Informacje > Ogłoszenia

Centrala się zmienia

<< < (2/12) > >>

Ranshe:

--- Cytat: Doom w Marzec 26, 2012, 16:44:07 ---Wielu starych użytkowników i tak ma na tą chwilę status gość. Przy dwóch ostatnich renowacjach centrali następowało czyszczenie kont. W wyniku błędu w skrypcie szlag trafił część nieaktywnych kont weteranów forum nie tylko nieaktywne konta które miały postów 0, więc na tą chwilę i tak aktywne są tylko konta osób które logowaly się przed ostatnimi przenosinami serwera. Jak ktos ze starych użytkowników wraca i chce odzyskać posty to mu w tym pomagam, jak np PC5 i Blaster
--- Koniec cytatu ---

A, to bez problemu większego w takim razie, przynajmniej dla tych co polecą, bo niekoniecznie dla ciebie. ;) Może warto by podnieść trochę ten limit, np do początku tego roku?

Albo nie kasować w ogóle, ewentualnie tylko tych z 0 postów (ale nie tak jak ostatnio z błędem :P )?


--- Cytuj ---Jeśli Hastra pisząc to myślał to co ja myślę jak się mówi o czymś takim to jak ktoś zbierze odpowiedni poziom negatywnej karmy / reputacji / czy jak się to będzie w danym modzie nazywać dostanie auto bana

--- Koniec cytatu ---

Czyli mogę założyć 1000 kont na centrali i zbanować kogo nie lubię? Helljea! A na adminów też działa? ;DDD

A tak poważnie, no różne mody są, więc pytam. Bo na przykład FHC ma coś w stylu http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1129 (tylko oczywiście do vBulletina nie do SMF), który bodajże nic specjalnego nie daje oprócz tego, że masz +/- ileś rep. A wiem, daje, pokazuje tylko czerwony/zielony kwadracik pod nazwą usera.


@Xarth - skasowałeś swojego posta, a ja się tutaj zastanawiam, czemu mi "umieść cytat" nie działa.

Szkoda, ale imho to właśnie na przekór temu, że nadal wygląda to trochę na Hastrowe tupanie nóżką, to może być jednak szansa na to, żeby Centrala odżyła.

Tooten:

--- Cytat: Ranshe w Marzec 26, 2012, 17:10:54 ---
Czyli mogę założyć 1000 kont na centrali i zbanować kogo nie lubię? Helljea! A na adminów też działa? ;DDD


--- Koniec cytatu ---

AFAIK nowo założone konta są bezużyteczne przy odbieraniu (i dawaniu chyba też) komuś repa.

Ranshe:

--- Cytat: Tooten w Marzec 26, 2012, 17:14:04 ---AFAIK nowo założone konta są bezużyteczne przy odbieraniu (i dawaniu chyba też) komuś repa.

--- Koniec cytatu ---

Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę, a przynajmniej powinny być bezużyteczne, bo inaczej to kompletnie do dupy mod by był.

Poza tym tak na poważnie - na Centrali nie ma ani jednej osoby, której nie lubiłbym tak bardzo, żeby się aż tak dla niej wysilać.

Doom:

--- Cytuj ---Może warto by podnieść trochę ten limit, np do początku tego roku?
--- Koniec cytatu ---
Domyślnie skrypt ma pewne ograniczenia. W tym wypadku omawiana funkcja jest zerojedynkowa.
Prędzej zrobimy to ręcznie przy okazji robiąc porządek z kilkoma innymi tabelami to może od razu się zrobi podstawę pod aktualizację skryptu

--- Cytuj --- A na adminów też działa?
--- Koniec cytatu ---
Tylko jesli są idotami którzy biorą coś co na nich dziala bez opcji blokady, lub wzmiankowanej opcji nie aktywują.

--- Cytuj ---Czyli mogę założyć 1000 kont na centrali i zbanować kogo nie lubię? Helljea!
--- Koniec cytatu ---

--- Cytuj ---AFAIK nowo założone konta są bezużyteczne przy odbieraniu (i dawaniu chyba też) komuś repa.
--- Koniec cytatu ---
Wszystko zależy od ustawień i funkcji wtyczki. Widziałem już caly wachlaż tego typu ustrojstw w działaniu

--- Cytuj ---Poza tym tak na poważnie - na Centrali nie ma ani jednej osoby, której nie lubiłbym tak bardzo, żeby się aż tak dla niej wysilać.
--- Koniec cytatu ---
Po pierwsze to że Ty tak uważasz niekoniecznie oznacza że inni myślą tak samo. Ja mam diametralnie inne paranoiczne podejście i wiem, nie podejrzewam ale po prostu wiem że paru takich by się znalazło
Gdyby nie to że Hastra planuje w ramach eksperymentu socjologicznego zrobić z Centrali ZOO w którym ktoś pootwierał wszystkie klatki, to można by było spokojnie zastosować filtr w którym admin ma prawo weryfikacji dodawanej karmy i odrzucenia zarówno pozytywnych jak i negatywnych punktów w wprzypadku podejrzeń nadania ich z powodów innych niż oficjalnie podane

Ranshe:

--- Cytat: Doom w Marzec 26, 2012, 18:05:30 ---niekoniecznie oznacza że inni myślą tak samo. Ja mam diametralnie inne paranoiczne podejście i wiem, nie podejrzewam ale po prostu wiem że paru takich by się znalazło

--- Koniec cytatu ---

Sam sobie wyhodowałeś takich, to teraz cierp. ;P


--- Cytuj ---Gdyby nie to że Hastra planuje w ramach eksperymentu socjologicznego zrobić z Centrali ZOO w którym ktoś pootwierał wszystkie klatki,
--- Koniec cytatu ---

Hastrę to tam szturchnij, żeby poodpowiadał na resztę pytań parę postów wyżej. ;)


--- Cytuj ---to można by było spokojnie zastosować filtr w którym admin ma prawo weryfikacji dodawanej karmy i odrzucenia zarówno pozytywnych jak i negatywnych punktów w wprzypadku podejrzeń nadania ich z powodów innych niż oficjalnie podane

--- Koniec cytatu ---

Imho o wiele lepszym rozwiązaniem by było, gdyby karma działała na konkretne posty, nie na usera. Takie wiesz, +like/-like, przy jakimś poziomie -like post jest automatycznie chowany, ale można sobie kliknąć i zobaczyć. Tak jak na reddicie jest chociażby.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej