)

Zdaje się, że jeszcze sie nie bronią. Bo też z tych inteli wynika, że szeregowe Testy to jak niegdysiejsza polska szlachta. Niby bitna i waleczne, ale jak trza było pospolite ruszenie zwołać, to najpierw sie jakies przywileje próbowało na sejmikach wytargować. U Testów to licytacja co piloci za papucie dostana, jak się zapuszczą do Esoterii wtedy i w taki sposób jaki góra bedzie chciała :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #132 dnia: Listopad 15, 2012, 15:24:29 »
Czy ty naprawdę nie rozumiesz, że psa z kulawą nogą nie obchodzi twoje zdanie i twoja opinia?

I nie jest to temat tego wątku.

A wracając do tematu:

http://themittani.com/news/esoteria-conflict-c0ven-responds

ehh  Jak by nie obchodziła to by mi Xeo 2 razy ściany tekstu nie odpisywał. A jak tak naprawde nie chcecie żebym sie tu wypowiadał to mnie do tablicy nie wywołujcie.
Pozdrawiam wszystkich i życze dobrej zabawy w obronie eso.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #133 dnia: Listopad 15, 2012, 15:30:09 »
Zdaje się, że jeszcze sie nie bronią. Bo też z tych inteli wynika, że szeregowe Testy to jak niegdysiejsza polska szlachta. Niby bitna i waleczne, ale jak trza było pospolite ruszenie zwołać, to najpierw sie jakies przywileje próbowało na sejmikach wytargować. U Testów to licytacja co piloci za papucie dostana, jak się zapuszczą do Esoterii wtedy i w taki sposób jaki góra bedzie chciała :P
Imo szeregowy TEST nie chce narazie za bardzo grindować Eso, bo nakręcony jest kampanią nienawiści przeciw -A- i woli tłuc się w HED.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #134 dnia: Listopad 15, 2012, 15:33:53 »
Ej zaraz, ale OSUF było Covenowe chyba.... więc czemu te frendzle piszą że zły Coven atakuje Tribalom struktury?

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #135 dnia: Listopad 15, 2012, 15:43:13 »
Imo szeregowy TEST nie chce narazie za bardzo grindować Eso, bo nakręcony jest kampanią nienawiści przeciw -A- i woli tłuc się w HED.

Tysz prowda. Tym bardziej że w HED strasznie kb puchnie dzięki tym wszystkim ibisom i velatorom wskakującym z hajseka ;)
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #136 dnia: Listopad 15, 2012, 15:58:13 »
Cytuj
Tribal Band, a member of the HBC, won Period Basis for their home in Delve War 2012. This put them in close proximity to Esoteria’s residents. Conflict between the new neighbors began and quickly escalated into structure shooting. Montolio, leader of TEST and the HBC, gave the Esoterians a warning, but they continued shooting TRIBE sov structures.
Coś przegapiłem czy Montolio uważa carriery raciarki z sov struktury?
dostała Centrala narzędzie do odsiewu takich, jedyne do czego go używa to obrazek "API VERIFIED" :P
Xart i Hastra są za liberalni. Ale jak mnie jeszcze trochę poirytują osoby zachowujące się jak pan Banza to wykorzystam paragrafy o doraźnych działaniach i rozszerzę działanie moda tak jak się w tym zagadnieniu pierwotnie umawialiśmy.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Banza

  • Gość
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #137 dnia: Listopad 15, 2012, 16:01:04 »
Xart i Hastra są za liberalni. Ale jak mnie jeszcze trochę poirytują osoby zachowujące się jak pan Banza to wykorzystam paragrafy o doraźnych działaniach i rozszerzę działanie moda tak jak się w tym zagadnieniu pierwotnie umawialiśmy.

haha sam nie masz pan api ver.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #138 dnia: Listopad 15, 2012, 16:05:11 »
Ej zaraz, ale OSUF było Covenowe chyba.... więc czemu te frendzle piszą że zły Coven atakuje Tribalom struktury?

No bo go zajęli i technicznie to my zabijaliśmy ich struktury :P

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Re: Czterdziesta wojna z botami. (było: Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie)
« Odpowiedź #139 dnia: Listopad 15, 2012, 16:08:05 »
Zapytalem wczesniej o SE ale widze ze utopiliscie sie w katastrofie boterskiej. Chyba ewidentnie widac ze boty sa, byly i beda, nie trzeba tego nawet udowadniac bo tak dziala obecnie system ekonomii eve online. Tak jak kiedys gadalem z paroma osobami na tsie dziwne ze po prostu sie tego nie zaakceptuje i uzna :) Jedyne co moze dziwic to dlaczego ich u c0venu tak malo ;p przez to maja za malo superow na wojne ;p

To co z tym SE - zyja jeszcze?;p

PS. system Rook api verified tylko psuje centrale ;p jesli chcecie zrobic kolko wzajemnego lizania sie po wiadomo czym to on do tego skutecznie doprowadzi patrzac po postach Dooma.