Autor Wątek: Czy Was już do końca pomiziało?  (Przeczytany 43915 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

amra

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #105 dnia: Sierpień 10, 2012, 00:37:19 »
Fajowy Flame, Super wiedzieć, że centrala ma się dobrze i jakość nie spada.
BTW: A co właściwie o co biega ? Dawno mnie nie było, a ciężko dojść ;)

Goomich

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #106 dnia: Sierpień 10, 2012, 01:01:31 »
Wszystkich dupa boli.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #107 dnia: Sierpień 10, 2012, 01:33:18 »
ciężko dojść ;)

Nie przejmuj się, to normalne w Twoim wieku ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #108 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:09:49 »
Ciekawy jestem jaki byłby poziom forum gdyby do rejestracji wymagane były prawdziwe dane, adres, nazwisko, zdjęcie, etc...  :P
A ja jestem ciekawy w jaki sposob chcialbys weryfikowac prawdziwosc tych danych :P

" Nie pyskuj , nie podskakuj do ludzi wyższych rangą, jeżeli będziesz przysłowiową zadrą w dupie - zbanują Cie" - > podskakujemy komuś, a nie do kogoś.
Moze to punkt na wypadek spotkania w RL, zeby osoby nizsza ranga nie podskakiwaly, a podchodzily do osob wyzszych ranga. W koncu podskakiwanie moze smiesznie wygladac, no i jak podskakujacy zle wymierzy moze wyladowac na stopach osoby do ktorej podskakuje robiac jej krzywde.
Pytanie tylko dlaczego osoby rowna ranga moga podskakiwac do siebie badz do osob nizszych ranga  ;) >:D


Tak BTW respecta to o ile to mozliwe fajnie by bylo gdyby poza aktualnym wynikiem byla jeszcze suma glosow odanych na danego posta, bo np respec 0 przy 0 oddanych glosow to nie to samo co respect 0 przy 100 glosach
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #109 dnia: Sierpień 10, 2012, 09:35:22 »
...
Tak BTW respecta to o ile to mozliwe fajnie by bylo gdyby poza aktualnym wynikiem byla jeszcze suma glosow odanych na danego posta, bo np respec 0 przy 0 oddanych glosow to nie to samo co respect 0 przy 100 glosach
...

Chyba nie zrozumiałem.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #110 dnia: Sierpień 10, 2012, 10:03:25 »
Juz tlumacze, ale z inna liczba

Masz na poscie respect +1. I teraz powiedz co to oznacza
Czy oznacza, ze jedna osoba dala plusa, czy moze np 99 dalo minusa, a do tego 100 dalo plusa.
Roznica pomiedzy tymi sytuacjami jest dosc powazana, bo w pierwszym przypadku post wzbudzil emocje u jednej osoby, a w drugim u 199.
Dlatego imo fajnie by bylo gdyby byla widoczna suma glosow i informacja by wygladala np tak +1 (199)

Mam nadzieje, ze teraz juz wszystko jasne  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2012, 12:51:34 wysłana przez Tloluvin »
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #111 dnia: Sierpień 10, 2012, 10:54:44 »
Tak teraz jest to już dla mnie zrozumiałe. Swoją drogą "powieC"??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #112 dnia: Sierpień 10, 2012, 11:38:50 »
Cytuj
Moze to punkt na wypadek spotkania w RL, zeby osoby nizsza ranga nie podskakiwaly, a podchodzily do osob wyzszych ranga. W koncu podskakiwanie moze smiesznie wygladac, no i jak podskakujacy zle wymierzy moze wyladowac na stopach osoby do ktorej podskakuje robiac jej krzywde.
Pytanie tylko dlaczego osoby rowna ranga moga podskakiwac do siebie badz do osob nizszych ranga

Cytuj
Cytuj
Ciekawy jestem jaki byłby poziom forum gdyby do rejestracji wymagane były prawdziwe dane, adres, nazwisko, zdjęcie, etc... 
A ja jestem ciekawy w jaki sposob chcialbys weryfikowac prawdziwosc tych danych
Wiekszy problem IMO to różne prawne duperele związane z  np z ustawą o ochronie danych osobowych itp to raz, mi by sie nie chciało, a że z natury jestem paranoik to poza sobą nie potrafię wymienić innej osoby u ktorej jednocześnie te dane bylby bezpieczne i chciało by się jej z tym babrać
Cytuj
Tak BTW respecta to o ile to mozliwe fajnie by bylo gdyby poza aktualnym wynikiem byla jeszcze suma glosow odanych na danego posta, bo np respec 0 przy 0 oddanych glosow to nie to samo co respect 0 przy 100 glosach
Mogę Ci udostępnić kod wtyczki, albo wskazać ja w repozytorium SMF, jak uda Ci się ja w ten sposób zmodyfikować to  nie widze problemu z wgraniem

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #113 dnia: Sierpień 10, 2012, 13:01:45 »
Tak teraz jest to już dla mnie zrozumiałe.
Ciesze sie  :)

Swoją drogą "powieC"??
:o
Poprawione
Thx za zauwazenie
Na swoja obrone powiem, ze i tak obecnie robie znacznie mniej bledow niz w szkole, ale jak widac co jakis czas sie zdarzaja

Wiekszy problem IMO to różne prawne duperele związane z  np z ustawą o ochronie danych osobowych itp
Ja tam prawnikiem nie jestem, ale nikt nikogo przeciez nie zmusza do rejestracji wiec jakby bylo tam jakies ostrzezenie to pewnie by wystarczylo. Zreszta nie trzeba by bylo przeciez tego nawet przechowywac, bo takie dane bylyby do jednokrotnego wykorzystania przy rejestracji.
Poza tym dla mnie to akurat malo ciekawe w porownaniu z sama idea sprawdzania poprawnosci tych danych  ;)

Mogę Ci udostępnić kod wtyczki, albo wskazać ja w repozytorium SMF, jak uda Ci się ja w ten sposób zmodyfikować to  nie widze problemu z wgraniem
Niestety nie mam umiejetnosci pozwalajacych na taka modyfikacje :(
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #114 dnia: Sierpień 10, 2012, 13:35:03 »
zeby zbierac takie dane musisz zglosic ten fakt do giodo. po drugie wymaganie jest, aby polaczenie bylo szyfrowane (czyli https) i inne tego typu pierdoly. Nie do zrobienia tutaj bez gigantycznych nakladow finansowych, ktore sa imho zbedne i bezsensowne
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #115 dnia: Sierpień 10, 2012, 13:36:37 »
API nie musisz nigdzie zgłaszać, a wystarczy do poznania tożsamości rozmówcy.
Oczywiście, jak ktoś bardzo będzie chciał się w to babrać  8)

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #116 dnia: Sierpień 10, 2012, 14:42:10 »
Zeby nie bylo watpliwosci to nie zamierzalem sugerowac zeby takie dane zbierac na centrali by identyfikowac uzytkownikow. Po prostu jako ciekawa uznalem koncepcje sprawdzania ich poprawnosci, zwlaszcza ze nie radza sobie z tym nawet portale firm dysponujacych milionowymi funduszami.
A co do API to nie pozwala ono na poznanie tozsamosci rozmowcy, a tym bardziej nie byloby to zabezpieczenie przeciwko anonimowym trollom, co jak rozumiem bylo celem autora pomyslu  :P
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #117 dnia: Sierpień 10, 2012, 15:39:17 »
Ja nie bardzo rozumiem po co Wy sie spinace o system reputacji. Komus sie nie podoba czyjs post to -1 komus sie podoba to +1. Taki system dziala na wielu forach wlaczajac goonfleet.com czy tudziez fora league of legends :/.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #118 dnia: Sierpień 10, 2012, 15:54:25 »
Taki system dziala na wielu forach wlaczajac goonfleet.com czy tudziez fora league of legends :/.
Czyli na forach o wysokiej kulturze piszących oraz jakości postów.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #119 dnia: Sierpień 10, 2012, 16:13:02 »
Czyli na forach o wysokiej kulturze piszących oraz jakości postów.

Czyżby tu czuć było jakieś...drugie dno...  8)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 10, 2012, 16:44:59 »
Czyli na forach o wysokiej kulturze piszących oraz jakości postów.

Zdzwilbys sie :). Na goonfleet.com mod daje Ci infrakcje, ze nie zaczynas zdania od duzej litery i nie konczysz kropka. W jakosci pisania wiele for wliczajac eve-centrala nie podchodzi do piet jakosci pisania na goonfleet.com czy SA. Oczywiscie, sa grupy na forach, gdzie nie panuja zadne zasady - ale po za nimi jak sie nie dostosujesz to na dzien dobry r/o 3 dni.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 10, 2012, 17:33:47 »
Na goonfleet.com mod daje Ci infrakcje, ze nie zaczynasz zdania od dużej litery i nie kończysz kropka. (...) ale po za nimi jak się nie dostosujesz to na dzień dobry r/o 3 dni.

A co na to Wasi dyslektycy/dysortograficy/itd.... ???

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #122 dnia: Sierpień 10, 2012, 17:35:20 »
A co na to Wasi dyslektycy/dysortograficy/itd.... ???

Albo sie z tym pogodza i beda pracowac nad soba, albo wpierdol. Zreszta w angielskim bardziej wystepuje problem z literowaniem tzw spelling niz z ortografia.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #123 dnia: Sierpień 10, 2012, 17:46:53 »
Albo sie z tym pogodza i beda pracowac nad soba, albo wpierdol. Zreszta w angielskim bardziej wystepuje problem z literowaniem tzw spelling niz z ortografia.

Ja w kwestii formalnej. Chciałbym prosić administracje Centrali żeby ten cytat wisiał gdzieś na widocznym miejscu.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #124 dnia: Sierpień 10, 2012, 17:48:20 »
Cytuj
A co na to Wasi dyslektycy/dysortograficy/itd....
Że każdy gramar nazi który będzie żądał tak rygorystycznych zasad na Centrali skończy ze swoim postem na ten temat wbitym tak głęboko w zadek że będzie potrzebował pomocy chirurga w pozbyciu się tego :P

Żebyśmy się źle nie zrozumieli każdy kto będzie lał na zasady pisowni tak że jego posty będą nieczytelne nawet dla mnie skończy bardziej smutno

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpień 10, 2012, 18:15:30 »
Pszepłaszam ale oszym fy tu piefdolicie?

Jakimś magicznym sposobem przeszliście od obrzucania się gównem do "spelling" i ortografii.

System punktowania postów jest dobry, bardzo podoba mi się "Messages of the Week", bo w tym natłoku waszych wypocin łatwiej znaleźć wypociny z sensem, ktoś rozważał opcję auto ukrywania postów z -10 ?
A to że ktoś płacze że mu ktoś zrobił -70  ??? O'RLY ?
Imo, niema sensu na centrali nic zmieniać, może poza banowaniem, administratorzy/moderatorzy powinni być na tyle gruboskórni żeby mieć to głęboko w dupsku że ktoś na ich temat napisał "xenoimbecyl".
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpień 10, 2012, 18:23:07 »
Cytuj
ktoś rozważał opcję auto ukrywania postów z -10 ?
Jeśli Xart / Hastra tego nie ruszali to chyba nawet szybciej posty są chowane

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #127 dnia: Sierpień 10, 2012, 19:16:33 »
Jeśli Xart / Hastra tego nie ruszali to chyba nawet szybciej posty są chowane

Hastra sam powiedzial, ze posty sie chowaja przy -5.

Jakimś magicznym sposobem przeszliście od obrzucania się gównem do "spelling" i ortografii.

Dyskusja zdaje mi sie. Wiesz, sa jeszcze wsrod nas ludzie, ktorzy moga to zrobic bez bycia debilem i slomiakiem.

Tim

  • Aqua
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 63
  • Year supply of fairy cakes
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tim Nitack
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 10, 2012, 20:24:06 »
Mam w cholerę dobry humor, czas wrócić do tematu bo się powoli kończy  ::)
Nie było mnie parę dni bo padł mi komp. Błogi odpoczynek od wszystkiego co cyfrowe, od Evki, od Centrali.

Wczoraj odpalam maszynę no i wypadało przeczytać co się zdarzyło w naszym światku... teraz żałuję w sumie.

Czy wy jesteście na prawdę tak popierdoleni, że bez wylewania na siebie kubłów z pomyjami nie możecie wspólnie koegzystować? Nie tylko utrwalacie najgorszy stereotyp Polaka ale jeszcze dokładacie do tego ile wlezie. Ile można jechać po sobie, wyciągać jakieś zjebane logi z rozmów, korp maile i podpierdalać się na każdym kroku?
Jak przyjdzie co do czego to nie ma z kim polatać ale jak trzeba dopierdolić krajanowi to od razu znajdą się ludzie.

Skutecznie obrzydzacie nowym grę, a już w szczególności kontakty z innymi polakami. Tym starym graczom pozostaje tylko żal, że nasze community to takie bagno wymieszane z gnojówką. Z własnej winy nic nie znaczące w uniwersum.

Nie da się inaczej? Nie jest nas tak mało w Eve ale zamiast coś wspólnie zmontować to każdy szuka dziury w całym. Przecież na to nie da się już patrzeć. Ogarnijcie się, bo to już nawet nie jest pośmiewisko, to jakaś paranoja.
Trudno jest nie rzucać kubłami z pomyjami, kiedy ktoś działa nam na przekór. Ludziom zawsze będą towarzyszyć emocje, jedni kontrolują je lepiej
inni gorzej. W większości przez to, że dla jednych to "tylko" gra, dla drugich "aż" gra.  Gra pełna indywidualistów opętanych wizją zjednoczenia, która jeżeli doszłaby do skutku skończyłaby się nudą.

Co do obrzydzania nowym gry... ja trafiłem do evki przez to, że kumpel pokazał mi filmik z któregoś PLGankNightu, więc nie mówmy, że nasze community jest tak zanurzone w gnoju - bo to mi się wydaje nieprawdą, patrząc z perspektywy takiego noobka jak ja.  My, Polacy mamy przecież jedną z lepszych Akademii w Evce - UA (pewnie zaraz się odezwą głosy, że to źle, tamto w niej źle - byłem w UA, było super, super klimat, kursy naprawdę przygotowujące do późniejszej gry i możliwość poznania nowych pilotów); jest C0ven na, który wszyscy biadolą i narzekają, ale ma sova, widać go nawet na mapie wpływów jako mały smark, ale jest (!); co najważniejsze jest dużo polskich korpów, może nie żyjących ze sobą w zgodzie, ale zapewniającym dobrą zabawę - a to jest najważniejsze. Owszem są dramy, są problemy, szpiedzy, awoxing itp. - ale bez tego Evka byłaby niżej od Tibii. E:
"You don't have to shoot a man to take away his life, Mila. You can kill without ever striking your victim or firing a weapon. All you have to do is take away his hope. Take away a man's sense of purpose in life—the rock that his ego rests upon—and that man becomes the living dead." —Otro Gariushi

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #129 dnia: Sierpień 11, 2012, 11:31:18 »
no i jaki piękny efekt. dwóch bana na 48 godzin dostało, reszta sie wypompowała z emocji i temat umarl :) jednym slowem znalazlem na was sposob :D
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #130 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:16:13 »
No to może tak zawsze rób ? Banuj profilaktycznie na początku tematu paru gości i będziesz miał spokój na centrali tylko czy o to na pewno chodzi ?
Nie będziesz narzekał że mało ludzi zaczęło się udzielać ? że coś tam umiera? A co do banów to owszem uważam że mi się należało i był słuszny ale znowu mi ciśnienie skacze jak bez echa przeszły wzmianki o gówniarzach i burakach ...
Znowu stare czasy ? Jeden może a drugi nie ? Chcesz usłyszeć co myślę o takich ludziach bez ubierania tego w ładne kulturalne słówka ?
Żeby Ci tak miło nie było to zapamiętaj sobie jak ty ludziom tak ludzie tobie .
Rozumiem że od wczoraj można używać nazw warzyw do określania ludzi ?

P.s I jak już ciśnienie w normie ,skacze jak trzeba ?  >:D

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:17:30 »
Hastra jakie emocje ? D:

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 11, 2012, 12:56:22 »
to znaczy same warzywa, ziemniaku, buraku, kalafiorze, marchewo przechodzi

a może jeszcze przetwory mięsne dodamy do repertuaru, parówo, kabanosie, pasztecie, tudzież inny baleronie
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:01:22 »
no i jaki piękny efekt. dwóch bana na 48 godzin dostało, reszta sie wypompowała z emocji i temat umarl :) jednym slowem znalazlem na was sposob :D

O przepraszam, to ja założyłem ten temat co by się ludzie wypompowali ze złych emocji.

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 11, 2012, 13:52:46 »
to znaczy same warzywa, ziemniaku, buraku, kalafiorze, marchewo przechodzi

a może jeszcze przetwory mięsne dodamy do repertuaru, parówo, kabanosie, pasztecie, tudzież inny baleronie
Tobie to się boje po nicku nawet pisać bo nie wiem czy się nie załapie  na regulamin  :P

DarkRising

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 12, 2012, 13:30:37 »
......

modlitwa kota przyniosła efekty, za co szanownemu Adminowi dziękuję.
48 godziń to wystarczająco długo aby przemyśleć swoje życie i wyzbyć się złych emocji.
a teraz państwa przepraszam.
zasiadam do stołu niedzielnego, łyżka widelec nóż, serwetka abym się nie poplamił.
kieliszek wina jest i dobra muzyka... pełna kultura - państwo wybaczą.  :D

globalny anonimowy moderatorze:
btw. a dlaczego zmodyfikowałeś post i usunoles moja wypowiedz?
czy podpada pod jakis nowy punkt regulaminu?
bo jeśli nie to się wytłumacz i wklej to spowrotem,
bo wiesz ja już swoją karę 48h w lochu odbyłem i takie działania nie poparte rzetelnymi argumentami są nadużywaniem władzy.

no i niezmiernie się cieszę że Col Sherman ma -30 respectu, jednak pan anonimowy globalny moderator dopatrzył się w tym łamania zapewne regulaminu dlatego należało usunąć.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2012, 13:51:40 wysłana przez DarkRising »

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 12, 2012, 13:48:17 »
Witam , witam , szanowny kolega gdzie spędził banika ? Ja byłem na 48 godzinnym maratonie filmowy na www.kinopecetowiec w Kerbirowood .
a kolega jak sobie radzi w takich niefortunnych zdarzeniach życiowych ?

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 12, 2012, 14:21:52 »
Czy możemy ich zbanować jeszcze raz?



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

DarkRising

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 12, 2012, 14:37:39 »
a za co panie równy i równiejsi?
tworzy się zasady to wpierw należy ich samemu przestrzegać
o a teraz moderacja postów - sie pytam za co

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 12, 2012, 15:08:06 »
Czy możemy ich zbanować jeszcze raz?
Nooo nie wiem ...
Ale że Cię lubię to 50 kk isk i zobaczymy co da się zrobić . :-\