Autor Wątek: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)  (Przeczytany 78435 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

akira akawa

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 08, 2012, 18:41:54 »
hehh te święte oburzenie "polaczkiem" jest  przezabawne . Wpiszcie sobie w wyszukiwarce tu na forum "ruscy" "ruskie" "kacapy". Setki postów i nikt nie piszczał że hańba , jak tak można, gdzie jest moderator?!
Ale polaczek już uwiera :)
Hipokryzja is a bitch
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 18:52:52 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 08, 2012, 18:54:41 »
hehh te święte oburzenie "polaczkiem" jest  przezabawne . Wpiszcie sobie w wyszukiwarce tu na forum "ruscy" "ruskie" "kacapy". Setki postów i nikt nie piszczał że hańba , jak tak można, gdzie jest moderator?!
Ale polaczek już uwiera :)
Hipokryzja is a bitch

Wypraszam sobie, ja zawsze mowilem, ze ruskie to so piergi :). Zreszta wystarczy troche poszukac :).

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 08, 2012, 20:07:51 »
Znajdź mi ruska na tym forum, nie udało się prawda - ciężko żeby ktoś kogo nie ma się przyczepił.

A teraz uwaga, znajdź jakiegoś Polaka na tym forum - udało się ? No popatrz.

Jak to się mówi czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. A jak widzą to masz swięte oburzenie, pominę fakt że ruskie to Rosjanie po rosyjsku więc też nie wiem o co się czepiać.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 08, 2012, 20:19:29 »
Znajdź mi ruska na tym forum, nie udało się prawda - ciężko żeby ktoś kogo nie ma się przyczepił.

A teraz uwaga, znajdź jakiegoś Polaka na tym forum - udało się ? No popatrz.

Jak to się mówi czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. A jak widzą to masz swięte oburzenie, pominę fakt że ruskie to Rosjanie po rosyjsku więc też nie wiem o co się czepiać.

Oczywiscie, ze jest bo nazywajac ruskiem obywatela rosji jest to obrazliwe. Tak samo jak ktos z zagranicy nazwie Cie przyslowiowym "polack". Pasywna agresja. To, ze kogos nie ma na forum to nie znaczy, ze trzeba powielac stereotypy i potegowac ksenofobie.

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 08, 2012, 21:01:58 »
Mnie się też nie podoba rzucanie na prawo i lewo ruskami.

A najgorszy wstyd był podczas Euro, gdy "ruską kurwę" można było wręcz uznać za polski hymn narodowy  :-[
Cała prawda o moim graniu...


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #180 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:31:53 »
Bo "ruska kurwa" = "rosyjska kurwa" więc jak się okazuje słowo rusek nie jest obraźliwe. Ważne są intencje użycia oraz dodatki.
Dla mnie słowo "rusek" brzmi po prostu sympatycznie, czy jestem zły?

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #181 dnia: Sierpień 08, 2012, 22:39:31 »
Bo "ruska kurwa" = "rosyjska kurwa" więc jak się okazuje słowo rusek nie jest obraźliwe. Ważne są intencje użycia oraz dodatki.
Dla mnie słowo "rusek" brzmi po prostu sympatycznie, czy jestem zły?

Nazywanie kogos ruskiem jest obrazliwe i jest to rowne temu jak ktos nazwie Ciebie polaczkiem. Uprzedzeniom i ksenofobii mowimy nie.

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #182 dnia: Sierpień 09, 2012, 03:48:53 »
Panowie gówno mnie obchodzi co uważacie za obraźliwe czy nie , nie po to ktoś się trudził by dojebać drugiemu żeby teraz dostać opierdol za coś co mu wyszło .
Wcześniej była zasada że kilku może rzucać błotem , reszta nie - i to mnie wkurzało , teraz każdy może rzucać błotem i to się nie podoba zazwyczaj tym "zasłużonym " z większym stażem ..
Nie lubisz takiej lektury ? kto ci każe to czytać ? nie wiedziałeś ze we flejmie jest gówno i błoto ? to już wiesz i spadaj jak ci się nie podoba .
Są zasady "że nie ma zasad" i jest sprawiedliwie - każdy kto coś napisze może dostać rykoszetem w ryj - jeden za chamską wypowiedź inny za wywlekanie starych baśni inny za proPVPbajkę na gejcie ,
najbardziej wkurzają mnie świętojebliwi co sami ciągną dalej ale w "kulturalnej postaci " . Jednego urazi słowo polaczek , drugiego noob albo kerbir - a tych ostatnich używali tu wszyscy i ci chamowaci i te bardziej kulturalne chamy ale oni wiedzą najlepiej co można a co nie .
Najgorsze że  mogli gościa zlinczować publicznie i na śmiesznie za faila z pomyłką osoby ale nieee oni wykażą wyższą kulturę i się dopierdalają o głupie słowo które jest chyba najmniej obraźliwe w określeniach Polaków używanych przez innych .
Przez takich polaczków powstają właśnie takie określenia ....wy tępe chuje .

Mnie się też nie podoba rzucanie na prawo i lewo ruskami.

A najgorszy wstyd był podczas Euro, gdy "ruską kurwę" można było wręcz uznać za polski hymn narodowy  :-[
A wiesz w jakich okolicznościach powstał "gest Kozakiewicza" ty wypięta pizdo?

Na koniec zadanie domowe - przejrzyj obcojęzyczne fora i poszukaj określeń Polaków mocno się zdziwisz ty xenoimbecylu .

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #183 dnia: Sierpień 09, 2012, 07:04:59 »
kolega powyzej takze 48 godzin odpoczynku. kto nastepny
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #184 dnia: Sierpień 09, 2012, 09:32:36 »
Tbh, nieźle się ubawiłem - Zenek błysnął talentem jak nie przymierzając feldfebel z "CK Dezerterów" albo SGT Hartman z "Full Metall Jacket" :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #185 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:14:10 »
Nazywanie kogos ruskiem jest obrazliwe i jest to rowne temu jak ktos nazwie Ciebie polaczkiem. Uprzedzeniom i ksenofobii mowimy nie.

No ok, ale czy to na pewno okreslenie obraźliwe. Np. z 2 okresleń: szwab i szkop tylko to drugie jest obraźliwe. Szwab oznacza mieszkańca Szwabii, czyli okreslonej częsci Niemiec.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #186 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:25:44 »
kolega powyzej takze 48 godzin odpoczynku. kto nastepny

Stare nawyki trudno wykorzenic?  :P
Miala byc nowa 'wolna' centrala, poki co jest stary syf, gj.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #187 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:31:30 »
Na starych zasadach koleś by mial juz perm ban i to zanim wyskoczył z wontami do Hastry. Widzisz różnicę?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Zsur1aM

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 568
  • Kicking ass for teh.. woops retired!
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Zsur1aM
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #188 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:37:42 »
Na starych zasadach koleś by mial juz perm ban i to zanim wyskoczył z wontami do Hastry. Widzisz różnicę?

Skutek ten sam, gdzie ta roznica?

Serio myslicie ze dacie rade stworzyc forum community z odgorna moderacja/administracja osob ktore graja w ta sama gre? wolne zarty  ;D

Rozumiem ze mozna moderowac dzialy takie jak TNQ, WT etc.. zreszta nie ma sie po co produkowac gl hf.

Goomich

  • Gość
Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #189 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:40:47 »
Sorki, ze ci hast zbanowal alta.

akira akawa

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #190 dnia: Sierpień 09, 2012, 10:42:32 »
No ok, ale czy to na pewno okreslenie obraźliwe. Np. z 2 okresleń: szwab i szkop tylko to drugie jest obraźliwe. Szwab oznacza mieszkańca Szwabii, czyli okreslonej częsci Niemiec.

Nie , nieprawda . Język "żyje" . I to że szwab etymologicznie oznacza mieszkanca szwabii nie ma znaczenia. Nikt , absolutnie nikt nie używa pojęcia szwab by podkreślić pochodzenie Niemca z historycznej  krainy . Mówiąc szwab mamy  na myśli pogardliwy stosunek do wszystkich Niemców w całości - nie ważne z jakiego landu pochodzą . Dlatego szwab JEST w języku polski słowem obraźliwym.




    (1.1) pogard. Niemiec;

odmiana:
    (1.1)
     [ukryj ▲]
    przypadek    liczba pojedyncza    liczba mnoga
    mianownik    szwab    szwaby
    dopełniacz    szwaba    szwabów
    celownik    szwabowi    szwabom
    biernik    szwaba    szwabów
    narzędnik    szwabem    szwabami
    miejscownik    szwabie    szwabach
    wołacz    szwabie    szwaby

Hastrabull

  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 060
    • Zobacz profil
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #191 dnia: Sierpień 09, 2012, 11:12:40 »
Cytuj
to już wiesz i spadaj jak ci się nie podoba .
Cytuj
wy tępe chuje .
Cytuj
A wiesz w jakich okolicznościach powstał "gest Kozakiewicza" ty wypięta pizdo?
Cytuj
ty xenoimbecylu .


Zasada jest prosta i powtarzam ja po raz kolejny:
wycieczki osobiste lub rasistowskie = ban. Powyższe zaklasyfikowałem jako wycieczki osobiste.
Pierwszy ban na 48 godzin
Drugi ban na wiekuistą wieczność.

Po raz ostatni to wyjaśniam, więc proszę wbić to sobie pod wasze piękne rozczochrane.
Jak masz się tu kogoś bać, to mnie...
buahahaha <- demoniczny śmiech

akira akawa

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #192 dnia: Sierpień 09, 2012, 11:14:20 »
Na starych zasadach koleś by mial juz perm ban i to zanim wyskoczył z wontami do Hastry. Widzisz różnicę?

stare zasady były złe bo pozwalały dawać upust twoim fantazjom typu "loszek" "jeżyk"  aż sie boję dalej ciągnąć itp... Ty moderację traktujesz jako zbyt osobiste przeżycie
Tak jest lepiej w koncu to flame war. I fajnie że takie Rataxasy tu są. W myśl zasady Stanisława Lema "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. "

ps.
poza tym jestś bardzo mało konsekwentny . Zwracasz innym uwagę a sam sobie pozwalasz na wykwity w rodzaju " Czekaj czekaj, czy ty mówisz o tej bandzie gówniarzy i buraków która wyłapała ode mnie serię banów" :D :D

Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #193 dnia: Sierpień 09, 2012, 11:17:42 »
Za "polaczków" bym pałował, aż się, buraki nie oduczą szczanie do własnego gniazda.

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #194 dnia: Sierpień 09, 2012, 11:27:59 »
Zmierzałem do tego, że część określeń jest używanych potocznie i nie zawsze kryje się za tym coś złego. Np. dla mnie "rusek" to skrótowa forma "Rosjanin" i tyle.
Dla wielu osób słowo "Rumun" może być obraźliwe, z uwagi na krążące w kraju dowcipy oraz sposób w jaki większość Rumunów zachowuje się w naszym kraju.

KiFuso

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: KiFuso
  • Korporacja: bez
  • Sojusz: bez
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 09, 2012, 11:43:21 »
Stare nawyki trudno wykorzenic?  :P
Miala byc nowa 'wolna' centrala, poki co jest stary syf, gj.

No tak, stworzą community dla 15 forumowych napinaczy, z czego 5 nie pisze pod swoim nickiem a kolejnych 50 czyta ich posty przy porannej kawie a cała reszta community nawet nie ma zamiaru wchodzić na takie forum dla flejmu.

GJ!

Skeer

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 907
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 09, 2012, 12:40:26 »
Panowie gówno mnie obchodzi co uważacie za obraźliwe czy nie , nie po to ktoś się trudził by dojebać drugiemu żeby teraz dostać opierdol za coś co mu wyszło .
Wcześniej była zasada że kilku może rzucać błotem , reszta nie - i to mnie wkurzało , teraz każdy może rzucać błotem i to się nie podoba zazwyczaj tym "zasłużonym " z większym stażem ..
Nie lubisz takiej lektury ? kto ci każe to czytać ? nie wiedziałeś ze we flejmie jest gówno i błoto ? to już wiesz i spadaj jak ci się nie podoba .
Są zasady "że nie ma zasad" i jest sprawiedliwie - każdy kto coś napisze może dostać rykoszetem w ryj - jeden za chamską wypowiedź inny za wywlekanie starych baśni inny za proPVPbajkę na gejcie ,
najbardziej wkurzają mnie świętojebliwi co sami ciągną dalej ale w "kulturalnej postaci " . Jednego urazi słowo polaczek , drugiego noob albo kerbir - a tych ostatnich używali tu wszyscy i ci chamowaci i te bardziej kulturalne chamy ale oni wiedzą najlepiej co można a co nie .
Najgorsze że  mogli gościa zlinczować publicznie i na śmiesznie za faila z pomyłką osoby ale nieee oni wykażą wyższą kulturę i się dopierdalają o głupie słowo które jest chyba najmniej obraźliwe w określeniach Polaków używanych przez innych .
Przez takich polaczków powstają właśnie takie określenia ....wy tępe chuje .
A wiesz w jakich okolicznościach powstał "gest Kozakiewicza" ty wypięta pizdo?

Na koniec zadanie domowe - przejrzyj obcojęzyczne fora i poszukaj określeń Polaków mocno się zdziwisz ty xenoimbecylu .

Miałem konstruktywnie odpowiedzieć na tego posta, ale po ostatnich zdaniach mnie zatkało i już mi się nie chce.

Pozdrawiam też tych, co mu zaplusowali :)
Cała prawda o moim graniu...


Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 09, 2012, 13:28:39 »
Zmierzałem do tego, że część określeń jest używanych potocznie i nie zawsze kryje się za tym coś złego. Np. dla mnie "rusek" to skrótowa forma "Rosjanin" i tyle.
Dla wielu osób słowo "Rumun" może być obraźliwe, z uwagi na krążące w kraju dowcipy oraz sposób w jaki większość Rumunów zachowuje się w naszym kraju.

To, ze sie komus wydaje to lata krazenia stereotypow i ksenofobii w spoleczenstwie polskim. Jest takie powiedzenie. Ruskie to moga byc pierogi i tyle. Obywatel Rosji to Rosjanin. Koniec i kropka.

akira akawa

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 09, 2012, 17:42:32 »
"Rumun" może być obraźliwe, z uwagi na krążące w kraju dowcipy oraz sposób w jaki większość Rumunów zachowuje się w naszym kraju.


O i tu masz właśnie przykład jak mocno stereotypy władają umysłami!:)
Bo to nie Rumuni tak naprawdę sie cieszą złą sławą w Polsce ,a rumuńscy Romowie , którzy zresztą w dupie maja coś takiego jak państwowość. Ale masz racje ten stereotyp istnieje ^^

ps
że ty coś myślisz nie ma to wiekszego znaczenia
rusek jest jezyku polskim konotowany z drwina/pogardą wobec rosjan.
Dam ci przykład . Gdybym podszedł do ciebie na ulicy i powiedział bym
"Cześć kurwo" to raczej nie był byś zadowolony, a moze byś mnie uszkodził  :)-
i nieinteresowały by cie moje tłumazenia że w moim rozumieniu "kurwa" to taki spoko koleś:)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 09, 2012, 17:56:32 wysłana przez akira akawa / Zuglub »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 09, 2012, 18:08:25 »
Nie sposób pominąć faktu, że "kurwa" to słowo wybitnie negatywne. To, że słowo "rusek" nie kojarzy mi się z pogardą oznacza, że miejsca (społeczności) w których dorastaliśmy inaczej patrzyły na pewne sprawy.

Nosum Hseebnrido

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 128
    • Zobacz profil
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 10, 2012, 22:34:18 »

Zasada jest prosta i powtarzam ja po raz kolejny:
wycieczki osobiste lub rasistowskie = ban. Powyższe zaklasyfikowałem jako wycieczki osobiste.
Pierwszy ban na 48 godzin
Drugi ban na wiekuistą wieczność.

Po raz ostatni to wyjaśniam, więc proszę wbić to sobie pod wasze piękne rozczochrane.
Ale ban na maina czy alta?

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 11, 2012, 23:51:40 »
A jakie to ma znaczenie? Nie zauważyłeś ilu i kto się wypowiada?
Przenoszenie innego zdania za pomocą wardeków na grę też nie pomaga w odsłanianiu się publicznie , z drugiej strony doskonale pokazuje charakter rozmówcy .
Śmieszą mnie ludzie którzy potem piszą coś o kulturze albo każą się przedstawić nickiem z gry - co to pomoże w dyskusji ? W dyskusji nic ale żeby zaszkodzić to potrzebne są jakieś namiary ...

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 12, 2012, 00:06:49 »
A jakie to ma znaczenie? Nie zauważyłeś ilu i kto się wypowiada?
Przenoszenie innego zdania za pomocą wardeków na grę też nie pomaga w odsłanianiu się publicznie , z drugiej strony doskonale pokazuje charakter rozmówcy .
Śmieszą mnie ludzie którzy potem piszą coś o kulturze albo każą się przedstawić nickiem z gry - co to pomoże w dyskusji ? W dyskusji nic ale żeby zaszkodzić to potrzebne są jakieś namiary ...

Czyli, że boisz się konsekwencji swoich wypowiedzi?

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 12, 2012, 00:50:50 »
Hahaha a co rozumiesz przez słowo konsekwencje? Ze ktoś komu wypomniałem hipokryzje , kłamstwo , pomyłkę zechce się zrewanżować ? zwardekować mnie czy zgankować na pasku ? To są te konsekwencje ?
A ty jak widzisz krowie łajno na drodze to dalej idziesz KONSEKWENTNIE prosto czy najzwyczajniej omijasz je?
To jest strach czy roztropność ?

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 12, 2012, 01:10:18 »
 Wiesz, Ty raczej w krowie łajno wdepnąłeś już i teraz obrzucasz nim innych, bojąc się, że ktoś będzie chciał przywalić Ci za to w paszcze.
Piszesz, że boisz się ujawniać swoją tożsamość bo ktoś może Cię wardekować, gankować.
Wiesz w normalnym świecie, nie tym internetowym, który widać jest dla Ciebie wszystkim, za każdą wypowiedzą stoi człowiek, pokazuje swoja twarz.
To świadczy o tym, że jego wypowiedź nie jest zwykłym mieleniem ozorem, tylko, że jest jej świadomy i świadomy jest konsekwencji, które (jeżeli jest np. kontrowersyjna) może wywołać.

Ty, internetowy misiu, boisz się nie, że dostaniesz po papie, ale, że ktoś Cię wardecnie i będzie chciał z Tobą walczyć, lub zniszczy Twoj statek w samobójczym ataku.

Przykro mi, że muszę Ci tłumaczyć takie podstawowe rzeczy.

A tak poza tym, uspokój się troszkę, bardzo nerwowy jesteś.
Zachowuj się jak normalny człowiek to tak będziemy Cię traktować.

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 12, 2012, 03:36:20 »
Hehehe co to dzisiaj dzień dowcipów? rozbawiasz mnie do łez .
Ja nie napisałem że się boję ale że gówno omijam z daleka a jak podleci do mnie to odrzucam i roztrząsam jak rolnik na polu .
No ale skoro podleciało to spróbujmy coś z tym zrobić ..
Czyli według Ciebie odważny gość , może nawet zakapior to gość który potrafi pokazać twarz ?
 Skoro jesteś gość i jesteś świadomy konsekwencji swoich czynów i słów to podaj swoje dane z reala np adres do korespondencji i telefon .
Na pewno znajdzie się parę osób które to zweryfikują z rzeczywistością może nawet pamiątkowe zdjęcia będą hehe .
A tak poza tym, uspokój się troszkę, bardzo nerwowy jesteś.
Zachowuj się jak normalny człowiek to tak będziemy Cię traktować.
Ależ ja jestem spokojny , czasami lubię sobie powyzywać - to mnie odstresuje  .
Ty będziesz mnie normalnie traktował ? Zaraz ,zaraz to nie ty wszedłeś do noobkorpa i na TS żeby ich szpiegować ?
To nie TY udawałeś kolegę i strzelałeś do ludzi którzy Ci zaufali ?
 Dziękuję nie chcę twojego normalnego traktowania , dobrze jest jak jest .
No to czekamy na namiary panie odważny - tylko żeby nie było że ci nagle net się zjebał na pół roku ....

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 12, 2012, 03:48:08 »
Tak i teraz gość, który innym wmawia hipokryzje, każe mi podać swoje dane osobowe, jednocześnie nie mając odwagi podać swojego nicka z gry.
Wspaniałe.

Ten sam gość, który wcześniej mówił, że community jest be, złe i w ogóle, teraz pisze, że wylewa pomyje na innych, żeby się odstresować.

A tak jeszcze wracając do pokazywania twarzy, jeżeli ktoś tutaj zorganizuje jakiś zlot/piwko community i nie będzie zapowiedziane 16h wczesniej jak ostatnio, ja chętnie wpadnę i bez żadnych obaw :)

zenekburczymucha

  • Gość
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpień 12, 2012, 10:36:21 »
Wiesz w normalnym świecie, nie tym internetowym, który widać jest dla Ciebie wszystkim, za każdą wypowiedzą stoi człowiek, pokazuje swoja twarz.
To świadczy o tym, że jego wypowiedź nie jest zwykłym mieleniem ozorem, tylko, że jest jej świadomy i świadomy jest konsekwencji, które (jeżeli jest np. kontrowersyjna) może wywołać.

No i dupa . Wyszło jak zawsze .

Rash'kan

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 288
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Just one more bittervet.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpień 12, 2012, 12:03:55 »
Słodki z ciebie hipokryta misiu kolorowy :)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Alternatywne źródla isk a moralność (było Odp: dwa miesiące - co dalej?)
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpień 12, 2012, 12:09:53 »
Skoro jesteś gość i jesteś świadomy konsekwencji swoich czynów i słów to podaj swoje dane z reala np adres do korespondencji i telefon .

A mi się - o naiwności! - wydawało, że każdy w wieku powyżej 13 lat potrafi zrozumieć różnicę między "Obywatelem Janem Kowalskim, PESEL nr XXXXX", a postacią np. "SokoleOko" w grze Eve Online.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...