Autor Wątek: Problemy z wydowbyciem w tutorialu  (Przeczytany 2016 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnichoo

  • Gość
Problemy z wydowbyciem w tutorialu
« dnia: Wrzesień 13, 2012, 12:59:53 »
Witam, mam małe problemy podczas wykonywania tutorialu z ścieżki business. Mam wydobyć minerały, żeby zrobić titanium, ale nie dostaje od agenta potrzebnych rzeczy wymienionych w briefiengu, mianowicie lasera do wydobywania i wieżyczki. Kupiłem  civilian mining laser czy jakos tak w markecie, ale żeby użyć wieżyczki, potrzebuje skilla. Poza tym kiedy lece do punktu docelowego misji, znajduje trzy asteroidy, ale nie moge na nich użyć lasera, nie wiem czemu, może mam nieodpowiednią wersje. Ktoś może wie o co kaman?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Problemy z wydowbyciem w tutorialu
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 13, 2012, 13:12:35 »
Musisz użyć (civilian) mining laser zamontowanego na statku. Dostajesz go razem z noob shipem. Wchodzisz w fitowanie statku i przeciągasz go na jeden z wolnych slotów. Civilian mining laser nie wymaga (o ile dobrze pamiętam) żadnego skilla. A jeśli wymaga, to skill mining robi się w kilka(naście) minut, kupujesz go na markecie.
Wejdź na kanał CENTRALA NOOBS w grze, tam taką pomoc uzyskasz szybciej.
Przedwieczny.

Szczutek

  • Gość
Odp: Problemy z wydowbyciem w tutorialu
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 13, 2012, 13:13:28 »
nie wiem co to tutorial... ale bazowy statek kazdej rasy (rookie ship) ma zamontowane zawsze 2wiezyczki.... jedna do kopania i druga... tez do kopania zreszta:P....chyba nawet nie trzeba miec skilla zeby ich uzywac.... kazda wiezyczka ma swoj zasieg. Do glowy przychodza mi 2mozliwosci: jestes poza zasiegiem lub kopiesz nie to co trzeba... Jezeli wszystko robisz jak nalezy i masz odpowiednie skille to nic nie przychodzi mi do glowy :P

edit:
Xart ninja:P