Autor Wątek: Retribution - główny wątek  (Przeczytany 202416 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #455 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:02:26 »
Bardzo fajna muzyka początkowa :)
Taa, mix Jean Michelle Jarre'a i Mass Effect 3, aż raczyłem sobie pobrać z SoundClouda :P
Nowe deski są cool, szkoda że Talwar jest tak brzydki, że aż pałam do niego nienawiścią.
No i to nieszczęsne wprowadzanie nas w nastrój muzyką. Ok, ale naprawdę nie mogli zostawić jukeboxa w spokoju?
Nie jest aż tak żle, sobie wlazłem na
http://www.eveonline.com/universe/spaceships/talwar
by się mu pobieżnie przyjrzeć, i prawdę mówiąc, wkurza mnie przód tego shipa (coś za dużo Breacherów\Houndów poszło na ten projekt :P)
A co do nowego Jukeboxa...
Popieram przedmówcę, cała moja praca z mozolną kompilacją Wine'a 1.5.18 jaką przeprowadziłem wczoraj w ramach dodania natywnej obsługi MP3 poszła ... ałej. A chciałem w końcu sobie zagrać :)


Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #456 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:07:04 »
Mangan, czy ty grasz w Eve lub zamierzasz w ogóle w nią grać? Nie to że się czepiam ale widzę z boku info o Tobie i zastanawia mnie fakt, że ktoś może tyle czasu walczyć na forum gry w którą nie gra.... :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #457 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:14:04 »
Zauważyłeś, że on teraz "przymierza się do WoT-a"? :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

ManganMan

  • Embrace the Cheeki Breeki.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 911
  • I weź ty człowieku dziel czas między PC a komem...
    • Zobacz profil
    • ManganMan on DeviantArt
  • Imię postaci: Rei Mangan
  • Korporacja: Pator Tech School
Odp: Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #458 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:19:43 »
Mangan, czy ty grasz w Eve lub zamierzasz w ogóle w nią grać? Nie to że się czepiam ale widzę z boku info o Tobie i zastanawia mnie fakt, że ktoś może tyle czasu walczyć na forum gry w którą nie gra.... :P

To proste. Grałem w 2008 roku, i jak będę miał taką możliwość to zagram. A stosowną wiedzę czerpię z wielu źródeł. A teraz zakończmy ten offtop, bo jeszcze 5GB z 5.13GB mi pozostało do pobrania, a przy moim łączu 100kb/s trochę to zajmie.

Wysyłane z mojego wyczesanego WT19i za pomocą TeTetki :P



Cytuj
Eve to jest "drugie życie" :) - SokoleOko
co to qrwa, latający fragment gejta? - Karas o Xian Yue

https://evewho.com/character/2116034681

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #459 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:24:55 »
Talwarem latałem na sisi. Na rakietach robił jakiś tam w miarę przyzwoity dps, tylko że... Traszka na artkach 250mm jest tak samo szybka i jakoś bardziej mi leżała.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #460 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:46:36 »
ktos zaobserwowal spadek wydajnosci ? - wyczyszczenie cache pomoglo ,ale tak w 10% ... ogolnie mam wydajnosc ok 40-50% tego co mialem przed dodatkiem ...
Nie aż tak tragicznie jak u Ciebie ale też płynność gry mi spadła. winię za to zabawy z UI i dodawanie jakichś z dupy pierdolników graficznych bez należytej optymalizacji.

Kolejny detal który mnie drażni to ikony hardenerów. Mają teraz niby oznaczenia tego na jaki dmg są (te bez oznaczeń to invul / enam). Pomysł może i niezły ale wykonanie i funkcjonalność dokładnie w tym samym stylu co zmiana ikonek dział sprzed kilku patchy

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #461 dnia: Grudzień 04, 2012, 16:54:02 »
MUZYCZKA UKOŃCZENIA TRENOWANIA SKILLA!!!!! JAK JA MOGŁEM BEZ TEGO ŻYĆ/GRAĆ TYLE LAT!!!!!
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #462 dnia: Grudzień 04, 2012, 17:00:43 »
MUZYCZKA UKOŃCZENIA TRENOWANIA SKILLA!!!!! JAK JA MOGŁEM BEZ TEGO ŻYĆ/GRAĆ TYLE LAT!!!!!

Uważaj, bo się jeszcze okaże, że po którymś paczu do pacza, oczywiście z okazji wychodzenia naprzeciw Twoim oczekiwaniom, będziesz musiał obowiązkowo wysłuchać tego w ilości, odpowiadającej temu, co do tej pory wyskilowałeś :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #463 dnia: Grudzień 04, 2012, 18:03:44 »
ktos zaobserwowal spadek wydajnosci ? - wyczyszczenie cache pomoglo ,ale tak w 10% ... ogolnie mam wydajnosc ok 40-50% tego co mialem przed dodatkiem ...

Patch zresetowal ustawienia graficzne, wiec jezeli przed patchem miales post-processing, cienie lub inne ustawione inaczej niz na hi, musisz ustawic je ponownie.
U mnie osobiscie 0% spadku wydajnosci.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #464 dnia: Grudzień 04, 2012, 18:33:17 »
A ja przesadziłem z optymizmem. Wydajność jest taka jakbym wyjął połowę ramu z kompa.
Nowe dźwięki spowodowały u mnie odznaczenie opcji aktywnych jakichkolwiek dzwieków.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #465 dnia: Grudzień 04, 2012, 19:21:49 »
Patch zresetowal ustawienia graficzne, wiec jezeli przed patchem miales post-processing, cienie lub inne ustawione inaczej niz na hi, musisz ustawic je ponownie.

U mnie jest jak było.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #466 dnia: Grudzień 04, 2012, 20:01:06 »
Może Zsur1aM przypadkiem razem z catche skasował settingsy? ;D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #467 dnia: Grudzień 04, 2012, 20:43:57 »
Wydajność jest taka jakbym wyjął połowę ramu z kompa.

Dokladnie, na moim starozytnym lapku uruchamialem sobie 2 klienty na low detalach i smigaly bez mrugniecia okiem, teraz na 1 kliencie mam slideshow i nie da sie grac, nawet zmiana skilla na stacji stanowi problem. Mam nadzieje ze to nie jest "nowy feature by CCP" i ze to naprawia, bo jak sie okaze ze musze zainstalowac EVE na stacjonarnym to pewnie zrobie sobie przerwe. Tradycyjnie jak po kazdym wiekszym dodatku trzeba sobie zrobic tydzien-dwa przerwy od gry, zeby sie niepotrzebnie nie denerwowac - czarny ekran po zalogowaniu i dropy co kilka minut to standard. Nie wiem, czy to jakis objaw bitterwecenia na stare lata, ale mam wrazenie ze czego sie CCP nie dotknie to spartoli.... Ale za to mamy okragle celowniki zamiast kwadratowych \o/
Lista zmian dluga, inwestorzy zadowoleni, szkoda tylko ze nie da sie grac  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #468 dnia: Grudzień 04, 2012, 20:53:15 »
Kolejny bug (?) i to  taki poważniejszy. OKna chatów nie wyłączając lokala mają cholernie duże opóźnienia w czasie ładowania, wygląda raz normalnie innym razem patrząc na lokal odruchowo sprawdza się czy ostatni skok nie zaiódł statku do jakiegoś WH, a jeszcze innym razem lista lokal chata ładuje się z bardzo dużym opóźnieniem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #469 dnia: Grudzień 04, 2012, 21:07:57 »
Ciekawostka...jeden char w Jita 4-4 loguje się bez problemu, niby jakieś TiDi się pokazuje ale jak to w Jita, norma.
Drugi w jakimś zapadłym low-secu wygląda jakby się logował ale....ekran pozostaje kompletnie czarny i tak nawet z minute dłużej nie czekałem bo nic ni widać a szlag wie czy jakiś prober się akurat nie nudzi.
Różnica taka że char w Jita jest ba stacji a ten w low-secu in space.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #470 dnia: Grudzień 04, 2012, 21:11:03 »
Ciekawostka...jeden char w Jita 4-4 loguje się bez problemu, niby jakieś TiDi się pokazuje ale jak to w Jita, norma.
Drugi w jakimś zapadłym low-secu wygląda jakby się logował ale....ekran pozostaje kompletnie czarny i tak nawet z minute dłużej nie czekałem bo nic ni widać a szlag wie czy jakiś prober się akurat nie nudzi.
Różnica taka że char w Jita jest ba stacji a ten w low-secu in space.

Sporo osob tak ma. Najlepszy sposob to zawiesic subskrypcje na kilka tygodni, dac CCP czas zeby sie uporali z tym,co popsuli, i pograc sobie w cos innego - a w tym czasie niech sie inni uzeraja, wdupiaja statki i pisza petycje  ;D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #471 dnia: Grudzień 04, 2012, 21:20:52 »
Też mam to z czatami, w dodatku siedząc w hisecu w realtywnie pustym systemie w Citadel (60 osób na localu) na reakcję po kliknięciu w cokolwiek muszę czekać minutę.



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #472 dnia: Grudzień 04, 2012, 21:37:08 »
Czyli jednak katastrofa jest? >:D :P
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #473 dnia: Grudzień 04, 2012, 21:42:52 »
Z Inferno nie było takich problemów :/


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Phobeus

  • Gość
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #474 dnia: Grudzień 04, 2012, 21:56:18 »
Czyli jednak katastrofa jest? >:D :P
Klient zżera większe zasoby, ui ładuje się 10 minut, wiesza i odwiesza co 2 minuty, tech1 logistyki mają wyjebane w kosmos staty, noobshipy zyskały rangę fregat, nowe dźwięki ssają... koniec świata dopiero za 2 tygodnie, pospieszyli sie...

Mamut

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mamut Arbosa
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #475 dnia: Grudzień 04, 2012, 22:06:04 »
fakt - nowe dzwięki są tragiczne ...okrągłe celowniki są troche za ...WIELKIE :) na drugim monitorze 1300x700 - 6 targetów zajmuje dużą część ekranu ... wydajność dwóch klientów na 6 rdzeniowcu i 16gb ramu  i grafice na LOW jest tragiczna...lekkie rozczarowanie ;-) ciekawe ile chłopakom zejdzie poskładanie tego do ładu...

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #476 dnia: Grudzień 04, 2012, 22:07:37 »
ale za to sa okragle celowniki, tamte kwadratowe mnie doprowadzaly do szalu od wielu lat, i tutaj zdecydowanie plus dla CCP ze zrobili okragle, roznica jest kolosalna, w koncu mozna normalnie grac. Do tego sa nowe spodnie w Noble Exchange, o czym napewno nikt z was panowie "nic mi sie nie podoba" nie wiedzial, potraficie tylko narzekac. I tutaj CCP trafilo w dziesiatke, ostatnio tak wlasnie przegladalem sobie Noble i myslalem, ze przydalyby sie jakies nowe portki, wszystko juz poprzymierzane i oblatane, jak nie bedzie jakichs nowosci chyba przestane grac... A tu prosze, BAM! CCP trafilo w dzisiatke, sa nowe sztany i odrazu ochota do gry wraca, lecimy zodbywac kosmos. Szkoda tylko, ze mi sie nie laduje grid, ale przy odrobinie wprawy da sie sterowac na wyczucie z klawiatury, nie?
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #477 dnia: Grudzień 04, 2012, 22:16:20 »
Ciekaw jestem kiedy naprawią wreszcie upierdliwy i wkurzający bug ze stackowanymi laserami który raportuje co patch a oni to grzecznie zlewają

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

observer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 115
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kesmond
  • Korporacja: Shocky Industries
  • Sojusz: A4
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #478 dnia: Grudzień 04, 2012, 22:17:51 »
Próbując zalogować się postacią znajdującą się w Jita dostałem na ekranie wyboru postaci tabelke z listą systemów obok, bo Jita zamknięte. Opóźnień na chacie nie zauważyłem, ogólnie wszystko hula bardzo ładnie, tylko liste celów musiałem ustawić znów w poziom, bo w pionie, nawet jak jest miejsce na ekranie, to cele powyżej 4 ładują się do następnej kolumny. Do tego 3 poziome paski pod obrazkiem statku były dla mnie czytelniejsze, ale to może przyzwyczajenie.

Edit. Wryłem się do Jita, 2000 osób na localu, czas ladowania chatu - 1-2s

Prowe

  • Gość
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #479 dnia: Grudzień 05, 2012, 00:44:02 »
U mnie działa tak samo jak przed patchem. Jedynie przy pierwszym zalogowaniu po aktualizacji trochę się przymulało, np. czarny ekran po undocku ale po kilku minutach wszystko wróciło do normy.

Natomiast strasznie mnie wnerwia fakt, że okręt pozostaje przez 5 minut w przestrzeni po wylogowaniu, jeżeli walczyło się z NPC. Niestety EVE ma to do siebie, że czasami się u mnie wywala. Obawiam się, że po ponownym zalogowaniu, czy np. awarii netu z mojej strony, mogę stracić okręt jeżeli tank nie wytrzyma. I to chyba jedyne "usprawnienie", na które mogę narzekać. Pozostałe to kwestia przyzwyczajenia.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #480 dnia: Grudzień 05, 2012, 01:35:30 »
U mnie działa tak samo jak przed patchem. Jedynie przy pierwszym zalogowaniu po aktualizacji trochę się przymulało, np. czarny ekran po undocku ale po kilku minutach wszystko wróciło do normy.

Natomiast strasznie mnie wnerwia fakt, że okręt pozostaje przez 5 minut w przestrzeni po wylogowaniu, jeżeli walczyło się z NPC. Niestety EVE ma to do siebie, że czasami się u mnie wywala. Obawiam się, że po ponownym zalogowaniu, czy np. awarii netu z mojej strony, mogę stracić okręt jeżeli tank nie wytrzyma. I to chyba jedyne "usprawnienie", na które mogę narzekać. Pozostałe to kwestia przyzwyczajenia.
Moduły przy DC pozostają włączone, dopóki cap nie padnie, albo ktoś ratom nie pomoże. Jeśli chodzi o wydajność, dualboxowałem dziś bez problemu.

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #481 dnia: Grudzień 05, 2012, 07:59:06 »
A to niby przy logoffie statek przestał wylatywać z grida?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #482 dnia: Grudzień 05, 2012, 08:15:18 »
A to niby przy logoffie statek przestał wylatywać z grida?
no, ale na większości plexów cos Ciebie punktuje więc wiesz..
pewpew

Centurion

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 274
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: CenturionKac
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #483 dnia: Grudzień 05, 2012, 08:34:46 »
Mnie się o dziwo nawet podobają te zmiany. Dźwięki mam w pompie bo i tak nie używam, a reszta jest ok. Możliwość kalibracji okienek z logami z walki jest świetna (można je np. wrzucić pod okienka czatu i mieć wyjebane). Pozostałe wodotryski dodane do UI nie przeszkadzają, na pierwszy rzut oka te paseczki hpków jakieś takie nieczytelne teraz ale sądzę, że to kwestia przyzwyczajenia do płaskiego paska. Timery spoko, dla mnie jako tego po odpowiedniej stronie łańcucha pokarmowego jest to super zmiana. :D

Chaty działają normalnie, nic nie wykrzaczyło się.... szok normalnie :P

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #484 dnia: Grudzień 05, 2012, 08:46:40 »
najmniej kontrowersyjny patch ever ;]   dla mnie ;] ( btw pierwszy patch ktory spowodowal ze stracilem statek w dniu patcha - po 1sze dlatego ze dalo sie zalogowac, po drugie ze drony zmienily agro :'( - ale ile bylo emocji w pve ;])


faktycznie  ciut przy duze te kolka wokol celu - no i gdyby jeszcze tak symbol broni ktora agruje cel byl na gorze a nie na dole  kólka;]

Khurghan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 82
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Khurghan
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #485 dnia: Grudzień 05, 2012, 09:54:37 »
Dobrze, że nie resubowałem na pacza ;)

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #486 dnia: Grudzień 05, 2012, 10:01:29 »
Jak się przesuwa okno logów?  :-X

EDIT

Już mi Mikker pomógł  :)
Cała prawda o moim graniu...


SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #487 dnia: Grudzień 05, 2012, 11:03:25 »
To, że gra wreszcie pamięta hasła do POS-ów... po prostu rewelka. To jakby całe życie wycierać tyłek ręką/liściem, a nagle ktoś podsuwa Ci rumiankowy papier toaletowy. Skok cywilizacyjny! :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #488 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:06:11 »
E  chyba używasz całe życie papieru i nagle ccp kupuje ci bidet  :D

W Polsce są już dostępne bidety elektroniczne montowane bezpośrednio na misce WC. Rozwiązanie powszechnie stosowane np. w Japonii, Korei i innych krajach Dalekiego Wschodu, gdzie znane jest pod nazwą washlet. Jest to urządzenie, w którym dysza wysuwa się z panelu głównego myjąc wodą intymne części ciała. Bidety elektroniczne posiadają między innymi funkcje mycia oscylacyjnego, masażu oraz suszenia, program mycia dla kobiet, program rodzinny, oraz funkcję pomagającą w przypadku obstrukcji.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Goomich

  • Gość
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #489 dnia: Grudzień 05, 2012, 12:07:15 »
Używasz całe życie bidetu, a tu CCP podsuwa ci osobistego podcieracza.