Autor Wątek: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)  (Przeczytany 10226 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamillous

  • Gość
Witam, czytałem temat poniżej, lecz nie do końca znalazłem przekonującej mnie odpowiedzi. Obecnie jestem na trial 21 dni, chciałbym zakupić pełną wersją.

CCP mówi 15 euro za 30 dni + 5 euro aktywacja = 20 euro (koło 86 zł)
Allegro mówi 109 zł za 60 dni, ale cisza o aktywacji

1. Czy muszę zakupić najpierw aktywacje i 30 dni od CCP
2. Czy mogę od razu zakupić 60 dni z allegro i czy konto wówczas przejdzie pomyślna aktywacje (tak jak sugeruje CCP)

Pozdrawiam

PS Doom pisał ze aktywacja to wnyk na frajerów. - chciałbym się upewnić
Pozdrawiam

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Ad.1. Nie. Możesz kupić PLEX'30d, albo GTC i nimi aktywować.
Ad.2. Jedyne oficjalne źródło GTC i PLEX'ów to CCP. Wchodząc w account management masz możliwość wyboru metody płatności i wybierając PLEX/GTC zostaniesz przez CCP przekierowany do oficjalnych dystrybutorów.

PS
Nie musisz oficjalnego PLEX'a kupować w EUR.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

kamillous

  • Gość
Na oficjalnej stronie, nie mogę zakupić PLEXA, bowiem posiadam wersje trial, a ta opcja dostępna jest tylko na . Jedynym wyjściem jest zakup "Upgrade" tj 15 euro za 30 dni i 5 euro za aktywacje (dla nowych użytkowników jednorazowo). Nie ma też opcji przejścia na strony oficjalnych dystrybutorów.

EDIT

Faktycznie mam listę sklepów, w tym dwa polskie tj keye.pl oraz klucze.inexus.pl
Rozumie zatem, że moge zakupic w takim sklepie i aktywować wersje trial - proszę jedynie o potwierdzenie.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2012, 09:14:09 wysłana przez kamillous »

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Cytuj
Doom pisał ze aktywacja to wnyk na frajerów. - chciałbym się upewnić
Bo tak jest. Dowolne przedłużenie konta czy to ingame plexem, czy to TC automatycznie ulepsza Ci konto z wersji trial do pełnej. Żeby było smieszniej przed chwilą sprawidziłem po ile CCP sprzedaje pleksy i wyszło mi że coprawda nie przeplacasz tak dużo jak myślałem ale to wciąż pół euro wiecej :P
Cytuj
Jedyne oficjalne źródło GTC i PLEX'ów to CCP. Wchodząc w account management masz możliwość wyboru metody płatności i wybierając PLEX/GTC zostaniesz przez CCP przekierowany do oficjalnych dystrybutorów.
Plex tylko z ich strony, GTC to albo któryś dystrybutor albo reseler, bo odsprzedanie kodu jest jak najbardziej legalne i jeśli koleś na allegro za wzmiankowane 109 zeta przekaże kod to jest to legalna transakcja

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kamillous

  • Gość
Oki, rozumiem zatem, że mogę zakupić u polskiego dystrybutora, a nie od CCP, jakby nie patrzeć nie opłaca to się dla nowych bo nowy dopalca 5 euro za aktywacje

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Tak konkretnie tak jak sprawdziłem to dopłacasz około pół euro w tej chwili; kiedyś różnica była wieksza. Niemniej policz sobie co się bardziej opłaci - około 80 złotych za 30 dni czy 109 za 60 ;)
Upewnij się tylko czy aukcja o ktorej myslisz to faktycznie kod a nie jakiś isk seller np to http://allegro.pl/eve-online-prepaid-60-dni-gtc-automat-24-7-i2433103921.html jest legalne, na to bym już uważał bo nie ma info o ile przedłuża tn klucz itp a od teego tzymałbym się z daleka http://allegro.pl/eve-online-darmowy-plex-od-leviathan-team-i2447836948.html bo to jest iskselling i od czasu do czasu ccp przjeżdza się kosiarka zarówno po sprzedawcach jak i kupujących (podobnie zresztą jak administracja tego forum po użyszkodnikach propagujących tu tego typu proceder )

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

kamillous

  • Gość
Własnie zakupiłem na keye.pl, dostąłem juz kod i aktywowałem pozytywnie mam łącznie 68 dni (8 z triala). Z allegro chciałem kupić od użytkownika inexux, który tez jest oficjalnym dystrybutorem.

Wiem, że można za jakies 30-40 zl kupic plexa od kogos tam, ale nie interesuje mnie to.

Któryś kolega z forum chyba otrzyma 30 dni za darmo :)

Yergall

  • Gość
Wiem, że można za jakies 30-40 zl kupic plexa od kogos tam, ale nie interesuje mnie to.

Takie kupowanie od kogoś tam PLEX'a jest nielegalne.

feniurek

  • Gość
Witam

Zacząłem przygode z EVE  2 tyg temu po skonczeniu triala dostałem maila z promocja dla nowych graczy za 14,95 bez oplaty dodatkowej 5e 60dni. Spiepszylem przez przypadek wplatę, ale miły mail z suportu nie robil problemu z wyrównaniem dodatkowej oplaty która musialem dopłacić (14,95+5):

The normal trial activation fee is 19.95, that's why you only receive that option. I can add an extra 15 days to your account if you pay the normal fee, so you will receive 75 days instead of 60.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 13, 2012, 13:15:05 wysłana przez feniurek »

Nutcracker

  • Gość
A czy to:
http://allegro.pl/eve-online-klucz-aktywacyjny-30dni-gry-24-7-i2521923323.html
lub to:
http://allegro.pl/eve-online-klucz-aktywacyjny-30-dni-bonusy-i2514354058.html

przedłuży mi czas na już pełnym koncie o 30 dni (teraz nie aktywne, bo skończył się czas), czy te kody są wyłącznie do aktywowania nowych kont ?

Captain

  • Gość
przedłuży.

Nutcracker

  • Gość
Wiec śmieszna sprawa, dlaczego te kody na 60 dni kosztują po ~110 zł a te na 30 dni po <50 zł, gdzie tu interes kupować te droższe :)

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Bo te 30d są nielegalne i można dostać bana lub stracić kasę. Jedyna legalna metoda kupna TC jest w postaci 60d, lub plexów przez account management od CCP.

Nutcracker

  • Gość
A to niby czemu nielegalne ? Przecież Inexus jest zalinkowany nawet na oficjalnej stronie.
Ale doczytałem, że kaptyn ded chyba jednak nie ma racji, bo piszą, że: "Klucz nie może być wykorzystany do przedłużenia ważności aktywnego już konta (klucz nie działa jak karta Pre-Paid)." Więc nie było tematu, trzeba płacić 15 ojro za 30 dni (nie ma tańszej alternatywy ?).

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 01, 2012, 08:34:19 »
W teorii możesz być "czarnym ludem od czarnej roboty" dla kogoś majętnego (ja takowego nie znam) i / lub mieć dobrego kumpla z tzw. reala, który będzie Ci opłacał konto do momentu aż nie nauczysz się sam zarabiać.

Emnalyeriar

  • Gość
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 31, 2012, 23:57:37 »
Nie chcę zakładać nowego tematu więc spytam tutaj. Nie jestem pewien czy powyższe posty dotyczą tej promocji czy nie.
Zagrałem 21 dni triala, potem przedłużyłem konto poprzez klucz kupiony bodajże na inexus, a następnie zrezygnowałem z powodu braku czasu. Aktualnie chciałbym powrócić do gry i zobaczyłem taki oto napis po zalogowaniu się.

Special 60 Day Reactivation Offer
Activate your account and add 60 days of game time for only €19.95

    Offer ends 11/7/2012
    Trial accounts do not qualify for this offer.
    ETC and PLEX cannot be used with this offer.
    After the 60-day promotional period, your account will renew automatically at the regular subscription rate of €14.95 per 30-day period.

Wychodzi to troszkę taniej niż kupować klucz za 109zł. Czy mogę skorzystać z tej oferty bez konieczności płacenia dodatkowej opłaty za aktywację? Oraz czy po skończeniu się tych 60dni z promocji będę musiał przedłużać konto na ich stronie czy mogą być kody? Martwi mnie tam słowo 'automatically' - rozumiem, że pewnie po podaniu karty kasowałoby mnie co miesiąc, a co jeśli wybiore PayPal?

Egzarcha

  • Gość
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 01, 2012, 00:08:55 »
Gdy zapłacisz te 20E, dostaniesz 60 dni do ważności konta. Jednak każdy inny sposób (np. GTC) jest równie dobry. Płacąc kartą kredytową, automatycznie subskrybujesz usługę. Możesz ją jednak w każdej chwili anulować. Nie rozliczałem się tak nigdy z CCP, ale tak było w innych MMO. Jeśli subskrybcji nie anulujesz, co miesiąc bez pytania będzie Ci pobierać kasę z konta.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 01, 2012, 10:18:26 »
Troch inaczej. Kasa będzie pobierana w momencie kiedy system stwierdzi że się czas subskrybcji dobiegł końca. Jeśli tuż przed tym odpalisz plex'a, lub kupiony na eve bazar gtc, albo normalnie kupiony gtc kasa pobrana nie zostanie, a anulowanie subskrybji ma jeden minus w postaci zniknięca z okna wyboru postaci przypomnienia że za 10 lub mniej dni konto wygasa

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Punct

  • Gość
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 01, 2012, 12:06:17 »
>trol mode on<
od czasu do czasu ccp przjeżdza się kosiarka zarówno po sprzedawcach jak i kupujących (podobnie zresztą jak administracja tego forum po użyszkodnikach propagujących tu tego typu proceder

tak tak
na centrali legalny jest tylko wieloletni isk seler pawlut i to jeśli uiści opłatę dla zarządu centrali
tak tak tu wszyscy świętych udają i miażdżą prawdę minusami potępienia  ;D, iski trzepią że aż im się uszy trzęsą a potem w znakomitej większości
jak już się ciżba zbierze na jakiś pl.community event to jakimś crapem przylatują, albo nie przylatują.
>trol mode off<

Starakopara

  • Gość
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 01, 2012, 22:33:25 »
>trol mode on<
tak tak
na centrali legalny jest tylko wieloletni isk seler pawlut i to jeśli uiści opłatę dla zarządu centrali
tak tak tu wszyscy świętych udają i miażdżą prawdę minusami potępienia  ;D, iski trzepią że aż im się uszy trzęsą a potem w znakomitej większości
jak już się ciżba zbierze na jakiś pl.community event to jakimś crapem przylatują, albo nie przylatują.
>trol mode off<

a ktoś Ty, że takimi " z dupy " faktami operujesz?

Xarthias

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 512
  • Spamin' the World
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xarthias
  • Korporacja: GoonWaffe
  • Sojusz: Goonswarm Federation
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 02, 2012, 11:10:23 »
>trol mode on<
tak tak
na centrali legalny jest tylko wieloletni isk seler pawlut i to jeśli uiści opłatę dla zarządu centrali
tak tak tu wszyscy świętych udają i miażdżą prawdę minusami potępienia  ;D, iski trzepią że aż im się uszy trzęsą a potem w znakomitej większości
jak już się ciżba zbierze na jakiś pl.community event to jakimś crapem przylatują, albo nie przylatują.
>trol mode off<
Proof or GTFO
Przedwieczny.

kaziu

  • Gość
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 08, 2012, 11:50:43 »
Witam,

Podepnę się z moim pytaniem pod ten temat. Jestem zupełnie nowy, o EVE myślałem już sporo czasu temu ale zawsze jakoś szkoda mi było kasy. Ostatnio była promocja na Steam i kupiłem Eve za 5 euro z 30 dniami grania. Promocja była skierowana tylko dla nowych kont i tutaj pojawia się moje pytanie, czy mogę najpierw zacząć grać na Trialu 21 dni, a później wykorzystać zakupiony na steam kod? czy jeśli zacznę grać na Trialu to kodu już nie będę mógł wykorzystać? Proszę o pomoc.  Pozdrawiam:)

Raina Nives

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raina Nives
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 08, 2012, 11:56:29 »
Jak tylko zaczniesz grać możesz użyć kodu ze steama i bedziesz miał 51 dni full konta.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Trial -> Pełna - 20 euro u CCP (30 dni + aktywacja) czy 109 z allegro (60 dni)
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 08, 2012, 12:09:13 »
Ale osoba zapraszająca nie dostanie standardowej nagrody za to o ile pamietam

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.