Eve Online > CR - Archiwum

[FLNS] F.R.E.E.L.A.N.C.E.R.S - dyskusja

<< < (4/15) > >>

Raaveen:
Ja się nie obrażam, mój poziom rozumowania nie zna owego pojęcia :) Nasi "indywidualiści" mieli by "Indywidualnie Wy******" :) Nie jestesmy tu by sie spinać, obrażać ludzi, tylko grać, tak jak chcemy z niesamowitym poczuciem wolności grać, afkować, grindować lub gapić się na swój statek w świecie Eve :)

Ranshe:

--- Cytat: VonBeerpuszken w Marzec 11, 2012, 12:55:11 ---Byłem w kilku korporacjach  i byłem zmuszany do pewnych zachowań - a to skilluj to i to, a to masz wyrobic ilość killi na miesiąc, a to albo CTA albo logoff, więc ludzie są zmuszani do pewnych zachowań, a jak sie nie dostosują - aut.
--- Koniec cytatu ---

No patrz, a my na ten przykład nikogo nie przymuszamy do niczego z tego co wypisałeś, co nie przeszkadza nam być skupionymi w jednym miejscu z celem mordowania wrogów Imperatorki.


--- Cytuj ---Nite, każdy wie że w większości korporacji nastawionych na pvp tak jest, zaprzeczanie temu tylko po to żeby wyglądalo że masz rację, jest idiotyczne.
--- Koniec cytatu ---

Większość mocne słowo.


--- Cytuj ---A nasmiewanie sie z innych zainteresowań czy poglądów, jest małostkowe.
--- Koniec cytatu ---

Nikt się nie naśmiewa z tego co oni chcą robić, póki co zadajemy pytania. :P


--- Cytuj ---Ranshe... nie chce mi sie rozwlekać na jakich płaszczyznach i w jaki sposób, szczególnie że to już niestety historia i chlubna przeszłośc tej korporacji.
Ale nie o CBC tu mowimy, podałem tylko i wyłącznie znany mi z praktyki przyklad, nic więcej.

--- Koniec cytatu ---

CBC jakiś wątek ma, możesz tam :) Ciekaw jestem po prostu jak to dokładniej działa.


--- Cytat: Raaveen w Marzec 11, 2012, 13:01:52 ---Ja się nie obrażam, mój poziom rozumowania nie zna owego pojęcia :) Nasi "indywidualiści" mieli by "Indywidualnie Wy******" :) Nie jestesmy tu by sie spinać, obrażać ludzi, tylko grać, tak jak chcemy z niesamowitym poczuciem wolności grać, afkować, grindować lub gapić się na swój statek w świecie Eve :)

--- Koniec cytatu ---

No to powiedz, co takiego jest lepszego w FLNS dla owego indywidualisty żeby chciał do was właśnie dołączyć, a nie zrobił własnego jednoosobowego korpa, w którym będzie miał indywidualnie wyjebane na wszystko?

Raaveen:
Każdy na szczęście odpowie sobie sam na to pytanie i złoży apla lub nie. pozdrawiam :)

Ranshe:
<tu wstaw sobie facepalm.gif>

VonBeerpuszken:
Ranshe - nie wszystko sie kręci wokół Twojego korpa, i to że funkcjonuje jak funkcjonuje nie znaczy że wszystkie tak muszą i chcą.  Zrozum wreszcie że to co Ty robisz nie jest jedyne słuszne, jeśłi ktoś chce wykonywać nawet najgłupsze rozkazy, jego wola, jeśłi ktoś chce byc w korpie który jest rozsiany po całej EVE, jego wola, po kiego to krytykować? Bo nie myśli po Twojemu?
A może po prostu nie potrafisz zrozumieć innego myslenia?
Chyba że jesteś po prostu prostym trollem.
Tak, większośc to mocne słowo, ale zauważ że nie napisałem wszystkie.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej