Autor Wątek: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie  (Przeczytany 6802 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« dnia: Październik 01, 2012, 18:33:47 »
Skoro nie komentujesz to po co komentujesz?

Ten topik brzmi jak propaganda -a- . Mantra o konczeniu sie iskow, pierdoly i kocopaly. Zaraz bedzie argument w stylu, ale killboard jest zielony tudziez "nie wygrywacie zbyt szybko", a informacje ze zrodel niezaleznych od Waszych to zawsze zla propaganda.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 01, 2012, 18:41:03 »
Ten topik brzmi jak propaganda -a- . Mantra o konczeniu sie iskow, pierdoly i kocopaly. Zaraz bedzie argument w stylu, ale killboard jest zielony tudziez "nie wygrywacie zbyt szybko", a informacje ze zrodel niezaleznych od Waszych to zawsze zla propaganda.

Piszesz, jakbysmy mieli w ogole szanse wygrac z tym blobem, jezeli zdecyduje sie na serio nas zaorac, i jakby nam na tym zalezalo. Bedziemy sie przeciwstawiac, i prawdopodobnie damy nawet kilka ladnych bitek pod cynojammerami, bedziemy sprawiac problemy, i atakowac tam, gdzie beda slabi. Ale nikt tutaj nie prowadzi zadnej propagandy zwyciestwa, za duzo sie naczytales kugu, przewidujesz nawet jakie beda nastepne argumenty zeby sie z czegos tam usprawiedliwiac, mysle ze spedzasz tam zdecydowanie za duzo czasu  ;)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 01, 2012, 18:58:03 »
Piszesz, jakbysmy mieli w ogole szanse wygrac z tym blobem, jezeli zdecyduje sie na serio nas zaorac, i jakby nam na tym zalezalo. Bedziemy sie przeciwstawiac, i prawdopodobnie damy nawet kilka ladnych bitek pod cynojammerami, bedziemy sprawiac problemy, i atakowac tam, gdzie beda slabi. Ale nikt tutaj nie prowadzi zadnej propagandy zwyciestwa, za duzo sie naczytales kugu, przewidujesz nawet jakie beda nastepne argumenty zeby sie z czegos tam usprawiedliwiac, mysle ze spedzasz tam zdecydowanie za duzo czasu  ;)

Nie mysl bo wysuwasz zbedne wnioski. Od lat widze to samo durne podejscie i te same argumenty.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 01, 2012, 19:17:27 »
Nie mysl bo wysuwasz zbedne wnioski. Od lat widze to samo durne podejscie i te same argumenty.

Na samym poczatku zaznaczylem, ze jest to temat dla osob, ktore interesuja sie EVE, graja w ta gre i ciekawi ich, co sie dzieje w jednym z aktualnych hotspotow. Jezeli chcesz sie podzielic wiedza, ze cie ten temat akurat nie interesuje, nie bawi, albo opowiedziec co Twoi "wysoko postawieni koledzy z Goonswarmu lol" sadza na taki czy inny temat, tudziez uzywac wobec rozmowcow ktorzy maja inne zdanie okreslen typu "durne", to moze zaloz sobie odzielny temat w offtopiku. Od lat tu przylazisz szczyczac sie, ze juz nie grasz w EVE, i komentujesz tematy ktore cie ani nie obchodza, ani nie dotycza. Masz jakas obsesje? :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2012, 19:25:44 »
Moj wysoko postawiony kolega z Goonswarmu zginal w Benghazi i byl naprawde dobrym zrodlem wiedzy. Wiem, ze Ty jestes uposledzony socjalnie by zrozumiec pewne elementarne prawa zycia socjalnego i pielegnowania zawartych znajomosci. Dalej nie chce mi sie komentowac, bo znow rzucasz ta sama mantre :).

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2012, 19:39:38 »
Moj wysoko postawiony kolega z Goonswarmu zginal w Benghazi i byl naprawde dobrym zrodlem wiedzy. Wiem, ze Ty jestes uposledzony socjalnie by zrozumiec pewne elementarne prawa zycia socjalnego i pielegnowania zawartych znajomosci. Dalej nie chce mi sie komentowac, bo znow rzucasz ta sama mantre :).

lol, ale co mnie to obchodzi. Akurat siedzialem z nim na Jabberlonie5, wiec byc moze gadalem z nim czesciej od Ciebie, ale jakos nie uwazam go za swojego "kolege", zreszta co to w ogole ma do tematu? W co drugim poscie piszesz, ze nie bedziesz komentowal, ze nawet juz nie skomentujesz, po czym przytaczasz zdanie kogos kto cos napisal na Something Awful albo na Reddicie jako jakas prawde absolutna i objawiona centralowiczom. Wyzywasz ludzi od uposledzonych w temacie o statkach kosmicznych. Twoj "kolega" nigdy sie  wten sposob nie zachowywal, napewno nie bylby z Ciebie dumny, zastanow sie nad soba.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 01, 2012, 19:44:25 »
Moj wysoko postawiony kolega z Goonswarmu zginal w Benghazi i byl naprawde dobrym zrodlem wiedzy.

Żałosny tekst, milordzie. Rozumiem, że w takim razie nie masz już dostępu do insajderskich informacji i w związku z tym Twoja obecność w tym wątku niczego nie wnosi. KKTHXBYE!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 01, 2012, 20:00:57 »
lol, ale co mnie to obchodzi. Akurat siedzialem z nim na Jabberlonie5, wiec byc moze gadalem z nim czesciej od Ciebie

Watpie gralismy w rozne gry razem od 2007 roku, plus dyskutowalismy w D&D na SA. Do tego kontakt na steam, a Ty mi rzucasz jaberleonem lol.

Cytuj
W co drugim poscie piszesz, ze nie bedziesz komentowal, ze nawet juz nie skomentujesz, po czym przytaczasz zdanie kogos kto cos napisal na Something Awful albo na Reddicie jako jakas prawde absolutna i objawiona centralowiczom.

Bo Twoja wizja jest jedyna sluszna przedstawiana centralowiczom, po co ma ktos pisac jezeli spinasz sie jak ktos napisze, ze mieli z Was beke na ircu. Spinasz sie jak ktos powie, ze kazdy medal ma dwie strony i nie zawsze jest tak jak mowisz. Jak, ktos probuje Cie sprostowac to piszesz powtarzajaca sie mantre o konczeniu sie iskow (protip, w przeciagu ostatnich lat to slyszalem juz kilkanascie razy, nawet slynne IT to mowilo).

http://themittani.com/media/hbc-state-alliance-speech

Z 22 wrzesnia, mysle w ciagu ok 9 dni nie stracili 99% swoich assetow, a na poziomie ekonomicznym sie rozwineli. Zaden z nas nie pozna detali ekonomicznych w 100% (Swoja droga wedlug obecnych przeciwnikow HBC, a wczesniej RSF to my zawsze bylismy bankrutami i zawsze nas ktos ratowal z opresji)

Cytuj
Wyzywasz ludzi od uposledzonych w temacie o statkach kosmicznych. Twoj "kolega" nigdy sie  wten sposob nie zachowywal, napewno nie bylby z Ciebie dumny, zastanow sie nad soba.

Vile Rat to nie ja, a dopoki nie przestaniesz sie spinac o to, ze ktos powie co nie zgadza sie z Twoja wizja to bede taki jaki bede.

Żałosny tekst, milordzie. Rozumiem, że w takim razie nie masz już dostępu do insajderskich informacji i w związku z tym Twoja obecność w tym wątku niczego nie wnosi. KKTHXBYE!

Przepraszam, a co w tym zalosnego? Jest duzo trudniej, ale wciaz jest duzo zrodel wieszy.


A ja mam swoja wizje na temat paragon soul, esoterie. Watpie by mieli kogo osadzic na tych dwoch regionach wiec bardziej chodzi o good fightsy.




CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 01, 2012, 20:23:06 »
ale ja sie nie spinam, jezeli masz inne zdanie na temat sytuacji finansowej HBC, to chetnie na ten temat podsykutuje, bo byc moze sie myle. W sumie faktycznie na wiekszych flotach maja refundy, a sytuacja Tribali nie koniecznie musi odzwierciedlac sytuacje w TEST - nie mam dostepu do ich walleta, wiec nic pewnego nie wiem  :D.
Problem w tym, ze ty nie dyskutujesz, tylko zachowujesz sie jak rozwydrzony dzieciak z przerostem internetowego ego chwalacy sie "wysoko postawionymi kolegami w grze o statkach kosmicznych", wiec jak jeszcze zaczynasz uzywac w rozmowie slow takich jak "ograniczony" czy "duren" w stosunku do rozmowcy ktory ma inne zdanie - to wybacz, ale dyskusja z Toba staje sie niemozliwa, i pozostaje tylko robic sobie z Ciebie jaja (co jak widac traktujesz bardzo powaznie :P
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 01, 2012, 20:31:44 »
ale ja sie nie spinam, jezeli masz inne zdanie na temat sytuacji finansowej HBC, to chetnie na ten temat podsykutuje, bo byc moze sie myle. W sumie faktycznie na wiekszych flotach maja refundy, a sytuacja Tribali nie koniecznie musi odzwierciedlac sytuacje w TEST - nie mam dostepu do ich walleta, wiec nic pewnego nie wiem  :D.
Problem w tym, ze ty nie dyskutujesz, tylko zachowujesz sie jak rozwydrzony dzieciak z przerostem internetowego ego chwalacy sie "wysoko postawionymi kolegami w grze o statkach kosmicznych", wiec jak jeszcze zaczynasz uzywac w rozmowie slow takich jak "ograniczony" czy "duren" w stosunku do rozmowcy ktory ma inne zdanie - to wybacz, ale dyskusja z Toba staje sie niemozliwa, i pozostaje tylko robic sobie z Ciebie jaja (co jak widac traktujesz bardzo powaznie :P

Ile razy mam mowic, ze sie nie chwale. Nie ma czym sie chwalic to bo bez sensu. To ze znam ludzi i utrzymuje z nimi kontakt nie znaczy ze sie nimi chwale. Moge jedynie powiedziec i caly czas powtarzam, ze mam de facto pojecie jakies tam o danej sytuacji w dyskusji. Nie uwazam sie za wyrocznie i moge byc w bledzie, ale naprawde jest ciezko przejsc obok tych samych argumentow uzywanych od lat w stosunku do kolejnych sojuszow (Tak jak, ze Goonswarm wciaz lata rifterami i w ogole, ze w 0.0 da sie zyc tylko jak masz 15 mln sp minimum). Taka tania propaganda, ze juz tylko zostaje :rolleyes: bo nawet nie ma o co sie wkurwiac :).


Co do mojego rozwydrzenia, moja znajoma okreslila ze mam agrewsywne poczucie humoru wiec moze to to.

p.s Nie traktuje tego powaznie generalnie, bo to tylko gra.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 02, 2012, 01:24:54 »
naprawde jest ciezko przejsc obok tych samych argumentow uzywanych od lat w stosunku do kolejnych sojuszow (Tak jak, ze Goonswarm wciaz lata rifterami i w ogole, ze w 0.0 da sie zyc tylko jak masz 15 mln sp minimum). Taka tania propaganda, ze juz tylko zostaje :rolleyes: bo nawet nie ma o co sie wkurwiac :).

Nigdzie nie napisalem, ze w null sie da zyc od 15mln sp, musiales mnie z kims pomylic bo my mamy nawet riftery pofitowane dla nubow i aliansowe fity na riftera, i zawsze wszystkich zachecamy do latania rifterem, czy to z Unseen na roamach czy wlasnych poczatkujacych - skautowanie i taklowanie to dla takiego fajna zabawa, i mozna byc pozytecznym we flocie juz po 3 dniach skillowania. Tego ze goonswarm lata w rifterach tez nie napisalem, wiec prosze o jakies inne przyklady "argumentow ktore slyszysz od lat i nie mozesz sluchac obojetnie" - tylko zeby sie to nie skonczylo cytowaniem placzu jakiegos AAA z kugu
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 02, 2012, 07:00:44 »
Nigdzie nie napisalem, ze w null sie da zyc od 15mln sp, musiales mnie z kims pomylic bo my mamy nawet riftery pofitowane dla nubow i aliansowe fity na riftera, i zawsze wszystkich zachecamy do latania rifterem, czy to z Unseen na roamach czy wlasnych poczatkujacych - skautowanie i taklowanie to dla takiego fajna zabawa, i mozna byc pozytecznym we flocie juz po 3 dniach skillowania. Tego ze goonswarm lata w rifterach tez nie napisalem, wiec prosze o jakies inne przyklady "argumentow ktore slyszysz od lat i nie mozesz sluchac obojetnie" - tylko zeby sie to nie skonczylo cytowaniem placzu jakiegos AAA z kugu

To byly stereotypowe przyklady tak jak przyklad, ze juz nie maja isk i w ogole pakuja sie by wrocic do Deklein do cieplego kurwidolka mittaniego.

Cytuj
Da rade. TEST jest rozsmarowane na tylu regionach, ze jak polkna jeszcze jeden to beda musieli znowu szukac kogos, kto go zajmie utrzyma i oplaci - juz szukaja na forach i w grze jakichs naiwnych. W dodatku konczy im sie kasa, ostatnio musieli pozyczac od PL na oplacenie sova. Tribal Band ma dokladnie ta sama sytuacje, z tym ze oni zarabiaja glownie w highsecu, wiec byle wardec zapedza do stacji mission runnerow i zaczyna sie placz. Dlatego kazdy afk bomber w ich raciarni, kazda odcieta nitka do empire, skampiony staging point czy wydok w Jita to powazny cios w ich integralnosc, slabsi po prostu odchodza, morale spada, zaczynaja sie klotnie i spada partycypacja we flotach. Wiec nam, jako slabszym, pozostaja takie nowoczesne srodki pola walki, jak terroryzm, gankowanie, wynajmowanie grieferow, reselling, szpiegostwo i kradzieze, propaganda, prowokacje i dezinformacja. Jezeli do tego raz na jakis czas uda nam sie wygrac jakis timer, tak jak np dzisiaj, to mamy szanse dac im sie we znaki.

Wypisz wymaluj Straszny z 2008/2009, a wszycy wiemy jak sie skonczylo.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 02, 2012, 15:57:34 »
To byly stereotypowe przyklady tak jak przyklad, ze juz nie maja isk i w ogole pakuja sie by wrocic do Deklein do cieplego kurwidolka mittaniego.

To ja poprosze jakis normalny przyklad, a nie "stereotypowy" wymyslony przez Ciebie. No chyba ze po prostu dupisz sobie na centrali, jak zwykle  ;)

Wypisz wymaluj Straszny z 2008/2009, a wszycy wiemy jak sie skonczylo.

Lol ale ja nie wiem o czym mowisz, to jakas prehistoria taka sama jak ta ze byles w 2008 Dyrektorem Do Spraw Tankowania Posow Goonswarmu, nikogo to nie obchodzi i nikt tego nie pamieta. Zyjesz wspomnieniami o Strasznym ktory juz nie gra ze dwa lata, gdybys czasem logowal sie do gry to wiedzialbys, ze od tamtego czasu sporo ruszylo do przodu i sie pozmienialo, ludzie juz nie pamietaja Twoich z nim klotni, nikogo to nie interesuje. Mowimy o tym, co sie dzieje tu i teraz, a ty wyskakujesz z jakimis odniesieniami do 39' roku w temacie, ktory zakladalem z mysla o tym, zeby byl informacyjny, i zeby ludzie ktorzy graja w ta gre i orientuja sie mniej wiecej o co chodzi, mogli powymierniac sie wrazeniami. Dlaczego po prostu nie pojdziesz sobie na forum WoW?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Conanus

  • Gość
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 02, 2012, 16:26:05 »
w temacie, ktory zakladalem z mysla o tym, zeby byl informacyjny, i zeby ludzie ktorzy graja w ta gre i orientuja sie mniej wiecej o co chodzi, mogli powymierniac sie wrazeniami.
Ja dopiero zaczynam grać, nie orientuję się za bardzo w polityce a 0.0 widziałem na razie tylko na filmach. ;)
Ale i tak fajnie poczytać jak się coś dużego dzieje w polskich korporacjach/alliansach. Tak więc thx za relację i keep up the good work.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 02, 2012, 16:39:27 »
To ja poprosze jakis normalny przyklad, a nie "stereotypowy" wymyslony przez Ciebie. No chyba ze po prostu dupisz sobie na centrali, jak zwykle  ;)

Lol ale ja nie wiem o czym mowisz, to jakas prehistoria taka sama jak ta ze byles w 2008 Dyrektorem Do Spraw Tankowania Posow Goonswarmu, nikogo to nie obchodzi i nikt tego nie pamieta. Zyjesz wspomnieniami o Strasznym ktory juz nie gra ze dwa lata, gdybys czasem logowal sie do gry to wiedzialbys, ze od tamtego czasu sporo ruszylo do przodu i sie pozmienialo, ludzie juz nie pamietaja Twoich z nim klotni, nikogo to nie interesuje. Mowimy o tym, co sie dzieje tu i teraz, a ty wyskakujesz z jakimis odniesieniami do 39' roku w temacie, ktory zakladalem z mysla o tym, zeby byl informacyjny, i zeby ludzie ktorzy graja w ta gre i orientuja sie mniej wiecej o co chodzi, mogli powymierniac sie wrazeniami. Dlaczego po prostu nie pojdziesz sobie na forum WoW?

No to jest to o czym dokladnie mowie Ty naprawde nie rozumiesz, ze nie chodzi o to co piszesz tylko jak piszesz. Powtarzasz te same pierdoly co inni powtarzali w 2008 roku, ktore oprocz wartosci kiepskiej propagandy nie wnosza nic naprawde do samego watku. Osoby, ktore maja jakas wiedze z przeciwnego obozu nie chca sie z nia dzielic bo nie widza kompletnie sensu. Wysil sie i oprocz standardowego bla bla bla bla nie maja iskow bla bla bla bla bla blob bla bla bla bla bla bedziemy sie bronic do ostatniego statku bla bla bla.

 Moje granie czy tudziez nie granie nie ma kompletnie znaczenia do jakosci napisanych informacji przez Ciebie. Nie musze sie logowac by zobaczyc, ze wiekszosc sojuszy i ludzi ruszyla do przodu. Chociazby to jak zmieniaja sie sojusze i koalicje w ostatnich kilkulatach, jest wystarczajaco duzo blogow opisujacych to co sie stalo i dlaczego sie stalo. Jednak wedlug Ciebie trzeba placic 15 dolcow co miesiac by sledzic ruchy na mapie w eve i logowac sie na rozne strony zwiazane z eve (nie, nie trzeba).

Zreszta nie mam ochoty juz dalej o tym dyskutowac bo to jest jak grochem o sciane.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 02, 2012, 16:54:30 »
No to jest to o czym dokladnie mowie Ty naprawde nie rozumiesz, ze nie chodzi o to co piszesz tylko jak piszesz. Powtarzasz te same pierdoly co inni powtarzali w 2008 roku, ktore oprocz wartosci kiepskiej propagandy nie wnosza nic naprawde do samego watku.

Twoim zdaniem nie wnosza, moim wnosza. Pozwol, ze pozostane przy swoim zdaniu :)

Osoby, ktore maja jakas wiedze z przeciwnego obozu nie chca sie z nia dzielic bo nie widza kompletnie sensu. Wysil sie

Niestety nie widze tutaj zadnych osob z wrogiego obozu, widze MPP ktorego nie zapraszaja niestety do flot, i Ciebie czyli oboz WoW/Diablo 3, nikt inny sie tu nie wypowiada (moze przez to ze za duzo spamu ;)

Moje granie czy tudziez nie granie nie ma kompletnie znaczenia
To dlaczego gadasz takie bzdury  :D

Zreszta nie mam ochoty juz dalej o tym dyskutowac bo to jest jak grochem o sciane.
Mysle ze trafiles w sedno

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dzisiaj w poludnie byl drugi timer naszego i-Huba w 0suf, mielismy 97 osob na JB, przeciwnik mial 150 i baicil nas strzelajac w strukturki. Nie zdecydowalismy sie wskoczyc, bo mieli wylogowane w systemie supery i tylko na nas czekali. Jak tylko zaorali to wszystko naprawilismy - JB znowu sprawny. Za 2 dni ostatni, decydujacy timer i-huba - jak to przegramy to stracimy pierwszy system.
Stay tuned.
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 02, 2012, 17:02:02 »
Kocie jak nie zauważyłeś to Twoją powiedzmy wymianę opini wywaliłem do flame. Ta ostatnia część tego posta to chyba do rdzennego tematu :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 02, 2012, 18:53:19 »
I tak więcej osób czyta flejm ;p

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 02, 2012, 19:45:44 »
I tak więcej osób czyta flejm ;p

ja nie czytam...zajrzalem bo widzialem ze Ty cos napisales :D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Teretalu

  • Gość
Odp: Flame Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 11, 2012, 10:26:55 »
Flame jest fajny :)