Informacje > Ogłoszenia

Centrala się zmienia

<< < (3/12) > >>

Doom:

--- Cytuj ---Sam sobie wyhodowałeś takich, to teraz cierp. ;P
--- Koniec cytatu ---
Powiem tak gdyby nie wyższa wladza to wobec wspomnianych osobników dawno bym zastosował czynność opisywaną w np poczatku filmu Psy 2 (podpowiem związane jest to z pieleniem ogródka)

--- Cytuj ---Imho o wiele lepszym rozwiązaniem by było, gdyby karma działała na konkretne posty, nie na usera. Takie wiesz, +like/-like, przy jakimś poziomie -like post jest automatycznie chowany, ale można sobie kliknąć i zobaczyć. Tak jak na reddicie jest chociażby.
--- Koniec cytatu ---
Jak mówiłem widziałem już w działaniu kilka ruznych systemów karmo podobnych. To co podajesz ma swoje plusy ma też swoje minusy. Osobiście jak do tej pory za jeden z lepszych uważam taki w którym rózni userzy (oraz funkcyjni) przyznają rózne ilosci punktów ocennianemu uzytkownikowi w zalezności od siły wlasnej karmy lub przypisanej funkcji. Tam gdzie to widziałem dziala to mniej więcej tak:
- admin coś koło 50 punktów za strzał
- dwie wartości w okolicy polowy tego wyżej dla moda i global moda
- zwykły user ma siłę karmy w postaci x, gdzie x=ilość karmy/100
- świeżaki forumowe mają silę karmy 0 (owszem mogą sobi kliknąć like / hate, ale bez efektu) tak długo jak sobie nie wypracują określonego poziomu reputacji.
- do tego jest blokada na seryjne punktowanie kogoś, więc nawet jak ktoś zrobi sobie alt troll konto i admin je przeoczy to będzie miał utrudnione robienie mu repa do poziomu ruszającego uzytkownika
- siła karmy działa w obie strony czyli zarówno na plus i minus
- nie wiem tylko czy do punktów siły za rnagę doliczana jest karma zdobyta przez admina / moda od reszty forum czy też ma znaczenie dopiero jeśli reputacja przekroczy poziomem funkcyjną siłę, bądź też czy wogle jest ignorowana
- co ileś tam punktów karmy zmienia sie graficzka w odpowiednim polu oraz motto widoczne po najechaniu tam np "[nick] to dobry wzór do naśladowania" albo "[nick] jest dobrze wszystkim znany" itp

Soulscream:
Czy może ktoś mi odpowie na moje pytanie dotyczące czy wymogiem zgłoszenia na moda byłoby granie w gre komputerowa eve online?

Doom:
Chcesz moją - oczywiście stronniczą i wynikającą z niechęci do Twojej goonsowej przeszłości ogólnie, a Ciebie jako takiego w szczególności - odpowiedź czy zaczekasz aż Hastra spokojnie napisze odpowiedzi na pytania w tym to Twoje?

Soulscream:

--- Cytat: Doom w Marzec 26, 2012, 19:11:32 ---Chcesz moją - oczywiście stronniczą i wynikającą z niechęci do Twojej goonsowej przeszłości ogólnie, a Ciebie jako takiego w szczególności - odpowiedź czy zaczekasz aż Hastra spokojnie napisze odpowiedzi na pytania w tym to Twoje?

--- Koniec cytatu ---

A Ty nie umiesz normalnie odpisac, ze Hastra pracuje nad odpowiedziami czy tak samo mam generalnie traktowac Ciebie z gory za to ze jestes po prostu chujowym modem i przyczyniles sie defacto do upadku tego serwisu ? Wiesz ja tez umiem odbijac pilke.

Ranshe:
Więcej miłości, kurna ;)

Pytanie jest jak najbardziej rozsądne niezależnie od tego czy się lubi goonsów czy nie. Ja też pamiętam, że kiedyś z Soulscreamem coś tam miałem nie tak, ale zapomniałem już zupełnie o co chodziło. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej