Autor Wątek: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D  (Przeczytany 47323 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Draggston

  • Gość
Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« dnia: Maj 21, 2012, 16:39:42 »
Nie mam czasu na czytanie centrali ani tym bardziej na pisanie tutaj bo mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty w grze, ot choćby podtrzymywanie tradycji znanej już kampy z Eszur™. Dlatego ciekawi mnie czy wam sie az tak w eve nudzi ze macie czas na tony hate'u i flame'u i Bóg jeden wie czego jeszcze?  ???

A teraz pytanie za 100pkt. czemu zwinęliście posa z eszur, czemu zwinęliście potencjalny powód do gud fajta między nami?

Czyżbyście aż tak się obawiali "silly gatecampers" jak to nas niektórzy nazywają?
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2012, 22:23:44 wysłana przez Colonel »

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 21, 2012, 16:43:28 »
Ale pojednawczy i nieflejmogenny post, nie ma co. ;)

Odpowiem za wielu (wiekszosc?) forumowych trolli - bo w robocie trudno grac w Evke, a posta walnac raz na godzine da rade.

Pynio

  • Gość
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 21, 2012, 16:52:33 »
Dołączę do Isengrima w pełni.
Dodam od siebie:
Kolego Draggston, jeśli masz czas na wszystko inne niż wypowiadanie się tutaj i czytanie tego Flame-everyware'a to po prostu tego nie rób :).

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 21, 2012, 16:58:24 »
Nie mam czasu na czytanie centrali ani tym bardziej na pisanie tutaj bo mam wiele ciekawszych rzeczy do roboty w grze, ot choćby podtrzymywanie tradycji znanej już kampy z Eszur™. Dlatego ciekawi mnie czy wam sie az tak w eve nudzi ze macie czas na tony hate'u i flame'u i Bóg jeden wie czego jeszcze?  ???

A teraz pytanie za 100pkt. czemu zwinęliście posa z eszur, czemu zwinęliście potencjalny powód do gud fajta między nami?

Czyżbyście aż tak się obawiali "silly gatecampers" jak to nas niektórzy nazywają?

Od dawna skreśleni jesteście z listy potencjalnych przeciwników. Trzymamy się zasady, aby nasz przeciwnik był dla nas wymagający, tak abyśmy mogli rozwijać kolejne pomysły i taktyki na polu walki.

POS stał tam od dawna i jakoś nie chcieliście walczyć.

http://szron.mindflood.org/?a=kill_detail&kll_id=13088364

Wracaj do gry i zajmij się swoimi ważnymi sprawami :D

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 21, 2012, 17:36:42 »
Draggoston jest po prostu zły, że wdupił recona w tak głupi sposób, musiał się odegrać na forum  >:D
pewpew

DrackUll

  • Gość
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 21, 2012, 18:11:11 »
Do dziś nie wiemy jak on to zrobił.... :D

Draggston

  • Gość
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 21, 2012, 18:34:22 »
Od dawna skreśleni jesteście z listy potencjalnych przeciwników. Trzymamy się zasady, aby nasz przeciwnik był dla nas wymagający, tak abyśmy mogli rozwijać kolejne pomysły i taktyki na polu walki.

Gratuluje zawyżonego mniemania o sobie. O ile dobrze pamiętam dwa razy dostaliście ostatnio bęcki od kompletnie niezorganizowanej floty mothry + triady, bez wspólnego audio, bez wspólnej floty, nawet bez focus fire (LOL). Więc jeśli banda noobów was rozwala to robicie emo focha, nie podejmujecie więcej walki, co więcej skreślacie nas z listy potencjalnych przeciwników, tak wygląda wasze auto-doskonalenie się? Tak rozwijacie pomysły na polu walki?

POS stał tam od dawna i jakoś nie chcieliście walczyć.
Czy masz problemy z postrzeganiem rzeczywistości?

Dwa razy podejmowaliśmy próby reinforcowania posa, obie niudane. A jak VIDE do nas dołączyło to zwinęliście posa ukradkiem tak by nikt nie widział. Jesteście bandą hipokrytów...
Mało tego nawet sam PC5 pisał na localu że jeśli ten pos padnie to postawicie large, i teraz ja sie pytam, gdzie jest to wielkie i nieugięte -FS- ? Zachowaliście się jak dziewczyny uciekając z posem....

Wracaj do gry i zajmij się swoimi ważnymi sprawami :D
Trolling w SZRON style.

Draggoston jest po prostu zły, że wdupił recona w tak głupi sposób, musiał się odegrać na forum  >:D
Ten recon mi różnicy nie robi, po prostu kolejny szip który spadł, nie ma sie co spuszczać.

Do dziś nie wiemy jak on to zrobił.... :D
Agrowałem posa z 250km w alignie ot tak żeby wam maile przychodziły i któreś medium działko trafiło excellent jak byłem w połowie armora. Of course course kolorowe modułki pozbierałem.

TO MÓJ OSTATNI POST W TYM TEMACIE, ŻYGAĆ MI SIE CHCE JAK CZYTAM WASZE OBRZUCANIE SIE GÓWNEM NA TYM FORUM, TYCZY SIĘ TO WSZYSTKICH TEMATÓW, NIE TYLKO TEGO.

I OBIECUJĘ ŻE BĘDE DALEJ DETONOWAŁ IDIOTÓW Z WASZEGO ALIANSU KTÓRZY WIEDZĄC DOBRZE O KAMPIE LECĄ JAK LEMMINGI DO ESZUR W NASZYM PRIME TIME BEZ SCOUTA, A GDY JUŻ TRAFIĄ POD NÓŻ TO NAWET NIE STRZELAJĄ, NIE PRÓBUJĄ ZABIĆ MARNEGO THRASHERA ZANIM SAMI ZGINĄ. AVE o/
« Ostatnia zmiana: Maj 21, 2012, 18:56:38 wysłana przez Draggston »

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 21, 2012, 18:47:12 »
Nie wspomniałeś że za każdym razem atakowaliście mając co najmniej przewagę 3:1.

Na dodatek mając takie setupy jak wy na ogół na nas rzucacie (BS na frytki rulez) powinniśmy spaść zanim się skapniemy co do nas strzela. A wy zabijacie nam pojedyncze stateczki dzięki starej sprawdzonej zasadzie że głupi ma zawsze szczęście. I w sumie takiego burdelu jak u was we flocie to w życiu nie widziałem falcon który nie może zjammować t1 cruza ? Rapier który nie webuje ale ma top dmg dealer na jakimś killu? Talos na t1 działach ? - To chyba tylko u was takie hmm... "coś" można znaleźć.

Btw ostatni raz jak próbowaliście bić tego POSa w Eszur robiliście to podczas inkursji (cobyśmy wam jakiegoś capsla nie wrzucili),a jak się PC pojawił na POSie to zwinęliście swojego carriera, co z tego że POS miał 3 działa na krzyż.

Więc nie pisz o naszym zawyżonym mniemaniu o sobie - Ty chyba po prostu nie potrafisz dopuścić do siebie myśli że nie jesteś wart czyjegoś wysiłku :)


PS.
Cytuj
ŻYGAĆ
- w której Ty jesteś klasie że jeszcze tak prostych słów nie umiesz pisać ?

Chomczul

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Chomczul1
  • Korporacja: VIDE
  • Sojusz: STFU.
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 21, 2012, 19:01:56 »
@miltis

u mad?

DrackUll

  • Gość
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 21, 2012, 19:05:43 »
Uroki centrali   ;)

Obrona Kameli dzień drugi.

NAPIERDALAMY!!!

 :D ;D :D

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 21, 2012, 19:32:28 »
Gratuluje zawyżonego mniemania o sobie. O ile dobrze pamiętam dwa razy dostaliście ostatnio bęcki od kompletnie niezorganizowanej floty mothry + triady, bez wspólnego audio, bez wspólnej floty, nawet bez focus fire (LOL).

Czy to było wtedy jak Wam te 3 frakcyjne BSy spadły? :) a to rzeczywiście 3 razy udało nam się wyjść z minimalną stratą, i odgryźć najsmaczniejszy kawałek tortu :)

a co do posa i wyprowadzki z Ardar, to czy ma na pewno gramy w tą samą grę? Wiem, że jesteście po drugiej stronie barykady, ale żeby specjalnie dla Was CCp robiło inne devblogi to nie wiedziałem.


Cool, czy ty już żywcem wyleniałeś? Szacun dla VIDE, że nie kopią leżącego? My nie leżymy, nawet nie klęknęliśmy. Skoro tak mocno się identyfikujesz z postawą Vide to gratki, oni robili misje, a system obok ginęli hurtowo ich bracia matarzy. Szacun! czy to znaczy być Piratem z krwi i kości?


Dragston, żeby nie było mamy wielki szacunek dla MAtarów, którzy z nami walczą. Znosimy dzielnie nawet ich liczebną przewagę, w końcu jeden Amar , w boju wart jest kilku MAtarów :) ale proszę Cię nie mów mi o kampie w Eszur i jej profesjonaliźmie, bo wylewasz pomyje na frakcję w której latasz.
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

hidden Q

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 166
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: HiddEn Q
  • Korporacja: Pink Bunnies
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 21, 2012, 19:48:47 »
Gratuluje zawyżonego mniemania o sobie. O ile dobrze pamiętam dwa razy dostaliście ostatnio bęcki od kompletnie niezorganizowanej floty mothry + triady, bez wspólnego audio, bez wspólnej floty, nawet bez focus fire (LOL). Więc jeśli banda noobów was rozwala to robicie emo focha, nie podejmujecie więcej walki, co więcej skreślacie nas z listy potencjalnych przeciwników, tak wygląda wasze auto-doskonalenie się? Tak rozwijacie pomysły na polu walki?
Czy masz problemy z postrzeganiem rzeczywistości?

Dwa razy podejmowaliśmy próby reinforcowania posa, obie niudane. A jak VIDE do nas dołączyło to zwinęliście posa ukradkiem tak by nikt nie widział. Jesteście bandą hipokrytów...
Mało tego nawet sam PC5 pisał na localu że jeśli ten pos padnie to postawicie large, i teraz ja sie pytam, gdzie jest to wielkie i nieugięte -FS- ? Zachowaliście się jak dziewczyny uciekając z posem....
Trolling w SZRON style.
Ten recon mi różnicy nie robi, po prostu kolejny szip który spadł, nie ma sie co spuszczać.
Agrowałem posa z 250km w alignie ot tak żeby wam maile przychodziły i któreś medium działko trafiło excellent jak byłem w połowie armora. Of course course kolorowe modułki pozbierałem.

TO MÓJ OSTATNI POST W TYM TEMACIE, ŻYGAĆ MI SIE CHCE JAK CZYTAM WASZE OBRZUCANIE SIE GÓWNEM NA TYM FORUM, TYCZY SIĘ TO WSZYSTKICH TEMATÓW, NIE TYLKO TEGO.

I OBIECUJĘ ŻE BĘDE DALEJ DETONOWAŁ IDIOTÓW Z WASZEGO ALIANSU KTÓRZY WIEDZĄC DOBRZE O KAMPIE LECĄ JAK LEMMINGI DO ESZUR W NASZYM PRIME TIME BEZ SCOUTA, A GDY JUŻ TRAFIĄ POD NÓŻ TO NAWET NIE STRZELAJĄ, NIE PRÓBUJĄ ZABIĆ MARNEGO THRASHERA ZANIM SAMI ZGINĄ. AVE o/


hahahaha ty masz pewnie przedramie grubości mojego fiuta :D
wojowniku z eszur :D

Draggston

  • Gość
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 21, 2012, 19:58:49 »

hahahaha ty masz pewnie fiuta grubości mojego przedramienia :D
SSIJ lamusie :D


Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 21, 2012, 20:08:53 »
pewpew

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 21, 2012, 20:38:31 »
jakaś mało wydajna ta gejtkampa, ale to chyba dlatego że jak się pojawia 2 amarów to wszyscy kleją do stacji:)

Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 21, 2012, 20:39:00 »
Naprawde, brakowalo mi tego - duch starej, dobrej centrali.... Czyli ktos jednak jeszcze napiera w ta gre na powaznie  8)
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

jurekiedi

  • Gość
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 21, 2012, 21:25:18 »
Naprawde, brakowalo mi tego - duch starej, dobrej centrali.... Czyli ktos jednak jeszcze napiera w ta gre na powaznie  8)

jesteś zboczuchem

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Odp: [-FS-] Frozen Synapse - dyskusja
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 21, 2012, 22:15:15 »
Vide się zrehabilitowało, ale niestety nie wszyscy wytrzymali napięcie i uciekli nam z KB:(
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2012, 22:24:10 »
matarska milicja to jak straż miejska w krakowie- uhuuhuhuuh
pewpew

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 21, 2012, 22:26:13 »
CVA ze swoim RPG przy was wysiada...  :D
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 21, 2012, 22:29:44 »
matarska milicja to jak straż miejska w krakowie- uhuuhuhuuh

znaczy ze co? cienka ?
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 21, 2012, 22:30:34 »
maczetami łapy upierdalaja przed klubami...
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 21, 2012, 22:36:46 »
ja to widzę tak
Matarowie to pseudo koksy z wygórowanym ego myślącym, że liczbami zaleją wszystko aż po brzegi wisły
Natomiast z drugiej strony, zimny wygórowany wróg- Amarrowie, nieliczni chodź świetnie uzbrojeni, ich atutami sa nie tylko potężne działa mogące zmieść większe grupki matarów lecz doskonała wiedza, która pozwala im wykorzystywać te matarskie szmaty jako niewolników podczas gdy sami odstawiają zarobasków.
pewpew

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 21, 2012, 22:57:45 »
Gaunt pięknie to ująłeś:)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Draggston

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 21, 2012, 22:59:16 »
Towarzystwo wzajemnej adoracji LOL

słodkie narcyzki...

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 21, 2012, 23:06:03 »
Towarzystwo wzajemnej adoracji LOL

słodkie narcyzki...

Dragston miałeś nie czytać!!! a tak na marginesie zmień sobie to Winmatar, na WINDMatar, bo przeminiecie z wiatrem :P
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Colonel

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 286
  • Pirate Out of Nowhere
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Col Cherryman
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 21, 2012, 23:07:09 »
[gmod]...o taaak, tutaj mozecie sie okladac przyrodzeniami po czolach, wasze wypocinki po moim ostrzezeniu leca w nicosc z wątku -FS- [/gmod]
✜ Red Cross Friendly
https://www.youtube.com/watch?v=9IS8nwmT9F0
Even though I fly through the valley of the shadow of death or any other space
I will fear no evil, because I know that I'm the biggest bastard in this space


http://eve-centrala.com.pl/index.php?topic=10356.

Draggston

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 21, 2012, 23:12:38 »
Wracając do tematu rozkładu sił, tak sie tu niektórzy podniecają że matarzy potrafią tylko 3:1, i że jeden amarr jest warty tyle co kilku matarów, ale nie widzę odzwierciedlenia tych słów w rzeczywistości bo amarzy wzieli sobie sporo ludzi do pomocy, przed chwilą usłyszałem że jest teraz amarr + gall + CVA + shadow cartel vs. minmatar

i gdzie ta "jakość" amarrskich pilotów? :D

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 21, 2012, 23:13:30 »
a widziałeś KB?
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Draggston

  • Gość
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 21, 2012, 23:15:49 »

MrMaaX

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MrMaaX
  • Korporacja: Mind Games.
  • Sojusz: Suddenly Spaceships.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 21, 2012, 23:18:58 »
usłyszałem że jest teraz amarr + gall + CVA + shadow cartel vs. minmatar

i gdzie ta "jakość" amarrskich pilotów? :D

Nie jesteśmy po niczyjej stronie...

Chupacabra

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 218
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Blackchupacabra
  • Korporacja: Blackwater Company
  • Sojusz: Frozen Synapse
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 21, 2012, 23:27:48 »
właśnie sobie postrzelaliśmy :) do siebie :) zerknij na Kb zanim będziesz mówił co usłyszałeś, ja Ci nie powiem co słyszałem :)
Dark Flonoe:
ludki z lolseca mowiace o tym ze tidi jest fajne na podstawie papierowych wyliczen i filmu na yt lol

Jakub Trokowski

  • Pod-pilot
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 557
  • pr0 jammer
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jakub Trokowski
  • Korporacja: CCDM
  • Sojusz: Templis CALSF
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 21, 2012, 23:37:01 »
Całości nie przerobiłem, ale dodam swoje 3 gr:
Dobrze! BIJ MATARA!

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 21, 2012, 23:38:35 »
Niemowa powiedział, że głuchy usłyszał jak ślepy zobaczył ?  Tak draggston my też kiedyś lubiliśmy bajki :)

Swoją droga te siły o których wspomniałeś.

Amarr - no to samo przez się
Gallente - ostatnio głośno o pedofilii w kościele a że gallente to naczelni pedofile EvE to się przyłączyli do amarrów co to sie noszą jak księża.
Shadow Cartel - oni nie są z nami, oni tylko ostatnio usłyszeli że jakieś brudasy przytachały t3 którymi nomen omen nawet nie bardzo potrafią latać, więc postanowaili nam pomóc w zrobieniu z tym porządku - dobry brudas(synonim:matar) to martwy brudas.
CVA - que ? a tych skądżeś wyciągnął ? wczoraj było -A- ale oni strzelali do wszystkich.

Draggston naprawdę za dużo bajek za mało nauki. Zostaw tą grę bo Cię nie przepuszczą do gimnazjum.

Dec Apilatour

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Korporacja: Mothra Inc
Odp: Amarzy vs Matarzy - flejmik :D
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 22, 2012, 00:45:26 »
oj trzeba będzie zaktywować konto i zmontować jakiegoś traszerka albo dwa, nowy dodatek , wnosi sporo świerzego powietrza do fw, co prawda tu na forum wieje jak zwykle obornikiem, ale to właśnie dzięki tej woni dowiedziałem się o nadchodzących zmianach,  strzeżcie się amarzyska ;]