Forum Gry > World of Tanks

WoW Global Alpha

<< < (4/5) > >>

SokoleOko:

--- Cytat: Soulscream w Kwiecień 10, 2012, 17:51:05 ---Rozwin kwestie syfu?

--- Koniec cytatu ---

Wiesz, grałem w WoT jakieś 2 miesiące od września do początku listopada. Jako, że utrzymuję trzy konta w Eve, od początku nastawiałem się na non-premium (w sumie kupiłem trochę golda, żeby mieć 100% załogi). Początki były fajne, po czym im dalej w las, tym wyraźniej widać, że jak nie sypiesz realnej kasy garściami, to nie ma funu z grania. Wszędobylskie Typy 59 w każdym meczu, które zabijały mojego VK3601 na strzał. Ewidentnie mecze ustawiane są tak, żeby grać tierem 9-10 co bez konta premium nie jest możliwe. Dodatkowo mogę się założyć, że gracz non-premium nie ma szans na to, żeby być top-tierem w meczu - mimo, że jeździłem już Tigerem (H) NIGDY nie byłem top tierem, tylko zawsze musiałem się użerać z bandami Loewe.

Jak tak samo ma wyglądać WoWP to ja dziękuję. Tym bardziej, że widać że War Thunder było wcześniej (już są na etapie closed beta, strona internetowa pełna informacji o grze), a Wargaming robi zwykły skok na kasę robią podobną grę "jadąc" na sławie WoT.

Ptysiu:

--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 10, 2012, 18:42:14 ---Wszędobylskie Typy 59 w każdym meczu, które zabijały mojego VK3601 na strzał.

--- Koniec cytatu ---

Zgadzam się, Typy są przegięte, co zresztą przyznali sami twórcy gry usuwając je ze sklepu.


--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 10, 2012, 18:42:14 ---Ewidentnie mecze ustawiane są tak, żeby grać tierem 9-10 co bez konta premium nie jest możliwe.

--- Koniec cytatu ---

Ke? Niby dlaczego nie miało by się dać? I chyba nie do końca rozumiem zarzut o ustawianiu meczy by grac tierami 9-10. chyba, że chodzi Ci o to, ze są najmocniejsze, ale tak jest faktycznie, choćby z tego względu, że są, no... Bardziej zaawansowane? Zresztą nawet gdyby, to znam świetny wytrych, który sam stale uskuteczniam : Artyleria - I nie ma czegoś takiego jak "zbyt twardy" przeciwnik :D.


--- Cytat: SokoleOko w Kwiecień 10, 2012, 18:42:14 ---Dodatkowo mogę się założyć, że gracz non-premium nie ma szans na to, żeby być top-tierem w meczu - mimo, że jeździłem już Tigerem (H) NIGDY nie byłem top tierem, tylko zawsze musiałem się użerać z bandami Loewe.

--- Koniec cytatu ---

I tutaj nie bardzo mogę się zgodzić. Albo miałeś straszliwego pecha nie będąc nigdy top tierem, albo zwyczajnie bajki tworzysz :|. Nawet IV tier może być topowy.

SokoleOko:

--- Cytat: Ptysiu w Kwiecień 10, 2012, 18:58:32 ---Ke? Niby dlaczego nie miało by się dać? I chyba nie do końca rozumiem zarzut o ustawianiu meczy by grac tierami 9-10. chyba, że chodzi Ci o to, ze są najmocniejsze, ale tak jest faktycznie, choćby z tego względu, że są, no... Bardziej zaawansowane?

--- Koniec cytatu ---

Biorąc pod uwagę rozrzut tierów w matchmakingu, o ile nie grasz 9-10 tierem, zawsze będziesz miał na mapie czołg przeciwnika, którego nawet nie jesteś w stanie zarysować. Póki grałem niskimi tierami, rozumiałem że płacę frycowe. Ale jak wsiadłem w Tigera z 88 L/71 i musiałem walczyć z e-100, wobec których byłem zupełnie bezradny, to mi ręce opadły po prostu. Zacząłem liczyć każdy raz kiedy byłem top tierem - na trzy tygodnie grania Tigerem zdarzyło mi się to 4 razy przy czym miałem taki tydzień, że ani razu.

Soulscream:
Bardzo mocno z tweakowali match making. Teraz chyba bierze maks 2 tiery w przod i w tyl. Co do klan wars, MAUS rzadzi tam, wiem ze Goonowy klan na US radzi sobie calkiem niezle i placi ludziom w zlocie, ktore przychodzi za utrzymane tereny. Mysle, ze troszke demonizujesz jednak rozumiem. Co jak co gra potrafi byc czasem frustrujaca.

Jrkan:
Bez premium da się zarabiać do 6 tieru, 7 jeżeli nie będzie się lamiło. Niestety moim ulubionym Pattonem już prawie nie gram bo choćbym odstawiał cuda na kiju to i tak każda walka to 10-15k do tyłu, a jakoś na IS-3 trzeba zarobić wiec jeżdżę KW i amerykańskimi lightami (M5 to fajny czołg). Na przykładzie tego Pattona wiem też po co są strzały za 0, gdyby nie one to w bardzo dobrych walkach może by się udało nawet na lekki plus wyjść, ale jeżeli 1/3 strzałów nie zadaje obrażeń, a każdy pocisk kosztuje 1k to nie ma cudów, musi się wyjść na minus. No i wtedy taki wkurzony gracz który chciałby sobie pojeździć z trudem wygrindowanym t9 albo t10 leci i płaci za premium.

PS. Niskimi tierami też da się być na górze tabelki, choć jest to rzadkość. Raz w M5 Stuard byłem drugi zaraz za jakimś heavy tier 5. Co to była za walka, 7 killi, większość ze 100% do 0% :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej