Forum Gry > World of Tanks

WoW Global Alpha

<< < (5/5)

Doom:
Jak ktoś nie zaczynał grać w WoT po realce to teraz tak ma. Powodem nie jest zjebany MM (chociaż to też, ale ilość graczy) WoT jest juz na tyle "stary" że nawet bezmozgi wchodzące do walki i afkujące dostając za to po 100 exp doczłapały do wysokich tierów

SokoleOko:

--- Cytat: Jrkan w Kwiecień 10, 2012, 19:51:58 ---Na przykładzie tego Pattona wiem też po co są strzały za 0

--- Koniec cytatu ---

Właściwie do tego można sprowadzić różnicę między WoT a Eve - w Eve jednak nawet tygodniowy n00b w rifterze coś jednak zarysuje, tutaj niezłym czołgiem z armatą która historycznie przestrzeliwywała ruskie czołgi na wylot słysz tylko "ping"... bo koniecznie "nasza" (=Ruska) mui być  "łutsza".

Ptysiu:

--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 11, 2012, 17:29:54 ---Właściwie do tego można sprowadzić różnicę między WoT a Eve - w Eve jednak nawet tygodniowy n00b w rifterze coś jednak zarysuje, tutaj niezłym czołgiem z armatą która historycznie przestrzeliwywała ruskie czołgi na wylot słysz tylko "ping"... bo koniecznie "nasza" (=Ruska) mui być  "łutsza".

--- Koniec cytatu ---

Akurat ruskie mają "taki se" pancerz. Strzel w coś niemieckiego od 8-go tieru wzwyż ;). Zresztą, od "zarysowania" są właśnie pociski HE (ekhem, ekhem, artki, ekhem, ekhem). A jak ani boku, ani tyłka pocisk nie przebije, zawsze można po gąskach pruć i liczyć, że wsparcie ogniowe (ekhem, ekhem, artki, ekhem, ekhem) będzie mieć więcej szczęścia.

GlassCutter:
Przesadzasz sokole.. Nie tak dawno robiłem francuskie drzewko i dopiero 6 tier francuskich heavy tanków z najlepszym działem można uznać za czołg stanowiący jakieś tam zagrożenie. Wszystkie wcześniejsze to syf kiła i mogiła, ale dawałem sobie radę. Zwyczajnie musisz zdawać sobie sprawę komu i w jakiej sytuacji możesz podskoczyć. BDR'em (120 penetracji) Zadawałem dmg e75.. Jeżeli próbowałeś atakować e100 tygrysem widząc że jest zwrócony w twoją stronę to możesz mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie, a nie balansu gry. Nie musisz penetrować, możesz zerwać gąsienicę, unieruchomić i pozwolić artylerii wykonać swoje zadanie.

Co do zarabiania na wysokich tierach to nigdy w WoT nie miałem premki i spokojnie isem czwartym wyciągam średnio 10k do przodu.. Kwestia skutecznego prowadzenia ognia i agresywnego stylu gry.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej