Autor Wątek: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?  (Przeczytany 84280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 23, 2012, 01:00:13 »
Żałosne. Kiedyś, kiedyś miałem FW za miejsce z silnym rpg, honorem itd. Cóż może generalizuje, ale utwierdziliście mnie tylko że z drobnymi wyjątkami nie różni się to za wiele od najgorszego kerbilandu z 0.0.
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 23, 2012, 09:20:36 »
Ex-korp =/= sojusznik

Wracaj pan do paśnika dla dronek.

+ to + (powód nieważny dla membera bo nie member ustawia standingi)
Już dawno wróciliśmy...

JM

MGGG

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 344
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Octawius Honga
  • Korporacja: KOZA Z PIEKLA
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 23, 2012, 10:27:13 »
No zaraz...a wygrać to nie ma sensu?

Na tej zasadzie całe 0.0 mogłoby się zapisać do Goonswarmu i mieć wszystko w d...

Nie Sokole,
wytłumacze Ci to przez analogię do 0.0.
Wyobraź sobie sov war skonstruowane nie na zasadzie "wygrywa ten, kto ma więcej gunów i zaorze sov infrastrukture przeciwnika", ale na zasadzie "wygrywa ten, kto zrobi więcej anomalek w systemie". Ta druga opcja to obecny FW. Prowadzi to do oczywistego i racjonalnego wniosku: po kiego mamy się strzelać, skoro lepiej latać w jednej frakcji. A skoro co drugi Amarr ma alta w matarskiej milicji do "zarabiania", to nikt nie jest zainteresowany zmianą status quo.

Oczywiście można być z tej opcji zadowolony (patrz opinia Nitefisha). Oczywiście celi nie brakuje jeśli gra się po stronie Amarrów, ale co z tego skoro większość z nich spierdala, bo robi misje/plexy. Na dłuższą metę jest to nudne i męczące.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 23, 2012, 10:35:39 »
Żałosne. Kiedyś, kiedyś miałem FW za miejsce z silnym rpg, honorem itd. Cóż może generalizuje, ale utwierdziliście mnie tylko że z drobnymi wyjątkami nie różni się to za wiele od najgorszego kerbilandu z 0.0.
RP to może silne tam było na początku. Gdy byłem w Caldari, nie było u nas ani jednego corpa co by role-play'ował. Byli natomiast ludzie, którzy robili codziennie plexy i walczyli o systemy pomimo, że nie miało to żadnego znaczenia kto wtedy trzymał system. Ci ludzie są w milicji do dziś i wciąż plexują, ale przeszkadza im w tym armia jednodniowych altów w vigilach, które mimo że orbitują tylko dla LP to jednocześnie wpływają na stopień zdobycia systemu. I nic nie można na to poradzić, bo o ile koleś nie jest AFK to nie można takiego złapać w plexie, o ile nie będzie się czatować na niego i ganiać go po systemie tylko dla killmaila fregaty z dwoma modułami, licząc że popełni gdzieś błąd. Bo walczyć to taki nie zechce- on tam jest dla łatwego LP i resztę ma gdzieś.

+ to + (powód nieważny dla membera bo nie member ustawia standingi)
Już dawno wróciliśmy...

JM
Powiedziałem 12-nastemu, żeby zdjął mi + na długo przed SP, do niego miej pretensje.
Nie chwaliłbym się też, że siedzicie w dronkowie, bo to raczej powód do wstydu imo, że mielicie najgorsze co w obecnej chwili jest w EVE do mielenia 8D
Byle pet z CFC ma lepsze systemy lol.

Swoją drogą zaskakujące jest, że wciąż jesteście tacy 'butt devastated' po tamtej kampie ;D
http://www.youtube.com/watch?v=hz6S3_uvEAc

Co prawda protek spadł, ale w równej walce z EDIm (który marnuje się w waszym żałosnym korpie i szkoda mi na to patrzeć).

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 23, 2012, 11:59:34 »
Powiedziałem 12-nastemu, żeby zdjął mi + na długo przed SP, do niego miej pretensje.
Nie chwaliłbym się też, że siedzicie w dronkowie, bo to raczej powód do wstydu imo, że mielicie najgorsze co w obecnej chwili jest w EVE do mielenia 8D
Byle pet z CFC ma lepsze systemy lol.

Swoją drogą zaskakujące jest, że wciąż jesteście tacy 'butt devastated' po tamtej kampie ;D
http://www.youtube.com/watch?v=hz6S3_uvEAc

Co prawda protek spadł, ale w równej walce z EDIm (który marnuje się w waszym żałosnym korpie i szkoda mi na to patrzeć).

Nie napinaj się tak, bo Ci żyłka pęknie.
Nie mam do nikogo pretensji, było minęło. Czasem lubię odpowiedzieć na Twoje posty szczególnie jak się żalisz jacy to gracze potrafią być źli...
BTW jeżeli mieszkanie "gdziekolwiek" w EvE ma być wstydem czy to HI czy Dronkowo?, cóż inną czerpiemy przyjemność z grania i ze wstydem przyznaje że gra mi się w EvE całkiem przyjemnie i bez napinki. 8D? oj, dawno i nie prawda, ale cóż miło się czyta jak to ma nam być wstyd i korporacja cieńka, a rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej.
Na poprawę humoru w pracy w sam raz.

Pozdrawiam
JM

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 23, 2012, 12:40:21 »
FAKE EDIT: Na razie to wygląda jakbyś to ty się napinał i żalił, jaki to ja zły.


EDIT: Poprawka, cała koalicja jest nędzna, gdy Drake flotowy musi mieć CPR i Cap Recharger. /o\
EDIT2: A tak ogólnie, to jest temat o milicji, więc jeśli nie masz o niej nic do powiedzenia ( a zakładam, że będąc na bakier z pvp raczej niewiele ), a tylko chcesz mnie flame'ować to poproś o wydzielenie nowego tematu.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2012, 12:53:56 wysłana przez Theronth »

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:06:34 »
Sokole, nie do końca o to chodzi. W matarskiej milicji ludzie narzekają, że nie ma DO CZEGO już strzelać. Ja bym to ujął tak - problemem systemowym FW na chwilę obecną jest to, że zwycięstwo w tej "wojnie" nie daje żadnej korzyści, bo wiąże się z hiperinflacją lp-ków. Wybacz, ale jeśli factionowy BS kosztuje mniej niż taki np. cynabal, coś jest nie tak. Z drugiej strony amarrzy mają tak wygórowane ceny, że również nie do końca opłaca się misjonowanie, a jednak dla większości milicjantów lp store stanowi główne źródło utrzymania. Mnie sytuacja nie dotyka tak bardzo, bo zapasy isków i shipów starczą mi jeszcze na dość długo, poza tym zawsze mogę umieścić alta w rentier korpie i klepać kasę dla maina. Natomiast wszystko zmierza w kierunku, gdzie korporacje rządzące FW po prostu dogadają się miedzy sobą, by na "froncie" panowała równowaga, tak by każdy miał mniej więcej tyle samo zysku. W rezultacie będzie jak przed zmianami w FW, tylko gracze narzucą sobie ograniczenia sami. Jedyną alternatywą jaką widzę jest dalsza asymetria i w rezultacie stopniowe wymarcie FW zaczynając od amarrów.
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

Jabolex

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 568
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jabolex
  • Korporacja: Bane Heavy Industries
  • Sojusz: LAWN
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:14:05 »
FAKE EDIT: Na razie to wygląda jakbyś to ty się napinał i żalił, jaki to ja zły.
EDIT: Poprawka, cała koalicja jest nędzna, gdy Drake flotowy musi mieć CPR i Cap Recharger. /o\
EDIT2: A tak ogólnie, to jest temat o milicji, więc jeśli nie masz o niej nic do powiedzenia ( a zakładam, że będąc na bakier z pvp raczej niewiele ), a tylko chcesz mnie flame'ować to poproś o wydzielenie nowego tematu.

Ależ nie.
Bardzo lubię czytać Twoje posty. O nędznych koalicjach, korporacjach - działających również w Milicji. (coby było na temat)

Pozdrawiam
JM

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:24:49 »
Wybacz, ale jeśli factionowy BS kosztuje mniej niż taki np. cynabal, coś jest nie tak.
Z pewnością, znaczy to że Cynabal jest w ch**j za drogi i powinien kosztować góra 100mil  >:D

wszystko zmierza w kierunku, gdzie korporacje rządzące FW po prostu dogadają się miedzy sobą, by na "froncie" panowała równowaga, tak by każdy miał mniej więcej tyle samo zysku.
Mega rainbowland rulez hahahaha  ;D po co komu niebezpieczne inkursje, po co koszmarne logistycznie w-hole, jak tu będzie kerbirnia łatwa i przyjemna  ;D

Jedyną alternatywą jaką widzę jest dalsza asymetria i w rezultacie stopniowe wymarcie FW zaczynając od amarrów.
Yeah... Brutor victor że sparafrazuję klasyka  >:D
A tak w ogóle to szkoda trochę, że nie ma takiej możliwości, ze po podbiciu wszystkich systemów milicyjnych amarzy tracą ileś tam %% terytorium itd, itp.. które przechodzi pod matarskie władanie. A najbliższa szansa na odbicie, kontrfensywę dla Amarrów jest dajmy na to za rok  >:D

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:45:15 »
Żałosne. Kiedyś, kiedyś miałem FW za miejsce z silnym rpg, honorem itd. Cóż może generalizuje, ale utwierdziliście mnie tylko że z drobnymi wyjątkami nie różni się to za wiele od najgorszego kerbilandu z 0.0.

no tak, ale z tą różnicą, że nie trzeba było siedzieć godzinami na anomalkach, robiłeś pakiet misji w 1,5 godzinki i mogłeś resztę czasu  (kolejny tydzień !)poświęcić na zabawę. No ale się skończyło, skończyło się też to zajefajne PVP, które było tuż przed samym patchem.

Sokole, przyjdź spróbuj odbić system :) ja już wole za Syzyfa wtoczyć kamień na górę :). Gdyby jeszcze  to odbijanie wiązało się z jakimś PVP, ale nie, każdy plex to wyrok za niewinność 10 minut (jak nie więcej) siedzenia i orbitowania becona, kto zrobi więcej, i nic się na nim nie dzieje.

Wskakujesz przez drabinkę na pleksa, jak Cię jeszcze nie zobaczyli, to i tak zwieją jak wylądujesz, bo jesteś od nich za daleko na bezpośredni punkt.

Załóżmy, że jednak się uparłeś i zrobiłeś kilkadziesiąt plexów, poświęciłeś cały weekend, a jak się zalogujesz na drugi dzień to możesz być pewien, że jakiś no life przywrócił stan systemu do poziomu sprzed Twojej ingerencji lub jeszcze gorzej. Jedyny sposób to, zostawić system w spokoju aż dojdzie do poziomu w którym trzeba zabić huba, a do tego potrzebna jest już flota i żaden grindujący no life tego sam nie zrobi. Taki stan rzeczy widać w większości systemów.

Sovwar przy tym to bułka z masełkiem i nutellą.

Przed zmianami przynajmniej była kasa i ludzie chętniej ją złomowali, teraz latają tanim małym gównem, albo mają to gdzieś jak większość i tylko czekają aż się cena na amarską frakcję ruszy, żeby wyprzedać zgromadzone w pocie czoła Navy Bsy:)

To największy ich niewypał odkąd gram, a starają się mocno :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 23, 2012, 13:48:02 »
To największy ich niewypał odkąd gram, a starają się mocno :)

No właśnie tak czułem, że to całe Inferno wyszło bardzo średnio, co zresztą widać po liczbie zalogowanych na serwerze. Rok temu mieliśmy 60k ludzi w czasie finałów AT, wczoraj 45k.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 23, 2012, 14:32:29 »
Sokole, nie do końca o to chodzi. W matarskiej milicji ludzie narzekają, że nie ma DO CZEGO już strzelać.
 ...

No matarzy mają ten problem, że uciekają w 99% chyba, że jest ich 3-4 razy więcej. Przy takiej taktyce mogą nie mieć do czego strzelać, to prawda.

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 23, 2012, 14:41:59 »
Ptyś a Wy przypadkiem nie siedzicie gdzieś w okolicy "stróżów gate'a" czyli Eszur-Hofja...

bo tam to rzeczywiści nie ma już do czego strzelać
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 24, 2012, 16:11:05 »

Załóżmy, że jednak się uparłeś i zrobiłeś kilkadziesiąt plexów, poświęciłeś cały weekend, a jak się zalogujesz na drugi dzień to możesz być pewien, że jakiś no life przywrócił stan systemu do poziomu sprzed Twojej ingerencji lub jeszcze gorzej. Jedyny sposób to, zostawić system w spokoju aż dojdzie do poziomu w którym trzeba zabić huba, a do tego potrzebna jest już flota i żaden grindujący no life tego sam nie zrobi. Taki stan rzeczy widać w większości systemów.


w chwili obecnej 8 bunkrow jest odblokowanych, gotowych do rozbicia i przejecia systemu dla Amarr, chetnych jakos do tego nie widac...
Wydaje mi sie ze duza czesc braci Amarskiej zbiera lp na plexach czekajac na nulli, i ostrej ofensywy na froncie.( no i tym samym gedonnow navy za grosze)

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 24, 2012, 16:14:56 »
Nuli soon™ worry not :D

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 24, 2012, 18:26:34 »
chetnych jakos do tego nie widac...
To co właściwie robiliście w Syndykacie?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Ptysiu

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 733
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ptysiu
  • Korporacja: The Eye Of Chaos
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 24, 2012, 18:36:29 »
Nuli soon™ worry not :D

FWedit nie dało rady, to i wy nie dacie >:D

U Matarów weekendowa promocja - sov lvl podniesiony do t5. Hurtowa ilość stabberków została w związku z tym przeze mnie zakupiona i wyfitowana na okazję przybycia Nulli 8).
"Twoja stara jest tak gruba, że zamyka stałkę jednym jumpem." - Trol Anonim

Trial:

https://secure.eveonline.com/trial/?invc=80cbb5d1-2816-4276-8507-098de6f39fda&action=buddy

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 24, 2012, 18:48:58 »
To co właściwie robiliście w Syndykacie?

kto ?

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 24, 2012, 18:58:11 »
FWedit nie dało rady, to i wy nie dacie >:D

U Matarów weekendowa promocja - sov lvl podniesiony do t5. Hurtowa ilość stabberków została w związku z tym przeze mnie zakupiona i wyfitowana na okazję przybycia Nulli 8).

tylko na szildzie je zfituj, bo z plyta nie zdazysz odwarpic :p
A tak na serio, to ne ma co porownywac, FWeddit zaczelo zabawe od rifterow, chyba z braku skili, teraz dopiero widac ze zaczynaja latac czyms sensownym.
Nulli maja skile, maja szipy wiec podejrzewam ze jason znow nie raz wjebie cala flote.
Bedzie ciekawie, i podejrzewam ze metropolis znow odzyje, bo tam beda najciekawsze walki (jesli matarzy sie nie pozamykaja w swoich systemach, tak jak teraz jestesmy my zamknieci w okolicach Kameli)

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 24, 2012, 19:01:48 »
kto ?
Cytuj
Anger Management.

Fight in Y9G 22 July 2012 @ 2130
Details:

Flying Dangerous reinforces our POS (That we took from them) in Y9G.
We Rep POS mods
Prepare for Good Fights?

The POS was set to come out of reinforce on 22 July 2012 at 2130 eve time. We went in to the fight expecting FIGL to have Size-able back up. We went in with an AHAC gang to reduce the effectiveness of enemy caps/battleships. We moved from A-Z and headed towards Y9G FGIL had bubbled the gates so after jumping in we popped some bubbles and warped to our POS. At this point we sat and waited for the POS to come out of reinforced. Once out of reinforced we sat and waited for any enemy activity. Boredom ensued. We cynoed in a Thanatos and a Chimaera to rep the POS and hopefully spark a fight. Soon after our cyno went up our scout reported that FGIL was undocking. We decided to take the fight to them and warped our fleet to station leaving the caps to continue repping the POS.

The fight began on station with FGIL. They had about 20 BS's with logi. They failed to commit and docked back up. We managed a blackbird woot go us. We continue to keep FGIL docked up as usual, until we get word from our carriers that a Cyno is up on our POS and 4 Trigun dreads have landed on field(At this point Lost Obsession has been in convo with us saything they want to come in and help). I guess by help they meant kill our carriers. So we warp the fleet back in and get tackle on their dreads. Both our carriers are dead by the time we land. At this point we have all 4 dreads held down. We manage to get one dread into structure when the next Cyno goes up. Yay for Archons and more dreads. At this point we had about 10 Lost Obsession caps on the field. They were able to stabilize their fleet but still couldn't do much to kill us. We switched targets around trying to primary anything in triage/siege so they cynoed in more caps. We switched to fighters just to be dicks and remove some of the DPS from the field. FIGL was warping in and out but we paid them little attention. Lost Obsession had about 18 dreads and another 10-20 carriers on field. As the fight went on we got confirmation that backup was incoming so all we had to do was hold down the Lost Obsession caps.

With most of the Lost Obsession caps held down a CYNO went up and in came PL with about 20-30 Supers. Things were looking good until one of the PL supers ECM bursted all our points off of the Lost Obsession caps. About half of the Lost Obsession caps got away before we could re-establish points. From here it was just a matter of watching caps explode.

When it was all said and done 10 Trigun dreads and 4 carriers were destroyed also a bunch of random sub-caps got dead. While we lost 2 carriers and some random sub-caps.

Ishuk-Raata Enforcement Directive and Vanguard: These guys were also involved in the entire fight and did a damn good job. I’ll let them post up the fight from their perspective. Thanks Bros.
Oh and Lost Obsession thanks for the cap kills. You just gave us way more than we would have gotten being Blue to you : )
The battle report.
http://anger.killmail.org/?a=kill_related&kll_id=14094934
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 24, 2012, 19:20:28 »
aaaaa, widzialem tylko na kb, w Polsce bylem na weekend mialem inne rozrywki.
My sobie tak czasem weekendowo latamy po roznych kurwidolkach :)

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 26, 2012, 10:30:05 »
Nie rozumiem, po co same capsy rzucać bez wsparcia. To nie podobne do Lock'a :/

LosBekoczoS

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 26, 2012, 16:13:40 »
FWedit nie dało rady, to i wy nie dacie >:D




:D

RobekPL

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 26, 2012, 21:33:59 »
Nie rozumiem, po co same capsy rzucać bez wsparcia. To nie podobne do Lock'a :/

chyba FG byl wtedy FC albo Star. nie wiem.
Musze sobie w koncu revelke sprawic bo mnie omijaja te zabawy

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 27, 2012, 21:13:18 »
co do milicji śmierdzi starą przepoconą torbą, nigdy jakoś nie bawiło mnie whorowanie sie na trashera w gangu (z którego każdy jest z innego korpa) i smartbąbujące machariele na bramach no i te low secowe działka .....

low sec / milicja to miejsce gdzie korpy umierają :-)

... eve umiera , syf , 2m mułu  i kerbirstwo (tak samo jak polish community kiszące ogóra w eso/pobliskich low secach)

< bait >
w eve o dobra bitke teraz jest ciężko, jedyne opcja aby wywabić kerbirów z kurwidołka to postawić sbu, eskalacja murowana
szkoda tylko, ze w pl community nie ma (żadnych fc, co by potrafili coś zdziłać :(  )
</bait>


FN

  • Gość
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 27, 2012, 22:26:53 »


 ----> Factional warfare was introduced by CCP with the Empyrean Age Summer Expansion 2008 ---> od tego czasu kto skorzystał ten skorzystał..

Cztery lata temu każdy gdzieś siedział i generalnie miał wyjebane na jakąś tam milicje nie wyłączając mnie.


w pvp - jest botem do mordowania ( jak on mnie zabił NO JAK!! ja też mam all5 i t3 na alcie i jestem pr0 ;/;/ nosz kur.. emo i log off)
kerbir mode on - zarobiony na parę tytexów po nowych cenach z fitem bez jakiegoś wysiłku i  bocenia itp. (te ratio lp/isk co  się wywoziło do amarr frachtami  apocko/geddony navy to uj nie ratio w porównaniu z tym co było)
Największym plusem milicji była symbioza pve z P V P czego efektem był pękaty wallet do 18utc gdzie już było pure pvp co w poprzednim systemie FW działało super nawet z tym z dupy ratio (no, każdy miał inny harmonogram do wyboru do koloru).Wersja milicji ccp w aktualnym patchu jest chorym żartem lub zaplanowaną etapowo akcją przed przejęciem ccp przez sony i wprowadzeniem mikro płatności ale to tylko teoria spiskowa  8).

" nigdy jakoś nie bawiło mnie whorowanie sie na trashera w gangu (z którego każdy jest z innego korpa) i smartbąbujące machariele na bramach "

powiem tak.. można pić trafioną wódę z bazaru pod blokiem przy śmietniku i można pić Martella w Sheratonie, wielu zajebistych pvperów przewinęło się przez milicje i było mnóstwo epickich bitek ja wiem że tylko " masówa " supery i tytany lądują na eve24.




Venzon 2003

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 893
  • Mistrz Nekromancji
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Venzon 2003
  • Korporacja: BUFU
  • Sojusz: CartelDOTpr0
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 27, 2012, 22:42:31 »
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=76811
http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_related&kll_id=76899
eskalacja takich bitek jest aktualnie w okolicy sosali bardzo prosta
oprocz hostowych gangow matarskich wprowadzili sie takze ogarnieci piraci
na ta chwile sprawa wygalda tak: undock -> warp na brame -> (ewentualnie jump) -> pew pew

zapraszamy
While i fully endorse this plan i somehow feel that beach-bunnys wont tremble of fear^^

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 28, 2012, 10:39:21 »
Patrząc na te cruisery T1 i lol-Tristana zastanawiam się czy za pół roku będziecie w stanie wystawić jakiś "dorosły" gang, gdzie jeden ship kosztuje 1B :)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 28, 2012, 10:40:13 »
Patrząc na te cruisery T1 i lol-Tristana zastanawiam się czy za pół roku będziecie w stanie wystawić jakiś "dorosły" gang, gdzie jeden ship kosztuje 1B :)

owned :D

dobrze powiedziane

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 28, 2012, 12:11:20 »
Patrząc na te cruisery T1 i lol-Tristana zastanawiam się czy za pół roku będziecie w stanie wystawić jakiś "dorosły" gang, gdzie jeden ship kosztuje 1B :)

Jakbyś ogarniał nieco FW to skumałbyś, że t1 fretki i cruzy służą do walki na sajtach gdzie niczym innym nie wlecisz. Więc jeśli masz tam hosta to właśnie wbijasz czymś takim. KB jak zwykle pokazuje przekrój killsów przez jakiś czas a nie konkretną bitkę ale skąd SokoleOko.Pro może to wiedzieć :)

Za pół roku to Sokół będziesz miał kolejne 2 korpy za sobą w zależności od tego jak szybko znowu dopadnie Cię emo :P

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 28, 2012, 12:12:13 »
Jakbyś ogarniał nieco kb to skumałbyś, że t1 fretki i cruzy służą do walki na sajtach gdzie niczym innym nie wlecisz. Więc jeśli masz tam hosta to właśnie wbijasz czymś takim.

Za pół roku to Sokół będziesz miał kolejne 2 korpy za sobą w zależności od tego jak szybko dopadnie Cię emo :P

no popatrz to tak samo jak w bufu emo i ludzie odchodza, ;-)

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 28, 2012, 12:14:45 »
no popatrz to tak samo jak w bufu emo i ludzie odchodza, ;-)

Chciałeś chyba napisać emo odeszło z bufu.

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #137 dnia: Lipiec 28, 2012, 12:27:18 »
Chciałeś chyba napisać emo odeszło z bufu.

emo było, emo odeszło , emo zostało  jeden wał ide po pop corn i bede oglądać jak sie rozpadacie w low secu  (swoja droga pamietam venzona za czasów vanal "low sec jest dla ciot, co ci twoi memberzy tam robią?")

przy pomyslnych wiatrach dociagniecie do 2013 :P


PS:

dal porowanioa vide wychodzac z c0venu mialo z 160ppl teraz w milicji ma 60+

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #138 dnia: Lipiec 28, 2012, 12:35:21 »
emo było, emo odeszło , emo zostało  jeden wał ide po pop corn i bede oglądać jak sie rozpadacie w low secu  (swoja droga pamietam venzona za czasów vanal "low sec jest dla ciot, co ci twoi memberzy tam robią?")
przy pomyslnych wiatrach dociagniecie do 2013 :P
PS:
dal porowanioa vide wychodzac z c0venu mialo z 160ppl teraz w milicji ma 60+

Pokaż na lalce gdzie Cię Venzon źle dotknał :P

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Czy milicja ładna czy brzydka? - Było: Co słychać w Eve?
« Odpowiedź #139 dnia: Lipiec 28, 2012, 13:10:01 »
Jakbyś ogarniał nieco FW to skumałbyś, że t1 fretki i cruzy służą do walki na sajtach gdzie niczym innym nie wlecisz. Więc jeśli masz tam hosta to właśnie wbijasz czymś takim. KB jak zwykle pokazuje przekrój killsów przez jakiś czas a nie konkretną bitkę ale skąd SokoleOko.Pro może to wiedzieć :)

Faktycznie, co ja mogę wiedzieć. Dlatego między innymi nie pisałem o zajebistym składzie floty na linkach Venzona, która na pierwszy rzut oka wygląda na totalny kitchen sink. Spojrzałem sobie natomiast na tego killa -> http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=76846. Skoro BC mogły tam wlecieć, to pewnie także i HAC'e, prawda?

Rozumiem, że to Wasz standardowy fit na frytkę T1 -> http://www.bu-fu.org/kb/?a=kill_detail&kll_id=76901 Dual tank? Seriously?

Za pół roku to Sokół będziesz miał kolejne 2 korpy za sobą w zależności od tego jak szybko znowu dopadnie Cię emo :P

Ale mnie zniszczyłeś. Lepiej latać 3 miesiące na maksa i poszukać nowego wyzwania niż siedzieć latami w jednym korpie. Normalnie jak rozmowa dwóch much - "Tato, dlaczego siedzimy w tym gównie?" "Bo to jest nasza ojczyzna, synku!" ;)

EDIT:

na ta chwile sprawa wygalda tak: undock -> warp na brame -> (ewentualnie jump) -> pew pew

http://www.bu-fu.org/kb/?a=corp_detail&crp_ext_id=849473841&view=pilot_kills

« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2012, 13:19:42 wysłana przez SokoleOko »


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...