Autor Wątek: Czy Was już do końca pomiziało?  (Przeczytany 43865 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Czy Was już do końca pomiziało?
« dnia: Sierpień 08, 2012, 10:29:38 »
Nie było mnie parę dni bo padł mi komp. Błogi odpoczynek od wszystkiego co cyfrowe, od Evki, od Centrali.

Wczoraj odpalam maszynę no i wypadało przeczytać co się zdarzyło w naszym światku... teraz żałuję w sumie.

Czy wy jesteście na prawdę tak popierdoleni, że bez wylewania na siebie kubłów z pomyjami nie możecie wspólnie koegzystować? Nie tylko utrwalacie najgorszy stereotyp Polaka ale jeszcze dokładacie do tego ile wlezie. Ile można jechać po sobie, wyciągać jakieś zjebane logi z rozmów, korp maile i podpierdalać się na każdym kroku?
Jak przyjdzie co do czego to nie ma z kim polatać ale jak trzeba dopierdolić krajanowi to od razu znajdą się ludzie.

Skutecznie obrzydzacie nowym grę, a już w szczególności kontakty z innymi polakami. Tym starym graczom pozostaje tylko żal, że nasze community to takie bagno wymieszane z gnojówką. Z własnej winy nic nie znaczące w uniwersum.

Nie da się inaczej? Nie jest nas tak mało w Eve ale zamiast coś wspólnie zmontować to każdy szuka dziury w całym. Przecież na to nie da się już patrzeć. Ogarnijcie się, bo to już nawet nie jest pośmiewisko, to jakaś paranoja.

Teretalu

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2012, 10:36:34 »
YES!!

Dawno dramy nie było





DarkRising

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2012, 10:37:59 »
po kilku latach gry przejrzałeś na oczy, a blask tak jasny, że cię oślepił.
jak to jest naprawdę wychodzi tylko wtedy jak się podpali niezły dynamit.

z uszanowaniem.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:04:44 »
Nite, takie odezwy nic nie dają, bo stają się jedynie pożywką dla troli.

Trzeba robić swoje i mieć w dupie trole i debili. Czasem trzeba tylko dużo pić lub palić żeby zdzierżyć, ale ogólnie do przeżycia ;)

Poza tym, z tego co słyszałem to raczej kwestia community w EVE niż akurat polskiego - gra jest hardkorowa i żyje łzami to i poziom forum trolowo-debilny. Przy ruskim community my to podobno grzeczne kerbiry, baranki i ogólnie uprzejmi ludzie....

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:11:17 »
Nite - masz rację.

Ze swojej strony dodam, że warto byłoby wywalić ten kretyński "respect" z forum, bo służy to wyłącznie hejterom.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Kira Korpii

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 196
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Julia D'maro
  • Korporacja: Pink Bunnies
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:14:19 »
WLASNIE!

Dzisiaj w ramach pokuty organizuje mining opa w PAYE o 18. Zapraszam.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:17:54 »
Poza tym, z tego co słyszałem to raczej kwestia community w EVE niż akurat polskiego - gra jest hardkorowa i żyje łzami to i poziom forum trolowo-debilny. Przy ruskim community my to podobno grzeczne kerbiry, baranki i ogólnie uprzejmi ludzie....

Eee tam, dramy, trolle i internetowe chamstwo są cechą charakterystyczną dla każdego community MMO. To forum pod tym względem nie odstaje od innych forów innych polskich gier MMO. Mnie tylko zastanawia jedna rzecz. Podobno w EVE grają ludzie w - nazwijmy to oględnie - nieco dojrzalszym wieku (30+). Skąd więc u nich bierze się tak duży brak szacunku i agresja do innych osób? Można na siebie - w sprawach merytorycznych pluć - ale poza nimi szanować się. Niestety pod tym względem o wiele dojrzalsze są community takich gier jak wyśmiewany tu WoW, w który grają emo i drama nastolatki...

Tloluvin

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 526
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Tloluvin
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:37:19 »
Skąd więc u nich bierze się tak duży brak szacunku i agresja do innych osób?
Stawiam na hipokryzje, ktorej w EVE, a zwlaszcza na forach z nia zwiazanych jest znacznie wiecej niz w innych MMO, co prawdopodobnie bierze sie z mitologizowania pvp z jednej strony i demonizowania kerbirki (czymkolwiek ona jest, bo praktycznie dla kazdego jest to cos innego) z drugiej strony
"Termin "troll" bywa nadużywany na dyskusyjnych forach internetowych. Niektóre osoby mianem tym określają dyskutanta, który przedstawia zagadnienia dla kogoś niewygodne lub za trudne do merytorycznego, szerszego omówienia"

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:38:01 »
Będzie oftopowo, no ale trudno. Chociaż jakiś tam związek z tematem jest..

Nawiązując do posta Sokoła
Ze swojej strony dodam, że warto byłoby wywalić ten kretyński "respect" z forum, bo służy to wyłącznie hejterom.

Przy okazji to jak ten system naprawdę działa? Podobno miało mieć to jakiś wpływ na działalność na forum, a póki co poza wartością kolekcjonerska nie dostrzegam niczego więcej :) Zminusowany post się ukrywa + jest jakiś mityczny limit po przekroczeniu którego konto jest blokowane? Tylko co przeszkodzi hejterowi zrobić boostujace alt-konto? :) (To się da załatwić stażem, liczbą postów i respektem..)

A plusy? Co daje w praktyce dodatni stading do użyszkodników centrali?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Rataxas

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:44:44 »
Nie było mnie parę dni bo padł mi komp. Błogi odpoczynek od wszystkiego co cyfrowe, od Evki, od Centrali.

Wczoraj odpalam maszynę no i wypadało przeczytać co się zdarzyło w naszym światku... teraz żałuję w sumie.

Czy wy jesteście na prawdę tak popierdoleni, że bez wylewania na siebie kubłów z pomyjami nie możecie wspólnie koegzystować? Nie tylko utrwalacie najgorszy stereotyp Polaka ale jeszcze dokładacie do tego ile wlezie. Ile można jechać po sobie, wyciągać jakieś zjebane logi z rozmów, korp maile i podpierdalać się na każdym kroku?
Jak przyjdzie co do czego to nie ma z kim polatać ale jak trzeba dopierdolić krajanowi to od razu znajdą się ludzie.

Skutecznie obrzydzacie nowym grę, a już w szczególności kontakty z innymi polakami. Tym starym graczom pozostaje tylko żal, że nasze community to takie bagno wymieszane z gnojówką. Z własnej winy nic nie znaczące w uniwersum.

Nie da się inaczej? Nie jest nas tak mało w Eve ale zamiast coś wspólnie zmontować to każdy szuka dziury w całym. Przecież na to nie da się już patrzeć. Ogarnijcie się, bo to już nawet nie jest pośmiewisko, to jakaś paranoja.

Haha dobre dobre a sami z BUFU sie przypierdalaliscie do mlodych ...


Nite, takie odezwy nic nie dają, bo stają się jedynie pożywką dla troli.

Trzeba robić swoje i mieć w dupie trole i debili. Czasem trzeba tylko dużo pić lub palić żeby zdzierżyć, ale ogólnie do przeżycia ;)

Poza tym, z tego co słyszałem to raczej kwestia community w EVE niż akurat polskiego - gra jest hardkorowa i żyje łzami to i poziom forum trolowo-debilny. Przy ruskim community my to podobno grzeczne kerbiry, baranki i ogólnie uprzejmi ludzie....

yyy ... czego tu sie dziwic ? jak Wy w COVEN lapiecie kazdego polskiego korpa buraków jaki się Wam na patoczy. Jakbyś wiedział z kim czasami latasz to myślę  że szybko byś zwerfikował ekipe :D

 Zresztą po samym UA czego się dziwić jak wielcy administratorowie wciskają takie wodo mózgowie młodym że szkoda gadać.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:48:56 »
Będzie oftopowo, no ale trudno. Chociaż jakiś tam związek z tematem jest..

Nawiązując do posta Sokoła
Przy okazji to jak ten system naprawdę działa? Podobno miało mieć to jakiś wpływ na działalność na forum, a póki co poza wartością kolekcjonerska nie dostrzegam niczego więcej :) Zminusowany post się ukrywa + jest jakiś mityczny limit po przekroczeniu którego konto jest blokowane? Tylko co przeszkodzi hejterowi zrobić boostujace alt-konto? :) (To się da załatwić stażem, liczbą postów i respektem..)

A plusy? Co daje w praktyce dodatni stading do użyszkodników centrali?

Posty są ukrywane po przekroczeniu jakieś pułapu minusów (per post). Co niczego nie zmienia, bo każdy może sobie taki post i tak zobaczyć, tyle że musi kliknąć.

Domyślam się, że w założeniu chodziło o to, żeby nowe osoby mogły oszacować co warte są rady weteranów na podstawie ich "respektu". Problem w tym, że nowi raczej nie klikają, za to hejterzy - jak najbardziej.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:50:08 »
Haha dobre dobre a sami z BUFU sie przypierdalaliscie do mlodych ...

Osobiście przypierdalam do młodych jak lamią, żeby ich nauczyć. Nie będę mówił: "Misiu, ta biało niebieska ikonka to mwd. Może zechciałbyś ją włączyć?" bo to nie pomaga im w szybkiej nauce. Potem zamiast pamiętać o włączeniu mwd będą rozmyślajać: "Boshhh, powiedział do mnie Misiu...!!!"

Rataxas - właśnie idealnie wpasowałeś się w topik, który zacząłem. Gratulacje.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:51:19 »
A plusy? Co daje w praktyce dodatni stading do użyszkodników centrali?

Według mitologii - plus teoretycznie znaczy, ze piszesz z sensem i do rzeczy. Skąd tak mało plusów ? A to już temat na kolejną rozprawkę.

W temacie.
Nitefish,  nie da się inaczej.  :(

Trzeba by wprowadzić zamordyzm i wywalać po kolei konta tych którzy swoimi postami zmieniają temat merytoryczny we flame. tyle że wtedy Ci sami a alt-kont wyli by o moderatororach-sadystach/faszystach/itd.

P.S. Doom może przeprowadzić eksperyment socjologiczny. Wyłapywać posty zawierające "merytoryczne treści" w rodzaju "C0ven/BuFu/VooDoo/etc/etc jest głupie/to lamusy/kerbiry/lol-fity/etc/etc. oraz personalne wersje takowych wypowiedzi i banować na tydzień takie konta  >:D
Jestem ciekawy efektu.

Ciekawy jestem jaki byłby poziom forum gdyby do rejestracji wymagane były prawdziwe dane, adres, nazwisko, zdjęcie, etc...  :P

Rataxas

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:53:32 »
U nas tak jest numer telefonu od korpowiczów i pełne API wymagane , spam usuwany + warn , jak ktoś się nie stosuje to blok na kilka dni + kop z chata korpowego + blokada na mumble. Zero trolowania i pogadać w miłym towarzystwie można. Ale to Adminsitracji musi się chcieć ... a jesli admini to trole ?


Osobiście przypierdalam do młodych jak lamią, żeby ich nauczyć. Nie będę mówił: "Misiu, ta biało niebieska ikonka to mwd. Może zechciałbyś ją włączyć?" bo to nie pomaga im w szybkiej nauce. Potem zamiast pamiętać o włączeniu mwd będą rozmyślajać: "Boshhh, powiedział do mnie Misiu...!!!"


 Nie to miałem na myśli , osobiście sram na to jak tam szkolicie sobie nowych , chodziło mi o to żeś mega trol i Cie sumienie teraz gryzie czy jak ?

EDIT: swoja droga pamietam poczatki EVE + forum centrali , ładnie zostaliśmy przywitani :D zwłaszcza BUFU , a ostatni ktoś z BUFU do mnie pisał czy po null z nimi nie polatam uhm mhmm ... naprawdę ludzie macie kurwa tupet.

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 08, 2012, 11:57:31 »
Eh....
to nie jest forum korpowe  ::)

Rataxas

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:01:03 »
Eh....
to nie jest forum korpowe  ::)

To nie ma znaczenia - u nas na forum udzielają się ludzie z różnych dziedzin ( korpów , stron świata ) jak zwał tak zwał a w planach jest jeszcze większa rozbudowa. Prawda jest taka że jeżeli komuś zależy na tym aby porządek był , to będzie i PIPSZENIEM to nie jest forum takie ani srakie.... nic na pewno nie osiągniesz kolego.

Zgadzam się  w 101% że polskie community to syf ... no może poza korpami z WH , to bardziej hermetyczne społeczeństwo rzekłbym i są milej nastawieni na pomaganie polskim corpom w WH. Nawet jesli się nie znamy.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:06:14 »
...
Nie to miałem na myśli , osobiście sram na to jak tam szkolicie sobie nowych , chodziło mi o to żeś mega trol i Cie sumienie teraz gryzie czy jak ?

EDIT: swoja droga pamietam poczatki EVE + forum centrali , ładnie zostaliśmy przywitani :D zwłaszcza BUFU , a ostatni ktoś z BUFU do mnie pisał czy po null z nimi nie polatam uhm mhmm ... naprawdę ludzie macie kurwa tupet.

Czy to nie Wy wrzuciliście na Centralę ten filmik jak przy kompach, paląc papierosy i pijąc gazowane napoje udajecie gangsta ekipę?

Rataxas

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:14:33 »
Czy to nie Wy wrzuciliście na Centralę ten filmik jak przy kompach, paląc papierosy i pijąc gazowane napoje udajecie gangsta ekipę?

 W sumie nie wiem dużo filmików wrzucamy ten pewnie też.

Zabolało ego trolu :) ?

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:17:27 »
To nie ma znaczenia - u nas na forum udzielają się ludzie z różnych dziedzin ( korpów , stron świata ) jak zwał tak zwał a w planach jest jeszcze większa rozbudowa.

Ależ ma olbrzymie znaczenie. Wasze forum jest forum prywatnym. Poza - "Kodeksem imperium" (to Wasza sprawa jak się bawicie i mi nic do tego, ale db bawiłem się czytając go :) ) nie ma treści publicznie dostępnych. Zróbcie ze swojego forum miejsce publiczne, to wtedy będziemy mogli porozmawiać :)

Co do polskiego community, to na eve-centrali nie udziela się nawet 10 proc. polskich graczy. Zdecydowana wiekszość na ostro wyjebane na - cytuje - "towarzystwo wzajemnej adoracji".

Rataxas

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:27:28 »
Ależ ma olbrzymie znaczenie. Wasze forum jest forum prywatnym. Poza - "Kodeksem imperium" (to Wasza sprawa jak się bawicie i mi nic do tego, ale db bawiłem się czytając go :) ) nie ma treści publicznie dostępnych. Zróbcie ze swojego forum miejsce publiczne, to wtedy będziemy mogli porozmawiać :)

Co do polskiego community, to na eve-centrali nie udziela się nawet 10 proc. polskich graczy. Zdecydowana wiekszość na ostro wyjebane na - cytuje - "towarzystwo wzajemnej adoracji".

 Zgodze się że mało ludzi sie udziela na centrali , widze to po swoich korpowiczach , nikt z nich nawet tu nie wchodzi bo stwierdzają że nie ma po co i tu jest duży problem że te forum nie wiele oferuje :)

 Co do publicznego forum ( myślisz że na centrali widzisz wszystkie działy ? ) też są ukryte tylko do wglądu dla lubianych etc. Więc do końca prawdy nie masz. Mieliśmy więcej działów publicznych kiedyś ale Polacy nam zazdrościli ze się dobrze bawimy i wypisywali bluzgi na forum więc zdecydowaliśmy się je zamknąć.

 Ciesze się że dobrze się bawiłeś czytając CODEX my też się świetnie bawimy grając w ROLE PLAY. Jest po prostu super.

kamel

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:51:37 »
Eee tam, dramy, trolle i internetowe chamstwo są cechą charakterystyczną dla każdego community MMO. To forum pod tym względem nie odstaje od innych forów innych polskich gier MMO. Mnie tylko zastanawia jedna rzecz. Podobno w EVE grają ludzie w - nazwijmy to oględnie - nieco dojrzalszym wieku (30+). Skąd więc u nich bierze się tak duży brak szacunku i agresja do innych osób? Można na siebie - w sprawach merytorycznych pluć - ale poza nimi szanować się. Niestety pod tym względem o wiele dojrzalsze są community takich gier jak wyśmiewany tu WoW, w który grają emo i drama nastolatki...

Żona nie daje, praca nie satysfakcjonuje, zarobki za niskie, szef/ szefowa wkurza, zdają sobie sprawę, że mają 30+ lat i grają w gierki na kompie zamiast trzepać hajs i jeździć po świecie i korzystać z życia :) to może wkurwiać ;)

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 08, 2012, 13:10:55 »
Chuj Ci do tego, ze sie obrzucaja. To ich sprawa - mnie tylko martwi jakosc postow. Skoro lubia to niech robia o_O.

EDIT: Co do repa, jak ktos sie Tym przejmuje to jego problem. Rep nic nie znaczy i nie bedzie znaczyl dopoki nie bedziesz lamal punktow regulaminu forum.

DarkRising

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 08, 2012, 13:25:50 »
Żona nie daje, praca nie satysfakcjonuje, zarobki za niskie, szef/ szefowa wkurza, zdają sobie sprawę, że mają 30+ lat i grają w gierki na kompie zamiast trzepać hajs i jeździć po świecie i korzystać z życia :) to może wkurwiać ;)

dostałes wpierdol w eve i teraz  sprzedajesz nową receptę?
fajno sprzedawaj, ale no forum gospodyń domowych, tam z pewnością docenią twoją dojrzałość.
Albo nie! ULECZ NAS O WIELKI, RĘCE KTÓRE LECZĄ, WIELKI KAMELOXIE - ulecz nasze RANY jako COL SHERMAN uleczyć je miał szczając na nas.

kamel

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 08, 2012, 13:30:26 »
dostałes wpierdol w eve i teraz  sprzedajesz nową receptę?
fajno sprzedawaj, ale no forum gospodyń domowych, tam z pewnością docenią twoją dojrzałość.
Albo nie! ULECZ NAS O WIELKI, RĘCE KTÓRE LECZĄ, WIELKI KAMELOXIE - ulecz nasze RANY jako COL SHERMAN uleczyć je miał szczając na nas.

 :D

lukasdan

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:12:32 »
Domyślam się, że w założeniu chodziło o to, żeby nowe osoby mogły oszacować co warte są rady weteranów na podstawie ich "respektu". Problem w tym, że nowi raczej nie klikają, za to hejterzy - jak najbardziej.
Nowi nie klikają bo nie mają jak. Zgaduję że trzeba określoną liczbę postów wysłać żeby pojawiły się przyciski do głosowania

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:20:17 »
A ja od Siebie dodam, że admini i moderatorzy nie będą ingerować w żadne wasze przepychanki słowne. Przypominam, że zgodnie z waszymi oczekiwaniami, wszelka moderacja na forum została ograniczona do minimum.

Jedynym momentem, w którym ktoś z obsługi zainterweniuje będzie moment, gdy polecą personalne/rasistowskie wycieczki. W pozostałych przypadkach...
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

DarkRising

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:24:33 »
weź ten respect zlikwiduj, albo ogłoś ankietę...

lukasdan

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:28:19 »
Żona nie daje, praca nie satysfakcjonuje, zarobki za niskie, szef/ szefowa wkurza, zdają sobie sprawę, że mają 30+ lat i grają w gierki na kompie zamiast trzepać hajs i jeździć po świecie i korzystać z życia :) to może wkurwiać ;)
To że niektórzy muszą wyładować frustracje z RL w wirtualnym świecie to fakt i każdy się zgodzi.
...ale z tym graniem to troszke po bandzie pojechałeś ..zwłaszcza na forum gdzie są sami gracze  :)
Dark'a to chyba zabolało... tylko człowiek też chyba sfrustrowany jest bo mógł ludzkim językiem odpisać.
..ja odpiszę tak -żona ok, praca ok, zarobki mogłyby być lepsze ale tego nigdy dosyć, coś tam po świecie jeździłem
ale na kompie gram i znam masę takich jak ja. pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 23:00:30 wysłana przez lukasdan »

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:29:10 »
weź ten respect zlikwiduj, albo ogłoś ankietę...


Z powodu takiego że... ?
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

DarkRising

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:32:13 »
bo sluży jedynie anonimowemu trolowaniu?
pozatym to zawsze dobrze zapytac użytkownikow czy czegos chca czy nie

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:38:43 »
bo sluży jedynie anonimowemu trolowaniu?

LOL >:D
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 08, 2012, 16:43:16 »
a ja myślę, że na razie zostanie bo chce, zebyscie sami decydowali o tym, co chcecie a czego nie chcecie czytac :)
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

Goomich

  • Gość
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 08, 2012, 17:06:37 »
Do tej pory myślałem, że od tego jest ten taki czerwony przycisk z białym x w prawym górnym rogu okna.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Czy Was już do końca pomiziało?
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 08, 2012, 19:08:31 »
A ja od Siebie dodam, że admini i moderatorzy nie będą ingerować w żadne wasze przepychanki słowne. Przypominam, że zgodnie z waszymi oczekiwaniami, wszelka moderacja na forum została ograniczona do minimum.

Jedynym momentem, w którym ktoś z obsługi zainterweniuje będzie moment, gdy polecą personalne/rasistowskie wycieczki. W pozostałych przypadkach...

I bardzo dobrze :). Rasistowskim wycieczkom mowimy nie. W sumie od ostatnich zmian moge powiedziec, ze forum odzylo troche wiec jest ok jak jest :).

a ja myślę, że na razie zostanie bo chce, zebyscie sami decydowali o tym, co chcecie a czego nie chcecie czytac :)

Swoja droga Hastra ile musi post zdobyc negatywnego repa zeby sie zminimalizowal ? :)

bo sluży jedynie anonimowemu trolowaniu?
pozatym to zawsze dobrze zapytac użytkownikow czy czegos chca czy nie

Jakis czas temu byla ankieta co chcemy, a co nie chcemy i to owoc tych zmian. Jedynie moge powiedziec, spozniles sie Pan :}.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 19:14:36 wysłana przez Soulscream »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy Was już do końca popierdoliło?
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 08, 2012, 19:14:06 »
...
EDIT: swoja droga pamietam poczatki EVE + forum centrali , ładnie zostaliśmy przywitani :D zwłaszcza BUFU , a ostatni ktoś z BUFU do mnie pisał czy po null z nimi nie polatam uhm mhmm ... naprawdę ludzie macie kurwa tupet.

Dzięki uprzejmości Gaunta znalazł się Wasz filmik promo, o którym piszesz:
http://www.youtube.com/watch?v=fEJDB3nF8ik&feature=related

Po prostu nie przypadł do gustu innym ludziom ale z tego powodu musisz wszystkich hejtować?