Eve Online > CR - Archiwum

[FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja

<< < (5/15) > >>

Ranshe:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Marzec 11, 2012, 13:15:58 ---Ranshe - nie wszystko sie kręci wokół Twojego korpa, i to że funkcjonuje jak funkcjonuje nie znaczy że wszystkie tak muszą i chcą.  Zrozum wreszcie że to co Ty robisz nie jest jedyne słuszne, jeśłi ktoś chce wykonywać nawet najgłupsze rozkazy, jego wola, jeśłi ktoś chce byc w korpie który jest rozsiany po całej EVE, jego wola, po kiego to krytykować? Bo nie myśli po Twojemu?
A może po prostu nie potrafisz zrozumieć innego myslenia?
Chyba że jesteś po prostu prostym trollem.
Tak, większośc to mocne słowo, ale zauważ że nie napisałem wszystkie.

--- Koniec cytatu ---

.....

Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz?

Przecież od godziny około i kilku postów staram się dowiedzieć, co w tym takiego fajnego i jak to właściwie funkcjonuje.

Nigdzie nie napisałem, że coś jest jedynie słuszne, przypierdzielasz się nie wiadomo o co i nie wiadomo czemu i już po raz kolejny w dyskusji z tobą nie umiesz odpowiedzieć na prosto sformułowane pytania tylko kręcisz i mnie nazywasz trollem.

VonBeerpuszken:
sory, zapomniałem że dyskusja z Tobą to jak dyskusja z mułem pancernym...
Może i jestem głupi, ale przynajmniej nie ograniczony.
Jeśli chcesz zobaczyć co w tym takiego zajebistego, sprawdź sam, EVE na to pozwala, tłumaczenie i tak byłoby kompletnie bezsensowne, i tak to do Ciebie nie dotrze, w końcu Ty wiesz najlepiej co jest zajebiste.
EOT z mojej strony.

Chupacabra:
Ciekawe kiedy Anarchiści utworzą swój własny rząd?

Ranshe:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Marzec 11, 2012, 13:25:45 ---sory, zapomniałem że dyskusja z Tobą to jak dyskusja z mułem pancernym...
Może i jestem głupi, ale przynajmniej nie ograniczony.
Jeśli chcesz zobaczyć co w tym takiego zajebistego, sprawdź sam, EVE na to pozwala, tłumaczenie i tak byłoby kompletnie bezsensowne, i tak to do Ciebie nie dotrze, w końcu Ty wiesz najlepiej co jest zajebiste.
EOT z mojej strony.

--- Koniec cytatu ---

Aha, i to że zadaję pytania osobom które twierdzą, że coś jest zajebiste, żeby się dowiedzieć dlaczego, to oznacza, że jestem ograniczony.

Ekstra.

VonBeerpuszken:

--- Cytat: Chupacabra w Marzec 11, 2012, 13:27:56 ---Ciekawe kiedy Anarchiści utworzą swój własny rząd?

--- Koniec cytatu ---
Nie uważasz że przestaną wtedy być anarchistami?  :P Jedno drugie wyklucza  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej