Autor Wątek: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie  (Przeczytany 413211 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #840 dnia: Grudzień 05, 2012, 18:46:07 »
Jedyne statki jakie traci PL to cyno...

Niestety tak wyszło w tej wojnie, ale na początku byliśmy bardzo blisko zabicia tytana, dreada i kilku msów - jednak multiaccounting gości z cybershield (kudos panowie) trochę sfailował i dykty nie utrzymały supersów na czas 2 razy tego samego dnia. Później już nie było okazji, więc zgaduję, że PL wrzuciło wyższy stopień ostrożności.
Cała prawda o moim graniu...


PAwulonek

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 93
    • Zobacz profil
  • Korporacja: GBT
  • Sojusz: c0ven
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #841 dnia: Grudzień 05, 2012, 20:15:38 »
okazje byly w vr 2 sc 2 carriery i co jeszcze ale jak padlo haslo na intelu ze sa to kazdy musial zobaczyc zanim gang sie poskladal i kolesie spier.......

Patyk

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #842 dnia: Grudzień 06, 2012, 01:18:05 »
Pytanie - po cholerę ktoś kupuje coś, co za chwilę może mieć za darmo ?
Jak sie dowiedzialem, ze Xeo sprzedal sov IB za 50 bil to nie moglem przestac sie smiac przez dobra minute ...
Chyba jednak nadal pamietaja, jaki im wpierdal sposcilismy ponad rok temu, jak probowali zajac XWY i po kilku probach nagle "musieli leciec gdzie indziej, bo ich kontrakt tutaj sie juz skonczyl" czy jakos tak ...
Jedno jest pewne - Damage Control to oni maja na level 6 i przynajmniej tech 4 ...

A co to posa w o5y - ta szpilka tam stala juz, jak ja wchodzilem to covenu badac jeszcze w vide ponad 3 lata temu. To, ze akurat ta spadla, to tylko dlatego, ze ktos przyuwazyl, ze byla pernamentnie zamieszkana ...  :P
No a ze kosztowala 2 bil ... Jak ja coven stawial, to byl to jeden z czestych dropow z ratow i kosztowala 10 razy mniej.
Pomijajac fakt, ze ta szpilka byla w Stain a nie Eso ...

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #843 dnia: Grudzień 06, 2012, 07:49:04 »
Zróbcie jakieś podsumowanie całości topicu przed jego zamknięciem(sorry 24 strony mieszaniny faktów z flajmem to za dużo) - jeżeli to faktycznie jest koniec i sprzedaliście Eso.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #844 dnia: Grudzień 06, 2012, 09:09:19 »
Mnie setnie ubawilo jak Shadoo sie zamknal na kugu natychmiast po tym, jak Xeo puscil info, ze sprzedalismy im SOVa. :)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #845 dnia: Grudzień 06, 2012, 12:10:03 »
Mnie setnie ubawilo jak Shadoo sie zamknal na kugu natychmiast po tym, jak Xeo puscil info, ze sprzedalismy im SOVa. :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #846 dnia: Grudzień 06, 2012, 12:20:07 »
Wątku nie ma co zamykać, bo wojna trwa, prawda?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #847 dnia: Grudzień 06, 2012, 13:12:33 »
Wątku nie ma co zamykać, bo wojna trwa, prawda?
Dopiero sie zaczela
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #848 dnia: Grudzień 06, 2012, 13:21:53 »
I dopiero zaczyna się fun. Koniec pierdół z sov-warem, zaczyna się roamowanie i codziennie piłowanie gałęzi na jakiej siedzi przeciwnik.

Zanim jakiś zwolennik bloba przyleci tu, że "lol-roamy"... w przypadku takich kerbirów, którzy obecnie mieszkają w Period, Paragon i Eso, kilka miesięcy "pracy u podstaw" z regularnymi wtopami raciarek i rozwalaniem ich "home defence fleets" może spokojnie doprowadzić takie alianse do failcascade.

Bo żadna liczba supercapsów na standby nie przekona misiaczków, że warto ryzykować "suprise buttsex" w 0.0 w ich ukochanych raciarach, skoro można zarobić trochę mniej we (względnie) bezpiecznym hisecu. Jak się przekroczy próg bólu, to po prostu zwiną manatki i do wrócą mamusi Empire.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #849 dnia: Grudzień 06, 2012, 13:49:45 »
CoVen przenosi sie do Stein na stare śmieci (chyba T8 i okolice), czy planujecie stacjonować bliżej granicy z Eso?

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #850 dnia: Grudzień 06, 2012, 14:15:19 »
CoVen przenosi sie do Stein na stare śmieci (chyba T8 i okolice), czy planujecie stacjonować bliżej granicy z Eso?

C0ven już się przeniósł do Stain. Chyba tydzień już leci od ewakuacji assetów. Co do roamowania Eso to od początku inwazji było takie założenie. Na razie dominują wyprawy do Period Basis i Paragon Soul. Trzeba dać się nowym rezydentom sprowadzić, rozgościć, rozleniwić, czujność uśpić... ;)
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Gapiszon

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #851 dnia: Grudzień 06, 2012, 14:23:03 »
Dopiero sie zaczela

Czwarta Wojna o Esoterię się skończyła.
Potrząsanie epeenami przez co poniektórych jest dość zabawne - C0ven nie miał szans jej wygrać, przegrał (w niezłym stylu, nie tracąc w głupi sposób JFów itp) - ale przegrał. Move on, adapt, come back.

Ew. dalsze działania partyzanckie czy Piąta Wojna Wyzwoleńcza Ezoterii zasługują na inny wątek.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #852 dnia: Grudzień 06, 2012, 14:25:28 »
I dopiero zaczyna się fun. Koniec pierdół z sov-warem, zaczyna się roamowanie i codziennie piłowanie gałęzi na jakiej siedzi przeciwnik.

Zanim jakiś zwolennik bloba przyleci tu, że "lol-roamy"... w przypadku takich kerbirów, którzy obecnie mieszkają w Period, Paragon i Eso, kilka miesięcy "pracy u podstaw" z regularnymi wtopami raciarek i rozwalaniem ich "home defence fleets" może spokojnie doprowadzić takie alianse do failcascade.

Bo żadna liczba supercapsów na standby nie przekona misiaczków, że warto ryzykować "suprise buttsex" w 0.0 w ich ukochanych raciarach, skoro można zarobić trochę mniej we (względnie) bezpiecznym hisecu. Jak się przekroczy próg bólu, to po prostu zwiną manatki i do wrócą mamusi Empire.
Tak zabiliśmy ESG. Dorzuciłbym do listy jeszcze kampanię avoxu i kilka Dickstarów w kluczowych systemach. Nic tak nie wkurwia sov-holderów jak obce POSy w ich systemach.

EDIT: Optymalne avoxowanie zakłada zabijanie raciarek peta, ale kluczowe jest z mordowanie żydków overlorda. Po trzech tygodniach codziennego avoxu, beary z sojuszu matki tak znienawidzą pety, że sami ich zresetują.

Punct

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #853 dnia: Grudzień 06, 2012, 14:52:49 »
Czwarta Wojna o Esoterię się skończyła.
Potrząsanie epeenami przez co poniektórych jest dość zabawne - C0ven nie miał szans jej wygrać, przegrał (w niezłym stylu, nie tracąc w głupi sposób JFów itp) - ale przegrał. Move on, adapt, come back.
Ew. dalsze działania partyzanckie czy Piąta Wojna Wyzwoleńcza Ezoterii zasługują na inny wątek.

oni wdupiają jf`y w trakcie pokoju nie wojny
Walczcie walczcie o wallet xeo bo obecnie nie ma już co sprzedać a wallet musi mrygać, naganiacze i lokalni gebelsi już zaczeli swoją pracę.  :D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #854 dnia: Grudzień 06, 2012, 15:47:46 »
@Punkt z ciekawości nie znudziło Ci się jeszcze to jojczenie?
Swoją drogą chyba starasz się uzyskać jak najwięcej punktów na minusie ];)

Dagund

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 136
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dagund
  • Korporacja: Koza z piekła
  • Sojusz: Amarr Empire
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #855 dnia: Grudzień 06, 2012, 16:25:06 »
Punct, skończ z tą mową nienawiści. Jad z Twojego posta spryskał mi monitor i jest do wyrzucenia.
Prośba do moda - możecie go w końcu zbanować i dać odetchnąć normalnym czytelnikom?

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #856 dnia: Grudzień 06, 2012, 16:31:33 »
@Herezja
Jabolexa już chyba i tak nie przeżyje.

@Dagund
No bez przesady można go uznać za charakterystyczny centralowy byt wlewający odrobinę błotka do centralowej kąpieli. Nie wiem czy bez niego Centrala byłaby tym samym. Poza tym jak się go zbanuje to pewnie pojawi się jeszcze więcej głosów w stylu "centrala to propagandowe forum C0venu, bo zbanowali jednego z naczelnych flamerów antyC0venowych".
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #857 dnia: Grudzień 06, 2012, 16:50:05 »
.....bo zbanowali jednego z naczelnych flamerów antyC0venowych".

Patrzac po stylu pisania i ilosci zalu ktory z siebie wylewa ,to nie flamer antyC0venowy tylko ofiara brutalnego zbiorowego gwaltu :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #858 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:00:00 »
można go uznać za charakterystyczny centralowy byt

Tak mi się to skojarzyło z Pokrakiem z "Pulp Fiction"



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #859 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:10:44 »
No bez przesady można go uznać za charakterystyczny centralowy byt wlewający odrobinę błotka do centralowej kąpieli.

Innymi słowy- od-byt :]

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #860 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:12:04 »
Innymi słowy- od-byt :]

miałem właśnie to napisać xD

Punct

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #861 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:16:42 »
to wy powinniście bana dostać w świetle nowych zasad - ja sie do nikogo osobiście nie przypierdalam.
a mowa nienawiści to żeś z końca pleców wytrzasną sobie koleś - to są czyste fakty.

Goomich

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #862 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:18:43 »
to są czyste fakty.

Nazwiska! Miejsca! Daty!

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #863 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:18:55 »
Poparte jakimi faktami?

Punct

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #864 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:27:49 »
na początek to bany dla tych co nie przestrzegaja zasad ktore sami ustalali. - cyk
ciekawe czy dostana czy czlowiek jakis cyrk musi zrobic zeby sie upomniec o swoje.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #865 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:31:20 »
Mało cyrku który tu robisz? Będziesz robił jeszcze większy?

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #866 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:31:30 »
No wiesz, ostatnie zasady o ile mi wiadomo wprowadziły swego rodzaju zbiorowe lincze w postaci plusów i minusów do postów - a według tego to twoje wypowiedzi są najmniej wartościowe, poza tym jeżeli ktoś ci strasznie mocno przeszkadza możesz go zareportować.
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #867 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:43:12 »
na początek to bany dla tych co nie przestrzegaja zasad ktore sami ustalali. - cyk
ciekawe czy dostana czy czlowiek jakis cyrk musi zrobic zeby sie upomniec o swoje.

To moze - dla odmiany - zrob jakis cyrk  8)

Czwarta Wojna o Esoterię się skończyła.
Potrząsanie epeenami przez co poniektórych jest dość zabawne - C0ven nie miał szans jej wygrać, przegrał (w niezłym stylu, nie tracąc w głupi sposób JFów itp) - ale przegrał. Move on, adapt, come back.
C0ven przegral wojne w momencie, w ktorym PL zdecydowalo o tym, aby ja nam odebrac - to byla tylko kwestia czasu, i tego czy oddamy ja w zlym czy dobrym stylu. W momencie w ktorym bylo to samo TEST/RAIDEN/INIT/UNCLAIMED/OOS/WALLTREIPERS/LI3 bylismy jeszcze zdecydowani zeby walczyc, zwlaszcza jak Shadoo oglosil regroup do Dronkowa. W momencie w ktorym zdecydowali sie jednak wrocic, bo sie okazalo ze bez ciagnika w postaci PL inwazja kuleje i bylismy w stanie resetowac timery w naszym primeTZ, wiedzielismy ze to koniec, bo takiego bloba nic nie jest w stanie przebic, a juz napewno nie malutki coven. W kazdym razie dla nas wojna sie dopiero rozpoczela, i nie skonczy sie dopoki te alianse ktore sie tam osiedlily sie nie wyprowadza. Howgh.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 17:49:30 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #868 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:45:03 »
to wy powinniście bana dostać w świetle nowych zasad - ja sie do nikogo osobiście nie przypierdalam.
a mowa nienawiści to żeś z końca pleców wytrzasną sobie koleś - to są czyste fakty.

Co któryś post przypierdalasz się do mnie osobiście. I zarzucasz mi (bez podawania faktów) rzeczy których nie robiłem, nie robię i robić nie będę. Raz czy dwa zmarnowałem czas na odpisywanie merytoryczne i konkretne na twoje hejterskie słowotoki i mi się znudziło. Teraz tylko z politowaniem czytam jak bredzisz....

PS. Zmień sobie nazwę korpa/sojusz albo nicka, bo coś tu jest nieprawdziwe....

Punct

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #869 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:54:23 »
pokaż mi gdzie obraziłem cie personalnie?
np. napisałem xeo to xxx, albo niewydarzony odbyt?

ja cie raczej podziwiam ze umiesz ludzi tak w h robic - jesteś moim mistrzem

[admin]Poziom wulgaryzmów w Twoich postach (ale też kilku innych osób) zaczyna mnie powoli drażnić. Beware, albo zamknę teatrzyk. X.[/admin]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2012, 18:58:41 wysłana przez Xarthias »

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #870 dnia: Grudzień 06, 2012, 17:59:59 »
pokaż mi gdzie obraziłem cie personalnie?
np. napisałem xeo to huj, albo niewydarzony odbyt?

ja cie raczej podziwiam ze umiesz ludzi tak w h robic - jesteś moim mistrzem

quoting dis

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #871 dnia: Grudzień 06, 2012, 18:00:45 »
@Herezja
Jabolexa już chyba i tak nie przeżyje.

Ja mam Theronth'a, on "odpowiednio oznacza" każdy mój post.
Więc nikt mnie nie przebije.  :)
Dopóki będę cokolwiek pisał...

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #872 dnia: Grudzień 06, 2012, 18:02:13 »
PS. Zmień sobie nazwę korpa/sojusz albo nicka, bo coś tu jest nieprawdziwe....

API nie wypełnił, ale korp istnieje -> http://evemaps.dotlan.net/corp/Shadow-Kill (sprawdź opis).

Wygląda na uczciwego trolla (w przeciwieństwie do trolli anonimowych).

 


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #873 dnia: Grudzień 06, 2012, 18:11:41 »
[admin]Mam poprosić Cola'a żeby zrobił z wami porządek, czy sami sie uspokoicie? Jest dział na flejmy? Jest. Jest temat w flejmach o wojnie w Eso? Jest. Jest brak ograniczeń do pisania we flame? Puki co jest. To dlaczego do ciężkiej cholery nie korzystacie z tych praw i przywilejów o które wyliście, tylko robicie chlew w temacie dyskusyjnym?
Ostanie ostrzeżenie. Jak nie będziecie grzeczni to... poproszę Soulscream'a o wzięcie pod opiekę moderacyjną KSOD i FW



PS
Jeśli Punct pijesz do mnie z robieniem porządku to sugeruję żebyś przestał, raz że nie masz wglądu w logi moderacyjne i nie wiesz co kto kiedy i jak pacyfikuje, dwa że domaganie się interwencji modów podczas gdy samemu się jest katalizatorem sporej ilości interwencji moderatorskich trąci z lekka hipokryzją[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Banza

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #874 dnia: Grudzień 06, 2012, 18:14:46 »

Wygląda na uczciwego trolla (w przeciwieństwie do trolli anonimowych).


Mam nadzieje że to nie było o mnie . Ja istnieje na prawde oto ja !!!!! http://m.eskimi.com/banza1