Autor Wątek: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie  (Przeczytany 420545 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #595 dnia: Listopad 28, 2012, 21:07:06 »
Ale tak szczerze, co Raidenowi przeszkadza zlapac za jaja to co najlepsze w eve, przeniesc sie w poblize npc/low i poresetowac ta bande retardow.. Sojuszowi takiemu jak Wasz moze wyjsc to tylko na zdrowie. Pozbylibyscie sie scierwa i wrociliby wartosciowi emeryci. No chyba ze Raiden od zawsze gromadzil i win button pusherow.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gapiszon

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #596 dnia: Listopad 28, 2012, 21:20:37 »
Realizm.

Myślenie "gdyby całe EVE przestało się grupować tylko walczyło każdy z każdym" jest, może i piękną, ale utopią.

@SokoleOko

Nie widzę hipokryzji w tym co piszę - EVE się zmienił, liczą się dwa bloki.

Z dwóch bloków GSF nie cierpię, więc HBC jest jedyną realną opcją.
Tak, HBC i GSF są póki co blue. Nie, GSF nie jest blue do Raiden.


Kibicuję C0venowi jako rodakom, ale uważam że - o ile to nie ma być tylko bohaterska porażka - bez sojuszy nie da się tego wygrać.

Nie zgadzacie się z tym - wasze prawo. Może Wy macie rację, a ja się mylę.

Powodzenia.


@GlassCutter
Mogę tylko odpowiedzieć z pozycji szeregowego membera którym jestem - wydaje mi się, że emerytów już nic nie obudzi.
Raiden. stracił parę kluczowych koroporacji parę miesięcy temu. Potrzebna jest świeża krew.
Wydaje mi się że główną motywacją jest odbudowa siły - zarówno ilości członków jak i "wypasienia" ich do poziomu przynajmniej capitali.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #597 dnia: Listopad 28, 2012, 21:26:33 »
Zwycięstwo za każdą cenę to żadne zwycięstwo. Ciekawe, co będą te wasze wypasione capitale robić jak nikt nie będzie się z wami strzelał  ::)

Edit:
http://kb.raidenalliance.net/?a=kill_related&kll_id=89687
dumna flota Raiden o wielkich jajach znowu w akcji jak widzę :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 28, 2012, 21:38:21 wysłana przez Tooten »

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #598 dnia: Listopad 28, 2012, 21:43:57 »
Realizm? Potem jeszcze sugerujesz ze goonsy beda prowadzic wojne z alt ally.. Wiesz co, mi juz wystarczy czytania Twoich wypowiedzi.Moge Ci tylko doradzic to: przestan pierdzielic ze nic juz nie ma sensu. Wasnie Wy i wam podobne ally resetujac wszystkich moglibyscie ostro namieszac. Ale nie, wolicie postszelac do strukturek, moze Mittani pozwoli wynajac kilka systemow...
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #599 dnia: Listopad 28, 2012, 21:44:08 »
...
Nie widzę hipokryzji w tym co piszę - EVE się zmienił, liczą się dwa bloki.

Z dwóch bloków GSF nie cierpię, więc HBC jest jedyną realną opcją.
Tak, HBC i GSF są póki co blue. Nie, GSF nie jest blue do Raiden.
...

Hipokryzją jest to, że te dwa bloki trzymają się za siurki i są splusowane, jeśli nie formalnie to nieformalnie. Tak jest od dawna. Raiden też "ma plusa", a jeśli chcesz sprawdzić empirycznie czy wasz teoretyczny "brak plusa" działa to zacznijcie bić Goonów :P.

Nie będzie żadnej wojny w Eve bo te największe bloki po prostu trzymają ze sobą i w życiu się nie zaatakują bo to popsuło by im iskowy interes.

Edit - w sumie to Raiden jest teraz takim Tribal Band tylko z tradycjami. Różnica jest taka, że mają supery z dawnych czasów a tak samo dostają space od wielkiego brata-blooba.

Gapiszon

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #600 dnia: Listopad 28, 2012, 21:53:04 »
Zwycięstwo za każdą cenę to żadne zwycięstwo. Ciekawe, co będą te wasze wypasione capitale robić jak nikt nie będzie się z wami strzelał  ::)

Edit:
http://kb.raidenalliance.net/?a=kill_related&kll_id=89687
dumna flota Raiden o wielkich jajach znowu w akcji jak widzę :)

A jak przewiniesz w dół, to zobaczysz takie małe czerwone - mój zestrzelony dictor :)

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #601 dnia: Listopad 28, 2012, 22:00:43 »
A jak przewiniesz w dół, to zobaczysz takie małe czerwone - mój zestrzelony dictor :)

Ciekawe jak się nazywa main (który to podobno od dawna siedzi w Raidenach). Bo ta postać jest świeża jak szczawik na wiosnę.  http://kb.raidenalliance.net/?a=pilot_detail&plt_id=60607

Gapiszon

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #602 dnia: Listopad 28, 2012, 22:01:50 »
Sprawdź w EVE historię maina.


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #603 dnia: Listopad 28, 2012, 22:10:40 »
@SokoleOko

Nie widzę hipokryzji w tym co piszę - EVE się zmienił, liczą się dwa bloki.

Z dwóch bloków GSF nie cierpię, więc HBC jest jedyną realną opcją.
Tak, HBC i GSF są póki co blue. Nie, GSF nie jest blue do Raiden.

Chodziło mi raczej o to, że masz trafną ocenę sytuacji politycznej i mechaniki sov, a jednocześnie sam przyczyniasz się do niej latając ze swoim aliansem.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #604 dnia: Listopad 28, 2012, 22:11:36 »
Bez znaczenia kto ile gdzie był. Fakty są faktami, niedługo zaorzecie nas, zaorzecie -A-, Solary nie mają z blobem szans, więc i oni znikną. I co? W kogo strzelać będą Twoi świeży, dorobieni ludzie? Milicję w low secu?  ;D

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #605 dnia: Listopad 28, 2012, 22:14:19 »
Wyjaśnijmy sobie. Kolega @Azaqui może mieć kilka kont. Ta postać zaczęła walczyć niedawno dodatkowo nic nie wiadomo o niej. Tym samym zastanawiającym jest jedno.
Czy pomysł kolegi @SokoleOko odnośnie aktywnych kont i możliwości ich sprawdzania ma jakiekolwiek znaczenie.

ps. Co do strzelania. CCP po prostu wszystko zresetuje i taka będzie puenta tej historyjki. Bo lepiej jeśli pójdzie jakaś liczba graczy z bloba, który nie ma z kim walczyć niż większość ogólna graczy.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #606 dnia: Listopad 28, 2012, 22:24:57 »
Znaczy co zresetuje?
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #607 dnia: Listopad 28, 2012, 22:31:36 »
CCP nie nerfi superów, bo się boi że im gracze rage-quitną, a co dopiero reset. A zresztą, choćby i reset. Po 3 miesiącach bylibyśmy w punkcie wyjścia.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #608 dnia: Listopad 28, 2012, 22:32:46 »
Bardzo przesadzacie z tą przewagą 2 bloków nad resztą EVE. Powierzchnia sova to nie to samo co siła militarna. Nie przesądzałbym też zaorania Solarów. Niedługo powinni otrzymać znaczące posiłki. Wojny to niedługo zaczną wybuchać, a nie zanikać jak niektórzy z was sugerują.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Gapiszon

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #609 dnia: Listopad 28, 2012, 22:34:38 »
@Tooten - ale właśnie o to mi chodzi - GSF i HBC będą ze sobą walczyć, prędzej czy później. Z nudów. Bo po co zarabiać ISKi jak nie ma ich na co wydać?


@SokoleOko - hipokryzją by było gdybym robił coś, co moim zdaniem jest walką z wiatrakami. Co nie znaczy że cieszę się z tego, że EVE tak wygląda. I nie, nie wierzę w "jeżeli wszyscy by zmienili swoje myślenie i nie robili tak jak ty". Ludzie są ludźmi, i nie zmienią swojego myślenia. To se ne vrâti. Nastał czas power blocków. Czy wolałbym żeby to Raiden założył nowy a nie dołączał się do HBC? Jasne! Czy jako szeregowy member mam na to wpływ? Żadnego.

@Herezja - a w 3 minucie słychać wybuch :) Nie wiem co moja przeszłość ma do tej dyskusji, ale jeżeli Ci to nie daje spokoju - od dawien dawna byłem członkiem Destructive Influence, zawiesiłem subskrypcję trochę ponad rok temu, kiedy wróciłem - większość moich znajomych odeszła z DICE. założyła Spricer i przyłączyła się do Raiden.


Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #610 dnia: Listopad 28, 2012, 22:38:32 »
@Tooten - ale właśnie o to mi chodzi - GSF i HBC będą ze sobą walczyć, prędzej czy później. Z nudów. Bo po co zarabiać ISKi jak nie ma ich na co wydać?

Żeby mieć szczęśliwy carebear land? A po cichu robić to co robiło stare NC, czyli puszczać na ebayu?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #611 dnia: Listopad 28, 2012, 22:40:34 »
@SokoleOko - hipokryzją by było gdybym robił coś, co moim zdaniem jest walką z wiatrakami. Co nie znaczy że cieszę się z tego, że EVE tak wygląda. I nie, nie wierzę w "jeżeli wszyscy by zmienili swoje myślenie i nie robili tak jak ty". Ludzie są ludźmi, i nie zmienią swojego myślenia. To se ne vrâti. Nastał czas power blocków. Czy wolałbym żeby to Raiden założył nowy a nie dołączał się do HBC? Jasne! Czy jako szeregowy member mam na to wpływ? Żadnego

A krwią podpisałeś cyrograf z blobem?

Popatrz na mnie - nie znoszę bloba, gardzę sov-warem, rzygam blue listami. Więc zamiast tkwić w NCDOT (wartym tyle co Raiden) znalazłem sobie niszę, gdzie kicham na to wszystko i mam fun.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gapiszon

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #612 dnia: Listopad 28, 2012, 23:02:48 »
Jedną z rzeczy które cenię w EVE jest to, że nie próbuje sztucznie ograniczać i balansować graczy.

Tu nie ma 5 vs 5 jak w League of Legends, albo 64 na 64 jak w Battlefieldzie.

Dzięki temu (i ilości graczy) EVE zachowuje się jak miniatura naszego świata - czy to jeżeli chodzi o zachowanie rynku, politykę, czy wojnę. A w naszym świecie działa to tak, że siła lgnie do siły a pieniądz do pieniądza. Ludzie sie łączą - w państwa, sojusze, NATO itd.

To co się dzieje teraz przypomina mi dziki zachód u schyłku - fajnie było jak każdy miał swoją bandę, można było napaść na pociąg czy podpalić miejscowego szeryfa.
A teraz co? Przyszło wojsko, przyszło FBI, i wyłapują kolejne bandy jak kocięta do wora.
Aż w końcu powieszą ostatniego pistolero.

I co, i zapanuje spokój i dobrobyt?

Ludzie tak nie działają :)
Zaczną się wewnętrzne spory, walka o władzę - aż w końcu to wszystko się rozsypie - jak każde imperium.


SokoleOko, szczere pytanie - czy wierzysz w to, że wygrasz? Czy też robisz to, by zginąć bohatersko za symbol tego, czym Twoim zdaniem powinien być EVE?



Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #613 dnia: Listopad 28, 2012, 23:16:15 »
Cytuj
Jedną z rzeczy które cenię w EVE jest to, że nie próbuje sztucznie ograniczać i balansować graczy.
Tu się to odbywa subtelniej i w innej skali. Np pod taki sztuczny "balans" podciągnąłbym zmiany w high tech moonach, a konkretniej zmiany w zapotrzebowaniu na technet

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dziobak

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 100
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dziobak
  • Korporacja: Stado
  • Sojusz: Ptaki
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #614 dnia: Listopad 28, 2012, 23:20:17 »
Cześć Cześć
oczywiście kibicuje Covenowi ofcors :)
tak sobie skrobne, nie mam zbyt dużego obeznania w sow zabawie, mam nadzieje że nikogo nie zdrażnie
czy isnieje jakaś szansa że ktoś się zrekrutuje do tych blob bloków  i im poreprocesuje te tytki i supery albo czy jest to opłacalne?
albo czy istnieje zagrożenie że jak wygrają eve to i tak zoflajnują konta bo nie będą miały co te capsle robić?
albo czy następstwem tego nie będzie partyzantka corpów ceniąca sobie isk efesensy a nie sova i czy z braku mięska do jedzenia caps bloki zaczną chudnąć na efiszęsi?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #615 dnia: Listopad 28, 2012, 23:24:29 »
SokoleOko, szczere pytanie - czy wierzysz w to, że wygrasz? Czy też robisz to, by zginąć bohatersko za symbol tego, czym Twoim zdaniem powinien być EVE?

Nie mam ambicji zmieniać Eve. Każdy dzień w którym mam fun z grania jest dla mnie zwycięstwem. I - co ważne - nie muszę nikomu lizać dupy, płacić za teren czy mieć jakichkolwiek blue. Loguję się i jak wilk patrzę na te 40 tys. owiec na serwerze, zastanawiając się którą by tu dziś zakąsić ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gapiszon

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #616 dnia: Listopad 28, 2012, 23:27:47 »
@Doom: Uważasz, że CCP ogarnia konsekwencje takich zmian?

Mi się wydaje, że to jest już układ o tylu stopniach swobody i tak dużej nieprzewidywalności, że oni nie są w stanie nad tym zapanować nawet gdyby chcieli...

Co zresztą moim zdaniem sie na nich zemści, bo w momencie w którym 0.0 przejdą w totalną stabilizację (że tak sobie pożyczę od Kultu) nagle stracą większość graczy.

 Mam wrażenie że EVE to już taki autobus bez kierownicy - ktoś tam jeszcze włączy wycieraczki czy radio, ale nad kierunkiem jazdy nie panuje już nikt. Oddali w ręce graczy sandboxa, a gracze zamienili go w kuwetę.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #617 dnia: Listopad 28, 2012, 23:36:30 »
Jedną z rzeczy które cenię w EVE jest to, że nie próbuje sztucznie ograniczać i balansować graczy.
...

No właśnie wszystko co wartościowe - kraniki z darmową kasą - znajdują się na północy. Nikt kto jest w to zamieszany nie podniesie ręki na kurę znoszącą złote jaja bo tak jak napisał Tooten - eBay się sam iskami nie zapełni. Być może właśnie są ostatnie czasy dobrego popytu na iski więc wszyscy biegną do koryta. Jakiś czas temu podobną z dupy kasę miało dronkowo lecz została im zabrana.

Na razie wszystko zmierza ku Farmville w kosmosie, gdzie co jakiś czas jakiś nieznany sprawca komuś zgwałci kozę na polu. To będzie cała adrenalina.

BTW - Solarzy nic nie znaczą jeśli rzuci się na nich całe TEST z rolnikami, Goonsy, PL i inne takie mniejsze jak np. Raideni.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #618 dnia: Listopad 28, 2012, 23:37:33 »
Nie mam ambicji zmieniać Eve. Każdy dzień w którym mam fun z grania jest dla mnie zwycięstwem. I - co ważne - nie muszę nikomu lizać dupy, płacić za teren czy mieć jakichkolwiek blue. Loguję się i jak wilk patrzę na te 40 tys. owiec na serwerze, zastanawiając się którą by tu dziś zakąsić ;)

Widzisz, dla niektórych zastrzelenie tysiąca ratów dziennie, zgankowanie z matkami paru niefortunnych bsów i usłyszenie od overlorda "nie jesteś petem, bo bardzo cię szanuję" to szczyt ambicji w EVE. No, i opcja ponarzekania, że nikt nic nie zmienia, a jak inni nie zmieniają to  po co ja mam robić. W końcu będzie przecież wielka wojna z superwrogiem (jak już, to dla zasady, bo w końcu niczym się ode mnie nie różnią).

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #619 dnia: Listopad 28, 2012, 23:37:47 »
Wszystko co jest potrzebne to zmiana mechaniki sova. I jeszcze nerf ISK-printing machine jakim jest moon mining.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gapiszon

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #620 dnia: Listopad 28, 2012, 23:44:19 »
This ^^

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #621 dnia: Listopad 28, 2012, 23:55:11 »
A ja ciągle uważam, że para jaj bardziej by się niektórym przydała. Z taką przewagą jaką teraz mają niektóre sojusze nie ma znaczenia jakie zmiany CCP wprowadzi.

Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #622 dnia: Listopad 29, 2012, 00:03:07 »
BTW - Solarzy nic nie znaczą jeśli rzuci się na nich całe TEST z rolnikami, Goonsy, PL i inne takie mniejsze jak np. Raideni.

Nie rozpowszechniajmy fałszywych informacji. To napędza tylko gadanie o chińskim serwerze, końcu 0.0 itd. Solarzy nie są osamotnieni w swojej walce. Nie wiem dlaczego ignorujecie fakt, że Solarzy mają NIP z CFC . Część CFC ma zamiar polecieć na pomoc Solarom. HBC, N3 i NCC chce Solarów zaorać. N3 i NCC orają Solarów tylko dlatego, że ci sprzymierzyli się z CFC.
1. Jeżeli Goonsi wyślą swoje siły na południe, ale nie po to, żeby pomóc Solaram tylko po to, żeby ich zdradzić i wesprzeć TESTów to Solarzy (i ich koledzy -A-), N3 i NCC natychmiast połączą siły. Słabi wcale by nie byli. Zwykłe timery POSów gromadzą zazwyczaj 1000 ludzi z tych koalicji. Na CTA wystawialiby podobne liczby jak CFC/HBC. Capitali też im nie brak. Dodatkowo dochodzą jeszcze totalnie wymieszane standy sojuszy wchodzących w skład każdej z tych koalicji. W razie nieprzewidzianej wojny większość z dzisiejszych koalicji zacznie się rozłamywać.
2. Jeżeli Goonsi przylecą ratować Solarów na poważnie to wojna między CFC a HBC stanie się faktem.

0.0 nie miało takich zawirowań od dawna. Zawsze był jakiś 1 wielki, zły sojusz na który rzucali się wszyscy. Teraz cały aktualny układ sił jest bardzo delikatny i wrażliwy.
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Ghostden

  • Gość
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #623 dnia: Listopad 29, 2012, 00:26:10 »
@Doom: Uważasz, że CCP ogarnia konsekwencje takich zmian?


Błędne rozumowanie. Poczytaj topic przed wprowadzeniem technetium. Ludzie pisali o całkowitej dominacji tachnium, że będzie jeszcze gorzej niż z r64. I teraz sugerowanie, że CCP nie ogarnia.... wolę jednak myśleć że to jest wał

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #624 dnia: Listopad 29, 2012, 00:40:11 »
Bo to był wał  >:D

Co to jest N3 i NCC?
Cała prawda o moim graniu...


Bloders

  • Emeryt ;)
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Po Prostu Bloders
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Moja Nowa
  • Korporacja: The Scope
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #625 dnia: Listopad 29, 2012, 00:53:41 »
Ciekawe czy mikołaj przyniesie więcej matek i tytanów :)


Tylio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 142
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tylio
  • Korporacja: Burning Napalm
  • Sojusz: Northern Coalition.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #626 dnia: Listopad 29, 2012, 01:15:00 »
NCC (Neo Curse Coalition) - RED Alliance, Gypsy Band, The Unthinkables, WHY so Seri0Us The Gorgon Empire, DarkspawnDOT i jakieś mniejsze sojusze.
N3 (od pierwszych liter 3 największych sojuszy w bloku) - Nulli Secunda, Northern Coalition., Nexus Fleet, Pangu Coalition, The Kadeshi, HUN Reloaded, Mildly Intoxicated

NCC i N3 dogadały się i współpracują w biciu Solarów, po ich pokonaniu reset. TESTy przylatywały bić Solarów tylko dlatego, że -A- im pomagało. Jak -A- uciekło już z grida to bili Solarów (bo pomagali -A- ), a później N3 i NCC (bo juz nikt na gridzie nie został ;D). Plusów z TESTami nie ma i nie będzie. Nullki strzelają się z nimi codziennie ;D
"TL;DR 22 tytki NC. + 50 PL poszło sie jebać i jakos nikt nie płacze. 3-4 tytki c0venu  zajebane i DRUGI ROK łez i i dramatów. 
Bezcenne" by Koszyk

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #627 dnia: Listopad 29, 2012, 01:41:11 »
Ale tak szczerze, co Raidenowi przeszkadza zlapac za jaja to co najlepsze w eve, przeniesc sie w poblize npc/low i poresetowac ta bande retardow.. Sojuszowi takiemu jak Wasz moze wyjsc to tylko na zdrowie. Pozbylibyscie sie scierwa i wrociliby wartosciowi emeryci. No chyba ze Raiden od zawsze gromadzil i win button pusherow.
A próbowali. Właśnie z takiego typu koalicji z HUN-em, GangBang Teamem, resztkami G0dfathers i Confederation of xXPIZZAXx, Raiden uciekło w objęcia wujaszka Montolio. Miała być partyzantka na tyłach TEST w Fountain podczas kampani w Delve/Querious/Period Basis, ale nie wytrzymali kilku tygodni tego co powyższe sojusze robią od lat i jak jest każdy widzi.
 Moi kumple z PIZZY mówili, że Raiden to sojusz 'jak czarna dziura'. Żadne info nie wychodziło poza jego obręb, nawet gdy resetowali koalicjantów by dołączyć do HBC.

Tooten

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 781
    • Zobacz profil
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #628 dnia: Listopad 29, 2012, 06:55:22 »
NCC (Neo Curse Coalition) - RED Alliance, Gypsy Band, The Unthinkables, WHY so Seri0Us The Gorgon Empire, DarkspawnDOT i jakieś mniejsze sojusze.
N3 (od pierwszych liter 3 największych sojuszy w bloku) - Nulli Secunda, Northern Coalition., Nexus Fleet, Pangu Coalition, The Kadeshi, HUN Reloaded, Mildly Intoxicated

NCC i N3 dogadały się i współpracują w biciu Solarów, po ich pokonaniu reset. TESTy przylatywały bić Solarów tylko dlatego, że -A- im pomagało. Jak -A- uciekło już z grida to bili Solarów (bo pomagali -A- ), a później N3 i NCC (bo juz nikt na gridzie nie został ;D). Plusów z TESTami nie ma i nie będzie. Nullki strzelają się z nimi codziennie ;D


W Tribali czy Hunów jestem w stanie uwierzyć, ale jeśli będzie jakiś re-balance moonów to nie czarujmy się, że NCDOT czy Nulli uniosą się honorem i nie poczęstują się nipem z PL czy TESTami... Z goonami było to samo. Biznes jest biznes.


Edit: A gdzie stoją inici?

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czwarta Wielka Wojna o Esoterie
« Odpowiedź #629 dnia: Listopad 29, 2012, 09:02:39 »
Jeżeli Goonsi przylecą ratować Solarów na poważnie to wojna między CFC a HBC stanie się faktem.

Ktoś może mi wyjaśnić dlaczego nagle goonsy miałyby strzelać się ze swoimi altami? Sorry moja wiedza o tych tworach zatrzymała się jakieś 2 lata temu. Pamiętam że test to był lol sojusz goonswarmu. Tam się coś zmieniło? Bo w tej chwili wojnę między tymi blokami wyobrażam sobie tak że siedzi koleś z 2 laptopami i lata po obu stronach jednocześnie :D. Pomijam tu oczywiście te stada baranów które będą umierać za chwałę swojego bloku, ale z punktu widzenia pilota test czy goonsow to by chyba tak wyglądało?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit