Autor Wątek: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?  (Przeczytany 84278 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 28, 2012, 13:12:49 »
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 28, 2012, 13:22:56 »
no i teraz do miszcza sokolego co wszystkim mowi jak maja grac w eve dolaczyc miszczu mpp
dwojka "liderow" ktorym zabraklo pary zeby ciagnac swoje projekty wiec zapodali damage control i poszli w pizdu gdzie nie musza nic robic poza strzelaniem w primary
gdyby kazdy byl taki pr0 jak wy to nie byloby polskich korpow

szczytem juz jest dopierdalanie sie do noobka w tristanie co ma 1mil sp - tyle to moglibyscie skumac

najlepiej przestancie pisac w temacie milicji i sie nie osmieszajcie wiecej bo niestety nic nie wiecie na ten temat

nas interesuje tylko to, ze sa hosty, sa blisko, szukaja walki, sami chetnie przylatuja i w takich ilosciach ze dajemy rade z naszymi liczbami w sezonie wakacyjnym
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 28, 2012, 13:34:35 »
no i teraz do miszcza sokolego co wszystkim mowi jak maja grac w eve dolaczyc miszczu mpp
dwojka "liderow" ktorym zabraklo pary zeby ciagnac swoje projekty wiec zapodali damage control i poszli w pizdu gdzie nie musza nic robic poza strzelaniem w primary
gdyby kazdy byl taki pr0 jak wy to nie byloby polskich korpow

szczytem juz jest dopierdalanie sie do noobka w tristanie co ma 1mil sp - tyle to moglibyscie skumac

najlepiej przestancie pisac w temacie milicji i sie nie osmieszajcie wiecej bo niestety nic nie wiecie na ten temat

nas interesuje tylko to, ze sa hosty, sa blisko, szukaja walki, sami chetnie przylatuja i w takich ilosciach ze dajemy rade z naszymi liczbami w sezonie wakacyjnym


1) bo nie ma polskich corpów a ty zrobiłeś z bufu bagno (de facto imo najlepszego polskiego korpa rozwijającego sie pod skrzydłami boba i atlasu) <- wtedy bufu bylo silne

PS: co do swoich projektów to ty cały czas miałczałeś jakie to z nas złe ludzi bo po low secu latamy ?!

a co do wyciągania brudów szkoda, ze mialem reinstall workstacji zapuscił bym grepa i przekleił log jak mnie opierdalales za to ze bodaj centurion lata po low :D

2) co do "miszczów" jesteś taki sam nic tylko mocny w gębie (słychać to zwykle było skamlaniem na ts jak bufonka spadała )

3) Polskie community jest dobre i sie rozwija jak ma styczność z elementem zagranicznym :-) dla tego ciekawi mnie i obserwuje poczynania bilionerów po odejsciu z c0venu ps: trzymam kciuki

Cytuj
"najlepiej przestancie pisac w temacie milicji i sie nie osmieszajcie wiecej bo niestety nic nie wiecie na ten temat

nas interesuje tylko to, ze sa hosty, sa blisko, szukaja walki, sami chetnie przylatuja i w takich ilosciach ze dajemy rade z naszymi liczbami w sezonie wakacyjnym"

facepalm

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #143 dnia: Lipiec 28, 2012, 13:36:58 »
no i teraz do miszcza sokolego co wszystkim mowi jak maja grac w eve dolaczyc miszczu mpp
dwojka "liderow" ktorym zabraklo pary zeby ciagnac swoje projekty wiec zapodali damage control i poszli w pizdu gdzie nie musza nic robic poza strzelaniem w primary

Ja nie mam ciśnienia na bycie ceo/dyrkiem/FC. Doskonale bawię się także jako szeregowy pilot (nie mylić z F1-pusher). Przypomnę Ci, że to nie jest topic o mnie.

szczytem juz jest dopierdalanie sie do noobka w tristanie co ma 1mil sp - tyle to moglibyscie skumac

Myzis to char starszy ode mnie, był nawet w moim pierwszym korpie i na bank nie ma 1mil SP -> https://gate.eveonline.com/Profile/Myzis Zresztą widać to po ficie T2 na tej frytce.

nas interesuje tylko to, ze sa hosty, sa blisko, szukaja walki, sami chetnie przylatuja i w takich ilosciach ze dajemy rade z naszymi liczbami w sezonie wakacyjnym

Porównując Twoje wypowiedzi z KB widać wyraźnie, że jesteście kompletnie nieaktywni mając "hosty zaraz na bramie".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #144 dnia: Lipiec 28, 2012, 13:46:24 »
Faktycznie, co ja mogę wiedzieć. Dlatego między innymi nie pisałem o zajebistym składzie floty na linkach Venzona, która na pierwszy rzut oka wygląda na totalny kitchen sink. Spojrzałem sobie natomiast na tego killa -> http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=76846. Skoro BC mogły tam wlecieć, to pewnie także i HAC'e, prawda?

Rozumiem, że to Wasz standardowy fit na frytkę T1 -> http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=76901 Dual tank? Seriously?

Ale mnie zniszczyłeś. Lepiej latać 3 miesiące na maksa i poszukać nowego wyzwania niż siedzieć latami w jednym korpie. Normalnie jak rozmowa dwóch much - "Tato, dlaczego siedzimy w tym gównie?" "Bo to jest nasza ojczyzna, synku!" ;)

EDIT:
http://www.bu-fu.org/kb/?a=corp_detail&crp_ext_id=849473841&view=pilot_kills


Jakiś czas temu dosłownie "postawiłeś swój cały autorytet" tworząc korpa i sojusz po czym z emo go opuściłeś... a teraz mówisz mi gdzie mam latać bo inaczej jest to niestosowne i obciachowe?  To, że lubię latać z polakami jest jakąś ujmą? Piszesz o jakimś polskim gównie... no proszę Cię, to żałosne.

Ten "noobek" w tristanie to pilot, który miał baaardzo długą przerwę w Eve i teraz sobie przypomina o co kaman. Aktualnie bawi się w przejmowanie sajtów jak nie ma chwilowo gangu bo mu się to podoba. Ale spoko, zawsze możesz go wyszydzić i obrzucić błotem.

Wiem, że moje killsy w wakacje są niegodne wielkiego Sokoła, kajam się przed Twoim majestatem i prozajebistością. Wybacz, czasami jak przychodzi lato to ludzie mają ochotę porobić coś innego niż siedzieć przed kompem. Może za rok się poprawię, żebyś nie musiał zaciskać z nerwów zębów oglądając nasz kb.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #145 dnia: Lipiec 28, 2012, 13:49:47 »
flame escalation successful

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #146 dnia: Lipiec 28, 2012, 14:46:55 »
Piszesz o jakimś polskim gównie... no proszę Cię, to żałosne.

wlasnie to jest typowe polskie gowno - dokladnie ta postawa ktora teraz zaprezentowal sokol (po raz n-ty):
"nie udalo mi sie niczego zbudowac to doloze tym, ktorzy probuja - w koncu jestem pr0 i z takimi tylko latam"
"nowa polska korporacja rekrutuje na centrali i pisza cos o pvp - zalinkuje ich pusty kb zeby  pokazac jacy sa zalosni"
"ktos polecial w t1 shipie - musze koniecznie wytknac to na centrali bo przeciez to nie godne tak sie wozic"

polskie community sie centralnie sypie - coraz mniej ludzi nastawionych na pvp, korpy padaja jeden po drugim, w najlepszym wypadku spada im bardzo aktywnosc

my narazie jestesmy zadowoleni z wakacyjnego eksperymentu pod tytulem "amarska milicja"
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #147 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:04:31 »
wlasnie to jest typowe polskie gowno - dokladnie ta postawa ktora teraz zaprezentowal sokol (po raz n-ty):

Podziwiam Waszą zdolność do napinania się o byle co. Sprowokowałeś mnie swoim "ach, och" postem więc Ci przekłułem balonik, a Ty już jestes butthurt po całości. Więcej dystansu.

I zanim oskarżycie mnie o "sranie na polską flagę", uściślę że chodziło mi dokładnie o to:
http://img36.imageshack.us/img36/6859/extram.jpg



No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #148 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:06:28 »
 Nie śmiejcie się z T1 shipów, bo przy odpowiedniej doktrynie i pilotażu, T1 potrafi się postawić i AHACom ( te Ruptury z których się śmiałeś  Soko ;) ).
 A co do zdychania w milicji to zauważyłem pewną tendencję- ci co tam zaczynali mają się dobrze do dziś. Ci co przylecieli tam po to, żeby wypróbować sobie FW zwykle powoli byli zżerani przez gangrenę i zdychali. Oby BUFU się to nie przytafiło.

Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:11:33 »
Podziwiam Waszą zdolność do napinania się o byle co. Sprowokowałeś mnie swoim "ach, och" postem więc Ci przekłułem balonik, a Ty już jestes butthurt po całości. Więcej dystansu.

 ;D kolejny piekny damage control by sokole i potwierdzenie tego co jest celem twoich postow na centrali...
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:22:24 »
Nie śmiejcie się z T1 shipów, bo przy odpowiedniej doktrynie i pilotażu, T1 potrafi się postawić i AHACom ( te Ruptury z których się śmiałeś  Soko ;) ).
 A co do zdychania w milicji to zauważyłem pewną tendencję- ci co tam zaczynali mają się dobrze do dziś. Ci co przylecieli tam po to, żeby wypróbować sobie FW zwykle powoli byli zżerani przez gangrenę i zdychali. Oby BUFU się to nie przytafiło.

Milicja to nasze wakacje. Co będziemy robili potem - czas pokaże. Wiele korpów milicyjnych ma problem z iskami, jak im matarzy zabrali teren. Nas ten problem nie dotyczy, bo zarabiamy gdzie indziej. Tu się tylko bawimy.

Okazało się, że nasza poprzednia miejscówka - Syndicate - zupełnie wyschła (tak przynajmniej twierdzą jej mieszkańcy) więc całkiem nieźle wyszło ze zmianą miejsca.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 28, 2012, 15:33:01 »
;D kolejny piekny damage control by sokole i potwierdzenie tego co jest celem twoich postow na centrali...

.....

GF & HF


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 28, 2012, 22:17:06 »
Czy mozemy powrocic do tematu milicji ?:D Narazie widze ze moj kochany alians rozpoczyna walke z Matarska milicja, i chyba trzeba sie troche przestawic co do rodzajów statków :D

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:24:57 »
Czy mozemy powrocic do tematu milicji ?:D Narazie widze ze moj kochany alians rozpoczyna walke z Matarska milicja, i chyba trzeba sie troche przestawic co do rodzajów statków :D

w sensie nulli dostalo ass rape'a w delve to dolacza do policji ? :/

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:29:13 »
w sensie nulli dostalo ass rape'a w delve to dolacza do policji ? :/

EEEeeeEeeeE?
Nuli delve periodbasis oddalo po tym jak AAA stwierdzilo ze ma w dupie sojusznikow :D szefostwo stwierdzilo ze po kij tam siedziec i byc blobionym 500 do 1500 jak mozna sobie przy okazji zresetowac wszystko i udac sie na R&R o ktory sporo ludzi pytalo. Mpp  zobacz sobie jakie straty mial ktos w danym miejscu zanim osadzisz ass rape..

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:36:30 »
Bekocz chyba wróciłeś niedawno po długiej przerwie i pewnie dlatego zapomniałeś jak myślą pr0 pokroju mpp i Sokoła. Np zwsze uciekają z podkulonym ogonem inni, oni się taktycznie wycofują, totalnego faila zaliczają inni, oni co najwyżej uzyskują negatywny efekt w eksperymencie który był od początku prowadzony w kierunku negatywnego efektu itp ;) :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:42:25 »
pr0 pokroju mpp i Sokoła.

Nie rozumiem co mnie niby łączy z mpp.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 29, 2012, 12:59:55 »
Nie rozumiem co mnie niby łączy z mpp.

Łysina

Bekocz chyba wróciłeś niedawno po długiej przerwie i pewnie dlatego zapomniałeś jak myślą pr0 pokroju mpp i Sokoła. Np zwsze uciekają z podkulonym ogonem inni, oni się taktycznie wycofują, totalnego faila zaliczają inni, oni co najwyżej uzyskują negatywny efekt w eksperymencie który był od początku prowadzony w kierunku negatywnego efektu itp ;) :P

tak jest taktyczny odwrot to jest to...

co do wypowiadania sie w kwestii delve to look at my pet corp ( pety mialy za zadanie meczyc nullkow i inne AAA podobne tworki)

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 29, 2012, 13:25:41 »
hym generalnie afaik nie odczuli tego meczenia calkowicie. Decyzja o wycofce byla spowodowana tym iz A jak zawsze sie wypieło, a niechec do bloba maximusa byla wielka :D

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 29, 2012, 14:01:53 »
hym generalnie afaik nie odczuli tego meczenia calkowicie. Decyzja o wycofce byla spowodowana tym iz A jak zawsze sie wypieło, a niechec do bloba maximusa byla wielka :D

blob maximus :D uehehe, zawsze jak prowadzilem jakies 20ppl nano to wyskakiwali w 80+

tyle w tej sprawie

//kali blobic moze ale kalego to juz nie
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2012, 14:19:40 wysłana przez mpp »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 29, 2012, 17:33:10 »
Ehh tak dlugo gra a dalej troluje jak na polishu.

Blobus maximus = niemasz jak uciec przewaga wroga jest nie tylko w ilosciach lecz takze w time dil + lagach na bramach jumpbrigach itp.

Jak to mowi DHB WIldcat - nie istnieje takie cos jak zblobowanie 20 osobowego gangu oczywiscie jesli FC jest normalny i umie ocenic sytuacje kiedy sie wycofac a kiedy atakowac.
Niewiem dlaczego ale ufam ze ma racje osoba co umiala z 5 osobowym gangiem trzymac 70 osob w stacji, i nie robila tego raz a wielokrotnie az zostala pozwana o czitowanie itp itd niezly lol z Burn Edenem wtedy byl.

Ps moze naprawde wrocmy do tematu a osobiste wycieczki przesunmy do Flame gdzie osoby zainteresowane taka dzialalnoscia beda mogly sobie pogadac...

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 30, 2012, 21:46:01 »
Czy mozemy powrocic do tematu milicji ?:D Narazie widze ze moj kochany alians rozpoczyna walke z Matarska milicja, i chyba trzeba sie troche przestawic co do rodzajów statków :D

+1
 wrocmy do tematu milicji

Tak jak sie spodziewalem, Metropolis odzylo, i to bardzo dzieki Nullom, wszedzie widac ganiajace sie male gangi.

Na razie sytuacja w FW opiera sie na elemencie czysto ekonomicznym....matarzy sie "nachapali" swoich sfi po 12.5k LP, teraz nasz kolej.

Nie wiem jak jest teraz, ale ostatnio jak sie logowalem, jest 31 systemow matarskich gotowych do "przekrecenia" na strone Amarska.
Evati zostalo przejete, jutro bedzie Amarskie.
Matarzy nie maja gdzie plexowac, i to ich chyba bardzo boli, bo jeden system to okolo 2 mln LP.

Jest ciekawie, bedzie zapewne jeszcze przez jakis czas.
A potem zobaczymy. Jak sobie pojda z FW wszyscy "ciekawscy" co pojawili sie po inferno.

Wroca plexy , nuda i cotygodniowe, najczesciej poniedzialkowe spotkania w BS-ach z matarami z minimalnym wsparciem kapitali.
Dla kazdego wg potrzeb, kazdy lubi co innego :)


Do Sokole,
apropo BUFU, i killa ktorego wkleiles http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=76846
to nie jest kill z plexa, gdybys byl milicjantem to bys wiedzial ze Kamela jest Amarska, tak wiec na plexach sa raty Amarskie.
A raty Amarskie wala w playerow matarskich i na lossach takowych sie pojawiaja.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2012, 22:01:32 wysłana przez RobekPL »

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:11:58 »
Do Sokole,
apropo BUFU, i killa ktorego wkleiles http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=76846
to nie jest kill z plexa, gdybys byl milicjantem to bys wiedzial ze Kamela jest Amarska, tak wiec na plexach sa raty Amarskie.
A raty Amarskie wala w playerow matarskich i na lossach takowych sie pojawiaja.

Nie muszę być milicjantem, żeby widząc miks BC i cruiserów ocenić, że to własnie NIE było na plexie. I użyłem tego jako kontry na argument, że "cruiserami T1 wlatuje się na plexy" - może i tak, ale widać cheć latania tym gównem i na normalne walki ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:20:03 »
Nie muszę być milicjantem, żeby widząc miks BC i cruiserów ocenić, że to własnie NIE było na plexie. I użyłem tego jako kontry na argument, że "cruiserami T1 wlatuje się na plexy" - może i tak, ale widać cheć latania tym gównem i na normalne walki ;)

bitka na plexie jest dla Ciebie "nienormalna walka " ?
mysle ze Sokole troche zbastuj z swoja wyniosla ocena tego co sie dzieje i czym lata w milicji.
Kazdy robi to co lubi,  a Ty widze chcesz na kazdym kroku udowadniac swoja ' lepszosc".
Niech bedzie, dla mnie jestes najlepszy, niedlugo wygrasz Eve.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 30, 2012, 22:39:05 »
bitka na plexie jest dla Ciebie "nienormalna walka " ?
mysle ze Sokole troche zbastuj z swoja wyniosla ocena tego co sie dzieje i czym lata w milicji.

Wrzuć na luz - "normalna walka" czyli coś na gejcie/belcie/pod stacją. Nic wartościującego nie miałem na myśli.

Jeszcze raz: zaczęło się od tego, że zwróciłem uwagę na cruisery T1. Dostałem odpowiedź, że "na plex nic większego nie wleci", po czym widze kill ewidentnie "poza-plexowy", na którym są cruisery T1. Tyle i tylko tyle.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 31, 2012, 01:52:11 »
Sokół, kiedyś mówiłeś że WH to syf, a teraz popatrz - mieszkasz w WH i jest Ci super. Nawet zachwalasz.

Mieszkając w Curse Outbreak latał gangami rupieci i ownował nimi ludków, którzy mówili -  o lol, toż to t1 crap!
Czy latanie shipami t1 to na prawdę ujma?

P.S. Sokół - plexów jest kilka rodzajów, w zależności od plexa mogą wlecieć różne shipy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 02:03:59 wysłana przez Nitefish »

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 31, 2012, 02:04:40 »
Generalnie staramy sie zanudzic soba matarow ;p Dzis dalismy im odbierac systemy co jak wiemy jest dosc monotonne i poza standem do frakcji duzo nie daje :D Co ciekawe przetestowalismy przekrecenie Huba na ammar site ktore zajelo dokladnie 3min40sek ;p

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 31, 2012, 04:47:51 »
Generalnie staramy sie zanudzic soba matarow ;p Dzis dalismy im odbierac systemy co jak wiemy jest dosc monotonne i poza standem do frakcji duzo nie daje :D Co ciekawe przetestowalismy przekrecenie Huba na ammar site ktore zajelo dokladnie 3min40sek ;p

na evati testowaliscie ? :)

Wlasnie matarzy w pospiechu zabieraja asety z huoli, zaczyna sie era panowania Amarr.

Amarr Victor !

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 31, 2012, 08:27:29 »
Czy latanie shipami t1 to na prawdę ujma?
Chichot historii Nitefish...były czasy kiedy w BuFu nie brali Cie do roamu jeśli nie siedziałeś w T2 shipie z T2 fitem.
Jeśli KB BuFu przechowuje tak odległą historię to przejrzyj sobie w wolnej chwili jak wyglądał KB za czasów kiedy np. BuFu latało  pod flagą BoB'a.

Żeby nie było. Jestem zdania, że latanie shipami T1 to nie jest ujma.

MrYogi

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 31, 2012, 09:25:24 »
na evati testowaliscie ? :)

Wlasnie matarzy w pospiechu zabieraja asety z huoli, zaczyna sie era panowania Amarr.

Amarr Victor !

Ta, napewno ;)
http://imageshack.us/photo/my-images/213/201207311417.jpg/

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 31, 2012, 12:05:29 »
Chichot historii Nitefish...były czasy kiedy w BuFu nie brali Cie do roamu jeśli nie siedziałeś w T2 shipie z T2 fitem.
Jeśli KB BuFu przechowuje tak odległą historię to przejrzyj sobie w wolnej chwili jak wyglądał KB za czasów kiedy np. BuFu latało  pod flagą BoB'a.

Żeby nie było. Jestem zdania, że latanie shipami T1 to nie jest ujma.

I owszem tyle że... jest wiele shipów t1 którymi się latało i lata.

LosBekoczoS

  • Gość

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 31, 2012, 12:47:55 »
A tak na marginesie.
W mechanice EVE i w community nic się od lat nie zmienia, by poglądu na coś, zmienić bez dramy nie można było?
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 31, 2012, 13:03:27 »
Tak niestety jest, że połowie ludzi dookoła przeszkadza to co robią inni, mimo że sami nie biorą w tym udziału :P

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 31, 2012, 14:21:36 »
RUM łagodzi obyczaje...
Zróbmy balange w wawie, zresetuje sie wiele stereotypów :D
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.