Autor Wątek: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]  (Przeczytany 66678 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #140 dnia: Maj 28, 2012, 13:27:46 »
Tylko zlituj sie proszę, przestań katować wszystkich swoim zajebitycznym doświadczeniem,  bo na prawde znałem mordulców którzy pokryli by Cię czapką, a nie wywyzszali się tak strasznie  :-X

Ależ oczywiście... np. teraz n00by w RvB wycierają sobie mną dupę, bo jeszcze nie doszedłem do tego jak tu walczyć należy.

Natomiast ten topik zaczął się od żali R4keza na mój temat, więc uznałem za stosowne udzielić mu odpowiedzi. Tyle. Z mojej strony nie ma ani chęci kontynuacji.

Miłego dnia wszystkim ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #141 dnia: Maj 28, 2012, 13:28:33 »
I na litość skończże z pierdoleniem ile kto zabił i ile przy tym statków stracił. Byle kerbir z naplandu latający na bloby ma lepsze k:d ratio niż 99% pvperów latających w jakichkolwiek małych gangach. Tak samo osoba latająca voodoo style, czyli 4, 5 pilotów bez logistyków będzie częściej spadać. Czy to takie trudne do ogarnięcia?
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #142 dnia: Maj 28, 2012, 13:35:15 »
Miałem napisac to samo co Glass : )
Skończcie pierdolić bo po prostu to już wkurwia

Rakez to debil, który lata beznadziejnie i myśli, że całe community na niego patrzy dlatego się tak na forum tłumaczy.
Jedziecie po sokole a znacie go? Gość ma tyle killi ile wy ratów najebaliście może i jest jednym z bardziej ogarnietych fc w EVE ja z nim przesiedzialem długie godziny na teamspeaku i gadanie, że sobie "farmi kille" to jest taki debilizm.
Okej, farmi kille, spoko a Wy? Wy nawet tak "farmić" nie umiecie.
Mówie o osobach, które się tutaj wypowiadają a pvp to widzieli na eveisreal.com
Pierdolicie bo hejtujecie taka prawda, jak to mówi przysłowie "najsłabsze psy szczekają najgłośniej :)"
a zmininusujcie tego posta jak chcecie. Napisałem prawdę i to boli co?
pewpew

Casa Rankor

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #143 dnia: Maj 28, 2012, 13:35:50 »

Arrrty Cyna Rulezz !

Potwierdzam, Arty cyna wzielismy od voodu i weszlo w nasz arsenal. Teraz to standard :)
+ huggin i masz dobry gang.

Fajny flame ongoing, dawajcie dalej polewke mam niezla :D

R4kez

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #144 dnia: Maj 28, 2012, 13:45:37 »
Rozmowa Dyrektora z Kalypso Goddes


[ 2012.04.26 15:25:31 ] KALIPSO GODDES > SokoleOko dzieki za podwozke
[ 2012.04.26 15:30:46 ] Sheala de'Tancarville > taa... te shipy, które masz w Chardalane
[ 2012.04.26 15:30:55 ] Sheala de'Tancarville > są bez fitu i nie zrigowane, prawda?
[ 2012.04.26 15:33:35 ] KALIPSO GODDES > ta
[ 2012.04.26 15:33:41 ] KALIPSO GODDES > chyba tak nic tam nie bylo
[ 2012.04.26 15:33:46 ] KALIPSO GODDES > czemu pytasz = ) ?
[ 2012.04.26 15:34:18 ] Sheala de'Tancarville > no to fajnie, że leciałem specjalnie carrierem
[ 2012.04.26 15:34:23 ] Sheala de'Tancarville > skoro można to było spakować
[ 2012.04.26 15:34:26 ] Sheala de'Tancarville > i pchnąć paczką JF-em
[ 2012.04.26 15:34:27 ] Terra Khashour > rofl
[ 2012.04.26 15:34:55 ] Sheala de'Tancarville > widzisz, Kalipso, Ty po prostu totalnie nie ogarniasz tej gry
[ 2012.04.26 15:35:00 ] KALIPSO GODDES > pisales shipy do hangaru to dalem bez wniku ; d
[ 2012.04.26 15:35:27 ] KALIPSO GODDES > jak nie wytlumaczyles to co sie spodziewasz biluetin mi dawales czytac ; p
[ 2012.04.26 15:35:38 ] KALIPSO GODDES > ja tu sie loguje bawic nie zażynac
[ 2012.04.26 15:36:42 ] KALIPSO GODDES > w kazdym badz razie nie robmy wsi dzieki za czas probny
[ 2012.04.26 15:36:45 ] KALIPSO GODDES > zobaczylem czarny lod
[ 2012.04.26 15:36:46 ] Sheala de'Tancarville > basta
[ 2012.04.26 15:36:49 ] KALIPSO GODDES > to dla mnie sie liczy = )
[ 2012.04.26 15:36:57 ] Sheala de'Tancarville > przecież to jest minimum zdrowego rozsądku
[ 2012.04.26 15:37:12 ] Sheala de'Tancarville > te shipy zajęłby może 20% JF-a
[ 2012.04.26 15:37:15 ] Sheala de'Tancarville > a nie całego carriera
[ 2012.04.26 15:37:18 ] KALIPSO GODDES > w takim razie wybacz mi ze ze swej glupoty nie ogarnalem i poleciales na prozno
[ 2012.04.26 15:37:31 ] Sheala de'Tancarville > no już po fakcie
[ 2012.04.26 15:37:31 ] KALIPSO GODDES > przepraszam = ) ale nie musimy sie tam na siebie gniewac
[ 2012.04.26 15:37:38 ] KALIPSO GODDES > po to jest okres probny zeby sie wyprobowac
[ 2012.04.26 15:37:39 ] Sheala de'Tancarville > btw, gratulacje za wycieczkę do Rancer
[ 2012.04.26 15:37:40 ] Sheala de'Tancarville > :P
[ 2012.04.26 15:37:42 ] KALIPSO GODDES > i to sie nam udalo = )
[ 2012.04.26 15:38:34 ] KALIPSO GODDES > nie wiem za bardzo o czym mowisz nie kojarze takiego systemu ; p
[ 2012.04.26 15:47:47 ] Sheala de'Tancarville > http://www.ineluctable.eu/kb/?a=kill_detail&kll_id=4916
[ 2012.04.26 15:48:01 ] Sheala de'Tancarville > mieszkać w lowsecu i nie znać Rancer
[ 2012.04.26 15:48:13 ] Sheala de'Tancarville > które jest od dobrych 4 lat perma-kampione ze smart bombami
[ 2012.04.26 15:49:12 ] KALIPSO GODDES > aha hehe, ja bardziej lajtowo podchodze do tego slusznie ze mnie wyrzuciles bo bym Ci notorycznie zasmiecal kilbord takimi wpadkami ; p
[ 2012.04.26 15:49:58 ] KALIPSO GODDES > mieszkam w warszawie ogolnie z mazur jestem nie przypominam sobie zebym w low secu mieszkal :D
[ 2012.04.26 15:51:05 ] KALIPSO GODDES > trzeba nieprzywiazywac sie ogolnie za bardzo do tych postaci bo moga przylgnac do osobowosci i mozna dostac schizofreni wychodze z tkiego zalozenia
[ 2012.04.26 15:51:32 ] KALIPSO GODDES > czego nie zycze nikomu

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #145 dnia: Maj 28, 2012, 13:49:10 »
I ten log mówi nam co ?
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #146 dnia: Maj 28, 2012, 13:51:45 »
że sokolemu trafił się kerbir, któremu nie dobrze w 0.0  i leci do high kontynuować grę vargurem
pewpew

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #147 dnia: Maj 28, 2012, 13:51:55 »
stuff

Tak, Sokół ma pewien plan, chce latać setupami do których potrzeba więcej niż kilka osób, chce germańskiego porządku, ... etc. Ci którym to nie odpowiadają zasady Sokoła powinni po prostu z nim nie latać.
Po co hejtować.

R4kez

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #148 dnia: Maj 28, 2012, 13:54:58 »
I ten log mówi nam co ?

Musztra, ubliżanie mniej doświadczonym pilotom , nagany za wtopy i Leszek jest najmadrzejszy.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #149 dnia: Maj 28, 2012, 14:03:57 »
Musztra, ubliżanie mniej doświadczonym pilotom , nagany za wtopy i Leszek jest najmadrzejszy.

Pozwól że zacytuję już chyba klasyka:
Cytuj
to nie jest gra dla troskliwych misiów - tu się rucha w dupe młotkiem

Jak Sokole, osoba której żyłka pęka dopiero jak ktoś coś naprawdę spierdoli, przy Tobie tak szybko skapitulował, to wiń sam siebie.
A Ty taki delikatny jesteś, to powodzenia życzę w dalszej drodze życia, w Eve.
Bo "ubliżanie" mniej doświadczonym pilotom i "nagany" za wtopy, to jest pikuś przy tym co możesz zastać gdzie kiedyś pójdziesz do korpa który ma naprawdę jakieś standardy, a jedyny taki korp z silnymi powiązaniami do PL community to był korp Sokoła, bynajmniej tak mi się wydawało.
Bez urazy dla reszty pl community  :P
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #150 dnia: Maj 28, 2012, 14:06:46 »
LtRook - Sokół przecież tworzył korpa i alians w oparciu o international community nie PL...

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #151 dnia: Maj 28, 2012, 14:08:12 »
Nie przeczę, ale nie odmówisz mi Ryba racji jeśli będę się upierał że powiązania do PL community jednak były silne.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #152 dnia: Maj 28, 2012, 14:08:58 »
po prostu
To nie jest gra dla ciot
pewpew

lastriko

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #153 dnia: Maj 28, 2012, 14:12:04 »
ŻE NIE TYLKO R4KEZ JEST TAKI NIEDOJEBANY
HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHA

sorry musiałem : D
jak zauważyłem jechanie po innych tutaj jest normą, jednak chyba trochę przeginasz
post na poziomie sfrustrowanego licealisty

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #154 dnia: Maj 28, 2012, 14:12:55 »


http://www.ineluctable.eu/kb/?a=pilot_detail&plt_id=4595

22 dni w korpie PvP, zero killi (nie liczymy modułków posowych, które stuknął pierwszego dnia!), lossy. Był na trialu, triala nie przeszedł (jako jeden DWÓCH takich przypadków od sierpnia 2011), osobiście wywiozłem jego graty do hiseca, żeby niczego nie stracił.

BTW, czy ja czasem nie dałem mu szansy, bo to był Twój kolega? Bo statystyki i tak miał żenujące.

Musztra, ubliżanie mniej doświadczonym pilotom , nagany za wtopy i Leszek jest najmadrzejszy.

R4kez, czy możesz przestać kłamać? Pokaż mi jedno "ubliżanie" w cytowanym przez Ciebie logu!

NIGDY nie wyzywam ludzi i im nie ubliżam. NIGDY. To jest granica, której nie przekraczam.
POMAGAM mniej doświadczonym pilotom. Kilka osób z DWISH stawiało pierwsze kroki w PvP przy mnie i zawsze cierpliwie im tłumaczyłem i pomagałem. Poświęcałem swój czas na uczenie PvP w UA.
Jeśli widzę wtopę, która mi się nie podoba - spokojnie tłumaczę co było nie tak i PROSZĘ tego nie robić więcej.
NIGDY nie wchodzę nikomu na "real life", bo Eve jest grą. W Eve (także na Centrali) jestem "SokoleOko". W realu jestem kimś innym.

Czy możesz powiedzieć to samo o sobie? Czy może mam przekleić Twoje bluzgi z innego loga, od którego zaczął się ten wątek?

Wrzuć na luz i ciesz się nowym korpem, bo zachowujesz się jakbym Cię molestował seksualnie ("pokaż na lalce gdzie Cię dotknąłem").


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

R4kez

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #155 dnia: Maj 28, 2012, 14:15:03 »
Pozwól że zacytuję już chyba klasyka:
Jak Sokole, osoba której żyłka pęka dopiero jak ktoś coś naprawdę spierdoli, przy Tobie tak szybko skapitulował, to wiń sam siebie.
A Ty taki delikatny jesteś, to powodzenia życzę w dalszej drodze życia, w Eve.
Bo "ubliżanie" mniej doświadczonym pilotom i "nagany" za wtopy, to jest pikuś przy tym co możesz zastać gdzie kiedyś pójdziesz do korpa który ma naprawdę jakieś standardy, a jedyny taki korp z silnymi powiązaniami do PL community to był korp Sokoła, bynajmniej tak mi się wydawało.
Bez urazy dla reszty pl community  :P

Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem albo nie czytałeś całego wątku, ewentualnie nie rozróżniasz mnie od Kalypso.
Standardem w korpie Sokola było wysłuchiwanie jego żali i czytanie zjebanych dyrektorski corp maili

RobekPL

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #156 dnia: Maj 28, 2012, 14:15:37 »
i "nagany" za wtopy, to jest pikuś przy tym co możesz zastać gdzie kiedyś pójdziesz do korpa który ma naprawdę jakieś standardy, a jedyny taki korp z silnymi powiązaniami do PL community to był korp Sokoła, bynajmniej tak mi się wydawało.
Bez urazy dla reszty pl community  :P

Tak czytam i czytam i sie zastanawiam o co ten halas...SokoleOko, nie znam osobiscie, nawet na lokalu go nie widzialem, pare razy zamienilem z nim slowo na polishu. Drugiego osobnika nie znam wogole.
Ale nie o tym chcialbym, chcialbym o "standardach". Nie mam jakiejs bogatej histoi w Eve, gram dopiero poltora roku, nie bylem tez w jakiejs oszalamiajacej liczbie korporacji. Ale moim zdaniem wlasnie te "standardy" wyrozniaja korpy od siebie. Jedni z gory zakladaja ze lataja na luzno, przy piwku i milej pogawedce na TS, inni wymagaja trzymania sie mniej lub bardziej surowszych zasad.
Aplikacja do danego korpa moim zdaniem rowna sie z zaakceptowaniem zasad tam panujacych, no bo przeciez nikt nikogo pod pistoletem nie rekrutuje.
Co do surowosci zasad w korpie...to pare przykladow z mojego podworka...zbyt blisko tytana na bridge, pierwszy raz ostrzezenie, drugi raz wypad z floty, nagminnie, wypad z korpa. Za brak alignu i podczas odwarpowania spod gejta i pozniej brak w fleet warpie podobnie....i naprawde, nie slyszalem zeby sie to komus nie podobalo.
Kazdy popelnia bledy, wazne zeby ich nie powtarzac.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #157 dnia: Maj 28, 2012, 14:19:06 »
R4kez slyszałem o takim korpie, w ktorym nikt nie wysyla zjebanych dyrektorskich corpmaili. Aliastra sie nazywa. czy jakos tak. Mozesz tez sprobowac w Deep Core Mining.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #158 dnia: Maj 28, 2012, 14:19:53 »
Standardem w korpie Sokola było wysłuchiwanie jego żali i czytanie zjebanych dyrektorski corp maili

R4kez, krótka piłka: pokaż logi albo GTFO. Cokolwiek, gdzie komuś ubliżam. Albo inny "zjebany mail".

Masz tę przewagę, że jestem po formacie i wszystkie moje logi "przeminęły z wiatrem".


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #159 dnia: Maj 28, 2012, 14:29:18 »
...
Co do surowosci zasad w korpie...to pare przykladow z mojego podworka...zbyt blisko tytana na bridge, pierwszy raz ostrzezenie, drugi raz wypad z floty, nagminnie, wypad z korpa. Za brak alignu i podczas odwarpowania spod gejta i pozniej brak w fleet warpie podobnie....i naprawde, nie slyszalem zeby sie to komus nie podobalo.
Kazdy popelnia bledy, wazne zeby ich nie powtarzac.

Właśnie o to chodzi. Potem okazuje się, że 99% ludzi stara się wspólnie zrobić coś jak najlepiej, a jakiś osobnik ma to głęboko w dupie. Na luzaku przy piweczku bumpuje wesoło tytana czy zylionowy raz robi tą samą głupią rzecz (która np negatywnie wpływa na przebieg walki).
Decydując się na grę zespołową decydujesz się na to, że grasz po jednej stronie na określonych zasadach. Inaczej marnujesz czas innych kolegów z korpa którzy to rozumieją i stosują.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #160 dnia: Maj 28, 2012, 14:41:53 »

post na poziomie sfrustrowanego licealisty
dlatego minutke po napisaniu skasowałem : )
bo troszke przesadziłem  ::)
Niestety prawdą jest to, że R4kez próbuje się ratować już z resztek argumentów
pewpew

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #161 dnia: Maj 28, 2012, 14:50:42 »
Właśnie o to chodzi. Potem okazuje się, że 99% ludzi stara się wspólnie zrobić coś jak najlepiej, a jakiś osobnik ma to głęboko w dupie. Na luzaku przy piweczku bumpuje wesoło tytana czy zylionowy raz robi tą samą głupią rzecz (która np negatywnie wpływa na przebieg walki).
Decydując się na grę zespołową decydujesz się na to, że grasz po jednej stronie na określonych zasadach. Inaczej marnujesz czas innych kolegów z korpa którzy to rozumieją i stosują.

+1

Nic tak nie denerwuje, jak sytuacja gdy okreslona grupa osob postanawia sie w cos pobawic na powaznie, umawiaja sie co do okreslonych rol, rozdzielaja zadania, i staraja sie osiagnac jakis tam cel. I wtedy taki baran ktory "traktuje gre na luzie, bo to tylko gra" wszystko psuje swoja niefrasobliwoscia, bo po raz kolejny nie slyszal co mowi FC bo szedl akurat wtedy po piwo do lodowki. Zmarnowany czas innych ludzi, a czasem nawet wtopa calej floty, zgrzytanie zebow i zniechecenie - i najczesciej jeszcze wielki foch winowajcy, ze sie go czepiaja. To takie typowe. "Wezme Tornado do gangu drejkow", "wezme bomb launchera do gangu bomberow na torpach i wszystkich niechcacy zabije" "wskocze tam pierwszy zobacze co jest po drugiej stronie" "po co mam stac w tym pustym systemie i pilnowac lokala, polece sobie zobaczyc co jest obok" itd itp. Z takimi ludzmi wszystkiego sie odechciewa, sa dla nich specjalne korpy w ktorych nic od nikogo sie nie wymaga, i np rentuja sobie systemy od Red Alliance i bezstresowo sobie oraja sanctumy przy piwku - i bardzo fajnie, nikt niczego nie zabrania (no moze oprocz niszczenia chainow i niedokanczania anomalek), mozna sobie grac w EVE po swojemu a na koniec wrocic do WoW i twierdzic z pogarda, ze EVE jest gorsze, nudne itd. Tylko po co wtedy zawracac glowe ludziom ktorzy traktuja ta gre jak hobby, albo jak Sokoleoko - jak cybersport.

edit: acha, jeszcze jedno
Musztra, ubliżanie mniej doświadczonym pilotom , nagany za wtopy i Leszek jest najmadrzejszy.

w zyciu nie slyszalem, zeby Sokole komus ublizyl, i nie uwierze dopoki nie zobacze. Wiec jak masz zamiar rzucac takie oskarzenia to poprosze o jakis dowod, no chyba ze po prostu jestes malym oszustem, albo Twoja definicja "ublizania" znaczaco rozni sie od powszechnie przyjetej.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 14:59:06 wysłana przez CATfrcomCheshire »
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #162 dnia: Maj 28, 2012, 15:23:51 »
[admin]Dobra pany. Nowa Centrala czy nie. FW czy nie zaczyna mnie drażnić ilość powiadomień z forum że ktoś kogoś w tym topicku raportował. Tym bardziej że raporty są uzasadnione.
Sokół i R4kez najwyraźniej rozstali się w takiej atmosferze że teraz godzinami mogą pokazywać na lalce gdzie ich ten drugi źle dotykał. Chcą sobie wrzucać proszę bardzo - od tego jest ten dział. Inni chcą dorzucić do pieca - proszę bardzo od tego jest ten dział.
Ale, zwracam uwagę że po zmianach na forum dział ten jest publicznie dostępny, co oznacza że tak swobodnie jak kiedyś miechem rzucać tu już nie można, więc albo kilka osób spuści z mięsistości albo ja w tym pomogę. Gaunt i R4kez wy jesteście primary w tym względzie parę innych osób was goni.
Rzekłem. Dziękuje za uwagę i idę po nową porcję popcornu[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #163 dnia: Maj 28, 2012, 15:37:30 »
a własnie zastanawiałem się dlaczego wszyscy mogą tu pisać :P
trochę przesadziłem, ale sie do tego przyznałem  :)
i wiem mando, że mnie osobiście nie lubisz  :-*
pewpew

R4kez

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #164 dnia: Maj 28, 2012, 15:41:45 »
Za podbijanie wejść na forum powinienem dostać udział w dochodzie z  reklam ,a nie bana.  >:D >:D

a tak poważnie to lubię SokoleOko  i to jak dotyka corpowiczów  :-*


« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2012, 16:14:26 wysłana przez R4kez »

Teretalu

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #165 dnia: Maj 29, 2012, 18:14:03 »
BUMP

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #166 dnia: Maj 29, 2012, 18:22:32 »

Merkal Aubauch

  • Gość
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #167 dnia: Maj 30, 2012, 00:53:11 »
jak czytam posty R4keza to przypomina mi sie Czaczaros jak polecial dramielem na AB :D do nano gangu i jak byl jedyna fregata ktora mogla zescramowac wrogiego cynabala to nie mogl go dogonic heh

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #168 dnia: Maj 30, 2012, 08:10:46 »
Zawsze tak jest :D
a jak jest szansa zbicia tengu na 100ab to akurat nie ma żadnego huggina pod ręką, albo jest 4 jumpy dalej :D
pewpew

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #169 dnia: Maj 30, 2012, 08:46:52 »
Z tego co slyszałem to jeden hugina na 100mn tengulca to jest troche mało :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #170 dnia: Maj 30, 2012, 08:48:10 »
Wystarczy żeby podbić i go zacząć gwałcić neutami  :-*
pewpew

mpp

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 249
  • noob wielki koronny
    • Zobacz profil
    • cpy.pl
  • Imię postaci: Born To Rage
  • Korporacja: Aberrations
  • Sojusz: Enemies Of The Empire
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 15, 2012, 10:49:26 »
R4kez, krótka piłka: pokaż logi albo GTFO. Cokolwiek, gdzie komuś ubliżam. Albo inny "zjebany mail".

Masz tę przewagę, że jestem po formacie i wszystkie moje logi "przeminęły z wiatrem".

tja skąd ja to znam to też był powód dla którego rozwiązałem swojego korpa bo
"zjebane maile" i żale z dupy..... a nikt nie chciał pew pew tylko jebanie misji na iski

a teraz się śmieją, że siedze w peciarni pl'i a to chyba byl strzal w 10 bo polskie community jakie kolwiek by nie bylo
ssie pałe po same bile

\o/

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwiec 15, 2012, 11:30:20 »
tja skąd ja to znam to też był powód dla którego rozwiązałem swojego korpa bo
"zjebane maile" i żale z dupy..... a nikt nie chciał pew pew tylko jebanie misji na iski

a teraz się śmieją, że siedze w peciarni pl'i a to chyba byl strzal w 10 bo polskie community jakie kolwiek by nie bylo
ssie pałe po same bile

\o/

Mówiąc delikatniej teraz PL community jest po prostu zorientowane na rolnictwo, kiedyś co drugi chciał zabijać. Ciekawe skąd taka zmiana.

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwiec 15, 2012, 13:23:45 »
Mówiąc delikatniej teraz PL community jest po prostu zorientowane na rolnictwo, kiedyś co drugi chciał zabijać. Ciekawe skąd taka zmiana.

PvPerzy mają znacząco wyższy wskaźnik ADHD oraz dużo krótszy "attention span" ;)
Co powoduje że od dawna już grają w WoT, HoN, LoL, BF, CoD czy co tam teraz jest na topie (bo chyba wyjątkowo nie D3 ;) )

EVE to pvp dla cierpliwych, a nie dla ludzi co od razu chcą walczyć i jak zginą to szybko wrócić do walki - sami wiecie że EVE to jak w RLu, każdy roam/cta/op to godziny nudy, zbierania się, czekania, czajenia się, polowania na cele i ich baicenia czy też lania struktur - a potem 5-10 min akcji - i to jak sfarci.

Z drugiej stronie, nie da się ukryć że CCP nie robi rzeczy które by ich zatrzymywały w grze... gdzie dynamicznie zmieniająca się sytuacja polityczna, gdzie zmieniające się warunki walki itp itd.... ostatnio do gry wrócił jeden ze znajomych pvperów, to mówił że potrzebował 2 lata przerwy żeby wrócić do gry, bo wcześniej było zbyt tak samo i nudno...
Balans balansem ale to nie rozwiąże problemu statyczności świata


Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Sokole vs reszta galaktyki - było [Odp: TNQ - Inne]
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwiec 15, 2012, 14:14:10 »
Zmierzam do tego, że ludzie nie organizują już podbojów i ciekawych akcji tak jak dawniej (nie tyle). Teraz po prostu ludzie od początku gry zadowalają się rolnictwem.

Roamy są różne, czasami masz od razu akcję, czasami nie masz nic, a czasami dostajesz po łapkach. Tak czy siak nie powiesz mi, że te "15 minut akcji" nie jest bardziej intrygujące niż kopanie czy zbieranie planetek.
Tam dopiero jest wszystko powtarzalne.

Jeśli chodzi o pvp'erów to bardzo wielu z nich prowadzi jakąś działalność poboczna taką, o jakiej piszesz.