Autor Wątek: Star Conflict  (Przeczytany 161968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #280 dnia: Luty 18, 2016, 14:10:32 »
Znaczy co? Dyski pod ciężarem popękają?
przecież doskonale wiesz co chciałem przekazać prościej się już nie da po co rżniesz idiotę ?
Nie mam dziś czasu na przedszkolne przepychanki pisz sobie sam.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #281 dnia: Luty 18, 2016, 14:13:56 »
przecież doskonale wiesz co chciałem przekazać prościej się już nie da po co rżniesz idiotę ?
Nie mam dziś czasu na przedszkolne przepychanki pisz sobie sam.
Tak, chciałeś napisać, że nowe stateczki dodają w takim tempie że już niedługo SC zmiażdży EVE. Więcej arkadówki w akrakdówce.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #282 dnia: Luty 18, 2016, 14:17:50 »
przecież doskonale wiesz co chciałem przekazać prościej się już nie da po co rżniesz idiotę ?
Nie mam dziś czasu na przedszkolne przepychanki pisz sobie sam.
No właśnie nie wiem co miałeś na myśli, nie każdy jest geniuszem twojego pokroju i umie na podstawie zdania zgadnąć co kto robi i myśli.
Bo za cholerę nie widzę związku z upadkiem EVE a kolejnymi gigabajtowymi dodatkami. Raczej odwrotnie, widać że gra sie rozwija.
Nie masz czasu? ooooooo...jaka szkoda...:(
A może repertuar głupot się skończył?

Ah..zaraz, mówiłeś o gigabajtowym dodatku do SC? Aż taki to wyczyn że trzeba o tym rozgłosić?
Będę o tym pamiętał gdy CCP wprowadzi kolejne marne 2giga :)
Ciekawe kogo zmiażdży sam Star Citizen, już teraz mówi się że przekroczy 100 giga :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #283 dnia: Luty 18, 2016, 14:22:53 »
Cytuj
Ciekawe kogo zmiażdży sam Star Citizen

No właśnie! Zapomiałem dodać że zanim Star Conflict zmiażdży EVE, Star Citizen zmiażdży tego twojego Star Conflict. :D  :-*

Cytuj
no jeżeli będą dodawać co dwa miesiące gigabajt nowej treści to pewnie nie potrwa długo
Xantinos, chłopie. Przecież tam patche co 5 dni są od 2 do nawet 20 gb. Masz pojęcie ile to waży? Możemy to sprawdzić. Przebierzesz się za patch do Star Conflict a Hardkorowy Koksu przebierze się za patch do Star Citizen i on na ciebie spadnie. Czujesz tę wagę?
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 14:39:41 wysłana przez Zgudi »

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #284 dnia: Luty 18, 2016, 14:26:25 »
I kilka innych które jeszcze nie powstały.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

Soulscream

  • Ancient Troll
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 2 098
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: nie ma
  • Korporacja: j/w
  • Sojusz: j/w
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #285 dnia: Luty 18, 2016, 14:31:36 »
przecież doskonale wiesz co chciałem przekazać prościej się już nie da po co rżniesz idiotę ?
Nie mam dziś czasu na przedszkolne przepychanki pisz sobie sam.

Zszedł do Twojego poziomu i pokona Cię własną bronią ;-).

Filip Bonn

  • TS
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 245
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Filip Bonn
  • Korporacja: The Scope
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #286 dnia: Luty 18, 2016, 14:38:37 »
przecież doskonale wiesz co chciałem przekazać prościej się już nie da po co rżniesz idiotę ?
Nie mam dziś czasu na przedszkolne przepychanki pisz sobie sam.

Pierdolną grabkami i poszedł poskarzyc się mamie :)
Wyjątek potwierdza regułę. (nie rozumiesz?) https://www.youtube.com/watch?v=eQaMFeZZKMo Kum? Kum?

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #287 dnia: Luty 18, 2016, 14:52:10 »
Zszedł do Twojego poziomu i pokona Cię własną bronią ;-).
Próbowałem  :-X Mimo wysiłku i szczerych chęci nie udało mi się.
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #288 dnia: Luty 18, 2016, 18:08:09 »
https://steamdb.info/app/212070/graphs/

https://steamdb.info/app/8500/graphs/


4 :1 lol
te dane powinny wystarczyć nawet mi się nie chce wam dzisiaj dokuczać wszechpotężna eve wiaro :)
ciekawe ile kont nie jest ze steam :)

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #289 dnia: Luty 18, 2016, 18:14:15 »
https://steamdb.info/app/212070/graphs/

https://steamdb.info/app/8500/graphs/


4 :1 lol
te dane powinny wystarczyć nawet mi się nie chce wam dzisiaj dokuczać wszechpotężna eve wiaro :)
ciekawe ile kont nie jest ze steam :)

http://eve-offline.net

Polecam doczytać czym różni się eve standalone od steama zanim zaczniesz robić porównania z końca pleców :)

Analityk byłby z Ciebie marny :)

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #290 dnia: Luty 18, 2016, 18:20:31 »
http://eve-offline.net

Polecam doczytać czym różni się eve standalone od steama zanim zaczniesz robić porównania z końca pleców :)
Wklejam ci fakty ze steam nie posiadam danych SC poza steam musiał bym mieć dane od dewelopera, ale patrząc na te zacytowane to może być wielkość kilkukrotnie większa.
Co niby mam wywnioskować z tego co mi dałeś, że to dane od developera których wiarygodności nie sprawdzę, może tam wpisać i dwa miliony :)
Dane ze steam dotyczą konkretów ile osób gra z tych co to kupiło i ile kupiło porównaj na spokojnie :) steam ma w dupie podnoszenie wyników grą zależy im na statystyce.
Ja wierze w statystyki steam bardziej, a nie te zacytowane przez ciebie.
Analityk to chyba sobie sam przygotowuje analizę, a nie opisuje gotowca ?

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #291 dnia: Luty 18, 2016, 18:21:39 »
Dane są prawdziwe i pobierane bezpośrednio przez API z serwera CREST. Do tego należy dodać, że EVE na steamie jest od stosunkowego niedawna ... i IMHO nie powinien się tam nigdy znaleźć. Serdecznie zawsze polecam nowym graczom odpalania EVE ze steama.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #292 dnia: Luty 18, 2016, 18:25:13 »
Dane są prawdziwe i pobierane bezpośrednio przez API z serwera CREST. Do tego należy dodać, że EVE na steamie jest od stosunkowego niedawna ... i IMHO nie powinien się tam nigdy znaleźć. Serdecznie zawsze polecam nowym graczom odpalania EVE ze steama.
czyli jeśli policzyć wszystkie alty których API można zczytać to prawdziwych graczy jest ledwo 1/4 albo mniej a to by potwierdzało statystyki ze steam.
Rozumiem ze serwer nie weryfikuje API po IP i nie dubluje ich w wypadku tego samego ?

xanowron

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xanowron
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #293 dnia: Luty 18, 2016, 18:25:43 »
Wklejam ci fakty ze steam nie posiadam danych SC poza steam musiał bym mieć dane od dewelopera, ale patrząc na te zacytowane to może być wielkość kilkukrotnie większa.
Co niby mam wywnioskować z tego co mi dałeś, że to dane od developera których wiarygodności nie sprawdzę, może tam wpisać i dwa miliony :)
Dane ze steam dotyczą konkretów ile osób gra z tych co to kupiło i ile kupiło porównaj na spokojnie :) steam ma w dupie podnoszenie wyników grą zależy im na statystyce.
Ja wierze w statystyki steam bardziej, a nie te zacytowane przez ciebie.

Ccp nie ukrywa danych dotyczących graczy online w przeciwieństwie do twórców star conflict (mimo duzego spadku graczy w eve przez ostatnie kilka lat).
Po drugie (bo widać zignorowales połowę mojej wypowiedzi) dowiedz się czym się różni eve na steamie od takiego z launchera ccp i dlaczego na steamie jest tak mało graczy.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #294 dnia: Luty 18, 2016, 18:28:46 »
To, że on tylko nadaje i nie czyta to nie nowość. Ja np nigdy nie mam odpalonych 2 kont naraz a podana liczba to tylko online. Średnio w sam weekend liczba online wieczorem EU TZ wzrasta o około 10k. Żyjąc w low nie widzę niezaludnionych konstelacji.

Co do spadku ilości graczy dużo strzeliło focha po zmianach CCP, które akurat bym pochwalił. Czyli ukrócenie multiboxa i ruszeniem nulla. Ale teraz dużo wraca, szczególnie po dodaniu pierdyliarda nowych statków.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #295 dnia: Luty 18, 2016, 18:29:07 »
Ccp nie ukrywa danych dotyczących graczy online w przeciwieństwie do twórców star conflict (mimo duzego spadku graczy w eve przez ostatnie kilka lat).
Po drugie (bo widać zignorowales połowę mojej wypowiedzi) dowiedz się czym się różni eve na steamie od takiego z launchera ccp i dlaczego na steamie jest tak mało graczy.
Gra to gra co mnie obchodzi z jakiej platformy kupiona, co logujesz się na inny serwer ?
Podobno jest jeden.
Weźcie pod uwagę, że SC to MMO Action Space nie muszę lecieć 5 godzin z gratami, uzupełniać paliwa w posie, klepać kilka godzin inwencji,wchodzę walczę wystarczy mi godzina, albo dwie zabawy i mogę robić coś innego.
Dlatego średnia grania w eve to kilka godzin SC od godziny do 6.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #296 dnia: Luty 18, 2016, 18:31:44 »
Są trzy:

Światowy,
Testowy,
Chiński,

Liczba graczy ze Steam'a podana jest tylko na Steam'ie. Łączna ilość jest możliwa poprzez wyprowadzenie API np tak jak na www.eve-offline.net . "Co mnie to obchodzi" i strzelił foszkiem jak gimbusik.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #297 dnia: Luty 18, 2016, 18:34:10 »
No dobra, udowodnił że przez Steama więcej gra ludzi w SC niż EVE.
A to że w tej chwili na serwerze EVe jest około 30 tyś to przeciez drobiazg, Steam pokazuje 1000 z groszami, i to jest najbardziej wiarygodne, bo przecież co tam serwer CCP wie na temat ilości zalogowanych użytkowników :D
Gdyby ten "dowód" nie był tak żałosny to byłby nawet zabawny :)
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #298 dnia: Luty 18, 2016, 18:35:47 »
No dobra, udowodnił że przez Steama więcej gra ludzi w SC niż EVE.
A to że w tej chwili na serwerze EVe jest około 30 tyś to przeciez drobiazg, Steam pokazuje 1000 z groszami, i to jest najbardziej wiarygodne, bo przecież co tam serwer CCP wie na temat ilości zalogowanych użytkowników :D
Gdyby ten "dowód" nie był tak żałosny to byłby nawet zabawny :)
chciałeś powiedzieć zalogowanych API :), a to kolosalna różnica. Wyobraź sobie, że kiedy grałem gracz był jeden, a API 5 łapiesz różnice czy narysować ?
Wiecej ?  Dla mnie 850 000 do marnych 300 000 to nokaut prawie 3 razy mniej aktywnych a ile jest nie ze steam ?

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #299 dnia: Luty 18, 2016, 18:36:12 »
Jezu jeśli jest tylko 1000 ludzi online to obecnie online w mojej małej koalicji jest około 100 osób ... JPRDL to 1/10 populacji ... teraz ja zaczynam ustalać zasady;> lol

Zalogowane API czyli np korzystający z EVE bądź programów zewnętrznych podani są na CREST, natomiast ilość zalogowanych w grze na Tranquility.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 18, 2016, 18:38:15 »
chciałeś powiedzieć zalogowanych API :), a to kolosalna różnica. Wyobraź sobie, że kiedy grałem gracz był jeden a API 5 łapiesz różnice czy narysować ?
Rysuj.
Tylko weź poprawkę na to że serwer pokazuje ilość zalogowanych kont, nawet jak każdy zalogował po dwa to masz 15 tyś.
Chcesz się wymądrzać, poznaj najpierw podstawowe fakty, bo gonisz w piętkę pieprząc farmazony od których oczy łzawią
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 18, 2016, 18:40:27 »
Rysuj.
A-----> P -------> I -----> =\= LICZBA GRACZY !!!!!!

Zgudi

  • banned
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 935
    • Zobacz profil
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #302 dnia: Luty 18, 2016, 18:40:47 »
Xantinos. Star Conflict to nie jest pełno prawne MMO. To takie rozbudowane multi.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Massively_multiplayer_online_game
Cytuj
Massively multiplayer online game (w skrócie: MMOG lub MMO) – typ gry komputerowej rozgrywanej przez wielu graczy w sieci Internet[1].

Gry MMOG zapewniają szerokie spektrum interakcji między graczami wykraczające poza to, co oferują zwykłe gry sieciowe. Do głównych cech gier tego typu należą:

rozbudowana komunikacja,
bardziej rozbudowana walka (z większą ilością graczy jednocześnie, czy nawet wieloma zespołami),
handel i rozbudowana ekonomia,
polityka.

Brak ekonomii, marketu, handlu, bitwy instant na 10vs10. To nie jest "Massive"

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #303 dnia: Luty 18, 2016, 18:42:21 »
A-----> P -------> I -----> =\= LICZBA GRACZY !!!!!!

Wyżej Ci napisalem o CREST i TRANQUILITY. Zacznij czytać.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #304 dnia: Luty 18, 2016, 18:42:39 »
A-----> P -------> I -----> =\= LICZBA GRACZY !!!!!!
dorysuję resztę:
Xantinos -----------> doucz się
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #305 dnia: Luty 18, 2016, 18:43:39 »
Xantinos. Star Conflict to nie jest pełno prawne MMO. To takie rozbudowane multi.
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Massively_multiplayer_online_game
Brak ekonomii, marketu, handlu, bitwy instant na 10vs10. To nie jest "Massive"
To twoje zdanie ja uważam inaczej i 1.5 mln ludzi też bądźmy wyrozumiali niech będzie 850 000 tych aktywnych ...

dorysuję resztę:
Xantinos -----------> doucz się
blach nokaut :) 
"....12 groszy tylko nie płacz proszę .."

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #306 dnia: Luty 18, 2016, 18:46:18 »
To twoje zdanie ja uważam inaczej i 1.5 mln ludzi też bądźmy wyrozumiali niech będzie 850 000 tych aktywnych ...

Tak i niektórzy uważają, że One Direction to jest rock a Freddie Mercury był jedynie popowym wokalistą ... kilka milionów ludzi wierzy też w Scjentologię, Strefę 51, UFO i to, że Elvis nadal żyje ... Mógłbym jeszcze dodać katastrofę smoleńską ale tego nie zrobię bo bym przeniósł temat rozmowy politycznej do gównoburzy o arcade gierkę  >:D

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #307 dnia: Luty 18, 2016, 18:46:28 »
To twoje zdanie ja uważam inaczej i 1.5 mln ludzi też
Nie rozumiecie jeszcze? Fakty wyglądają tak jak on uważa i chuj :D
Człek żyje w imaginowanym świecie swoich pragnień i życzeń, żaden twardy fakt nie zmieni jego widzenia świata, bo on tak chce i chuj :D
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #308 dnia: Luty 18, 2016, 18:49:47 »
https://steamdb.info/app/212070/graphs/

https://steamdb.info/app/8500/graphs/


kiedy brakuje argumentów wracamy do deprecjacji tytułu jakie to schematyczne i żałosne.
Ale od tego EVE nie urośnie Panowie i wam też fakty są takie, że tam zalatuje malizną ... i tyle

Nie rozumiecie jeszcze? Fakty wyglądają tak jak on uważa i chuj :D
Człek żyje w imaginowanym świecie swoich pragnień i życzeń, żaden twardy fakt nie zmieni jego widzenia świata, bo on tak chce i chuj :D
wysil się pogrzeb w sieci i znajdź mi dane, że się mylę, a nie spamuj tutaj  eurydystycznych popisów.(ale fajne słowo)
Podważ te informacje które ja podałem to może mnie przekonasz i sobie was odpuszczę na razie jest 1:0

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #309 dnia: Luty 18, 2016, 18:52:10 »
Jesteś nieczytającym, nieszanującym innych tępym katoprawicowym śmieciem. Tak żeby trafiło co uważam.

www.eve-offline.net strona tworzona przez gracza nie będącego w CCP monitorująca EvE.

VonBeerpuszken

  • Let's be bad guys.
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 768
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: VonBeerpuszken
  • Korporacja: HUSARIA
  • Sojusz: Curatores Veritatis Alliance
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 18, 2016, 18:53:05 »
kiedy brakuje argumentów wracamy do deprecjacji tytułu jakie to schematyczne i żałosne.

Pisanie samemu do siebie jest dokłądnie takim samym objawem kiepskiego zdrowia psychicznego jak rozmowa z samym sobą.

Cytuj
Podważ te informacje które ja podałem to może mnie przekonasz i sobie was odpuszczę na razie jest 1:0
Znowu udowodniłeś że czytanie rozumne jest dla ciebie obce, napisałem wyraźnie że miałeś rację że przez Steama łączy się więcej graczy do SC niż do EVE
Zgudi:
Centala - jedyne takie miejsce w internecie, gdzie wszystkie trole (prócz starych centralowych) uciekają w popłochu.

xantinos

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xantinos
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 18, 2016, 18:56:11 »
Jesteś nieczytającym, nieszanującym innych tępym katoprawicowym śmieciem. Tak żeby trafiło co uważam.

www.eve-offline.net strona tworzona przez gracza nie będącego w CCP monitorująca EvE.
Czytasz co piszesz ?
Napisałes mi, że liczy graczy po api tak ? Zadałem ci pytanie na które nie odpisałeś czy api jest weryfikowane po IP i nie dublowane tzn. czy jeśli odpalę 5 klientów na jednym kompie to liczy mnie jako 1 gracza czy 5 ?
Zakładam, że podaje 5 pokaz mi źródło jeśli się mylę.

Co to jest niby zalogowane API? Czytam i nie rozumiem, a to moja dziedzina, bo nie jedno zewnętrzne API w życiu napisałem.

Jak gracz jeden a API 5? Graczy mogą być miliardy, ale API Eve będzie nadal miała jedno.

Tu naprawdę wychodzi totalny z Ciebie ignorant, bo słyszałeś coś o API, wiesz że to ma jakiś związek z serwerem. A potem rzucasz na prawo i lewo tym skrótowcem, nie mając zielonego pojęcia co to jest de facto API.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Application_Programming_Interface
umiem uzyć google w eve to jest powiązane z kluczem w bazie danych gry do identyfikacji postaci.
Po to je podajesz w eve moon czy w eft gdzie pokazuje ci dla jeśli je masz 3 postaci wszystkie skille.
Nie odpalisz altów na tym samym api w jednym kliencie :) bo na raz może być tylko jeden moje pytanie dotyczyło identyfikacji IP względem API.
Ale to ja nie umiem czytać.
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2016, 19:45:57 wysłana przez xantinos »

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 18, 2016, 18:57:09 »
chciałeś powiedzieć zalogowanych API :), a to kolosalna różnica. Wyobraź sobie, że kiedy grałem gracz był jeden, a API 5 łapiesz różnice czy narysować ?

Co to jest niby zalogowane API? Czytam i nie rozumiem, a to moja dziedzina, bo nie jedno zewnętrzne API w życiu napisałem.

Jak gracz jeden a API 5? Graczy mogą być miliardy, ale API Eve będzie nadal miała jedno.

Tu naprawdę wychodzi totalny z Ciebie ignorant, bo słyszałeś coś o API, wiesz że to ma jakiś związek z serwerem. A potem rzucasz na prawo i lewo tym skrótowcem, nie mając zielonego pojęcia co to jest de facto API.

[NAUKE] Son of Rainbow

  • NAUKE
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Son of Rainbow
  • Korporacja: Nauka o EVE
  • Sojusz: Caldari Armed Forces.
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 18, 2016, 18:57:31 »
I co mam napisać tej tępej pale 3 raz, że Crest liczy po API a Tranq po logach?


Sztos jemu chodzi o to, że można korzystać z API. Ja mam np 2 korpy i 2 api prowadzone na zkillboard żeby kille zbierało. To są api graczy i dlatego prawdopodobnie na CREST co jakiś odświeża API moich postaci. Jednak nie logują się one w tym czasie na Tranquility, które podaje ilość grających,.

sztosz

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bartosz Nowak
  • Korporacja: Agnosto Ethnos
  • Sojusz: Honey Badger Coalition
Odp: Star Conflict
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 18, 2016, 19:00:09 »
@Rainbow: Ty chyba też nie wiesz co to jest API. Przestańcie używać akronimów których nie rozumiecie.