Autor Wątek: Retribution - główny wątek  (Przeczytany 201205 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #245 dnia: Listopad 07, 2012, 09:50:47 »
Dokładnie (hint -> http://kb.vergeofcollapse.com/?a=kill_detail&kll_id=8990). Teraz już mam nawet info mindlinka ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Merle78

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Merle78
  • Korporacja: High Voltage Industries
  • Sojusz: Ash Alliance
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #246 dnia: Listopad 08, 2012, 00:01:22 »
No dobra, bylo to troche nieprecyzyjne. Chodzilo mi o to, ze w zakresie boostowania floty linki IW z deka posysaja (nie sa tak czesto uzywane). Jak dadza mu bonus tez do AW bedzie bardziej uniwersalny.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #247 dnia: Listopad 08, 2012, 00:07:54 »
Przeczytałem wreszcie ten artykuł
ciekwostka:
Cytuj
Drake: once again, blame the modules, not the hull – while missiles are being looked into by CCP Fozzie, shield tanking is the root of the problem here.
Ich chyba ze szczętem    

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #248 dnia: Listopad 08, 2012, 00:16:05 »
Przeczytałem wreszcie ten artykuł
ciekwostka:Ich chyba ze szczętem    

No byłaby trochę dupa jakby zepsuli shieldtank, wtedy do racenia to chyba tylko navy scorp by został z missile bsów, ale na pocieszenie dla caldari jest to:

"Raven: the king of the hill lost its throne a while back. That’s mainly due to cruise missiles being terrible in most situations, and torpedoes not always being usable with a slow, cumbersome hull."


Z tego wnioskuję, że być może zrobią coś z dpsem na ravenie i może jeszcze zrobią coś z jego moblinością, ale zobaczymy...
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #249 dnia: Listopad 08, 2012, 00:19:24 »
Ta jednocześnie mają zamiar grzebać w rakietach jakbyś zapomniał...
Drejka mają zamiar wykastrować z uzbrojenia i teraz jeszcze obrać z tanka. Super. Może odrazu niech go zdegradują do roli celu ćwiczebnego w tutorialu dla noobów?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

BAMBO

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: bambollo
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #250 dnia: Listopad 08, 2012, 08:08:10 »
nie3stety z drejkiem jest tak ze nawet jak go znerfia - i rakiety i tank  to ludzie i tak beda nim latac bo maja na niego skila  ;]

gorzej z innymi statkami np nighawkiem- na ktorego nie wiele osob ma skila a rola po zmianach w mislach moze sie ograniczyc do stania na posie

i dolaczy do eagle ( ostanio mozna powiedziec dostal bossta) ale kto widuje te statki ?

a co do ewentualnego bufa ravka- to jak wszyscy caldari zaczna tym latac to znow zacznie sie placz ze raven jest jak drake II  po czym za rok beda kombinowac jak go znerfic. Caldari jest be bo ma misle i jest ich za duzo poprostu

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #251 dnia: Listopad 08, 2012, 09:01:25 »
(...) i dolaczy do eagle ( ostanio mozna powiedziec dostal bossta) ale kto widuje te statki ? (...)

Bo to statek do solo które możesz uprawiać w specyficznych sytuacjach. Nie ma ich dużo, bo trzyma się je na stacjach i wyciąga gdy trafi się okazja do uczciwej walki (z jednym, dwoma, trzema przeciwnikami). Gdy już go spotkasz i chwilę później siedząc w jajku zastanawiając się "o kur.. co to było" to wtedy wiesz że to dobry statek.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #252 dnia: Listopad 08, 2012, 09:40:56 »
Cytuj
gorzej z innymi statkami np nighawkiem- na ktorego nie wiele osob ma skila a rola po zmianach w mislach moze sie ograniczyc do stania na posie
Pod sam koniec tekstu jest wzmianka że chcą właśnie wykurzyć comandy z posów na grid gdzie jest walka, to to stanie na posie może być takie troche problematyczne

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #253 dnia: Listopad 08, 2012, 10:06:15 »
Pod sam koniec tekstu jest wzmianka że chcą właśnie wykurzyć comandy z posów na grid gdzie jest walka, to to stanie na posie może być takie troche problematyczne
To znaczy że skończą się boostujące t3 stojące sobie na ss'ie?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #254 dnia: Listopad 08, 2012, 10:09:50 »
To znaczy że skończą się boostujące t3 stojące sobie na ss'ie?
Tak, kiedy znajdą skuteczny sposób na działanie boosta tylko na gridzie. Póki co z tego co zrozumiałem narzekają że nie jest  to takie proste do zrobienia i raczej booster T3 na SSie nadal będzie mógł sobie stać, poza tym ze zamiast +5% na lvl będzie miał +2% więc co nieco słabiej.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #255 dnia: Listopad 08, 2012, 10:26:15 »
Eh... mogli by to naprawić to skończyły by się te "hero" solo walki z boosterkami :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #256 dnia: Listopad 08, 2012, 10:29:42 »
Najpierw zmiany w bonusach (bo to łatwe = przerzucanie liczb w excelu), a dopiero w dalszej perspektywie koniec z offgridowymi bonusami.

Na te ostatnie bym jednak nie narzekał. Bonusów używa prawie każdy większy gang/flota. Loki ze skirmish linkami na SS-ie to coś, co zwiększa szanse małego gangu przeciwko blobowi.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #257 dnia: Listopad 08, 2012, 10:40:46 »
Bonusów używa prawie każdy większy gang/flota.
No właśnie, obecnie jest tak że jak nie masz lokiego i tengu na offgridzie to możesz właściwie nie wydokowywać. Dodatkowo retardy kampiące bramy zawsze trzymają linki na posach. Widziałeś może klejmora albo wilczura we flocie? Ja sobie zrobiłem ganglinki, kupiłem oba statki i do tej pory leżą w 2x- na stacji użyte raz bo na siłę chciałem się dokleić do jakiegoś killa :)

Loki ze skirmish linkami na SS-ie to coś, co zwiększa szanse małego gangu przeciwko blobowi.
No niby jest to argument, ale cartel. chyba latał z normalnymi commandami i dawał radę. A nawet na 100% latał bo osobiście trzymałem Mikkera na scramblu :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #258 dnia: Listopad 08, 2012, 10:41:40 »
Najpierw zmiany w bonusach (bo to łatwe = przerzucanie liczb w excelu), a dopiero w dalszej perspektywie koniec z offgridowymi bonusami.

Na te ostatnie bym jednak nie narzekał. Bonusów używa prawie każdy większy gang/flota. Loki ze skirmish linkami na SS-ie to coś, co zwiększa szanse małego gangu przeciwko blobowi.
Albo pozwala wygrać każde solo, nawet najgorszemu nerdowi który używa przycisku 'orbit'. Z tego co wiem jedynym powodem dla nas Sokół dla którego używamy Lokiego, to niemożność zfitowania Claymore na armorze i łatwość z jaką dualboxuje się takiego T3. Osobiście bardzo byłbym zadowolony z wypierniczenia boostów na grid, bo w obecnym momencie psują mi solo nie gorzej niż Falcon, a na tyle ebin nie jestem żeby targać swoje linki ze sobą za każdym razem gdy wylatuję Taranisem, tylko po to żeby skontrować potencjalnego Lokiego przeciwnika.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #259 dnia: Listopad 08, 2012, 10:46:31 »
Z tego co wiem jedynym powodem dla nas Sokół dla którego używamy Lokiego, to niemożność zfitowania Claymore na armorze i łatwość z jaką dualboxuje się takiego T3.

Ja bym raczej stawiał na różnice w wartościach bonusów uzyskiwanych z claymora i lokiego
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #260 dnia: Listopad 08, 2012, 10:47:19 »
a jak jest z booster z tytków ? offgrid, ongrid? Bo jeśli offgrid to i tu mogliby zmienić na ongrid. A booster na POSie działa z force fielda czy musi być na zewnątrz?

sneer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 767
  • retired
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Sneer Quen
  • Korporacja: Outbreak
  • Sojusz: Outbreak.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 08, 2012, 10:51:20 »
najpierw falcony , teraz linki
aż nie wierzę że zmiany idą w dobrą stronę....
Sneer Quen

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 08, 2012, 10:54:34 »
Cartel latał w gangach bcków, w których commandy (bo mieliśmy i Claymore, i Vulture) były jednymi z najszybszych i najlepiej stankowanych statków.

Dla odmiany v0lta lata na armorze - jak pisze Theronth - jeśli chcemy mieć skirmish linki (a bez się nie da), to nie jesteśmy w stanie użyć Claymore w gangu T3. Na marginesie, w takim gangu sam siedzę zwykle w command T3 i to na gridzie. Nie jest - do końca prawdą - że nie da się używać np. 1-linkowych command T3 w normalnym gangu.

Dalej - bonusy flotowe dla mnie są OK. Musi być jakaś przewaga dla tych co mają więcej skilla i są lepiej zorganizowani.

Kolejny argument to "gay-solo" -> kiedyś latało się z falconem, teraz lata się z T3 na SS. Ja latam solo bez scouta, na jedno konto (bo mój komp nie zmienił konfiguracji ani o milimetr odkąd zacząłem grać w Eve i coraz ciężej mi dualboxować).

Skirmish linki u innych zupełnie mi nie przeszkadzają. Bonusy do aktywnych tanków, biorąc pod uwagę jak te stoją w miejscu z wydajnością (wiem, ASB, ale to tylko jedna zmiana i ze sporym minusem!), a jak rośnie DPS (spróbujcie aktywnie tankować talosa albo 2 talosy) też są spoko. Jak ktoś myśli, że mając np. 600 aktywnego tanka coś ugra dzisiaj to jest mi go naprawdę żal ;)



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 08, 2012, 10:54:42 »
Dokładnie, masz booster na gridzie to można go puknąć o zdobyć przewagę. Po prostu skończy się cwaniaczenie w koks drejach których nie można dogonić cynabalem i inne takie kwiatki.

Było "solo" z falconem, teraz jest "solo" z boosterem. Jeszcze bym zrozumiał, że tytek daje bonus na system ale na tym koniec.

@Sokół - jak masz dużo sp to latasz t3 a nie t1, a Twój skill pomaga Ci w walce.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 08, 2012, 10:59:07 »
a jak jest z booster z tytków ? offgrid, ongrid? Bo jeśli offgrid to i tu mogliby zmienić na ongrid. A booster na POSie działa z force fielda czy musi być na zewnątrz?
Mówisz o tych typu 50% armora z erebusa? Wydaje mi się że akurat te bonusy nie są na tapecie, bo mowa jest o linkach a to jest bonus poprostu za bycie w gangu o ciągłej strukturze dowodzenia na linii tytan - gang booster -> pilot który boosta pobiera

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #265 dnia: Listopad 08, 2012, 11:00:59 »
Ja bym raczej stawiał na różnice w wartościach bonusów uzyskiwanych z claymora i lokiego
Latamy z Damnation, pomimo tego że Legion daje większy boost. Zaryzykuję stwierdzenie, że Damnation jest o wiele pożyteczniejsze, bo oprócz linków znacznie pomaga flocie smartbombami.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #266 dnia: Listopad 08, 2012, 11:05:23 »
W takim razie na Twojej twarzy powinien być już od dawna obleśny banan uśmiechu, bo damnation nie dość ze dostanie boosta do anten scirmishowych to jeszcze lepszego niż będzie miał loki po zmianie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #267 dnia: Listopad 08, 2012, 11:15:43 »
Latamy z Damnation, pomimo tego że Legion daje większy boost. Zaryzykuję stwierdzenie, że Damnation jest o wiele pożyteczniejsze, bo oprócz linków znacznie pomaga flocie smartbombami.

Jesteś pewien, że to damnation ma linki? :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #268 dnia: Listopad 08, 2012, 11:27:55 »
Cartel latał w gangach bcków, w których commandy (bo mieliśmy i Claymore, i Vulture) były jednymi z najszybszych i najlepiej stankowanych statków.

Wiesz co potrafią 4 drejki na dual webach z offgridowym lokim? :P

Boostery na offgridzie to gejowizna i koniec. Nie masz na to kontry innej niż własne linki. Czyli jaka jest różnica między tym, a "moar falcons!" ;)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #269 dnia: Listopad 08, 2012, 11:28:27 »
Jesteś pewien, że to damnation ma linki? :D
Ship scannerem nie skanowałem, ale widziałem DJ na wing command  :D
W takim razie na Twojej twarzy powinien być już od dawna obleśny banan uśmiechu, bo damnation nie dość ze dostanie boosta do anten scirmishowych to jeszcze lepszego niż będzie miał loki po zmianie
Mój alt nie ma jeszcze bcr na V ani commandów na V, więc niestety narazie bez bananów :(

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #270 dnia: Listopad 08, 2012, 13:38:54 »
Mój alt nie ma jeszcze bcr na V ani commandów na V, więc niestety narazie bez bananów :(
A te skille to niby do czego są potrzebne ? Do kopania ?  :P
Bo do boostera to odpowiednie skille z leadershipu trzeba mieć na V a nie BCK czy CMD.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #271 dnia: Listopad 08, 2012, 14:14:16 »
To weź pan sprawdź :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #272 dnia: Listopad 08, 2012, 14:45:33 »
To weź pan sprawdź :)
Glass, nie wiem czy wyłapałeś żarcik. Wiem że BCK i CMD są potrzebne. Chodziło mi o to, że bonusy do linków ze skilli leadership dają konkretniejszego boosta, jakieś tam +100% do efektywności a nie 2% czy 3% jak za commanda.

Goomich

  • Gość
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #273 dnia: Listopad 08, 2012, 14:53:01 »
Tylko, że efektywność to właśnie 2, czy 3 procent...

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #274 dnia: Listopad 08, 2012, 15:06:15 »
A te +100% to niby co ? PR ? To nikt by tego do lvl 5 nie skillował.

Goomich

  • Gość
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #275 dnia: Listopad 08, 2012, 15:07:38 »
100% do tych 2%, więc na lvl 5 masz aż 10, z mindlinkiem 15.

A jak to podeprzesz 15 z commanda, to ci się robi 32,25.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 15:14:53 wysłana przez Mona X »

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #276 dnia: Listopad 08, 2012, 15:45:05 »
100% do tych 2%, więc na lvl 5 masz aż 10, z mindlinkiem 15.

A jak to podeprzesz 15 z commanda, to ci się robi 32,25.

Dobra to jak to w końcu jest, większy bonus jest z Command na 5 i leadership skill na 4 czy z Command na 4 i leadership na lvl 5?
Oczywiście pisząc o leadership nie mam na myśli skilla "leadership" tylko specjalizację Warfare...cośtam cośtam - nazwy nie pamiętam  :P

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #277 dnia: Listopad 08, 2012, 15:53:49 »
Większy bonus masz z drugiej opcji. Dzieki skilowi od anteny na 5 możesz sobie zadrutować łeb medalikiem który boostuje całość

Hmm a w temacie wykurzenia komandów z posów i ss'ów mogli by zrobić z anten area efekt o zasięgu starego dd z tytexa, kto poza zasięgiem ten bez bonusa.

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Goomich

  • Gość
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #278 dnia: Listopad 08, 2012, 15:56:56 »
Command na 5 zwiększa o 15% (3%x5), do tego specka na 4 to 8%. 1.15x1.08=1.242, czyli 24,2%.

Command na 4 zwieksza o 12% (3%x4), do tego specka na 5 to 10%. 1.12x1.1=1.232, czyli 23,2%, ale możesz powinieneś wsadzić mindlinka, więc możesz mieć 1.12x1.15=1.288, czyli 28,8%.

W czasoskilowo nieco tańszej (gdy nie robisz wszystkiego na 5) wersji na T3 możesz mieć nawet 43,75.
Ale jak nie robisz wszystkiego na 5, to się to nadaje tylko do POSa.
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2012, 16:03:09 wysłana przez Mona X »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Retribution - główny wątek
« Odpowiedź #279 dnia: Listopad 08, 2012, 16:24:38 »
Jak masz latać commandem to "All V or GTFO" ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...